|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 9:00:30   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Kod mojih sam. Ovde je rano budjenje. Lose sam spavala. I ovde pada kisa. Cekam dorucak. Posle dok su deca mirna, iskoristicu za neko kucanje. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 9:08:10   
flamingos
Dobro jutro.Maraj,i ovde hladno,pada kiša.Da ispijem kafu i ofoh da spremam ručak.Slavljenici za sutra tortu da napravim.Ostale mame,dečica,jeste li dobro?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 9:09:33   
mama Jo
Sanjice, super sto si im se pridruzila uzivajte.
Jess, ma samo da urade kako zelite i da budete zadovoljni, pa kad gos 😊
Ana, je l' vi privodite kraju, ili nikako da se otarasite majstora? user posted image

IvaMark, to je i najbolja opcija, da se malo rashlade i prskaju, to im je i najbolja zabava ☺️

Ja htela da poranim, ali prevarilo me ovo osvezenje pa bilo lepo za spavanje ☺️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 9:10:38   
Maraj
Flamingos, sta pravis, koju tortu. I mojoj S je za nedelju dana rodjendan. Do sada samo i njoj i L za rodjendan narucivali tortu, zbog ukrasavanja, mada i zbog ukusa. Imamo jednu zenu koja fenomenalno pravi torte. Al sad , za ivu god.ne znam sta cemo, dal da pravim ili da narucimo. Svakako cemo samo kuci obeleziti, a opet mi zao da joj ne porucim tortu..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 9:13:06   
Sanjica26 RR
mama jo, spavaj. Vidis kako je lepo vreme za spavanje. I ja bih spavala da nije zvonio mamin mobilni 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 9:18:06   
Milena18
Dobro jutro!
Sanjice, uživajte, probaj malo i da odmoriš. Do kada ostajete?
Meni prija ova promena vremena.
M je za mesec dana rođendan. Tražila mi je roze tortu na tri sprata user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 9:18:09   
Ana RR
Dobro jutro. Ne mogu da verujem koliko je hladno napolju. Noćas je tako lupio prozor zbog promaje da sam skočila iz kreveta.

Mama Jo, trenutno se malteriše, iskreno se nadam da će biti gotovo do petka mada ide sporo, iskreno. Posle toga pločice, gletovanje, krečenje. Definitivno nemam kuhinju za detetov rođendan.

Jess, koliko ostajete u vikendici? Vi ste beše to iznajmili?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 9:30:09   
mama Jo
Jes' da sam sinoc opet legla posle ponoci, naspavah se, dovoljno mi.
I mene je u jednom momentu probudio jak vetar pa sam isla da vidim sta je sve orvoreno... A mm isto, ostavio laptop na terasi 😑

Ana, ceka vas onda jos posla. Ali dobro, opet samo da budes zadovoljna na kraju.

Maraj, u tim nekim prodavnicama ukrasa za torte mozes da nadjes sta zelus, da torta izgleda kao narucena, jos ako imas neku koju znas da prsvis i svi volite, napravi, ustedeces ☺️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 9:31:46   
Sanjica26 RR
Joj Anci i mene je probudilo lupanje prozora. I bas mi je hladno. Nisam ponela sebi dugacke rukave.

Milena, ostajemo do utorka. Tada je mamin rođendan i preslava. Probacu da odmorim od onih silnih stresova. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 10:44:01   
smeško
Sanjice, tu smo ako zelite da se vidimo. 💖

Pari, kako je bilo sa virtuelnim pregledom?
Jess, nama majstor za kuhinju dolazi sredinom septembra. Haos. Srecom nije hitno.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 13:31:50   
ivaMark
Zdravoooo...pari nadam se da ste resili problem sa kožom..


Mi danas popodne idemo do igralista decijeg, nema nista novo...probudila sam se sa glavoboljom.
von, nadam se da ces makar malo napuniti baterije.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 13:36:05   
Ana RR
Iva, da li si dobila rezultate testiranja?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 15:03:22   
pari
Još nismo rešili osip...pisala sam u temi...nemam pojma više ni sama...


Mene juče popodne baš boleo želudac ali prošao posle par sati pa smo se uveče prošetali malo...pposle kiše je bilo baš lepo i sveže. 
Sad ćemo napolje uskoro...
Jess,kad idete?Iva, kako si?Ana,kako si ti?
Sve vas pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 15:08:39   
Ana RR
Pari, meni to liči na neki ekcem. Jako me podseća na nešto što je imao sin moje komšinice (davno to beše, bila sam devojka). Da je alergija prošlo bi od sirupa.

Ja sam ok, nešto me danas boli glava ali ništa čudno, uvek me boli kada se promeni vreme. Balansiram u ovom haosu, majstor trenutno malt_eriše našu kuhinju pa pokušavam da ne idem u taj deo kuće user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 7.7.2020 15:09:44 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 15:37:51   
smeško
Anci, gde kuvas?


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 15:42:24   
Maraj
Evo i nas...stigli sa vakcinacije... i to je to do polaska u skolu..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 15:57:20   
smeško
Mi smo imali najburniju reakciju na tu poslednju turu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 16:01:30   
mama Jo
Pobrkah teme, sorry user posted image

< Poruku je uredio mama Jo -- 7.7.2020 16:02:05 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 16:08:59   
Ana RR
Smeško, imam plin u garaži a šporet mi je u dnevnoj sobi user posted image pa tu mogu barem rernu da koristim (i da skuvam nešto lagano, sa čim neću ništa isprskati).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 16:17:09   
smeško
Dobro se ti nosis sa situacijom.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 16:19:50   
Ana RR
Misliš da je dobro? Bojim se da ću postati alkos, svako veče se smirujem sa čašom vina user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 16:23:44   
smeško
Onda je sledeci korak vinski podrum. 🙃💖


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 16:29:19   
Ana RR
Uuuu to bi bilo sjajno! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 16:31:41   
Maraj

IZVORNA PORUKA: smeško

Onda je sledeci korak vinski podrum. 🙃💖


user posted image smesko blesava si skroz

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 07/20
7.7.2020 16:34:00   
Ana RR
Inače upravo sam predložila mm da na pod u kuhinji stavimo epoksi smolu i samo me je pogledao "onako" user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here