|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
6.7.2020 7:07:03   
gocic
Gel mastilo se brzo susi i slave 20 god.Srecan rodjendan user posted image
Pogodne za levoruke i nema mrljanja od mastila .
Bravo.

(odgovor članu remix)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
19.7.2020 23:59:05   
marketing RR
Prvih 11 dobitnika navodimo i njima čestitamo, i fali nam još 9 onih koji bi želeli da im stigne ova sjajna nagrada, pa izvol''te :) Ajmo, ajmo, razmrdajte prstiće user posted image
Prvih 9 koji reše zadatak ovde u temi - napišu koji rođendan slavi Energel olovka i u čemu je prednost Pentel Energel gel olovke u odnosu na druge, a da nisu osvajali Eurocom nagrade u poslednjih 12 meseci.

1. physio70
2. bikicaV
3. Mirko Svirko
4. Duškić
5. branki*
6. Maraj  
7. gagane 
8. remix 
9. mikica88   
10. Dorote    
11. gocic




IZVORNA PORUKA: marketing RR

Kompanija Eurocom International, zastupnik brenda PENTEL spremila je još 20 sjajnih iznenađenja korisnicima Ringeraje!

Daaa, dobro ste pročitali, 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 sjajnih ENERGEL GEL OLOVAKA!!!

user posted image


Energel mastilo – fuzija tečnog i gel mastila

Japanski proizvođač Pentel je razvio i patentirao gel olovke sa jedinstvenim gel mastilom nazvanim Energel.

U čemu je prednost Pentel Energel gel olovke u odnosu na druge?
Prednost Energel olovaka u odnosu na ostale gel olovke je u tome što se gel mastilo brzo suši, na taj način što se aktivira i postaje tečno samo dok pišemo i koristimo gel olovku. Pritisak olovke na papir aktivira kuglicu na vrhu olovke. Kuglica zatim pretvara gel mastilo u tečno mastilo. Kada prestanemo sa pisanjem, mastilo takođe prestaje da bude tečno i vraća se u svoje gel (Energel) stanje. Sjajno rešenje. Pentelova gel olovka je vrlo brzo osvojila simpatije širom sveta.


Pored konkursa na Ringeraji, PENTEL organizuje još jedno super takmičenje, u okviru kojeg učesnici imaju priliku da osvoje po jednu sjajnu Energel gel olovku, svakog meseca u narednih 20 godina! O čemu se tačno radi PROČITAJTE OVDE...

user posted image


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?

Biće nagrađeno 20 najaktivnijih članova na forumu, prema broju objava u periodu 22.6. do 16.7.2020., koji lajkuju PENTEL SRBIJA stranicu na Facebook-u >> www.facebook.com/Pentel-Srbija i koji ujedno u ovoj temi napišu koji rođendan slavi Energel olovka i u čemu je prednost Pentel Energel gel olovke u odnosu na druge?

Što se objava na forumu tiče, bitno je da budu sadržajne i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera.

Ne zaboravite, pravila su takva da svi imaju šanse da osvoje sjajnu nagrade!
Nema odustajanja!
Nagrađeno će biti 20 najaktivnijih članova.
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci.

U takmičenju mogu učestvovati i korisnici iz inostranstva, a ukoliko osvoje nagradu, ista se šalje na adresu u Srbiji( rodbina, prijatelji). Nakon takmičenja, nagrade će biti poslate na adrese dobitnika, u Srbiji (troškove poštarine snosi sponzor).

Zato istražite Ringerajin forum i pregršt sjajnih tema, u kojima ćete naći mnogo korisnih saveta! Takođe, obogatite teme vašim iskustvima i korisnim informacijama!
Pratite ovu temu, napišite savet, pratite dešavanja na Ringeraji, pišite, družite se drugim članovima i osvojite sjajne nagrade!

Tastature i miševe / telefone u ruke i bacite se na posao!
Pišite, pišite, pišite …






(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 0:43:03   
doramar11
Energel olovka slavi 20. rodjendan. Prednost ove olovke je u tome sto se gel mastilo brzo susi i nema mrlja na papiru. Energel olovka je pogodna i za levoruke.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 6:29:20   
bikicaV
Hvala vam, najlepse!

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 7:13:47   
Sanjalicaaa
20-ti rodjendan.

Prednost Energel olovaka u odnosu na ostale gel olovke je u tome što se  gel mastilo brzo suši, na taj način što se aktivira i postaje tečno samo dok pišemo i koristimo gel olovku. Pritisak olovke na papir aktivira kuglicu na vrhu olovke. Kuglica  zatim pretvara gel mastilo u tečno mastilo. Kada prestanemo sa  pisanjem, mastilo takođe prestaje da bude tečno i vraća se u svoje gel (Energel) stanje.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 8:14:42   
tacatic
Srecan 20ti rodjendan!
Prednost Energel olovaka u odnosu na ostale gel olovke je u tome što se  gel brzo suši, na taj način što se aktivira pritiskom na papir i postaje tečno samo dok pišemo i koristimo gel olovku. Nema mrlja od mastila.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 8:15:52   
jess021
20. rođendan.

Prednost je sto se mastilo brzo susi. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 8:23:53   
Nerandza
Prednost je masstilo koje se brzo susi i ne ostavlja mrlje , pogodne su i za levoruke.
Srecan 20 ti rodjendan.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 8:38:23   
aleksaj
Japanski proizvodjac Pentel je patentirao i proizveo olovke sa Energel mastilom. to je mastilo -gel koji se brzo susi.
Ove godine proslavljaju 20 ti rodjendan.

(odgovor članu Nerandza)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 8:44:25   
mama Jo
user posted image user posted image bravo dobitnici, hajde i ostali 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu aleksaj)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 9:16:13   
Mirko Svirko
Mama Jo, a ti? Igras li?


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 9:21:05   
mama Jo
Ja sam dobila bila jednu nagradu u ovoj vrsti nagradne, tako da nemam prava ucesca 😊


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 9:27:01   
Mirko Svirko
A to.. nisam znala. 


Cestitam dobitnicima.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 9:59:12   
flamingos
Slave 20 rođendan.Srećan rođendan da ste živi i zdravi!❤Čestitam svim dobitnicima.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 10:08:15   
flamingos
Prednost je što se mastilo ne razliva,brzo se suši,pogodne su za levoruke isobe.Slave 20.rođendan.Srećan rođendan.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 10:38:07   
flamingos
Iz Japana nama stižu gel olovke koje lepo pišu.Mastilo se ne razliva i susi se brzo i lako,sa njom može da piše svako.Pogotovu levoruke osobe kao što je dete moje,hajde i ti piši da obraduješ mališane svoje.Kroz stihove obve 20.rođendan čestitam Pentel proizvođaču dragom našem,neka njihove olovke budu i u domu vašem.Od srca Vam rođendanske čestitke šaljem i zelim puno sreće u radu daljem.Srećan rođendan"!♥️


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 10:39:03   
physio70
Hvala!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 10:42:31   
mama Jo
user posted image flamingos, odlicno napisano!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 10:46:12   
flamingos
Hvala mama Jo.Malo izgreših,ali dobro-razumeće šta je pesnik hteo da kaže.😀I znake navodnika na početku izostavih.Otkucala sam jednom,i loš internet,pa ne ode post,pa sam ponovo kuckala.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 10:55:35   
physio70
Javljajte se, zene, zar je moguce da su svi vec osvajali nagrade od Eurocom?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 11:15:36   
Maraj
Hvala user posted image

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 11:28:29   
mama Jo
Bravo, bravo user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 11:58:25   
VekiSaki
Prednost je mastilo koje se brzo susi, pogodne su i za levoruke. 
Srecan 20. rodjendan.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 21:24:47   
Mirko Svirko
Flamingoss, bravo. Kakva cestitka 🙌🙌🙌🍾


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: 20 dobitnika na Ringeraji, osvojiće po 6 ...
20.7.2020 21:27:43   
flamingos
Hvala Mirko.Šta ćeš-pesnička duša.😀Ja sam ti neotkriveni talenat.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here