|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 12:05:23   
Ana RR
Kod nas je haaaaoooooos! Ja ne mogu ni da opišem kako izgleda niti mogu da zamislim da ponovo sve bude na svom mestu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 12:07:08   
smeško
Anci, taj osecaj je najgori.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 12:08:28   
smeško
Jess, jeste li sredili rernu? Nama crkao grejac, pa sam resila da trazim nov sporet. 

Ja sedim kod frizera vec dva sata. Odvazila sam se. Prosle nedelje sam se sisala, sada sencenje.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 20:39:46   
pari
Hvala vam drage rr drugarice!


Bilo nam je baš lepo u Valjevu, došli moji i brat, smejali se, pevali pesmicu nekoliko puta...i tata je sve vreme bio online pa smo nekako svi bili zajedno ☺️Torta je baš bila ukusna, lepo je ispala, nije savršena ali je od srca napravljena.
Smeško, bravo za frizera!
Von, srećan vam divan dan! Da mu bude što pre bolje!
Ana, drži se!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 20:51:37   
Mirko Svirko
Jao Pari divno ❤


Bas lepo sto je tata bio online i sto je tortica izdrzala put. 


Von, kako je malisa?Smesko, blago tebi. Ja se sisala pre neki dan ono za 30min sve.nema sedenja 😥

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 22:42:35   
vonavoj
Otisli gosti,M zaspao,jos da rasklonim sve..pala sam na nos...

M je cini mi se bolje,2 puta je piskio,uz plakanje ali se manje hvata i place kad ne piski..ispirala sam kamilicom i 2 puta dobro namazala gentamicin...ide na bolje.Sveki me iznervirala,kao ja sam mislila da vi to znate i radite...a bila je tu prvih 7 dana,rec nije rekla..a kad je dolazila i ostala bukvalno 2 puta sama,nije smela ni da ga presvuce..a kamoli da mu navuce pisu..I svekar,kao sta ste do sad cekali..pametnjakovici...Pari,super za rodjendan! M jr bas uzivao tokom pesmice,sav je vazan bio.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 22:53:26   
Mirko Svirko
Super Von, lepo se proveo a i pisa ide na bolje..


I meni su svekijevci jao jao ne znam sta,  a ja sam sama vukla to i islo je maltene do kraja ali eto mora nesto da kazu.. zamisli da nema ko da soli pamet.
Nego,  najbitnije da se on danas lepo proveo za svoj rodjendan 😇😇😇❤❤❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 22:59:59   
Ivanka 75
Pari, lep rodjendan ❤️

Von... 🤮 za svekijevce 
Super za rodjendanka! 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 23:02:56   
Milena18
Dobro veče!
Von, Pari, drago mi je da ste lepo proveli rođendane.
Mi išli malo danas do sveki, posle smo ostavili M kod nje, mm i ja prošetali malo sami, prijalo je.
Kod nas se vreme danas 20 puta menjalo. Nadam se da će sutra biti lepše, da budemo duže napolju.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 23:10:34   
vonavoj
Bas tako ivanka,pravi smajli..

Milena i kod nas je 3 puta padala kisa,pa sunce..uzas.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 23:17:49   
Mirko Svirko
Ja ne vidim tog vaseg smajlija za svekijevce.. 


Danas u parkicu toliko kucica, ja ne mogu da verujem. Vidim neka starija deca nose one neke spravice kao lampe ustvari to je rasterivac..  I cak i deluje, beze kucici.Kaze jedan mali to je skupo 1000 dinara moja mama platila.
A kod mas celo jutro kisa, popodne suncano ali je duvao i vetar neki. Posle se malo smirilo.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 23:43:43   
flamingos
Pari,Von,divno.Odmarajte,sumirajte utiske.Laku noć želim svima.❤

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Razgovori mama 05/20
31.5.2020 8:26:24   
jess021
Dobro jutro!


Kod nas suncano, valjda ce tako i ostati Planiramo danas na Palic u Zoo vrt, malo da se pomerimo iz svakodnevice. 


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Razgovori mama 05/20
31.5.2020 8:54:34   
Mirko Svirko
Dobro jutro ☺


Suncan dan i kod nas 😉
M jos spava. Mm i ja popili kafu.Sad sredjivanje pa da ga budim.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Razgovori mama 05/20
31.5.2020 9:49:51   
flamingos
Dobro jutro.I ovde greje sunce.Nemamo vodu,doćiće u toku dana,rads valjda nešto.Želim vam prijatan dan.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Razgovori mama 05/20
31.5.2020 10:02:00   
Ana RR
Dobro jutro. Kod nas uveliko radno. Buši se, lupa, prašina svuda, ja brišem, čistim ali uzalud user posted image

Inače, što se tiče one kozmetike koja mi je stigla, javila sam im da mi je isporučeno i pitala kako da platim. Ne mogu, osećam se kao da sam ukrala, koliko sam bila srećna što je stiglo toliko mi je bilo loše jer ispada da sam nekoga prevarila. I tako.

Kod nas sunce sija mada je hladno, kuća se skroz ohladila. Grejalicu još ne sklanjamo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Razgovori mama 05/20
31.5.2020 11:38:27   
Sanjica26 RR
Dobar dan devojke. Mi smo bili u crkvi. Sad smo doruckovale. Rucak treba da spremim. Nervira me ovo vreme. Imamo klupicu u dvoristu. Mm je napravio. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Razgovori mama 05/20
31.5.2020 12:07:05   
smeško
Да, баш је хладно. Отворила сам прозоре на све стране и умислила да ћу да обришем прозоре, али баш ми је хладно.
Мирко, је л' немаш никога да буде са дететом док ниси код куће?
И нама се тата жали да су му се попели на главу док ме није било, али тако и треба. Још ни домаћи није имао, тек би онда видео. Једва чекам да Ј почне да се успављује са још неким па да се вратим неком изласку са другарицама и кумом. Баш ми недостају ,а немају децу.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Razgovori mama 05/20
31.5.2020 12:17:49   
pari
,Ana šta je bilo sa kozmetikom, ne sećam se da si pisala?


Ja jutros uradila vežbe standardno, izašli napolje pre 10, M otišao oko 11 kod svog tate. T dobila poklon i od njih što je baš lepo.Nas dve stigle malopre kući, duva neki vetar, to me nervira.
Kako ste vi?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Razgovori mama 05/20
31.5.2020 12:36:22   
smeško
Пари, браво за вежбе.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Razgovori mama 05/20
31.5.2020 14:11:39   
Ana RR
Pari, stigla mi je iako su mi vratili novac jer nije moglo da se dostavi za Srbiju. Bas sam se zapanjila.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Razgovori mama 05/20
31.5.2020 14:23:05   
Mirko Svirko
Smesko,  nemam. Mm radi u svpm tepih servisu. Posto je skoro bilo zatvaranje jedne velike fabrike pa vise ne radi. 

Ja sam trebala da radim u apoteci tj da volontiram za pocetak ali nista od toga.M je uvek i svuda sa mnom. 
Pari, bravo za vezbe.I ja uvek kupujem poklon za decu bivse zene mm.Imamo dobar odnos, pa se dobro dobrim vraca.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Razgovori mama 05/20
31.5.2020 21:42:05   
vonavoj
Nema me ceo dan..

Dosla mi kyma iz Beca posle 5 meseci,i otisle na kafu...posle i vise meseci,da sam izasla bez dece..mm je smrtno ljut na mene,ne progovara rec od kad sam dosla..a bila sam odsutna 2h....Plakao mu M jer my se piskilo,a njih dve sy bile gladne..i on nije znao sta ce..Ja sam inace dobila uputstvo za svako dete i svaki problem..osim za muza..Ocajna sam...sutra vrtic,posao...koleginica me zvala,kaze gazda je rekao da sutra imamo razgovor,ima nas 3,i jedna je visak kad se ja vratim...😔ne misle na mene,ali zasto da nas bude 3,aj 2 da ypregnemo kao konje za male pare..Samo bi plakala..

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Razgovori mama 05/20
31.5.2020 21:49:07   
branki*
Jao,von...Tako se i ovaj moj nacomrdi ako se negde zadrzim,a slučajno da nije bar jedno dete sa mnom.jer on kad je sa oboje,duže od 45 min ne izdržava. Odmah zivka.tako da razumem sve..Meni sad ok kad su te dnevno večernje varijante jer b bez problema ide sa mnom,naruči sok ili kod drugarice moje kuci..Mi se ispričamo. .Ona se nečim zanima.u krajnjem slučaju uzme tablet i mirnije mi.

A,za posao. .uhhhh. ..da se upregne maksimalno koliko ko može. .Baš nezahvalna situacija.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Razgovori mama 05/20
31.5.2020 21:56:08   
vonavoj
Branki,i moj moze sa njih dve velike.on gleda tv,one u svojoj sobi...ali sa malim ne...mnogo je zahtevan..stvarno,a meni bas super,kuca,rucak,sve..on je imao i rucak i samo da ih cuva..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here