|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/20
5.7.2020 8:09:17   
jess021
Jutro, moji jos spavaju. Ja bih trebala do pijace i do h&m-a.


Kod nas ne deluje da ce biti toplo, bas je sucmurasto. Sinoc smo do 21h bili na igralistu, bas je bilo lepo. Vikendom nema puno dece. Maraj, bas su ranoranioci. Kad legnu uvece? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 07/20
5.7.2020 9:21:00   
mama Jo
Pozz mame ☺️
Mi smo sinoc kasno legli, jedva ustah jutros.
Isto smo do kasno bili napolju, onda dok smo vecerali i obavili kupanjac...
Danas pre podne imamo goste, posle cemo videti sta cemo. I tako ☺️
Uzivajte u nedelji.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 07/20
5.7.2020 9:24:00   
Milena18
Dobar dan!


Mi od ranog jutra u dvorištu uživamo. Ovde je i juče bilo toplo, a izgleda da će i danas. Ja bih htela da prošetam do šumice, ali M neće. Nju je uvek teško ubediti da nekud krene, a posle neće kući.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 07/20
5.7.2020 9:52:49   
Ana RR
Dobro jutro. Mi ustali oko pola 9, sad da doručkujemo pa da se bacimo na posao. Moram danas da idem da očistim svekrvin stan, pun je prašine. Mada, ako mi bude stajala nad glavom kao što inače radi eto mene nazad, nemam ja živce za to.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 07/20
5.7.2020 10:56:08   
Maraj
Jess oko 21, 21i 30 lezu u krevet.
I zato silu u 6 vec budni.
Mi bili u parkicu. S spava. L se igra. Ja skuvala sebi kafuuser posted image .
Mislila sam da przim cevape za rucak, kupio jutros mm u Lidlu, al zvala nas mama na rucal, tako da ostaju cevapi za sutrauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 07/20
5.7.2020 11:03:23   
flamingos
Maraj,uživajte kod mame.I mi iz Lidla imamo ćevape,super su.Sedoh da se osvežim sladoledom,pa da nastavim gde sam stala.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 07/20
5.7.2020 12:32:53   
Maraj
Ja do sad peglala, pod klimom naravno...bas je pakleno u stanu. Nas stan od ranig jutra osuncan...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 07/20
5.7.2020 13:28:32   
pari
Ja ne stižem ovde da pišem...

Super su nam ovi dani kad mm ne radi. U petak bili do nekog jezera kratko i onda na okean, divno nam je bilo. Juče prepodne u jednom parku u Njujorku a popodne na okean. Super je što nam je plaža na 1h i što možemo da odemo kad god.Danas još nismo smislili šta ćemo...Oni još spavaju... ja juče dobila...
Smišljam šta da kupim M za rođendan, htela bih par sitnica, čisto da ima više poklona manjih...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 07/20
5.7.2020 18:39:48   
Maraj
Pari i ja se mislim sta S za rodjendan user posted image
Njoj je za nesto vise od nedelju danauser posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 07/20
5.7.2020 19:39:51   
smeško
Mi smo J kupili sandale, knjigu koja se sastoji iz malih knjizica i komplet pantalone Miki Maus + majica.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 07/20
5.7.2020 20:20:44   
Maraj
I ja sam mislila za S sandale user posted image
Samo ja bih neke npr Pavle, a mm je vise za neku sportsku varijantu , tipa Ipanema

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 07/20
5.7.2020 21:51:26   
Filadendronka
Dobro vece, ni ja ne pisem ovde par dnaa, zato sto nisam ispratila sta ste pisale. Malo sam u f raspolozenju, sve me nesto stiglo. Bili smo danas na Adi, to je bio pun pogodak da malo zivnem. Javljam se i citam uskoro!m sve! Grlisa!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 07/20
5.7.2020 21:52:57   
flamingos
Samo da vam mahnem i poželim laku noć.Super nam je bilo sa našim gostima.Kad oni otišli dolazila mi komšinica.Odoh sad na tuširanje i u krevet.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 07/20
5.7.2020 22:48:33   
mama Jo
Mi, isto, tako za rodjendan i NG npr kupimo vise nekih sitnica pa sve posebno upakujemo, da bude zanimljivije za otvaranje.
A pre neki dan smo uzeli za J sandalice, ciciban u Aksi za 2300 (ili 2500), sto je svakako povoljno, a nova kolekcija. Sad je i grubin izbacio neke nove modele za decu, 1400 din, mi hteli te J da kupimo, mada malo je neki cudniji mateijal, a zute za devojcice prelepe.
Da ne masim temu, necu sad vise o obuci.

Ja isla malo na relaksaciju... Za rodjendan sam dobila vaucer koji podrazumeva 45min relax masazu i sat vremena spa. Nikada nisam isla na to, sve kao a mogu i bez toga... Ljudi toliko prija telu da prosto ne mogu da verujem.
Eto, sad sam kao nova user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 07/20
6.7.2020 7:33:51   
Maraj
Dobro jutro
Mama jo bas si me zagolicala sada sa tim sandalicama. Imas li sliku, da nam okacis tamo u temi
Ja pijem kafu. Cekam masinu da zavrsi pa da prostrem ves. Posle cemo napolje...i tako...od danas sam na odmoru

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 07/20
6.7.2020 7:45:29   
Milena18
Jutro!


Mama Jo, divan poklon, super što si se malo opustila.
Maraj, uživaj u odmoru.
Meni se tako nije išlo na posao jutros. Nadam se da ću i ja na odmor uskoro.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 07/20
6.7.2020 7:56:07   
jess021
Jutro mame! Ja pijem kafu, pa cu da budim smizle, idemo na Strand.

Sutra se pakujemo za vikendicu, jedva cekam. Smorimo se svako leto od vrucine na ovom betonu. Nadam se da ste uzivali za vikend. 
Milena, izdrzi!! 
Maraj, uzivajte! E da, videh da su napisala kad idu na spavanje. Nije uopste rano, obzirom kad ustaju. Jel ti L spava poslepodne? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 07/20
6.7.2020 8:41:43   
Maraj
Ne. Tj retko kad. U vrticu spava, a sada kad je kuci nece. Retko kad se desi da ga san savlada, pa da preklopi oko 17h-18h. Izdrzi do 21h, nekad i nesto duze.
S spava najcesce jednom dnevno, oko 10-11h

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 07/20
6.7.2020 8:58:32   
mama Jo
Pozdrav.
Maraj, stavih slike sandalica u temu.
I moja J ne spava preko dana (ona je u septembru 2015, mislim da su ona i tvoj L tu negde), probudi se oko 8 a zaspi oko 21:30- 22h, mogl abi i ranije ali sad preko leta do kasno napolju pa dok sve obavimo. A mladja ima 2, 5 i ona obavezno mora da spava, ali samo jednom dnevno vec dugo spava.
Kalo ste ostale mame?
Pari, kako ti je T i osip?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 07/20
6.7.2020 9:04:21   
emicaa
Dobro jutro,nije me bilo.nisam stizala.Vikend mi proletio u letu.Juce smo isli na jezero na kupanje,mnogo je godilo.Danas opet kisa.Legla i probudila sam se sa glavoboljom,danas cu dobiti.

Citala sam sta ste pisale i vec pola zaboravila.Jess koliko ostajete,uzivajte.Pari brcninse i za nas u okeanu,i NY je sad toplo znaci

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 07/20
6.7.2020 9:09:22   
mama Jo
Emice uzivali ste. Kod vas bas sareno vreme, od kupanja do kise... Mads i kod nas je tako, kad malo bolje razmislim.
Jess, uzivajte, tamo cete bar ceo dan napolju u prirodi biti.
I mi cemo za koji dan kod mojih u selo.
Jess, je l' uspevate da se pohvatate sa majstorima? Znam da si nesto pisala da su vam jedni otkazali, cekate ponudu drugih...


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 07/20
6.7.2020 9:11:06   
smeško
Bravo Mama Jo. Vecina nas slicno razmislja, ali ne bi trebalo. 

Mi smo kupili Pavle sandalice. Bele. I odmah je ostavio crne patike.😬 I ja vise volim takav tip. Jess, to vam je potez u pravo vreme. Fil, polako, sada imate period navikavanja na drugaciji raspored. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 07/20
6.7.2020 9:18:29   
Sanjica26 RR
Samo da mahnem. Odoh do trece skole da potpisem resenje za odmor. Konacno. I posle me mm vozi kod mame. Deca jedva cekaju da stignem.

Imam i tamo da radim, ali neke privatne stvari.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 07/20
6.7.2020 9:27:18   
Ana RR
Dobro jutro i od mene user posted image

Ja sedim na terasi dok je hladovina, pijuckam kafu i radim. Sve me nešto boli, izgleda da sam preterala juče sa ribanjem.

Jess, uživajte, sigurno će vam biti lepo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 07/20
6.7.2020 9:59:20   
Maraj
Mama jo i moj L je septembra 2015.aS ce ovog meseca 2 god

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Kilaza jednogodisnjaka
Admin

Dete od godinu dana treba da utrostruci pododjanu tezinu. Vasa beba:

je imala par kila manje (17%)

je dostigla tu vrednost (54%)

je imala par kila vise (25%)

je imala mnogo vise (4%)


Ukupan broj glasova: 72

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here