|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 13:02:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

Sve ja to Oti znam....sto se tice mog karaktera ja i ti smo dosta slicne.........ali kada je neko takav kao mm ne bi ga pozeljela nikomeuser posted image


ebem li mu ja...ne sme da mi te nervira...

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 13:02:34   
gina
Moj nigde ne izlazi bez mene, tj. nas....
Preko dana setimo se da odemo na kafu, picu, ali uveče se zavučemo u kuću... obaveze, umor, deca...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   [Obrisana poruka]
10.12.2009 13:02:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 13:03:01   
gagana83
Nemam nista protiv da mm izlazi sve dok mu ne bi bio problem da i ja izadjem.E sad ko je meni kriv sto mi bas i nije do izlazaka

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 13:03:53   
Anoniman
Naravno da ti bude tesko, zena je stena, al nije kamenuser posted image
Zato smo tuuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 30
   [Obrisana poruka]
10.12.2009 13:04:36   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 13:25:11   
pahulja76
moj muz ne izlazi uvece a ako bi hteo uvek bi i mene poveo jer je tako bilo od samog pocetka, vodao me je uvek i svuda kad se vidjao sa prijateljima, svi dodju sami a samo ja jedina zena user posted image
sad i ako "izadje" to je na 1-1,5h sa kolegom na stoni tenis i odmah se vrati kuci user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 13:28:55   
Lilly*
Nikada mm nije otišao bez mene u izlazak! Po meni je to suludo! Onda bih i ja tako išla, a gde smo onda tu MI? Uvek idemo zajedno. 

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 13:57:56   
Nensi*
Mi svuda idemo zajedno,od samog pocetka...Nije da jedno drugo ne pustamo u solo izlaske,jednostavno volimo da svugde idemo zajedno...

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 14:00:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: gagi

Sve ja to Oti znam....sto se tice mog karaktera ja i ti smo dosta slicne.........ali kada je neko takav kao mm ne bi ga pozeljela nikomeuser posted image


ebem li mu ja...ne sme da mi te nervira...




Takav je i ako radi po citav dan ,pun je energije i jednostavno nekada voli biti u kuci nekada ne............ma izdracu ja to sve jaka sam ja........


da ali mene nervira sto ON  ima tu mogucnost izbora: da li mi se sada ostaje u kuci ili ne? A ti nemas zbog dece....tebi ne moze samo da se "digne" i da odes...To me nervira...


(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 14:00:47   
jacagoga
Mi gotovo svuda idemo zajedno ali desi se da ja izadjem sa drugaricom ili sestrom a on s nekim od kolega sa posla ali retko

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 36
   [Obrisana poruka]
10.12.2009 14:02:16   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 14:02:33   
LillyT
Svaki put kada pogledam u naslov teme ja vidim " da li vam muzevi idu na nerve" user posted image  

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 14:04:48   
Anoniman


IZVORNA PORUKA: gagi

Sve ja to Oti znam....sto se tice mog karaktera ja i ti smo dosta slicne.........ali kada je neko takav kao mm ne bi ga pozeljela nikomeuser posted image


ebem li mu ja...ne sme da mi te nervira...




Takav je i ako radi po citav dan ,pun je energije i jednostavno nekada voli biti u kuci nekada ne............ma izdracu ja to sve jaka sam ja........


da ali mene nervira sto ON  ima tu mogucnost izbora: da li mi se sada ostaje u kuci ili ne? A ti nemas zbog dece....tebi ne moze samo da se "digne" i da odes...To me nervira...





Znamuser posted image volim teuser posted image


ma nesto sam slaba na tebeuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 14:06:18   
SUPER MAMA
Mm neizlazi uvece sam.Ne zato sto ja mu branim vec zato sto jednostavno misli da bolje bi se proveo da budem i ja snjim.
A inace ja znam posle rucka da odem na kafu s drugaricama a on cuva Monikuuser posted image user posted image user posted image
On za te izlaske kaze da je normalno za zene da se skupe negde i tracare malo i tako im je zanimljivo.Bolje to da radim nego njega da gnjavim s trac priceuser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 14:06:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

Svaki put kada pogledam u naslov teme ja vidim " da li vam muzevi idu na nerve" user posted image  


moze i tako...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 14:11:37   
dunja RR
Ne znam što bi bio problem da izađemo odvojeno ( sada dok nemamo decu), pa i ja ponekad popijem kafu uveče sa drugaricama, on ode na šah ili izađe, nekada izađemo zajedno....nekada nam dođu prijatelji....

.....to funkcioniše više od 10 godina...

sve je dozvoljeno dok se volimo, mi smo uvek zajedno u user posted image

< Poruku je uredio dunja -- 10.12.2009 14:14:07 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 14:33:30   
viking
To i ja kontam, što bih ja, na primer, išla u kafić ili kod nekog njengovog druga na masovno muško gledanje fudbala ili hokeja, samo da bismo non-stop bili zajedno user posted image  
Bili smo društvene osobe i pre nego što smo se upoznali, nećemo valjda sve prijatelje da zaboravimo i zaključamo se u svoj svet...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 43
   [Obrisana poruka]
10.12.2009 14:38:48   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 15:28:17   
Anoniman
DA - ne svaku noć , ne svaki vikend al izađe

i ja isto tako DA - isto tako ne više svaku noć, ne svaki vikend al da

pa nije mi blizanac da ga vukljam sve sa sobom koji će mi

zna se kad zajedno izlazimo

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 16:03:21   
Lu
Ne,takav je dogovor kod nas!
Dok smo se zabavljali izlazili smo i odvojeno,izađemo i sada po danu jer svako voli po nekad da se odvoji od partnera i bude u svom muškom/ženskom društvu,ali noć...e to nam je zajedničko vrijeme od kad smo u brakuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 17:13:11   
Ellenica
kada smo počeli da se zabavljamo, on je bio taj koji je insistirao da JA ne izlazim sa drugaricama jer citiram "Ako se napiješ ko meni može garantovati da nećeš napraviti glupost".
Tako da sam ja njemu jeuser posted image   sve po spisku i malo je falilo da se raziđemo, tako da je iz te priče izvukao poentu, ako nemogu ja nemože ni on.
Jako sam osetljiva na ovu temu, mada od tog incidenta nemam problema.
Danas kada imamo dete ne razmišljamo o izlascima, i kafe smo skoro iskorenili.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 17:17:13   
indy_25
Izlazi i nemam nista protiv toga. Bas je sinoc izlazio i bio je do 2 navece sa prijateljima. Uvjek mi kaze kada hoce izaci tako i ja njemu isto. Kada hocu izadjem s prijateljicama i na feste neke i tako. Nema kod nas pitanja mogu li ja samo je potrebno da se javimo jedno drugome.

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 17:38:39   
minavb
IZVORNA PORUKA: OTI

Moj uopste ne izlazi...Od kako smo zajedno izlazi samo samnom...Mozda je za ovih godinu i nesto dana otisao dva puta da se vidi sa kumom kad ovaj dodje iz Norveske ali i onda me zove nego ja kazem da ide da se vidi sa njim sam, kao covek.

Moj muz ima 37 godina i zaista je prosao svasta, izlazio, ludovao i od kako je mene upoznao smirio se...Samo me je vodao tamo amo da me upozna sa svima...



Takav je i ovaj moj, svuda idemo zajedno i stvarno je retkost da izadje svako sa svojim drustvom. Prosto volimo sa skitamo zajedno. Izasao je samo par puta sa drugarima, sto puta me zvao iz grada i posle sat i po dosao kuci "Meni je bez tebe dosadno". Evo veceras, posle ko zna koliko vremena, ide na utakmicu bez mene. I na sport uvek idemo zajedno , ali ja u trudnoci izbegavam tako masovna okupljanja, pa ide sa bratom umesto sa mnom. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 17:46:49   
Verus
Izlazi, ali ne tako cesto. Mislim da je ok da ponekad izadje sam sa drugarima, isto kao sto i ja odem sa drugaricama. Nema tu nista lose.  Ali uglavnom idemo zajedno sa drustvom, ili se sastajemo u nasoj kuci, ili u necijoj tudjoj...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here