|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majski bar
3.5.2020 10:38:06   
emicaa
Ja nisam jos nista uradila osim sto sam se nasminkala i zategla krevete 😂.Malo da pospremim pa cemo napolje



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Majski bar
3.5.2020 10:43:47   
flamingos
Ako Emice,uživajte.Lep provod vam želim.Ima vremena za sve.Ljubim vas.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Majski bar
3.5.2020 11:27:09   
Mirko Svirko
Dobar dan, zene. 

Ovde kpd nas vetar i kisa.. kasnije ako se smiri i mi cemo malo da set_kamo. Rucak se krcka,  ja slazem krpe, mali kockice.. Sta ima kod vas? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Majski bar
3.5.2020 11:38:32   
pari
Ja ne pamtim kad sam se našminkala :)

Mi bile napolju, baš duva, nije prijatno za šetnju...kupile jagode i vratile se...ona zaspala u kolicima tako da još spava...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Majski bar
3.5.2020 11:50:02   
flamingos
Pari-i ja.A i gde za gde da se šminkam kad nigde ne idem.😀Mm juče kuoio jagode,lepe su,ima i danas da jede dete.Mirko,ljubi mališana.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Majski bar
3.5.2020 11:58:06   
Filadendronka
Zdravo devojke, citam sta piset_e, retko se javljam. Emice, dugo te nije bilo. Kako je kod vas tamo stanje? Mi smo na selu jos neko vreme, ne znam do kada...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Majski bar
3.5.2020 12:09:23   
jess021
Ni ja se ne secam kad sam se sminkala, ali zanemarimo da su me deca sminkala nekoliko puta 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Majski bar
3.5.2020 12:14:03   
Sanjica26 RR
Deca su te sminkala😀

Moje su pre neki dan uzele moju sminku koju imam jako malo, ali je kvalitetna. Zabranila sam im. Ja sam se vratila u krevet. Nesto mi je hladno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Majski bar
3.5.2020 12:52:05   
Mirko Svirko
Jao i kod nas je hladno... a sto se tice sminkanja, pa ni ja se ne secam kad sam se poslednji put nasminkala..

Pari, da li te boli glava kada imas probleme sa sinusima?Ja isla kod ocnog posto me cesto boli glava. Mada isla sam pre ovog stanja. I rece ds mi je vid super,  da proverim sinuse i krajnike. A pre neki dan me je toliko bolela glava,  i mucnina i pritisak 123/75. A inace mi je jako nizak.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Majski bar
3.5.2020 12:53:19   
branki*
Mi još nismo jeli jagode ove godine.

Ja završila kupatilo i vc.detaljno sam ga izglancala. Sedoh da popijem kafu i hoću da veznam sa Bozom.a on vice-neću. Ja pitam sta nećeš,a on-neću da učim. Čekam još malo da ne bude da ga stalno teramo na sve.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Majski bar
3.5.2020 13:21:35   
flamingos
Branki,lepe su jagode.Hladno je i ovde,napolju,duva vetar,u stanu nam je super,centralno grejanje,milina.Završih sa kuhinjom,sredih je gdneralno i malo da sednem,pa još koje šta da završavam.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Majski bar
3.5.2020 13:51:32   
pari
Mirko, može ti biti od sinusa. Mene boli glava od sinusa. A možda i pritisak ili kombinacija. Koji deo glave te boli?

Nas dve ručale, ona jako malo ali je pojela jagode posle. Napravila sam i neki kolačić sa bananama. Jedva čekam da M dođe...još malo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Majski bar
3.5.2020 13:57:37   
mati
Ni mi ove godine nismo jeli sveze jagode. M voli, imam jos par kesa u zamrzivacu, pre nego se odlede posipam secerom i on uziva. Samo jagode bi jeo. Ali to sam stavila one male domace, okrugle.
A bas cu sutra od kolege da narucim, on ih prodaje na veliko, i tako za nas ko mu naruci. Lepe su svake godine. Sao ove prve sadi.
Sin moje drugarice povracao pre par dana, ona sumnja na jagode, nista drugo nije menjao u ishrani, tog dana je par puta povratio i sutra nista.

< Poruku je uredio mati -- 3.5.2020 13:59:04 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Majski bar
3.5.2020 15:17:40   
Mirko Svirko
Pari, boli me glava uvek deo malo iznad obrva.

Mada nemam druge neke tegobe.A jagode ni mi nismo jeli ove godine. Bila sam ja do pijace ali nisam ni videla.Kod nas se smracilo,hladno i neka sitna kisica.. bas vreme za spavanjac..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Majski bar
3.5.2020 15:31:19   
branki*
Moguće da je od jagoda.ja se secam kad je Boja moja prvi put trešnje probala,mi bili u Beogradu ,ja sama sa njima,baš se taj dan mm vratio,dušu je ispovraćala. Imala godinu i po dana.celu noć. Možda nije do toga,da ne grešim dušu, ali se poklopilo tako .

Mi malo bile napolju,muški deo je i dalje napolju..Kaze mi mm -Branka,baš si se ugojila,pogledaj kolike su ti noge..Mislim, on ima te komplimenne  inače, ali,ne zna da sam sad u redukciji totalnoj od pre dva dana i da ću za mesec dana biti blizu one stare!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Majski bar
3.5.2020 15:40:25   
Sanjica26 RR
Meni mm nikad nije delio takve "komplimente" sto se tice izgleda. Vise me hvali. I ako ja nisam zadovoljna.

Vratices se Branki na staro. Ne brinem ja za tebe. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Majski bar
3.5.2020 15:47:48   
branki*
Hoću, Sanjice😙znaš me.nije on zloban,da ne ispadne,ali prosto ne bira reči i nema osećaj kad je vreme da nešto kaže i šta da kaže i kad da ćuti. .takav je,inače. Tu je sušta suprotnost od mene koja osećam svaki tudji nemir kao svoj maltene i koja uvek biram reči i način i vreme i pazim.zato mi je ranije bio sok.sad ne.jer kapiram i kako on funkcioniše i da prosto tako nema takta.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Majski bar
3.5.2020 15:57:56   
Ivanka 75
A on je, pretpostavljam, mR Perfect 👌


Ne obracaj paznju Branki, muski je to mozak, za nas, misterija ❓❓❓❓❓

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Majski bar
3.5.2020 16:12:02   
emicaa
Ja se sminkam svaki dan 😂 ne komplet.Uglavnom maskara,malo popunim obrve i labelo u boji.Danas imam i puder 😂Ja se sminkam za sebe,ne mora me niko drugi vidjeti.

Fil opet sam tu 🙂 a stanje onako,svakodnevbo oko 150 novozarazenih.Blizu 25000 ukupno

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Majski bar
3.5.2020 16:13:35   
Ivanka 75
Ja sutra idem na posao na 2h. Moram se nasminkati 😂😂😂😂😂😂😂


A cipele, gde li su mi? 👀👀👀👀

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Majski bar
3.5.2020 16:17:28   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja sutra idem na posao na 2h. Moram se nasminkati 😂😂😂😂😂😂😂


A cipele, gde li su mi? 👀👀👀👀
Pronaćićeš ih do sutra.😀


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Majski bar
3.5.2020 16:21:03   
Ivanka 75
Da krenem u potragu na vreme 😂


Sad moram i da se ofarbam a taman sam mislila da cekam jos malo 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Majski bar
3.5.2020 16:25:57   
emicaa
Ivanka mozes i bosa 😂




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Majski bar
3.5.2020 16:34:54   
mati

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja sutra idem na posao na 2h. Moram se nasminkati 😂😂😂😂😂😂😂


A cipele, gde li su mi? 👀👀👀👀

user posted image Ne podsecaj me... Al bar ne brinem sta cu da obucem za posao. Isto mi je. Ofarbala sam se juce.
Sinoc namazala jedan nokat, da vidim da li ce biti alergije... user posted image
I danas jos dva. Hit sam, sreca pa neutralna boja.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Majski bar
3.5.2020 18:18:20   
Filadendronka
Izgleda da samo Emica i ja mislimo da smo extra ribe i frakamo/sminkamo se svakog dana. 😂😂😂

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here