|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 9:39:08   
Maraj
Bebi i meni se ide...jos na FB non stop objavljuju neke snimke sa plaza...covek da odlepi user posted image
Meni komsinica iznad mene, svaki dan zaliva cvece, i to onako obilno....skroz mi prozore umaca....bas me to nervira

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 9:47:47   
flamingos
Dobar dan.Evo me u kuhinji,da vam se javim i nastavljam.Toplo je,večeras da operem kapije i gelendere.To mi ostalo.One kiše padale,pa sačekah lepo vreme da ih sredim.Na kući sam oorala gelendee.Biće dosta rođendana u julu.Ana,Mati,kako ste?Ostale mame?Pozdrav svima.❤Ivanka,šta se radi,kako ste vi?Ljubi nam Ivku.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 9:52:52   
emicaa
Bebi zapucaj u Neum,sad su svi krenuli tamo 😆

Mi doruckovali,nesto smo lijeni od jutros.Samo se razvlacimo po stanu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 9:56:14   
vonavoj
Sanjice,kad ona kuva🤭

Kako njena deca,sama budu?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 9:58:42   
flamingos
Emice,ako,odmarajte.I ova vrućina.Kod nas u kući prijatno.Imate li negde da odete iz stana?Mislim na selo,vikendicu,gde god.Znam kako je,i mi smo u stanu.Jedva smo čekali raspust.Pozdrav.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 10:02:16   
bebilule

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Bebi zapucaj u Neum,sad su svi krenuli tamo 😆

Mi doruckovali,nesto smo lijeni od jutros.Samo se razvlacimo po stanu


Već smo bili krajem maja. Ne otvore li granicu sa Hr, odosmo opet tamo, pa ćemo kao sarme na plaži. user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 10:09:57   
smeško
Ja krecem uskoro u kancelariju tamo negde u Z.Polju. Prolazim Gazelu u spicu, tako da sam kod kuce oko 18h. Kada tako radim, rucak spremam uvece za sutrasnji dan. Ionako mi je leti tako lakse. Ukljucim klimu i posle odem u drugu sobu.Deca su vec velika i mogu da ostaju sama. I moji su gore, pa mogu da ih obidju povremeno. J je jutros plakao u vrticu. Promenila sa vaspitacica, a ova mu se ne dopada previse. Bilo mi je zao, ali stalno razmisljam da je to dobro za njega. Anci, Fil, Milena, kako ste? Mati, zadavila bih tu komsinicu. Nisi ti nebitna, ali tako i deca mogu pasti. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 10:12:08   
ivaMark
Zdravo Jul...

Doruckovali, konacno smo zdravi, budim se i ne verujem da me nista ne boli 😅 nisam kafu pila dva dana koliko me grlo bolelo.Ove godine nemam pojma gde cemo i da li cemo uopste negde, svakako cemo ovde do mora skoknuti par puta (100km je od nas) ali ne verujem da cemo uzimati par dana, ne bih se bunila ni za Neum, bili smo 2013. kad se J rodila i nije imala pasos...super nam je bilo.Snenokle...i mene podsecaju na Metlu i Milenu Dravic 😊




_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 10:12:11   
smeško
Sta bi sa drugom polovinom posta? 😳


Htela sam da izrazim divljenje Bebi. Toliko energije isijava iz vas dvoje. Sve sto objavis na fb-u tako osvezava. Dete koje se igra napolju kao pravo dete. Fenomenalno!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 11:00:52   
emicaa
Mati sad sam se sjetila da pitam,jel baca za njom vodu za srecu 🤣

Bebi zar nisu otvorili granice sa Bosnom?Kako je u Neumu,nisam nikad bila gore?Stigla od zaove djeca,sat vremena ranije od planiranog.Mnogo me nervira to.Ako smo rekli u 11 pa ispostuj to.Zove me u 19 i kazu da su ispred 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 11:14:50   
Ana RR
Mati, ne mogu da verujem user posted image koliko sam ja alergična na takve gluposti, ne mogu da vam opišem.

Bebi, nemaš pojma kako bi mi prijalo. Nedostaje mi jako selo, sve nam je propalo tamo jer nema ko da ide i održava, elektrodistribucija nam je upala na plac, posekla ceo voćnjak, lipu staru ko zna koliko godina, sve polomili da bi bespravno preko našeg placa išli kablovi za dalekovod. Godinama se sa njima tužimo i na kraju je ispalo da moja baka treba njima da plati. Ludilo mozga.

Milena, hvala što pitaš user posted image bolje mi je danas mada me nešto prilično često boli. Juče mi je baš bio težak dan, na kraju sam posao ostavila za danas jer nisam mogla da se skoncentrišem od bola. Mm misli da me boli od leka protiv bolova (dexomen) što nije isključeno. Popila sam ga zbog glavobolje i nakon toga me zaboleo želudac a isto to mi se desilo i pre nekih mesec dana. Sva sam nešto smlaćena i hronično umorna.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 11:25:56   
ivaMark
emmice, a zamisli da niste bili kod kuce...stvarno bez veze... Neum, nacickano i nacickano, mala plaza sljunkovita i sve ostalo je beton gde je odmah duboko, nama je bilo lepo, J je bila beba, tri meseca pa je samo lezala i sisala 😅😅 apartman odmah do plaze smo imali i super. Cene kao u Bosni bilo gde, bar tada je bilo. 

Moji izasli u park 

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 11:29:31   
bebilule
Smeško hvala, trudimo se usmjeriti energiju na prave stvari. I kada pregorim, izbrojim do 10 i bude sve ok. Ja sam inače jako naslonjena na prirodu uvijek bila. Sada sam se i malo građanski aktivirala, žao mi rijeka, žao šuma... Nastojim i njemu to nekako ugraditi. To je ispred svake politike, priroda mi je važnija od svake nacije, narodnosti i vjeroispovjesti.
Emice, šta znam, lijep je taj Stonski zaliv, more je čisto jer Neum ima kanalizaciju koja ide na otvoreno more. To je valjda još JNA radila. Samo bude gužva baš baš. U maju je bilo divno, a u sezoni bih išla jedino ako ne budemo imali izbora. Granice su otvorene, najavljuju da je i kraj sa karantinom, ali ko zna šta će biti za mjesec dana. Sada su im izbori, možda su olakšali mjere radi glasača iz Herceg Bosne. Planirali smo u "naš" kamp na Pelješcu početkom avgusta, ali otom-potom.
Ana draga, bezbroj puta sam čula za te uzurpacije i postavljanje dalekovoda. Kada ga jednom stave oguliš se p sudovima da ga premjeste. Nude naknade koje su smiješne.

Iva, odakle ste vi? Lijepo si opisala Neum. user posted image

< Poruku je uredio bebilule -- 1.7.2020 11:30:28 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 11:48:12   
emicaa
Jel i inace guzva ili samo sada u doba korone.Imaju li hoteli svoje privatne plaze?

Iva ma skroz glupo,jos sam razmisljala da odemo proset_ati dok oni dodju.Djeca u pidzamama jos.Bas me na prepad uhvatila 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 12:01:56   
ivaMark
emmice, hotel Zenit ima svoju plazu, za hotel Sunce nisam sigurna. Cak smo upoznali ljude iz Srbije koji par godina letuju u Neumu, lepo im je tamo i to je to 😎 


bebi, iz Srbije sam, udata u Bosni (Prnjavor), tamo zivela tri godine pa opet Srbija i sada u Sloveniji. Inace, obozavam prirodu i sve sto si nabrojala, uzasavaju me kosmije ovde cija deca ostavljaju smece u parku (park nam je do zgrade) onda ja sidjem pa kupim to, grozno mi je. 


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 12:34:17   
smeško
Potpuno se slazem za stav o prirodi. Potpuno mi je neshvatljivo neimanje svesti ni zelje da se ona ocuva. Bar je lepa, ako nemaju pojma koliko je neophodna. Ana, moguce je. Mene od analgina boli zeludac. 

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 13:03:55   
Filadendronka
Ja dosla sa posla, prvi dan. Zadovoljna sam, osim sto nemam gde da sednem koliko je novih ljudi zaposleno i sto mi je “sefica” balavica koja je tu oko godinu dana. Bravo, tako se nagradjuju porodilje. Otisla sam jutros pravo kod direktora da ga pitam zasto sektor nije imao sefa dok se ja nisam vratila. Kazu da sprece konflikte. Valjda im krivo sto sam rodila decu. Uzas, nisam ovo ocekivala.

BL, divno za plastenik i prirodu, ti uzivas na kub. Ima tu mnogo posla, ali znas sta jedes. Mi zato cesto pobegnemo u selo, da se okrepimo.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 13:11:07   
emicaa
Ja ne bih m8gla zivjeti u gradu.ovde imam sume na sve strane.Cijeli zivot sam provela u prirodi.Ne bih se bunila ni da sam okruzena morem ali sta da radim 🤣

Fil ne znam sta bih ti rekla.Jesil trebala trazit dozvolu za dijete

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 13:12:36   
vonavoj
Fil,gde radis😁

Da,da,porodilje se tako nagradjuju..moj mi jos ne moze oprostiti sto sam trece rodila..a sto sam sad uradila zavrsni za 2019tu i nasla gresku od 5mil dinara...nema veze..

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 13:31:15   
mama Jo
Ju, bas ste se raspisale, svaka cast, volim kad imam svasta da iscitam
Ja sam kao porodilja nagradjena prekidom ugovora, sta ces... I dan danas me to boli user posted image
I tako. Fil, idem u temu da te pitam kako je maleni danas u vrticu?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 13:35:54   
Maraj
Fil, jesi im ti bila sef pre odlaska na trudnicko? Nisam razumela...
Ja peglala, sad sam sela da pojedem cokoladu. Kupio mm u Lidlu neku njihovu kranč. Ne da je dobra user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 1.7.2020 13:36:30 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 14:44:40   
ivaMark
bebi, gde zivis ti? Srbija ili Bosna? Pitam jer moja mama ima svakakvih semenki povrca..



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 14:52:14   
pari
I ja sam oba puta nagradjena otkazom posle porodiljskog. Prvi put mi je bas bilo tesko. Drugi put nije. Samo sam se nervirala zbog nepravde, primitivnih ljudi, sistema koji ne postoji i svega ostalog sto me nervira kod nas...


Bebi, i ja ti se divim na energiji! Svaka ti cas_t! 
Moji se probudili jako rano, kenjkavi oboje, ona malo malo pa place i kenjka...grrr...Uskoro cemo napolje...
Fil, drzi se i izbori za sebe ako mozes...Puno vas pozdravljam sve!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 15:02:23   
bebilule
Ala me nahvaliste. Možda je ipak neki okp kod mene 😂.
A kakvu inspekcijsku kontrolu od strane drzave imamo, tako nam je. Sve to oni znaju, a kukaju na natalitet. 
Iva iz Bosne sam. Pale ako si čula. Ih stare sjemenke, to volim. 😁

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 20:58:02   
mati
Ne stizem sve da iscitam.
Flam, dobro sam, hvala...
Emmice, Anci, ona je luuuuda, ima tako neke svoje "rituale" dnevne, po sat vremena recimo istrise kroz terasu posteljine jastuke, prekrivace, ali svakog dana, svetlo u zgradi pali pritiskajuci najmanje deset puta prekidac. user posted image U ponoc se povampire i pocnu da se psuju i svadjaju...
Ne bole me cvorici, napipala sam tusirajuci se. I dr je bas tesko opipao, rekao mi da zbog toga budu pazljivi i precizni na uz.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here