RE: Avgustovska RR plaža (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Duškić -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 8:17:32)

Moze i meni .kafa




jess021 -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 8:18:49)

Mama Jo, bas si zlatna. Moja nisu, ali ja jesam, tako da smo skoro na istom. Jeste li vi u gradu? 





branki* -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 8:19:53)

Evo i mene... Pijem kafu.. Ustajem rano, a ne moram i nisam naspavana, a ne mogu vise da spavam..Tmurno je bas... Mi juce isli u Sokobanju u akva park... Da iskoristimo sunce.. Treba da vratim knjige u biblioteku, ver sam prekoracila. 




mama Jo -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 8:21:39)

Jesmo jess, u gradu smo, ne znam jos kad cemo u selo.

Branki, kakav je akva tamo?




branki* -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 8:26:34)

Veliki. Dosta veci nego na srebrnom jezeru. Mada, meni je za decu prilagodjeniji onaj na srebrnom jezeru. Ovde imas puno bazena, nekako je na dva nivoa rasporedjeno, ima bazen manji za decu sa bebi toboganima, mojoj boki je to vec malo dosadno. I imaju tri velika tobogana, ali deca ne smeju na 2,moras da imas preko 140cm visine, tako da je ostao taj u sredini koji je prav, ali valovit onako i meni je npr bas brz i kad udjes u vodu potones skroz. I nista apsolutno ne smes dda uneses, meni su pretresli torbu npr. A na srebrnom je sve prilagodkeno deci, topla voda u bazenima, tobogani nisu bebi, ali nisu ni ogromni, bas za decu onako. 




branki* -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 8:28:03)

Cena je ista. Mm se, npr, vise svidja u Sokobanji, meni je nekako bilo onako, sta znam. Mislim, lepo jeste, ali moj utisak je takav. 




mama Jo -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 8:28:54)

Zezas da su gkedali torbu?
Bzvze...
Znam da uvek, i na bazenima kao ne smes nista da uneses, ali nije bas da gledaju, pa uneses bar malo vode za decu..




branki* -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 8:33:14)

U velikom gradistu nam niko nije trazio da vidi torbu, niti ikome. Mogao si da uneses sta hoces apsolutno.Ovamo, meni jeste. Da l sto sam ja bila sama sa decom jer je mm dosao posle nas malo, njemu nista nisu trazili, a imao je kesu. Sa peskirom. A, meni je tip rekao otvorite torbu i ja otvorim, nista nisam ni imala, na brzinu se pakovali, samo mala flasa vode na vrhu i one meni, vodu i grickalice ne moze i ja bacim flasu u kantu pored i on me ladno pita a, sta to suska u torbi. I ja povadim peskire i pokazem velike vlazne maramice, one suskaju, pazi ti to. 




branki* -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 8:34:57)

Posle mi komisija policajac kaze da niko sem ovlascenog lica nema pravo da mi trazi da pokazem torbu, samo ako je ovlasceno lice, a on je bio kao neko obezbedjenje. Meni to nije ni palo na pamet, onako sa njih dvoje, automatski sam je otvorila. 




mama Jo -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 8:35:34)

Juuu, strasno. Jedan veliki minus za to. Bas bzvze.




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 8:36:17)

Dobro jutro.Može i meni kafa.❤





Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 8:46:34)

Doro jutro, kafa skuvana, ajte 😊


Danas kucna varijanta, kusa lagano padaaaaa ☺️
Branki, nama su u Turskoj u akva parkovima pregledali torbe iz istog razloga, ne mize voda, ne moze hrana. Imas sve da kuois unutra. 
Ja uvijala u peskire da se ne vidi 😂




Duškić -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 8:48:15)

Ma bezpbrazluk
Jos si sa decom.




mama Jo -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 8:48:19)

Zato su meni akva parkovi preskupi 😁




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 8:59:58)

Ivanka,uživajte.Pozdrav mami i svima.❤





Mirko Svirko -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 9:30:37)

Dobro jutro zene. 

Branki, citam i ne verujem. Mi smo bili ja misli prosle godine u iati taj akva park u banji.Ali meni je on lep ovako da ga gledam. A za decu mi nije.
I ne mogu proato da verujem da on preterese torbu. Boze mili. Ja ne znam dal smo svi poludeli.. ili korona nosi posledice pad ekonomije pa sada se hvataju za slamku. 
Mama Jo, u gtadu ste? Kako provodite dane?




Ana RR -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 9:35:18)

Nama su u Jagodini gledali torbe, isto nisu dali da se nešto unese.




Sanjica26 RR -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 9:43:13)

Pregledavaju i pre korone. Prosle godine kad smo isli u Arandjelovac na njihov bazen isto su tako radili. Jedva su me pustili vodu da unesem. Sendvice smo jeli ispred bazena. Cilj im je da se kupuje hrana kod njih





Ana RR -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 9:45:42)

Pa da, nema to veze sa koronom (ja to nisam ni povezala).




Mirko Svirko -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 10:23:11)

Realno, moraju i oni nesto da zarade sem karte koju platis.






Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 10:40:10)

Hi hi, sad i osigurac iskoci, ne radi sporet 😂

Razvlacim produzne kablove po kuhinji 🤣
Ima li jos sta da rikne 😂




Mirko Svirko -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 10:41:03)

Ivanka, pa sta radis ti? Sreca imas produzne kablove. 




Sanjica26 RR -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 10:50:36)

Ivanka, sve radnje radi🤣





Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 11:48:40)

IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko
Ivanka, pa sta radis ti? Sreca imas produzne kablove. 
Eeee dragi jos pre neku godinu napravio tasti nekoliko prodyznih, za nju je to potrosna roba 😂 Samo ih precvika kosacicom 🤣
Kisa i dalje pada, samo da vas obavestim! Ne mozemo ni u pecinu ni na Zlatibor, bice kiflice 😂





Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaža (5.8.2020 11:51:12)

Ma popravi covek osugurac ocas posla, a tasta mu ibilazila oko nogu, samo se sudaraju oko strujomera 😂 A on nece nista da joj kaze pa sam je izgurala odatle 🤣





Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>