RE: Razgovori mama 07/20 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


mama Jo -> RE: Razgovori mama 07/20 (1.7.2020 21:52:26)

Pari, znaci ti i ja smo bile u istom sosu, i milion drugih zena jos. Isto sve, ali lrebolela sam, sta cu.
Gde ste mame, preziveste li danasnji dan?




Milena18 -> RE: Razgovori mama 07/20 (1.7.2020 22:02:01)

Dobro veče!
Smeško, hvala što pitaš, dobro sam. Dočekala sam konačno rezultate nekih testova koje sam radila i laknulo mi je, izgleda da ipak nemam neizlečivu bolest koju mi je Dr Google dijagnostifikovao [sm=smiley36.gif]
Moja firma je baš ok što se porodilja tiče, ali znam da je to u Srbiji retkost.
Fil, srećan povratak na posao i nadam se da će uskoro sve doći na svoje mesto.
Pari, kad budete išli na okean, bućni se jednom i za mene [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 07/20 (1.7.2020 23:14:56)

dva puta pisem post i oba puta ode.

Milena sledeci put idi odmah pravom doktoru,mani se tog dr google 🤣 kako nam je drugaricaMi smo danas isli u sumu,pocelo grmiti pa smo pobjegli.Dok smo dosli do stana vratilo se sunce.Smisljam sta bi mogli sutra raditi




Milena18 -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 0:04:26)

Emice, u pravu si potpuno. Ali sam čačkala po Googlu baš zato što me je lekar naplašio kad sam konačno otišla.
Jao, i meni se ide u šumu...




bikicaV -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 6:02:12)

Dobro jutro .
Sveze i prija , malo iskljucih klimu i otvorih prozore.




Milena18 -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 7:48:56)

Jutro!

Kod nas nije sveže, ali je lepo. Sedim u parku, krenula sam od kuće malo ranije. Prija mi ovih dana da se tako malo osamim napolju pre odlaska na posao.Emice, zaboravih da te pitam, kako stomak, je l'' ti bolje od one terapije?




smeško -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 8:00:59)

Dobro jutro!Milena, ja volim isto. Posebmo pored neke vode. To mi tako odmara mozak. 




jess021 -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 8:10:51)

Dobro jutro!

Ala ste se juce raspisale, sve sam citala, ali zapamtila... po nesto😁
Milena, drago mi je da si odahnula iako mislim da te jos uvek nesto muci, bas zato ti prija da se osamis jel tako? 😕
Moja deca spavaju, danas necemo na Strand, imamo nekuće obaveze. Juce nam je bilo super. 




mama Jo -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 8:14:52)

Dobro jutro.
Opet razmisljamo sta cemo, mm ne radi pa cemo mozda negde lutati.
Htedoh napisati nesto slicno kao jess... Milena, nadam se da te ne muci nesto bas ozbiljno, i da ce se sto pre resiti, kao da si mi nesto zabrinuta. U svakom slucaju veliki [sm=smiley31.gif] za tebe. Kao i za sve ostale mame, uzivajte u danasnjem danu.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 8:17:21)

Dobro jutro.

Evo me Jess ranije😁Ustala sam ranije. Imam nastavnicko. Decu sam spakovala. Trebalo bi sa mojim bratom da idu kod mojih. Sofi se dvoumi, pa mi je sinoc plakala. Kad bih danas dobila resenje za odmor da mogu da zbrisem i ja. Mozda bude i iznenadjenje ko ce ga znati. Milena, tebe bas nesto muci u poslednje vreme☹️




jess021 -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 8:26:38)

Sanjice, nek'' si poranila😁

A sto? Nece da idu bez tebe jel? O mace malo. 




Duškić -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 8:59:51)

Gde ste mamike? Sta se radi? Ja zbrisala kod mojih. Kod dece bio haos u vrticu i sad svi malo dosli nz odmor u selo .
Vruce je puno, napunili bazen i uzivamo.
Sanjice, hajde da ti daju to resenje, pozz.




emicaa -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 9:01:05)

Milena sto se tice bolova pomogle.Sad me rijetko zaboli Ali duvanje stomaka je i dalje tu.Ovde sinoc bio pljusak,ali kao da na momente neko otvori neku cesmu pa opet zatvori.

Sanjice nadam ae da ces moci sa njima.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 9:07:44)

Dobro jutro! Ovde već prži, već gledam da uključim klimu.

Milena, drago mi je da je sve u redu, sada možeš da se opustiš [sm=smiley31.gif] još samo da nije ove korone pa da se svi opustimo...




flamingos -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 9:45:51)

Dobar dan.Pročitah šta ste pisale.Da vam se javim i odoh u kihinju,pa da peglam.Videću danas komšinica da me ofarba.Palačinke pržim oo podne.Kod nas prijatno vreme.Zahladnelo,kiša će.Budite mi dobro.Pozdrav svima.❤





Milena18 -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 9:55:17)

Hvala što brinete, devojke. Bila sam zabrinuta za svoje zdravlje u poslednje vreme. Preterivala sam i ja malo u tome, sklona sam tome da brinem unapred. Ali juče su mi stigli ti rezultati, tako da sam odahnula. A to što sam jutros opet sedela sama u parku je jer sam zaključila da mi prija [sm=smiley1.gif] Ja i inače volim da provodim vreme sama.
Emice, super što nema bolova više, kad ideš na kontrolu?
Sanjice, nadam se da ćete otputovati svi zajedno, pa da se lepo odmoriš od škole.




bebilule -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 10:09:00)

Milena, kada su ti neki čvorići u pitanju i ja bih se istraumirala. neka si sve provjerila, nego šta.
Ja malo aktivnija na rr. Prijepodne mi traljavo ide u kancelariji, sve mi mrsko.
Ovdje su noći prijatne, sreća. Bar se naspavamo. Klimu skoro niko i nema, planina ipak.




Milena18 -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 10:25:37)

Bebi, nisu kod mene bili čvorići, to je kod Mati čini mi se. Kod mene je nešto drugo bilo, ali mučno mi je i da pišem o tome.
Verujem da je lepo na planini sada. Mi smo na brdu i okruženi prirodom, pa je opet malo prijatnije nego dole na asfaltu.




pari -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 13:06:06)

Milena, slične smo...i ja volim da budem sama...a i ime nam se razlikuje samo u jednom slovu :)
Ja se nerviram jer budem dosta umorna popodne kad mm dođe pa ispada da sam kilava svaki dan...a ustvari me iscrpe deca tokom dana...Biće bolje nadam se...
Kako ste mame?





jess021 -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 14:07:48)

Joj Milena, pa ko sta radi ja stalno brinem, ali sam fokus sa sebe prebacila na decu, vec sam pisala o tome, nije to ona normalna majcinska briga, vec stvarno paranoja.

Flamingos, najvrednija si od svih nas😊Mama zavrsava rucak, ja pecem kolac, pa sam htela do Promenade da kupim kupaci. 




Milena18 -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 14:10:47)

Ma takva sam i ja, Jess, i kad su M i mm u pitanju, sama sebe nerviram.
Jesi li ti beše pisala da ste rezervisali neku kuću u Čortanovcima za odmor?




Maraj -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 14:26:59)

Milena..svi to radimo...google nam je doktor za sve...a ne bi trebalo...
Ja bila do firme da potpisem resenje za godisnji...pa sa L u parkicu.... toplo je bas...al nadjosmo neki park da je u debeloj hladovini...sako je povratak kuci zeznut. Jako sunce, bas bas...
Imam jos neki izvestaj da zavrsim, al to cu sutra prw podne da sednem i otkucam...




pari -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 14:54:05)

Mene deca počastila spavanjem do pola 9 iako je T u pola 7 plakala i budila se ali zaspala ipak...

Uradila sam vežbe na miru bez njih...Ovde danas vrućina, moramo što pre napolje (ovde je 9)...
Mene mm ne razume uopšte što brinem toliko a ja nekako mislim da je to normalno za mame, žene...iako bih i ja volela da ne brinem toliko...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 15:30:21)

Milena, da nisi i ti devica kao i ja😁

Nazalost, ne idem danas Jess. Inace, imala sam okrsaj sa direktorkom. Bila je sve vreme nervozna na sednici. I onda kad sam usla u kancelariji, krenula da reset_a zbog svoje nervoze. Posto sam ja mekana iskoristila je. Isplakala sam se kod kuce. Sad sam dobro. Odose deca




Maraj -> RE: Razgovori mama 07/20 (2.7.2020 16:15:48)

Sanjice bas mi je zao, sto te je "nagazila"
Jbg...to se izgleda samo u prosveti tolerise...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>