|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
27.12.2009 1:06:28   
viking
Pa naravno, Guppy, ne bih pisala ovo da je drugačije. Ne izlazi toliko često ( ne bi mi smetalo ni da je malo češće) i uglavnom je to neki povod (gleda se utakmica sa muškim društvom, dođe drugar iz srednje koji živi u inostranstvu i slično), a nekad se i dogovorimo da izadjemo zajedno sa društvo a mene taj dan baš mrzi ili sam umorna, i uvek mu kažem da ide bez mene... Meni to stvarno ne smeta, ne bih volela da imam pored sebe nekoga ko mi se drži za suknju i ko nema prijatelje. Meni se kod mm-a baš sviđa ta njegova društvenost i komunikativnost, on baš ima puno dobrih prijatelja i ja ga poštujem zbog toga, to je jedan od njegovih velikih kvaliteta.... I ne bih volela da se to promeni na moj račun.

< Poruku je uredio viking -- 27.12.2009 1:07:05 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
27.12.2009 1:08:01   
guppy RR
slažem se 100 %... pisala sam o tome na prošloj stranici. 

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
27.12.2009 1:33:48   
dunja RR

moj dragi je izasao i jos ga nema u ove kasne sate, sad ce osecamuser posted image .....

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
27.12.2009 11:08:15   
Markovicka
Izadje ponekad sa drustvom iz firme, kad su neka njihova okupljanja, ili kad mu dodje drustvo iz grada u kom smo oboje ziveli ranije. To je ok, da je cesce smetalo bi mi. Ipak cesce izlazimo zajedno. A sad kad dodje bebana, verovatno ce sve da se promeni....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
27.12.2009 12:49:11   
Anoniman
Mi smo sinoć izašli (posle dugo vremena....) sa kumovima i još jednim parom u NS , seli u neku separe, naručili piće, ćaskali, malo đuskali..mm je veseljak, voli da uživa i opusti se i ja se opusti pored njega. volim kada zajedno igramo i pevamo...nemam problem da on izađe bez mene ali on to jednostavno ne želi..... sve se svodi na fudbal kod nas ili nekog od njegovih pajtaša, ostalo idemo zajedno. ne znam, izgleda nam se društvo poklopilo tako da zaista želimo da budemo zajedno. Ne bi mi bilo drago da ode i vrati se u sitne sate. to sam mu spomenula još na početku. nije da mu ne verujem verujem mu i previše, nego je dosta temperamentan a on i kum kada su zajedno....user posted image ....user posted image vole ga moje drugarice , imamo teme naravno i ja sam sama sa njima kada poželim.... nikada mi ništa nije rekao kada sam otišla negde... kako to Indy kaže... samo se javimo i ne bi bio problem ..ali neka pravila se poštuju .  user posted image

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
27.12.2009 16:56:00   
engimengi
Evo moj je sad izasao,na piće,da se vidi sa drugom!!Ako se ovo uopste racuna u izlazak u 5 popodneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
3.2.2010 8:45:34   
bebironcic
Mm ne izlazi nikada bez mene...user posted image

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
3.2.2010 9:52:51   
Dora
Retko jer mu je posao takav da je godinama "u izlasku" noću pa mu je preko glave. Ali zato ja volim da izlazim i kad izađem s drugaricama u grad on je srećniji nego iko!user posted image
Ponekad iađemo zajedno i bude nam super, ali pošto volimo raličita mesta i vid zabave onda je uvek bolje svako sa svojim društvom. On voli živu muziku, separe, da se sedi, pije i naručuju pesme... Ja volim gužvu, đuskanje, skitanje od kluba do kluba...obiđem i po tri-četiri mesta za noćuser posted image
Ipak, retko izlazimo. Malo smo siti oboje...pogotovo on.

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
3.2.2010 14:33:51   
Tara
MM izlazi uvece ,naravno ,izlazi sa svojim drustvom, ja izlazim sa svojim,
svako ide gde hoce ,kada hoce, na koncerte koj voli....I bas volim da sto smo se tako skontali
ne bih mogla da non stop izlazim samo sa muzem, ili da ga pitam da izadje/ on mene ...
Ovako nam je bas extra user posted image user posted image
Naravno, ne izlazimo svako vece user posted image i naravno, izlazimo zajedno ponekaduser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
3.2.2010 14:35:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tara

 i naravno, izlazimo zajedno ponekaduser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tara)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
7.2.2010 1:37:03   
Dora
Dobra stvar kad mm izađe je ta što me uvek zove kad krene kući da me pita da li hoću da jedem nešto i donese mi šta god da naručimuser posted image user posted image user posted image
Evo sad ga čekam da mi dođe s klopom i Bavarijomuser posted image user posted image (doing a happy dance)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
7.2.2010 1:38:59   
viking
Ja se ožvalavih pričajući da je dobro da muževi izlaze, ali eto user posted image

I ja volim Bavariu (off topic)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
7.2.2010 1:42:40   
indy_25
Moj je izasao bas veceras s drugovima u neki japanski restoran na vecericu pa ce kasnije negdje na muzikicu a kad ce doci nemam pojma mislim oko 4 ujutro

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
7.2.2010 1:43:01   
Dora
IZVORNA PORUKA: viking

Ja se ožvalavih pričajući da je dobro da muževi izlaze, ali eto user posted image

I ja volim Bavariu (off topic)


user posted image Živeli izlasciuser posted image Kad dođe kući sav je srećan što ima ovako dobru ženicu koja ništa ne pita i ne smara, ne njuška ga... zato što je prezauzeta žderanjem hrane a posle me mrzi da pitam bilo šta, samo bih na spavanje da preživam...user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
7.2.2010 10:50:50   
Iwana87
Neka ide gde god zelis.Ako nesto i zeli da uradi uradice i preko dana.Sa tim nemam nikakav problem.I meni treba malo samoce i vremena samo za mene.Znaci sve je ok dok god se javi kad krene negde(imali smo jednom i tu situaciju kad je ocekivao da ce majka njegova da mi kaze da on tako svake godine na badnji dan ide ujutru sa drugovima)Valjda sam to naucila od moje majke i ona je takva skroz sa caletom

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
18.2.2010 12:48:17   
pepino
Evo i ja da se prodruzim temi!Iwana87 slazem se sa tobom u vezi toga da ce ako hoce nesto da napravi to uraditi i po danu,ali meni opet smeta uglavnom kad izadje!Voljela bi da mi se kao OTI da, da ,,sredim" muza,ali mislim da je to nemoguce!Mi izlazimo,ne cesto,nekada ja sa svojim drustvom,on sa svojim,nekada zajedno.Najveci je problem sto smo obadvoje jaaaako tvrdoglavi i poprilicno ljubomorni,pa tu onda bude svacega!On ,,vaze'' ko vise izlazi,a ja uvijek manje izlazim jer mi se drustvo rasulo na 100 strana pa se rijetko okupljamo,nazalost!Kod njega nema odredjeno vrijeme kada ce se vratiti,a mene najvise pogadja to sto malo kada odrzi rijec,npr. Kaze ,,Ma dolazim sigurno do tad i tad...",a to skoro nikada ne ispuni,ja ga nekada cekam,ne zaspem i naravno nacekam se,e onda budem ljuta kao ris,jer ima telefon,uvijek moze javiti da ce kasniti i onda mi ne bi bilo krivo!Naravno za sve se uvijek vadi kako se nije mogao izvuci zbog druga,kuma,kao oni se napiju pa mu ne daju da ide kuci prije njih i svasta nesto!Meni je preko glave tih glupih izgovora,jer ja nisam takva,nikad se nisam zadrzala duze od njega i nikad nisam rekla docu do tada,a da to nisam i ispunila.Probala sam sve to da rijesim,da se fino dogovorimo,da ne bude svadja,ali ne ide!On gura samo po svom!!!!Nista ne pali,vjerujte sve sam probala!

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
18.2.2010 13:50:12   
isidora88
pepino da nisi ti sa mojim dragim user posted image salim se ali moj je isti takav. kad ode negde ne zna da se vrati tj. kaze dolazim za do 9 i svaki put kad ga nazovem on kaze da krece i naravno ne dodje pre 12h user posted image i ja poludim i kad dodje kuci najradije bih ga zadavila ali iskuliram samo se okrenem i odem da spavam i onda on shvati da je pogresio pa narednih mesec,dva ne izlazi nigde ali onda opet sve po staromuser posted image . ja sam pocela da primenjujem novu taktiku i vise ne izlazi. imamo dogovor da mi uvek kaze gde ide i ja mu kazem da ako ne dodje onda kad je rekao ja dolazim tamo pa njemu ako hoce da se blamira nek proba da ne dodje kuci user posted image a i mora da trazi dozvolu od mene jer je napravio sr...poslednji put je do ujutru bio sa nekim kolegama u kafani i ja naravno poludela i sad me skoro ni ne pita da li sme napolje user posted image i uvek me svuda vodi sa sobom jer zna da jedino tako moze negde user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
18.2.2010 14:03:24   
isidora88
zaboravila sam da kazem da mm ne izlazi po diskotekama vec ide u mali lokal (citaj kafanu) gde se sve njegove kolege okupljaju i tamo nema nijedne zene,ja proverila i to par puta user posted image ,radi samo neka baba sto drzi taj kafic,ima jedno 55, 60 godina
ali eto vec dugo nije izasao jer ne sme user posted image po danu sme gde hoce ali nocu user posted image ne moze

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
18.2.2010 14:16:28   
pepino
Ma ipak nisam sa tvojim jer nisu potpuno isti,tvoj je ipak bolji!!!user posted image Ti si nasla bar neku caku svom,kod mog do sad sta sam god probala nije upalilo!Cak me nekada totalno iskulira,ja se slomim pokusavajuci da mu objasnim sta sa njegove strane nije uredu i sta me pogadja,da me pokusa shvatiti,al kakav!!!On ima svoj stav o svemu i ne bi ni kad zna da je pogrijesio to priznao!Vjerujte mi da mislim da je ovakav ,,primjerak" tvrdoglavosti i bezobrazluka tesko naci!!!Tvoj bar ide u takve kafanice,moj nekad u neki mirniji lokal kad je u pitanju dnevna varijanta,al nocna-kad je vikend u pitanju bome nije takva,izlazi u sve aktuelne lokale,diskoteke u koje izlaze od 7 do 77 god.,sto kazu!Kod nas je inace takva situacija u gradu i ja kad izadjem idem u iste lokale!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
19.2.2010 13:53:59   
viking

Dvoumila sam se da li da ovo stavim u viceve, ali mislim da je ovde primerenije user posted image

 
 
Kristofer Kolumbo je mogao otkriti Ameriku samo zato jer je :
BIO NEOŽENJEN!!!!!!!!!
 
Da je Kristofer Kolumbo imao suprugu, čuo bi sledeće:
-  A što moraš da ideš?
- A što ne pošalju nekog drugog? Šta si ti: jedini - bez tebe se ne može? 
- Jesi li ti lud ili glup?
- Zar ne vidiš da te iskorišćavaju?
- Ne znaš čak ni moju familiju a ideš da otkriješ novi svet!
- Šta skrivaš? Ne znaš ni gde ideš! Kakva kurac okrugla Zemlja?
- A šta, samo će muškarci putovati? Ma nemoj?
- A što ne mogu i ja ići ako si ti šef? ... mene nikada ne vodiš na putovanja!
- Nesretniče, ne znaš više šta bi izmislio samo da nisi kući?
- Ako izađeš na ta vrata ja se iste sekunde vraćam mami ! Bestidniče!
- A ko je ta Marija? Šta ona hoće? Kažeš devojčica? ... Ma jedi govna! ... Pedofilu!
- Sve si isplanirao, lopove! Ti si to davno dogovorio sa tim kurvama indijankama - Ti misliš da sam ja s grane pala?
- Šta kažeš? I kraljica će prodati svoj nakit da bi ti putovao? Šta ti misliš da sam ja glupača? Šta ima između tebe i te babe?
- Ne možeš ići i gotovo!
- Ništa se neće desiti ako svet i dalje bude ravan ko ploča .

Nemoj da se  oblačiš jer ti ...
NE IDEŠ!!!!!!!!!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
19.2.2010 13:56:24   
Anoniman
Viki, svaka čast ....user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
19.2.2010 13:59:36   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
19.2.2010 14:01:57   
Mari86
viking ovo je ee user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
19.2.2010 15:17:29   
isidora88
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
19.2.2010 15:20:33   
Leki 77
Naravno da moj suprug izlazi uvece sam, i naravno da i ja izlazim sama. Imamo i zajednicko drustvo sa fakulteta pa se ni sa njima ne vidjamo uvek u paru. Pa tacno bih se ubila da me "vuce" svugde sa sobom.

Kako neke zene ovde kontrolisu muzeve - to gde si bio, sta si radio, sa kim si bio, nemoj da si me slagao ili cu ti JA banuti sledeci put pa ces ti videti svoga Boga....e pa ja tako ne bih kontrolisala svoje dete tinejdzera u njegovoj najbuntovnijoj fazi. Ne znam cemu to? Ja prosto ne bih mogla da zivim tako. Kao da gledam spansku seriiju....neverovatno....

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here