RE: Avgustovska RR plaža (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


zivka -> RE: Avgustovska RR plaža (1.8.2020 21:55:41)


Proveri vratanca se mozda ne otvaraju lepo. Meni se tako malo nakupilo oko dugmenceta od praska.
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Jaoj Ivanka, sta sveki kaze sigurno nesto ,, mnogo pametno'''''''''''''''' [sm=smiley36.gif]
Salim se naravno, ali cim ts je iznervirala verujem da je pametovala [sm=smiley36.gif]


Sveki korona smart 😂Uopste se nisam iznervirala, ja sam nju iznervirala jer ne dam da nas pravi budalama. Kako to kad brat mm dodje sa porodicom kod nas sede u dvoristu ceeelo popodne, tu nema korone, a kad bi da provedemo dan u selu svi skupa tu ima korone i oni ne zele da idu jer bokte "korona je Marija" 😂Pa joj to i rekoh, nije u redu, u selu ima korona a kod kuce nema korona ali imaju pune torbe hrane 😂 Samo se okrenula na peti i odeeeeee... Ja ne mogu da idem kod moje mame a oni mogu svaki vikend negde u nekom smestaju da vikenduju... To joj mm rece juce, a ona se nevesto brani. Rekao joj "ajd ne se**" 😱 a on takve izraze ne upotrebljava. 
Upravo perem trecu turu sudova, pokvarila se masina za sudove, ne otapa tableticu 😭






Mirko Svirko -> RE: Avgustovska RR plaža (1.8.2020 21:57:34)

Ivanka,ode sveki? Korona smrt 😂

Ja sam naucila da moju kuliram. Najbolje oruzje 😂😉




mama Jo -> RE: Avgustovska RR plaža (1.8.2020 22:05:41)

Joj Ivanka, i neka ste joj rekli. Razumem potpuno.
Neka se ljuti koliko hoce




Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaža (1.8.2020 22:09:46)

E Zivka, to nisam proverila, hvala! 😊


Ma sveki je tu sa nama, zato je i izludjujem 😁




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaža (1.8.2020 22:33:39)

Ako ti tako kažeš moha Ivanka.❤Znači-nema gledanja tv.





mama Jo -> RE: Avgustovska RR plaža (1.8.2020 23:33:29)

Aaa sveki je tu, pa zato snajka ni kriva ni duzna malo podize pritisak [sm=smiley36.gif]
Jel ona inace sa vama ili samo sad trenutno?




Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaža (1.8.2020 23:36:45)

24/7 😂





mama Jo -> RE: Avgustovska RR plaža (1.8.2020 23:41:49)

Iiiijavoj 😬




Mirko Svirko -> RE: Avgustovska RR plaža (1.8.2020 23:44:47)

Ivanka,jel sveki zivi sa vama?


Kuku.... moja je, dva sprata nize.. ali smislim ja nacin da je nema ..




Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaža (2.8.2020 0:00:08)

IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko
Ivanka,jel sveki zivi sa vama?
Kuku.... moja je, dva sprata nize.. ali smislim ja nacin da je nema ..

Mi smo u velikoj kući a oni su adaptirali garazu za sebe kad sam se ja doselila. Bas tih dana... Da me drze na oku 😂 Tako da, umesto da se radi potkrovlje, ako su vec hteli da zive u istoj kuci sa nama, nije trebalo da zauzimaju garazu. I sad nemamo garazu. Ma ne smeta on meni ali te neke izjave pogadjaju direktno u srce. A ovog maleckog stiti samo tako, mamin sin. Dobra stvar je sto je mm ne obraca mnogo paznju na nju. Verujem da on sve vidi i cita je ko otvorenu knjigu, odmah joj kaze sta misli ali ne pokazuje osecanja. Takav je. 




Mirko Svirko -> RE: Avgustovska RR plaža (2.8.2020 0:09:22)

Pa i moja bocka li bocka...

Al ja smislim da je nema.Prvo sam se palila na gluposti. Drzala i ona mene na oku. A sada sam shvatila da je ignor najbolja opcija. Mada kazem i ja nesto s vremena na vreme. 
Mego, sreca da je tm takav. I sreca da si ti tako pozitivna. Al da zauzme garazu 😩🤔




branki* -> RE: Avgustovska RR plaža (2.8.2020 0:15:23)

Mi maloore stigli kuci.ja se raspakovala i odmah da raportiram na rr da sam stigla😂

Zao mi bilo kad smo polazili.boze,kako se ja brzo vezem..ali,valjda cemo sad dolaziti cesce.




Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaža (2.8.2020 0:16:58)

Prvih godina sam se bas nervirala a onda sam shvatila da imam dobar brak i dobrog muza i da mi to daje sigurnost da uzvratim. Nije mm ni ćorav ni gluv. Sve vidi i sve čuje iako tako ne deluje.

Sve je ok. Ja cool 😎




Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaža (2.8.2020 0:18:48)

Branki, dobrodosli nazad! ❤️





branki* -> RE: Avgustovska RR plaža (2.8.2020 0:19:51)

Hvala,ivancice lepotancice😘





Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaža (2.8.2020 0:21:20)

Ajd sad odmori pa sutra navali na RR 😊❤️





Mirko Svirko -> RE: Avgustovska RR plaža (2.8.2020 0:21:37)

Hejjj Brankiii, pa gdr si nam ti?


Ivanka, to je prava stvar...Meni bi skakala po zivcima 24h sada kulijana.




branki* -> RE: Avgustovska RR plaža (2.8.2020 0:29:45)

Evo,mirko...tucali orahe ceo dan..sanjacu ih.nisam cistila,ali bar istucali,pa kad imam vremena uvece ,cisticu skroz.

Kako je neobican stan posle dvorista.




Mirko Svirko -> RE: Avgustovska RR plaža (2.8.2020 0:33:48)

Dvoriste je zakon ali zakon. Stan je ok. Ja nisam navikla da budrm zatvorena.


Branki,sta radis posle sa orasima? 




branki* -> RE: Avgustovska RR plaža (2.8.2020 0:49:57)

Ocistim i stavim u zamrzivac.kad je slava o rodjendani i praznici,ja volim te klasicne tortesa orasima,pa koristim,a volim i palacinke sa orasima.dacu malo i mami.

Prosle godine sam kupovala .ovi rodjaci mm pokupili i stavili u bure .ako dodjemo da nosimo.hvala im.meni zao da propadne.ionako smo autom.




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaža (2.8.2020 7:52:28)

Branki,dobrodoßla nazad.Super,sa orasima je sve  lepo-baklave,sitni kolači,nekako torte ne volimo sa orasima,ali zato u kolacima ih obožavamo.Izvolite,služtim kafu na nasoj plaži.❤





Duškić -> RE: Avgustovska RR plaža (2.8.2020 8:33:54)

Nes hladni za mene [sm=smiley1.gif]




mama Jo -> RE: Avgustovska RR plaža (2.8.2020 8:42:22)

Branki jel vam prijalo malo tamo, malo promene?

Moze i za mene jedna kafica 😊




branki* -> RE: Avgustovska RR plaža (2.8.2020 8:47:39)

Ma,kako nije...kyca je stara,doduse,ali opet...dvoriste...mir...opustencija..bojanu ne oset_im.po ceo dan u dvoristu,nosa mace,kuce...bozu isto tako..totalno opuatenije nego u stanu..ovde sve pazi..





jess021 -> RE: Avgustovska RR plaža (2.8.2020 8:49:18)

Branki, draga, drago mi je sta uživali. 100 puta samvec rekla da je za decu do srednje skole selo ili malo mesto zakon. Ovo u gradu do 10 godina ne smes nigde da ih pustis, a na selu kako hoces, ali bukvalno.


I ja bih jos jednu kafu😉




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>