|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majski bar
3.5.2020 18:29:46   
vocicana
obar dan, samo da bacim koju rec pa cu kasnije pokusati da iskucam neki konkretan post, dobar dan, za takvu vrstu komplimenata nemam sluha, bas si se ugojila, da si smrsala verovatno bi bilo, nesto si se sparusila, propala. Boze me sacuvaj.
Mati, mnogo sam srecna sto ti odgovara dipp, odlicna je tehnika, jos kada se oo uklopis extra sa pravilnim nanosenjem, pa šprelepo je.
Ja zavrsavam smenu, jedva cekam da izadjem odavde, moram jednu inekciju da dam posle posla i odoh kuci.
Glava me ubi, od telefona i racunara, ozraceni smo nacisto!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Majski bar
3.5.2020 18:32:20   
Ivanka 75
Ja sam bogami extra za svoje godine, ne sminkam se svaki dan, pogotovu ne u sezoni alergija 😔Pocne celo lice da me svrbi. 
Veoma sam zadovoljna svojim izgledom s obzirom na godine. 😉
Ofarbah se, sad cekam da prione boja 😊
Voci, nikako da skuzim sta radis?


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Majski bar
3.5.2020 18:53:10   
mati
Voci user posted image , nista bez tebe...
Kakvo pravilno nanosenje, sve sam vec savladala. Namazala sam celu ruju. Nisam izdrzala. Amo da se ne pojavi alergija. Jooojjjj... Bas nisam mirna. Boja je fantasticna.
Ivancice, u potpunosti se slazem sa tobom sto se izgleda tice. Nekad se tako iznerviram, ali msm da sam duboko u sebi svesna da za svoje godine izgledam sasvim zadovoljavajuce.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Majski bar
3.5.2020 19:56:11   
flamingos
Ivanka,Mati,slažem se sa vama po pitanju izgleda.❤Obzirom na godine...


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Majski bar
3.5.2020 20:31:18   
Mirko Svirko


user posted image
Posluzite se zene ❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Majski bar
3.5.2020 20:44:58   
branki*
KaKo su lepi,mirko!baš deluju ukusno!

Ja necu,ipak,jer ne jedem,ali su divni.Ne volim to..obzirom na godine.ja znam da obzirom na godine izgledam preodlicno.ali..neću da mi to bude reper.hoću da izgledam odlično i za onog ko ima 30 .idem da kupam decu.pa sebe.pa kuckam posle.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Majski bar
3.5.2020 20:45:22   
flamingos
Hvala Mirko.Mmmmm,divno.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Majski bar
3.5.2020 21:06:13   
pari
Mirko, super izgledaju, daj recept u temi pričajmo o hrani ili negde :)



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Majski bar
3.5.2020 21:23:35   
Ivanka 75
Branki, ja ne mogu da vratim vreme. Pre 15 godina sam imala 30 godina i to je bilo za tad. Za 5 godina cu imati 50, eeeeej. Nek meni pamet bude na mestu tada, da budem zdrava koliko mi godine dozvoljavaju.😊


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Majski bar
3.5.2020 21:45:56   
Filadendronka
Voci nam je medicinar. :) Svirko, divni su ti stapici. Ivanka, Flamingos, Mati, pa vi kao da imate sto godina. Zena je uvek mlada. :) Neko mi rece da ce mi ovo biti najbolja godina , Boze me oprosti , nesto u verskom kontekstu. 

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja sam bogami extra za svoje godine, ne sminkam se svaki dan, pogotovu ne u sezoni alergija 😔Pocne celo lice da me svrbi. 
Veoma sam zadovoljna svojim izgledom s obzirom na godine. 😉
Ofarbah se, sad cekam da prione boja 😊
Voci, nikako da skuzim sta radis?





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Majski bar
3.5.2020 21:55:13   
flamingos
Fil,draga,nije da imamo sto gidina,ali smo blizu.😀Šalim se,u septembru punim 47...Ivanka,kako si zadovoljna farbom?Trebala bih i ja da se ofarbam,nego čekam još malo da prođe,pa da odem i sredim se.


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Majski bar
3.5.2020 22:26:50   
Ivanka 75
E, super farba ispala. Bas mi se osvezila boja. Nisam se farbala od pocetka vanrednog stanja. Stedela farbu 😁 Sreca pa uvek kupim dodatnu farbu, da imam. Nikad se ne zna kad ce mene uvatiti raspolozenje za farbanje.


Nego da vam kazem zasto idem na posao sutra. Da nije toga ne bih isla. 
Prosle nedelje pocela direktorica da dezura u skoli 2h dnevno. Nije bilo otvoreno od sredine marta, traze djaci da nam plate pa ona radi. Ona sutra ide na sahranu, umrla joj najbolja drugarica. 47 godina, cekala u redu za lrodavnicu i samo pala. Mozdani udar. Spasa joj nije bilo. Dvoje dece, 21 i 9 godina. Vise bih volela da idem iz nekog srecnijeg razloga. 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 3.5.2020 22:28:07 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Majski bar
3.5.2020 22:36:25   
Mirko Svirko
Ivanka, bas tuzne vesti.. 

Bas mi je zao. Zene, hvala hvala, pisem recept sutra. Mnogo se lako prave. 
Branki, citala sam negde tvoj post o izgledu, moram da ti kazem da si ti top riba. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Majski bar
3.5.2020 22:39:18   
Ivanka 75
I ona je bila zgodna zena, prelepa. Dama. Nije bila bolesna pa da se kaze da su znali da ce umreti. Zdrava, prava a ode. 


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Majski bar
3.5.2020 22:48:24   
mati
Mirko i ja pravim ovakve, obozavam ih, i mogla bi stalno da grickam. Samo ubacim i mak pa budu bas sareni.
Ivanka, sto se izgleda i godina tice, slazem se u potpunoati sa tobom, i imam svasta da ispisem, ali moram na spavanje...
Sttasno, mlada zena. Ja cesto pomislim na mog komsiju, i mislim da cu kada se zavrsi ovo stanje da zovem moje pelenasice daodemo da zapalimo svecu.
Zene, odjavljujem se, valjda cu uspeti bar malo da spavam, od nervoze cesto ne uspem.
Laku noc zelim

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Majski bar
3.5.2020 22:50:41   
Ivanka 75
Laku noc Mati, lepo spavaj, cvrst san ti zelim  ❤️


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Majski bar
3.5.2020 22:57:03   
Mirko Svirko
Mati, lepo spavaj. Odmori se. Slatki snovi. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Majski bar
3.5.2020 23:04:49   
flamingos
Joj Ivanka,tužno...😢Mati,laku noć.Nama se još ne spava,a sutra u 7 ustajem,dok iskafenišem i odoh u kupovinu.Srećom,ispeglah sve i završih i više od onog što sam imala u planu.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Majski bar
3.5.2020 23:07:57   
Mirko Svirko
Meni danas M nije spavao. I zaspao ranije. 

A dnaas ne moze nikako da zaspi nego on meni prica pricu i na kraju skoci sa naslona kreveta. I sad je valjda bio umoran. Bravo Flamingos,vrednice. Ja ne ustajem u 7h (osim ako moram) Uglavnom oko 8h. Ali nekad se i uspavamo do 9:30 👌😁

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Majski bar
3.5.2020 23:15:17   
flamingos
Mirko,sutra morma,u sredu je slava,pa da ispazarim.Inače ovako vilenimo noću i sutradan ne možemo da se razaznamo.😀


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Majski bar
3.5.2020 23:17:08   
Mirko Svirko
Flamingos,  slavite Djurdjevdan? Bice jagnjetine 😉

Moji obelezavaju... planiram da odemo i vec sam srecna 🙌Samo da me ne zezne policijski cas. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Majski bar
3.5.2020 23:18:58   
flamingos
Ne,posno je,pošto pada u sredu.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Majski bar
3.5.2020 23:19:24   
Sanjica26 RR
Djurdjevdan je posan. Nije mrsan ove godine. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Majski bar
3.5.2020 23:20:35   
Mirko Svirko
Stvarno?

Pa da logicno ustvari 😲Sreda i petak je post.Ja nisam ni pitala moje ali ja se radujem idem kod njih.. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Majski bar
3.5.2020 23:22:59   
flamingos
To i rekoh,posno,tako da je trpeza posna.Nikada ne mrsimo kada padne u sredu ili petak,to se zna.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here