|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 23:45:55   
emicaa
sanjice da nije isijas?Citaj,nemoj sjediti i gledati u plafon 🤣

Mi smo legli prije 15 minuta.Ujutru cemo u set_nju,posle podne ce biti neka oluja pa necemo moci nigdje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 7:21:57   
jess021
Dobro jutro!


Emice e nek si joj rekla🤣Ja pijem kafu, pa cemo na Strand, a posle na vikendicu, veceras cemo spavati tamo. Stvarno je predivno, bez obzira koliko je vrucina tamo je uvek fino, ima puno hladovine.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 7:53:16   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

sanjice da nije isijas?Citaj,nemoj sjediti i gledati u plafon 🤣

Mi smo legli prije 15 minuta.Ujutru cemo u set__nju,posle podne ce biti neka oluja pa necemo moci nigdje.



Dobro jutro. Emi, ma gde mogu da citam od cetvoro dece. Najradije bi pobegla u bastu da tamo citam, ali moram da ih kontrolisem. Uhvati ih zuta minuza i krenh da se svađaju, kao i sva deca. Ovako su dobri. Izudarala me Sofija cele noci. Koliko to dete uzasno spava. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 8:24:19   
mama Jo
Pozdrav.
Mi cemo danas kod mojih, jedva cekam, mm ima nekenobaveze na poslu, pa nas posle vozi.

Gde ste, kako ste?
Pari, kako T izgleda osip, je l' prolazi?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 8:26:07   
Maraj
Jutro i od nas. Mi cemo sl.nedelje, posle S rodjendana na Zlatibor. Mm mora na odmor, tako da...ajd da odemo kad je vec na odmoru user posted image
Jedva cekam da smugnemo negde. Ne pamtim kad smo isli negde...prosle god...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 8:27:32   
emicaa
dobro jutro.Probudila sam se u 8.

Sanjice ova moja isto ruzno spava,prije par veceri je spala aa krebeta i nastavila spavati na podu.Jess a ne spavate inace na vikendici?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 8:42:19   
bikicaV
Spremila sam dorucak. Sad skuvala sebi čaj.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 9:03:03   
flamingos
Dobro jutro.Mama Jo i svi ostali uživajte gde god da odete.Da ispijem kafi i siđem do pekare i prodavnice,ovde u blizini zgrade.Da se spakujem i kasnije odosmo u selo.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 9:37:48   
Milena18
Dobro jutro!
Mama Jo, uživajte kod tvojih.
Flamingos, da prođe put bez mučnine.
Jess, verujem da vam je divno sada tamo. I ja maštam o nekom takvom mestu, ali se još ne zna kad ću na odmor.
Mi planiramo popodne da idemo u muzej. M jako interesuje sve o Lazaru i Milici, posebno da li je ona imala roze haljinu user posted image Najbolje mi je kad kaže "Mama, ja znam da oni nisu stvarno kralj i kraljica, ali volim tako da ih zovem" I tako mi skoro svakog dana idemo da gledamo spomenik "kralju" i pričamo kako su ljudi tada živeli. Nadam se da muzej radi normalno, tamo nikad nema ljudi ni kad je normalno stanje, pa valjda nisu imali razloga da ga zatvaraju.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 9:42:03   
flamingos
Hvala Milena.Želim vam lep.provod.Ljubim vas.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 10:10:14   
Maraj
Divno Milena user posted image
Ja u parku...jos pre parka svratili u Lily...nakupovala svega, pa i omeksivac...i sad to teglim ko blesava...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 10:33:42   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Dobro jutro!
Mama Jo, uživajte kod tvojih.
Flamingos, da prođe put bez mučnine.
Jess, verujem da vam je divno sada tamo. I ja maštam o nekom takvom mestu, ali se još ne zna kad ću na odmor.
Mi planiramo popodne da idemo u muzej. M jako interesuje sve o Lazaru i Milici, posebno da li je ona imala roze haljinu user posted image Najbolje mi je kad kaže "Mama, ja znam da oni nisu stvarno kralj i kraljica, ali volim tako da ih zovem" I tako mi skoro svakog dana idemo da gledamo spomenik "kralju" i pričamo kako su ljudi tada živeli. Nadam se da muzej radi normalno, tamo nikad nema ljudi ni kad je normalno stanje, pa valjda nisu imali razloga da ga zatvaraju.



Milena, evo za vas nesto ako nemate. KlikSuper su te knjizice. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 10:41:15   
mama Jo
Maraj, kod tebe izgleda nova avantura u najavi ☺️

Milena, pa to je super!
Pisi nam posle iskustva iz muzeja, bas lepo stvarno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 10:52:05   
Ana RR
Dobro jutro!

Jess, živim u kući pa vam ipak zavidim user posted image i ja bih da se iselim na neko vreme, barem do ktraju radovi user posted image

Jao Milena, pa ona je sjajna user posted image

Ne znam za vas ali meni dani lete, ja ne mogu da vam opišem koliko meni vreme brzo prolazi. Evo već je petak a kao da je prekjuče bio vikend. Strašno. Majstori rade, nešto su se rotirali i umesto da završe sutra oni će doći i u ponedeljak user posted image A keramičar tek za dve nedelje. Nema kraja.

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.7.2020 14:01:41 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 12:37:56   
Sanjica26 RR
Koja je lepota imati bastu iza kuce. Celo jutro san nesto ceprkala. Tata je svasta zasadio: jabuke, kupine, groždje, jagode, riblizle, zacinsko bilje...

Bademovo drvo me je ocaralo. Koliko neke stvati ne primecujes kad si nezreo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 13:53:22   
emicaa
joj Anci ala je se to oduzilo.Baa nikad kraja 🤦‍♀️

Ja sam butros primila ruzne vijesti od kuce pa sam cijeli dan nikakva.Otisla bih negdje sama da se isplacem kao covjek.Odoh oribati kupatilo,mozda cu se malo smiriti.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 14:35:13   
Milena18
Hvala ti, Sanjice, baš super deluju knjižice, moraću to da joj kupim. Imamo jednu o princezi Jeleni, stalno mi traži da joj čitam. Uopšte nije za njen uzrast, mislim da većinu ne razume, ali važno da je o princezi user posted image
Ana, baš se odužilo majstorisanje.
Emice, drži se user posted image Šta god da je u pitanju, nadam se da će biti dobro.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 14:43:59   
pari
Emice 🤗



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 14:56:50   
Ana RR
Da, baš se odužilo. Dugo smo čekali majstore za malterisanje a sad i keramičara čekamo. Kažem ja danas mm da idemo da gledamo pločice a tek će on ja bih da idem da gledam stanove user posted image smučilo mu se sve više.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 15:02:08   
bebilule
Gdje ste mame. Ja se pržim na poslu. I da su dozvoljene klime, ja je nemam 😂. 


Emice, nadam se da ti je brat dobro, da nije to... Pari, prođe li osip, nešto mi na onim slikama mnogo. 
Ana, uzmi koju bocu vina viška 😂. 
M je ovaj vikend sa tatom. Ja ću popodne sa drugaricom na jedan ribnjak u hladovini, volim friday happy hour. 😁

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 15:54:05   
emicaa
Milena nije brat.Prvi komsija,a i stric mi je umro sinoc.svi smo cekali,ali sad kad se desilo svi u soku.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 16:39:37   
Ana RR
Bebibule, samo me malvazija može spasiti :D nego svuda po radnjama samo crnogorska, nigde istarske pih.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 16:44:29   
ivaMark
emmice, zao mi je, primi saucesce...a sa druge strane se nadam da ce sa komsijom biti sve u redu...


Mi sutra idemo u Austriju kod svekra i njegove  zene, vracamo se odmah u nedelju i ponedeljak na more, jedan dan doduse....ali pocinjemo sezonu.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 17:26:28   
jess021
Ana, mm neki dan kupio Istarsku Malvaziju, bas sam se razocarala, nista posebno. Vise sam ocekivala.


Emice, zao mi je. Primi moje saucesce. 
Mi na vikendici, kupali se u bazenu, ostajemo da spavamo. Ovde je bas milina, divno je. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 17:36:28   
Ana RR
Jess, ja je obožavam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here