Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


dunja RR -> Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (24.7.2020 6:42:19)

Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Moj blizanac je superzloća", Dejvida Solomonsa.


[img]https://www.dodaj.rs/images/1-page-001.jpg[/img]

Luk iz ove galaksije i Zvezdan iz one, a suštinski jedan isti, naći će se oči u oči. Onaj je šarmantan i osvaja sve ovdašnje prijatelje. Ovaj je sumnjičav, jedini. Onaj nosi čizme na raketni pogon i materijalizuje sve na šta pomisli, ovaj je bez moći. Ama, niko ne putuje kroz vreme i prostor bez plana, a taj plan je obično zločest.

Moramo da se podset__imo, zvučaće malčice komplikovano: Zak je štreber koji je dobio supermoći jer se Luku ? koji je stripofil i sve bi dao za njih ? piškiriškilo. I dok je bio u kupatilu, Visoki predstavnik iz paralelnog univerzuma, Zorbon Odlučni, po hitnom postupku dostavio je šest moći bratu kojem do moći uopšte nije stalo. I onda je on spasao Zemlju prvi put.

Onda su došle i multiplicirane nastavnice fizičkog, koje to u stvari, nisu bile, već su vanzemaljci želeli da osvoje Zemlju, iz čistog uživanja u rijaliti šouu. Pa je Zemlja spasena drugi put. Onda je došao Drugi Luk, koji je isti kao i prvi, samo što nije.

PROČITAJ VIŠE ...


[img]https://www.dodaj.rs/images/2-page-001.jpg[/img]



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 24.7. do 13.8.2020. (zaključno sa 13.8.2020.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom "Moj blizanac je superzloća", Dejvida Solomonsa.

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednja 24 meseca!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).



PROČITAJ VIŠE ...





aleksaj -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (24.7.2020 6:44:10)

Sva braca su superheroji!




Duškić -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (24.7.2020 7:03:56)

Propolis Books divni ste'




Mirko Svirko -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (24.7.2020 7:50:14)

Bravo bravo 😊


Svaka cas_t sponzoru i RR. Puno lepih knjiga 😊




flamingos -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (24.7.2020 9:55:52)

Predivno.Bravo za bašu rr i sponzora.👍❤





mama Jo -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (24.7.2020 9:57:00)

Divno, svaka cast [sm=bravo.gif]




Mirko Svirko -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (24.7.2020 9:58:25)

Flamingos sad je na tebe red.  Tvoje dete bas voli knjige.

Mama Jo - eliminisana 😃😃😃Salim se 😍😍😍😘😘😘




flamingos -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (24.7.2020 10:00:15)

Ajoj Mirko,teško da ću da uspem.Pokušaću...❤





flamingos -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (24.7.2020 10:01:58)

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 24 meseca?Tako piše koliko vidim,a imam naočare.😀





flamingos -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (24.7.2020 10:07:58)

I pogreših-poslednja 24 meseca.Znači da nema ništa od knjige.❤





Duškić -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (24.7.2020 10:21:37)

Haha. Tako pise. 24 meseca.




mama Jo -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (24.7.2020 10:23:44)

Da, 24 meseca... Znaci naredne dve godine, a bilo je da se ne mogu ponavljati 6 meseci.
Verovatno se cesto ponavljaju dobitnici pa je zato produzeno na 24 meseca.
U svakom slucaju, srecno svima koji ucestvuju 😊




Mirko Svirko -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (24.7.2020 10:32:51)

Da bre 24 mes.. sada vidim 😥


Pa verovatno se dobitnici ponavljaju.




physio70 -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (24.7.2020 11:16:53)

Bravo za Propolis books!




flamingos -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (24.7.2020 11:54:38)

Srećno svima.Ko god da dobije iživaće.😀





Duškić -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (7.8.2020 6:29:56)

Mislila sam da je ovo zavrseno hm




flamingos -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (7.8.2020 9:18:14)

Još traje Duškić.Hajde kucka.Srećno.j❤





Mirko Svirko -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (7.8.2020 10:15:24)

Mama Jo,  vidimo se u ovoj temi za dve godine 😂😂😂 



Dukic,kuckaj navijamo za tebe..




Sanjica26 RR -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (7.8.2020 10:18:07)

Navijamo, a vi pređite u drugu temu. Ova tema nije za caskanje😉





flamingos -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (7.8.2020 10:18:37)

Joj Mirko,ali zato ja malo pre vas mogu.Ne za dve godine.❤





mama Jo -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (7.8.2020 10:20:43)

Haha Mirko [sm=smiley36.gif]
Ja obozavam ProPolis izdanja i uvek prvo gledam njih.
Srecno svima koji ucestvuju ❤️




marketing RR -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (18.8.2020 1:02:09)

Knjigu osvaja physio70 sa 620 objava, čestitamo [sm=bravo.gif]

Čekamo podatke na pp:)

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Moj blizanac je superzloća", Dejvida Solomonsa.


[img]https://www.dodaj.rs/images/1-page-001.jpg[/img]

Luk iz ove galaksije i Zvezdan iz one, a suštinski jedan isti, naći će se oči u oči. Onaj je šarmantan i osvaja sve ovdašnje prijatelje. Ovaj je sumnjičav, jedini. Onaj nosi čizme na raketni pogon i materijalizuje sve na šta pomisli, ovaj je bez moći. Ama, niko ne putuje kroz vreme i prostor bez plana, a taj plan je obično zločest.

Moramo da se podset__imo, zvučaće malčice komplikovano: Zak je štreber koji je dobio supermoći jer se Luku ? koji je stripofil i sve bi dao za njih ? piškiriškilo. I dok je bio u kupatilu, Visoki predstavnik iz paralelnog univerzuma, Zorbon Odlučni, po hitnom postupku dostavio je šest moći bratu kojem do moći uopšte nije stalo. I onda je on spasao Zemlju prvi put.

Onda su došle i multiplicirane nastavnice fizičkog, koje to u stvari, nisu bile, već su vanzemaljci želeli da osvoje Zemlju, iz čistog uživanja u rijaliti šouu. Pa je Zemlja spasena drugi put. Onda je došao Drugi Luk, koji je isti kao i prvi, samo što nije.

PROČITAJ VIŠE ...


[img]https://www.dodaj.rs/images/2-page-001.jpg[/img]



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 24.7. do 13.8.2020. (zaključno sa 13.8.2020.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom "Moj blizanac je superzloća", Dejvida Solomonsa.

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednja 24 meseca!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).



PROČITAJ VIŠE ...







Duškić -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (18.8.2020 5:53:59)

Bravo!




flamingos -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (18.8.2020 9:10:33)

Čestitam.Uživajte u čitanjiu.👍❤





mama Jo -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (18.8.2020 10:14:46)

Cestitam, svaka cast [sm=bravo.gif]




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>