|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
5.8.2020 20:44:35   
Maruska15
Jedna je beba. Ali ja sam sa viškom kg zatrudnela pa je zato tako. U prvoj trudnoci do 20 nedelje nisam imala stomak.  A poznavala sam zenu koja je nosila trojke nista specijalno veliki stomak nije imala..


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
5.8.2020 20:45:21   
vojvodjanka87
Jaoj to obraduj me 😂



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
5.8.2020 21:32:48   
Maruska15
Ma sto brines toliko zbog strija i stomaka? Uzivaj,sve je to normalno u trudnoći. To su čari majcinstva. 


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
5.8.2020 21:46:49   
vojvodjanka87
Brinem bgm, kako cu se kretati ne nameravam da lezim u bolnici. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
5.8.2020 22:04:11   
emicaa
Vojvodjanka kad ti je termin,da te stavim na spisak.

Ovde je prije oar godina bila aktivna jedna divna zenica,isto je rodila trojke 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
5.8.2020 22:08:47   
vojvodjanka87
Termin mi je 11.mart ali postu moram na carski biće negde u februaru, ali zvaničan je 11.mart.

U sredu imam sl uz tačno 10 nedelja ćemo biti. 😊

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
5.8.2020 23:20:57   
jabudic
Hvala na cestitkama zene! ❤

Moj se stomak dugo nije poznavao.I sad kad odem na pregled pa ako obucem siru haljinu pitaju jesam li trudnica 😁 a ja skoro na pola.

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
6.8.2020 19:36:35   
dunja RR
Vojvodo, pa šta to moje oči vide, triiii bebeeee!! Triiiii user posted image

Ženooo, pa čestitam user posted image user posted image


Pusti strije, nebitna stvar, ja sam slabo mazala, oba puta imala gigantski stomak, nisam popucala nigde. Nema ti tu pravila. Maži se ako imaš vremena, i ako ti prija, samo ti čuvaj to blago u stomaku, to je bitno user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
6.8.2020 19:38:48   
dunja RR
Vojvodo saj napiši reakciju, kako se reagovala na UZ, ad si saznala da su 3. Garant si pisala, ali ja sam to propustila, slučajno uđoh ovde.

Jabude, ti si toliko lepa trudnica, i treba da budeš stalno trudna, i treba user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
6.8.2020 20:11:19   
vojvodjanka87
Hvala puno 🤗 Iskreno ja sam se slogirala, nisam očekivala jer sam imala braon tragove ali ubačen su 3 blaste nije da nije bila mogućnost, ali beta mi nije bila velika, 8dt beta 148,  10dt beta 328,to mi je za jednu bebu ok, međutim 12dt beta skocila skoro 1000,posle 3 dana beta 4000,tu sam bila ubedjena da su dve tri nisu bile ni u malom mozgu. Prvih dana po saznanju sam bila loše tj promenljivog stanja psihičkog, ali redukcija nije ni tad a ni sad dolazila u obzir. Posle toliko muke što sam prosla ovo je samo Bog poslao i biće kako on kaže, sad smo se navikli na tu vest i ne razmisljam mnogo o tome. U sredu imam drugi uz da vidimo kako su naša deca 😁 32.avg sam zakazala expertni. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
6.8.2020 20:35:03   
emicaa
Vojvodjanka hoces li imati pomoc kad stignu tri zlata?0



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
6.8.2020 20:38:41   
vojvodjanka87
Iskreno ne znam, sami živimo sve smo rasterali 😂tj u mestu nemamo nikog od naših svekrva radi u inostranstvu mama ima posao i ne živi tu, sestra je udata ima 3 dece, ko preživi pricace, ako budem morala platicu ženu da mi pomogne jer mi ni muz nije kuxi nekad i po 20 dana terenac je. 😂SAD mi je sve smešno a videcu posle. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
6.8.2020 20:42:39   
jabudic
Vojvodjanka, sve ce doci doci na svoje. Bice turbo nekolike godine, ali onda imas troje velike djece odjednom - nije to uopste lose. Snalazices se vec u zavisnosti od situacije, nece biti lako, ali je nagrada neopisiva!
Dunjice, hvala 🤗 eto te kao moj muz, i on kaze da treba stalno da sam trudna 😁

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
7.8.2020 5:27:50   
vojvodjanka87
A da ja sam ludaca uradila jos jednu betu 45. Dan ovulacije 3 dana pred ultrazvuk, slogirala me je, granica za taj dan je 43 220 a meni je bila 44 500,tu sam se vec malo uplasila, i eto razloga... A svi znate tj oni koji me duže poznaju da ja imam problem sa niskim betama. Ova promena klinike mi je bila pravi izbor jer sam dobila 7 blasti, imam jos 4 zamrznute. Kad tad se vracam po jos jednu bebu, ali ne vraćam više od 1 blaste to je sigurno. A zao mi da propadnu 😕



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
7.8.2020 11:34:21   
emicaa
Vojvodjanka samo da izgurate prve dvije godine i manje,posle ce biti sve lakse.Covjece tri bebice,jos sam odusevljena 😊



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
7.8.2020 12:45:13   
vojvodjanka87
Sreca mi je imam ogromno dvoriste zaključam ih, muz ce im napraviti mini igralište sa toboganima i ljuljaškama i pesak a ja kaficu knjigu i bog da me vidi 😁😂



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
7.8.2020 13:12:42   
emicaa
Sve si ti to vec smislila 😊 Ne bih da ti kvarim ali to kafai knjiga tesko 😂 uglavnom cujes mama vidi,mama daj,mama zaljuljaj.Mama,mama,mama 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
7.8.2020 13:23:29   
vojvodjanka87
Ma moji će biti ko vojnici 😂ja sam bas stroga, sva me deca vole ali strecaju od mene tako će i moji nadam se bar 😂



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
7.8.2020 13:53:31   
physio70
Vojvodjanka citaces svoje postove za nekoliko godina i slatko im se smejati.

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
7.8.2020 14:19:49   
vojvodjanka87
Nemojte me plašiti situacija je ozbiljna 😁 Ja sam stvarno sama, muz radi od necega se mora živeti a da trpim nekog poludecu, ne znam sta cu imam jos par meseci da smislim plan. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
7.8.2020 15:20:20   
jabudic
Samo da se javnem.

Petak, najzad. Stigli mi klijenti, to sve objesno, kao da kod njih kisa nikad ne pada, pa mijenjaju program, hotele, izvolijevaju, poludje se.Hvala Bogu imam jos samo 7 radnih dana 😅
Vojvodjanka, samo da znas sve sto isplaniras u vezi vaapitanja djece je samo teorija. Praksa je drugo. Ali naci ces vec model koji ce funkcionisati.
Maruska, kako si ti?

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
7.8.2020 16:35:17   
BubaBubica


IZVORNA PORUKA: vojvodjanka87

Ma moji će biti ko vojnici 😂ja sam bas stroga, sva me deca vole ali strecaju od mene tako će i moji nadam se bar 😂




Aha,takosam i ja pričala i onda sam rodila sebi decu 😁 i sad slušam moju mlađu sestru isto tako priča 😁

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
7.8.2020 16:38:16   
vojvodjanka87
Nema veze bitno je da se prica 😁 Rekla sam muzu posto je on mekusac i naše pse imamo vucijake je naučio tj navikao da kad je on tu da mene ne slušaju inače me bas slušaju, rekla sam ne ruši mi autoritet 😂



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
7.8.2020 16:47:01   
physio70
Da li ste primetile da te price funkcionisu samo kad su tudja deca u pitanju?

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
7.8.2020 16:49:14   
vojvodjanka87
Naravno i tako je, ali ima stvarno extremnih slučajeva gde neke mame dodju kod mene sa decom, deca mi prave lom po kuci a ona puši. Ja kad sam bila dete kad me mama negde povede sedela sam nisam smela ni sok da popijem 😁



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here