RE: Razgovori mama 05/20 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


flamingos -> RE: Razgovori mama 05/20 (1.5.2020 23:12:13)

Mame,samo da vam mahnem i poželim laku noć.Odoh na spavanje.❤





Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 05/20 (1.5.2020 23:14:33)



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Imaju dobre proizvode,ali lose stoje..tesko ulaze u velike markete,kasne placanja..krali ih radnici...ma uzas. Steta..mislim da su zadnje 2 godine malo uvelike kontrolu troskova,radnika. 





Pa jeste... Ja ih kupujem po ovim diskontima kucne hemije. 




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 05/20 (1.5.2020 23:14:58)

Laku noc Flam  😊❤️





bebilule -> RE: Razgovori mama 05/20 (1.5.2020 23:25:32)

Hej mame. Ništa nisam čitala ovih dana. Nemam vremena. Na posao odem jednom sedmično, nepto odradim od kuće ili opet trknem na sat-dva. Stalno smo vani, ili oko baštice ili u šumi i na planinama. Počinjem se groziti ovog sistema i svijeta i sve češće razmišljam o selu. Pojma nemam kako ću se vratiti na posao. Malo sam se i društveno aktivirala, koristi se ovaj period zabrane okupljanja za stavljanje rijeka u cijevi, pa smo formirali neko udruženje i tako...


Ljubim vas sve, vratiću se koju stranicu nazad da vidim šta mi je s drugaricama. 💓




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 7:31:37)

Bebi lepo sto si se javila. Mi bas konstatujemo kako nam fali neka duza set_nja i druzenja. Sutra cemo mozda na salas. Zavisi od vremena. 


Pecem projice. Nesto sam jutros zabola. Mogle su vec biti ispecene nego eto kasnim. Tmurno pa ni meni mozak ne radi bas sjajno. 
Juce rostiljali. Danas mm pravi paprikas. Juhuu...malo da me odmeni. Ja sam bas preumorna nekako. 




bebilule -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 7:49:32)



IZVORNA PORUKA: pari

Ja dosta toga radim po osećaju. Dosta i čitam, trudim se da sagledam sa svih strana. Svako dete je priča za sebe, rađaju se sa karakterom, na nama je da im pomognemo da odrastu u zrele ljude koji mogu sami da se izbore...ako uspemo...


Hvala vam svima!



Vratih se par stranica nazad da vidim kako ste. 
Kod njega ne mora biti samo karakter i prirodna osjetljivost, faza i sl. Našao se u situaciju koju ne može sam razumjeti i sam se izboriti. Često djeca u njegovoj situaciji i njegovih godina projektuju da su za sve oni krivi. To ne znaju reći, objasniti, ali ih muči. Sin mog rođaka je u istoj situaciji bio. Sa 3 godine je dobio brata i sestru i od mame i tate. Nastavili su dosljedno, na njegove ispade bijesa i ljutnje, razumijem i to... Gledali su da ga vaspitavaju kako misle da treba bez obzira sto su se razveli i sto imaju nove partnere i djecu. Nije uspio da se izbori, ima 11 godina sada. Nema vise tog bijesa i razmazenosti, ali ima neke iskljucenosti u njemu. Kao da je napravio svoj svijet u kojem mu niko ne moze nauditi. M je dijete razvedenih roditelja, niko od nas nema nove porodice, nema braće i sestara, pa ima sigurno nekih "lomova". I biće ih. To se trudim uvijek spremno dočekati. Pari, ja bih njega malo "protežirala", probaj okrenuti priču na M je stariji, pusti ga da izađe prvi na vrata, npr. Zašto ne probati. Možda za 10 dana dijete bljesne. Pokušaj čisto da provjeriš šta je i dokle smiješ pustiti. Tanka je linija. Ljubim te puno. 




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 8:28:01)

Dobro jutro.
Konacno da si se javila bebilule. [sm=smiley31.gif]
Kod mene svi spavaju. Mm ode na svoje radne zadatke. Ja sam doruckovala i vratila sam se u krevet. Morala sam sinoc da popijem lekic pre spavanja. Mozda sad produzim dok se deca ns probude.




jess021 -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 8:40:20)

Dobro jutro. I ja sam duze spavala, dobila, pa me stomak bolucka.

Juce nam je bas bilo lepo, jos smo nas tri posle bile u dvoristu zgrade, igrale se.... Ljiso, polako, sve ces stici😊




pari -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 8:50:20)

Bebi, hvala na savetu! Pokušaću baš tako da vidim kako će biti...Osećam da mu nedostajem stalno i osećam da mu treba moja podrška i pažnja ali mi je malo teško kad sam sama...ali probaću...

On meni već sad nedostaje...dolazi sutra predveče...Nego je i on rastrzan prilično, tri dana tamo pa dva dana ovde pa će opet kod tate na slavu pa opet ovde tri dana pa opet kod tate dva.  Mali moj dečak 😊
Dobro jutro svima!




flamingos -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 9:03:51)

Dobro jutro,Pari-grlim te.❤Evo mm išao u kupovinu,za ručak da pečem pilr.Mašina pere,nas dve danas da sredimo njenu sobu,da vidimo šta ima za bacanje,šta za selo,a šta da ostane.Tmurno vreme.Pozdrav svima.Prijatan vikend.❤





Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 9:30:41)

Dobro jutro!


Tmuran dan, bljak, ali bas me briga 😂
Moji spavaju, leba ima, rucak pribiramo od ovih dana i tako.... Subota, jeeeeeeeee ❤️❤️❤️




mati -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 13:04:42)

Bas je bljak vreme... Htela sam da danas malo setamo, ali i da nije kise trenutno, sve je mokro.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 13:05:44)

Bas je grozno. Ja lezim. Malo gledan kitchen, malo citam. 





mati -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 13:12:16)

I ja sam se izvalila. A evo na Superstar tv pustili Doslo doba da se ljubav proba, pa Ljubi ljubi al glavu ne gubi. To uvek mogu da gledam, iako znam napamet. Ove nove serije i filmovi su mi uglavnom katastrofa i ne drze mi paznju. Mnogo bre psuju...




pari -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 13:34:22)

Da, bas bljak vreme ali moramo da izadjemo malo kasnije da udahnemo malo vazduha...Vise ne znam ni sta bi sa njom radila, ona se jos uvek ne igra nista spec...


Pitanjce: sta radite sa kosom koja se stalno mrsi od spavanja? T se mrsi zadnji deo kose bas bas od lezanja. 




vonavoj -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 19:23:01)

Pari,imas one sprejeve za devojcice,za kosu,da se lakse ceslja.

Nema nam branki?Ja se spremam za posao,ofarbala se,depilirala,spremila obucu,jos garderobu.  




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 19:30:26)

Von, lak pocetak ti zelim! 😊 





pari -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 19:49:09)

Von,počećeš da radiš ili ideš samo da pričaš sa njima?





jess021 -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 20:12:11)

Pari, M ima lokne, ja je cesljam samo kad pere kosu, stavim joj neki svoj balzam/pakovanje i rascesljam tako mokru i ne diram do sledećeg pranja, ali za jednu noc joj se sve to pozadi ućeba.

Nama bili drugari, posle bile malo u dvoristu, ja vezabala... Tako da svega mega. 
Von, kad počinjes? Sta ces sa decom? 




Ana RR -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 20:46:00)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Pari,imas one sprejeve za devojcice,za kosu,da se lakse ceslja.

Nema nam branki?Ja se spremam za posao,ofarbala se,depilirala,spremila obucu,jos garderobu.  


Ne ideš valjda sutra, u nedelju, na posao?




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 20:56:00)

Hmmmm... Mogla sam se ofarbati danas... Ali nisam 😊 Sutra... 





vonavoj -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 21:04:45)

U ponedeljak pocinjem,danas mi se zvanicno zavrsilo porodiljsko😔😔

Idem da se dogovorim,tj.da im kazem da pre pocetka vrtica ne mogy da radim,u ponedeljak je mm uzeo slobodan dan.




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 21:59:17)

Pari i ja sam Dori uzimala sprej za lakse rascesljavanje.Sad joj stavljam svoj balzam.

Von neka ti je srecan pocetak,bice sigurno mnogo neobicno dok se opet ne uhodas.Ja danas isla u nabavku pa kod svekijevaca na kafu,spremala veceru i prodje dan




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 05/20 (2.5.2020 23:02:14)

Samo da mahnem❤️

Mi imamo sprej za devojcice. U ponedeljak idemo na sisanje. 





emicaa -> RE: Razgovori mama 05/20 (3.5.2020 0:03:25)

Sanjice dovedi ih meni,vidjela si da znam osisati siske 😂😂😂





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>