|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 18:01:20   
mama Jo
Gde ste mame, uzivate? Bravo, bravo.
Mi stigli u selo, deca se igraju ja se suncam, bas mi prija ovo sunce. Mladja spavala samo pola sata u putu, starija i nije tako se najiskrenije nadam da ce zaspati rano.
Jess, je l vam vikendica na obali Dunava mozda?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 18:29:39   
emicaa
Pogresno sam napisala,on mi je neki stric,dalje koljeno ali je prvi komsija.Rasla sam sa njim.svi smo se nadali nekome cudu mada smo znali od februara da je vrag odnio salu i da je pitanje kad ce.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 18:57:00   
pari
Emice, bas mi je zao...


Mi bili jutros u 9 napolju jer su najavili kisu kasnije i stvarno evo pada non stop...Ja pravila tortu, opet mi je fil iscurio iz kalupa 🙄 ispasce nekako na kraju...Treba mi dosta jos prakse za torte.
Nesto se mm i ja ne razumemo ovih dana, losa komunikacija...dugo razdvojeni pa je tesko 😔Bice valjda bolje...
Jess, mama jo, uzivajte!Ostale mame, puno pozdrava!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 19:00:13   
mama Jo
Emice, bas mi je zao, svakako koliko god da se covek,, spremi'' psihicki za tako nesto, nikada ne moze biti svejedno.

Pari... Prosto naidju takvi dani svima, i mi sto smo svaki dan zajesno ih imamo. Ne nerviraj se. Verovatno ti tesko padne jer zelis dok ste zajesno da sve bude super uvek, jer uskoro cete se opet razdvojiti... Proci ce naravno. Grlisa.
A sto se torte tice, pa mozda ne sacekas da se dovoljno stegne fil?
Meni se prosli put cinilo da se nikada nece steci, i trebalo mu je bas dosta vremena u frizideru.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 21:28:58   
jess021
Mama jo, nije na Dunavu. Ovde je stvarno divno, ali uvece pojedose komarci. Imate li neko resenje? Sve zivo smo kupili, onu lampu, pa ono sto se zapali, Raid... Ali brate mili u oci ulaze


Pari, saljem ti zagrljaj 🤗

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 21:55:25   
emicaa
Jess ja sam na moru kupovala neke narukvuce protiv komaraca.I stvarno su pomagale.Ne sjecam se tacnog naziva,znam da su bile zelene 



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 21:58:41   
mama Jo
Jess, mi smo relativno blizu vas i isto ima komaraca bas dosta. Mapez sam spricala, sad videcu hoce li biti dovoljno.
Bile su napolju do 9 i bilo ih je podosta.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 22:10:08   
flamingos
Treći put kucam,grrr.Neće da ode post.Emice,baš mi je žao.Pari,naučićeš sve,polako,čovek se uči dok je živ.Toliko toga sam l pravila,pa mi se ponekad desi da omanem.Za komarce koristimo CortinaT kremu,super je-namažemo i svrab očas prođe.Čula sam da su narukvice dobre,probajte.U selu smo.Super smo putovali.A se izigrals u dvorištupa je večerala i sad se tušira.Mame,kako ste,šta radite?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 22:23:16   
Milena18
Emice, žao mi je zbog tvog rođaka.
I kod nas u dvorištu ima puno komaraca, i nemamo neko efikasno rešenje. M baš bude sva u pečatima. Fenistil pomaže delimično kod uboda, ali ne znam šta da koristimo da sprečimo ubode.
Muzej skratio radno vreme zbog vanredne situacije, tako da ipak idemo sutra ujutru.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 22:28:00   
Duškić
Emice,saucesce za rodjaka.
Kod nas komaraca koliko hocete, kad izadjemo do parka i nekako proletimo, ali kad se vratimo, a zadrzimo se ,sve smo u pecatima. A koristim im i Mapez i Autan.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Razgovori mama 07/20
10.7.2020 22:35:04   
Ana RR
Jess, nema nekog rešenja. Nakotili su se katastrofa. Do pre 10ak dana smo uveče opušteno sedeli u dvorištu a sad više nema šanse.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Razgovori mama 07/20
11.7.2020 0:04:10   
Filadendronka
Emice, zao mi je zbog tvog gubitka. Na takve stvari covek se tesko navikava. :( Meni J opet veceras proslinavio, bukvalno odjednom. Ne znam sta vise da mu radim. D je bas dobar ovih dana, nekako je naglo porastao. Ja pocela da radim, ne mogu da se pohvatam od obaveza. Ova korona me totalno deprimira. Demonstracije. Cela godina mi je bas grozna. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Razgovori mama 07/20
11.7.2020 8:21:51   
jess021
Dobro jutro!


Fil, bas mi je zao, nikako skroz da ga prodje. Verujem da ti je bas stresno sve to, plus posao. Ja ustala da pijem kafu, koma sam, nista nisam spavala.... Valjda nov krevet, napolju stalno nesto susti... Aaaaa
Mama jo, gde ste vi? 
Doci ce nam drugari danas, pa da pravimo rostilj. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Razgovori mama 07/20
11.7.2020 8:46:47   
Sanjica26 RR
Dobro jutro radni narode. Poranila sam da iseckam nanu i maticnjak za caj. Kakav miris. Sad sedim u hladu. Deca jos spavaju. Danas mozda odemo na izlet. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Razgovori mama 07/20
11.7.2020 8:53:53   
flamingos
Dobro jutro,skuvala sam kafu,izvolite.Fil,baš mi je žao.Nadam se da što pre budete dobro.Jess uživajte uz roštilj.Ovde greje sunce,ali se razduvao vetar.Šta radite ostale mame?Dete evo sad ustaje,da se rasani,dkručkuje i danas da ispiše neku od knjiga koje je pročitala(a ima ih dosta)u"Dnevnik čitanja".i da ilistruje.Ima i dve knjige da pročita,zadala im je učiteljica i to isto da prepriča,ilustruje.Procice raspust začas.Pozdrav svima.Prijatan vikend.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Razgovori mama 07/20
11.7.2020 8:58:14   
mama Jo
Fil, nekako bas mogu u potpunosti da razumem kako ti je. Proci ce, doci ce lepsi dani. Mislim da je sva ta prica oko posla, deca mala, vrtic... Inace stresn, jos plus sva ova situacija generalno. Saljem ti grlisu user posted image user posted image user posted image

I ja sam nesto lose spavala, budili me popadaci ako znate sta je to user posted image
Jess, mi smo u Krcedinu.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Razgovori mama 07/20
11.7.2020 12:22:58   
emicaa
dobar dan,mene je nocas probudio kamion.Kako sam bila ljuta,u 2 noci on dovozi robu.

Djeca jutros spavala do pola 10.Sanjice vi sze do utorka tu?Fil drzite se,grlim vas

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Razgovori mama 07/20
11.7.2020 13:04:24   
Maraj
Dobar dan
Jess ja sam u Lily-ju kupila one narukvice. Dal pomazu, pojima nemam, nismo ih jos nosiliuser posted image
Bila sam jutros do dexy co . Kupila S za rodjendan lutku Mini. 2200 din neka manja velicina od npr 30 cm. Al ajd, za rodjendan joj je, a vudim da voli, kada ima neli detalj Mini na sebi...pa ajd...
Onda do Waikiki radnje. Kupih za L kupaci , ako uspemo da se brckamo na Zlatoboru, i kupih im po one kopije Crocs klompi, oko 500 din u Waikikiju.bas su lepe...i tako...potrosih 6-7000 din od jutros...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Razgovori mama 07/20
11.7.2020 13:17:10   
flamingos
Milena,zaboravih da napišem-dugujem ti piće.Od sad kad krećemo na put-poželiš nam da prođe bez mučnine i milina.Ti si nam talična.❤Hvalaaaaaaa!❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Razgovori mama 07/20
11.7.2020 13:39:41   
Milena18
Dobar dan!
Hehe Flamingos, baš mi je drago da je prošlo ok 😊 
Mi jutros pravili piknik doručak u parku, pa posle išli do muzeja, M se baš svidelo. Smišljamo šta ćemo popodne, baš je vruće danas. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Razgovori mama 07/20
11.7.2020 17:21:34   
smeško
Свашта сте исписале и већ сам заборавила од врућине. user posted image
Фламингос, није ваљда да препричавате књиге. И код нас то деца раде, ја учим Н да анализира дела.
Јесс, видех како се проводите. Уживанција. И Вон, чини ми се, мало одмара душу, колико то може сама са децом. И ми ћемо неки базенчић да инсталирамо за децу.
Сањице, ја купила Панчићев чај од вирка уместо Фемисана. Видећемо има ли дејства, укус је супер.
Емице, моје саучешће. Постајемо десетковани.
Маро, много су јој лепе сандалице.
Ми смо у некој фази сређивања простора, опрах филтере за климу у подне, паметница.user posted image

< Poruku je uredio smeško -- 11.7.2020 17:22:11 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Razgovori mama 07/20
11.7.2020 19:20:36   
Maraj
Smesko, jesu se osusili filteri user posted image jel mozete da se hladite
Mi u kuci. L i S na terasi. Kedva cekam da odemo iz bg-a. Poludese i ova deca u kuci

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Razgovori mama 07/20
11.7.2020 19:42:24   
Sanjica26 RR
Emi, do utorka ostajemo. Dolazi mm po nas. Nadam se da je moje cvece prezivelo. Mm ih zaliva svaki dan.

Smeško, ja sam pauzirala. Međutim, mama mi je sad kupila, pa sam opet pocela. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Razgovori mama 07/20
11.7.2020 19:44:20   
smeško
Маро, нису имали избора! user posted image Хладимо се, само пуца!user posted image

Сањице, баш је леп чај. Кад заборавим да сам ставила воду на ринглу, дођу деца и скувају ми кафу. Драган исто. user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Razgovori mama 07/20
11.7.2020 21:23:44   
Ana RR
Dobro veče user posted image

Maraj, ne znam koliko vam je pametno da idete na Zlatibor... u Užicu je žarište, na Zlatiboru je gužva, ja bih definitvno zaobišla taj deo.

Mi danas konačno išli da vidimo za kuhinju user posted image jedva čekam da pošalju ponudu, već vidim da ću da se šokiram kada čujem krajnju cenu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here