RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Ivanka 75 -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (8.12.2019 10:15:47)

A mene pustite preko Skajpa 😂




branki* -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (8.12.2019 11:12:07)

eca 89,drugarica iz trudnickih dana[sm=bravo.gif]ne javlja se,nema je..mada ni mene nije bilo.imala sam njen broj ,ali mi izgubio kad sam menjala telefon.




vonavoj -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (8.12.2019 15:28:36)



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

A mene pustite preko Skajpa 😂


I ti ces da se spakuje😂




bubulence -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (9.12.2019 8:07:12)

Uvek zaboravim da dodam flamingos. A mislim da je njeno drustvo melem za dusu, tako je fina, nenametljiva... Imam utisak da je dosta tiha, sto znaci da smo skroz razlicite ali i da bi se lepo druzile





Filadendronka -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (9.12.2019 9:14:05)

Bubi, bas takav utisak sam i ja stekla. Mada mozda gresimo, pa mene ste jos davno dozivele kao tihu koja nosi naocare! 😂 
IZVORNA PORUKA: bubulence

Uvek zaboravim da dodam flamingos. A mislim da je njeno drustvo melem za dusu, tako je fina, nenametljiva... Imam utisak da je dosta tiha, sto znaci da smo skroz razlicite ali i da bi se lepo druzile








bubulence -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (9.12.2019 9:52:13)

😂😂😂 Fil, sve je moguce, ja mod svakog omasim😂





Sanjica26 RR -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (9.12.2019 9:53:03)

Volela bih da upoznam Emicu, Rositu, pari, Milena (sa kojom nisam uspela da se upoznam ovog leta)Smesko, Milicicak moju zemljakinju. ❤️
Sve koje sam želela da upoznam i bas su takve kako sam mislila. Dobar sam analiticar. 😀
Kaže mi mm da mi je to blagoslov i prokletstvo





Filadendronka -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (9.12.2019 10:01:00)


Sanjice, hajde onda prihvati izazov i napisi par redaka u temi “ Kako zamisljas ostale forumasice”. 🌸
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Volela bih da upoznam Emicu, Rositu, pari, Milena (sa kojom nisam uspela da se upoznam ovog leta)Smesko, Milicicak moju zemljakinju. ❤️
Sve koje sam želela da upoznam i bas su takve kako sam mislila. Dobar sam analiticar. 😀
Kaže mi mm da mi je to blagoslov i prokletstvo








Sanjica26 RR -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (9.12.2019 10:09:35)


IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Sanjice, hajde onda prihvati izazov i napisi par redaka u temi “ Kako zamisljas ostale forumasice”. 🌸
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Volela bih da upoznam Emicu, Rositu, pari, Milena (sa kojom nisam uspela da se upoznam ovog leta)Smesko, Milicicak moju zemljakinju. ❤️
Sve koje sam želela da upoznam i bas su takve kako sam mislila. Dobar sam analiticar. 😀
Kaže mi mm da mi je to blagoslov i prokletstvo








Onda ce biti pokolj😋😘
Znala sam da cu nekog da zaboravim. Fili sviđa mi se kako pises i tvoji saveti.  I naravno sjajnu Ivanku.




Filadendronka -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (9.12.2019 10:30:51)


Sanjice, pa ti budi diplomata. Jedna od njihovih glavnih osobina je takticnost. Salu na stranu, ne mogu svi da nam odgovaraju i da nam se svidjaju. 
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Sanjice, hajde onda prihvati izazov i napisi par redaka u temi “ Kako zamisljas ostale forumasice”. 🌸
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Volela bih da upoznam Emicu, Rositu, pari, Milena (sa kojom nisam uspela da se upoznam ovog leta)Smesko, Milicicak moju zemljakinju. ❤️
Sve koje sam želela da upoznam i bas su takve kako sam mislila. Dobar sam analiticar. 😀
Kaže mi mm da mi je to blagoslov i prokletstvo








Onda ce biti pokolj😋😘
Znala sam da cu nekog da zaboravim. Fili sviđa mi se kako pises i tvoji saveti.  I naravno sjajnu Ivanku.






Srecko47E -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (1.11.2023 15:23:53)

Upoznala sam dosta zena iz ekipe koja je kucala davne 2018..
Nadam se da ce se opet organizovati druzenje sa Deda Mrazom,kakoje to bilo sjajno!




flamingos -> RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR? (1.11.2023 18:03:12)

Koja bi od vas  volela da upozna mene,rado bih i ja upoznala nju.Za sad Filadendronka i Ivanka.❤❤




Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]