|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
24.8.2020 12:50:18   
Maruska15
Onda ne brigaj.. 


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
24.8.2020 15:24:05   
Bebana17
Gde ste stomačići?
Vojvođanka, e, umalo nisam pala sa stolice kad sam pročitala da čekaš trojke, Bog te nagradio za svu patnju, mnogo mi je drago!!!! Čestitam ti od srca!
Maruška, Jabudić i ostale, mnogo mi je drago da svratim na ovu temu pa pročitam kako se neguju stomačići i beke u njima, uživam da se prisećam svojih trudnoća...
Moja bekanica je napunila juče sedam meseci, mnogo je vesela, već stoji na svojim nogama, svuda hoće da pomoli nos, jedva postižem da je ispratim pored ostalih malaca, koji su kod kuće jer ne idu u vrtić zbog korone.
Ljubim vas sve i uživajte u svakom danu!

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
26.8.2020 9:07:16   
Maruska15
Bebana bas mi je drago da si se javila. Ljubi bekanu 💖

Jabudic kako si,nema te..? Ja se jos izlezavam,u subotu moji svekar i svekrva idu za Srb,pa se razmisljam i ja da odem na nedelju dana,pa da se vratim za Natin rodjendan... Karte bagatela..Skoro godinu dana nisam videla majkicu moju milu.. 

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
27.8.2020 13:45:48   
jabudic
Bebana, hvala ti na javljanju! Uzivaj sa svojom bebom, sad su najzanimljiviji! 


Maruska, mene nekad mrzi da pisem 😁Inace sam super.Bila jutros na ekspertnom, sve je saveseno i definitivno ce biti Kasija 😊💞

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
27.8.2020 14:07:12   
vonavoj
Ijaoj jabudic,divno,stize zensko pojacanje!


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
27.8.2020 14:50:35   
Mareka
Dobar dan trudnice! :)

Ja sam još uvek na temi "Zatrudnjivanje", išla sam na VTO, no imam jedno pitanje... Vojvođanka87, u kojoj klinici si radila VTO i da li su ti, nakon transfera rekli kolike su šanse za trojke? Meni su ubacili takođe 3 embriona, pa sam malo prestravljena... Ali ne znam da li bih mogla da radim redukciju... :(Nisam uopšte bila spremna na više od jednog embriončića... Još sam i u šoku, a i u strahu, kako od toga da sve bude uzalud, tako i od toga da sva tri embriona uspeju da postanu bebice... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
28.8.2020 15:25:43   
Maruska15
Epa Jabudic,čestitam sto je ipak devojčica kako si želela.  Neka je ziva i zdrava! Propade mi putovanje za Srb,Nata i ja smo dobro prehladjene jutros se testirasmo na Coronu pa cemo da vidimo...


(odgovor članu Mareka)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
28.8.2020 19:43:58   
jabudic
Maruska, nadam se da ce ipak biti obicna prehlada.  Steta sto neces moci da putujes, ali najbitnije da se fino oporavite! 


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
29.8.2020 8:32:38   
jabudic
Maruska, kako ste?


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
29.8.2020 9:32:05   
Maruska15
Jabudic hvala na pitanju.Nosevi zapušeni,grlo grebe,umorno.. i Nata i ja.Nemamo temperaturu.  Ja se nadam da nije korona,mada nesto se oduzilo. Od utorka vec nisam dobro...muzu ništa nije. Kako si ti?


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
29.8.2020 11:08:15   
jabudic
Pa vjerovatno nije, cim nemate temperaturu. Mora da je prehlada. Ja sam dobro, malo me pririaak zeza, pa sam mamurna, stvarno mi je mnogo nizak.


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
29.8.2020 11:31:47   
Maruska15
I meni je nizak,pa mi se nekad manta. Ali bolje,daleko bilo da je visok..


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
29.8.2020 21:15:17   
Maruska15
Stigao nam je rezultat.  Obe smo negativne,hvala Bogu. 


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
29.8.2020 21:47:07   
jabudic
Super, bravo! Bice vam bolje za dan dva, a obzirom da je prehlada. Čuvajte se! 🤗


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/20 [chat]
31.8.2020 20:15:45   
veselicaa
Drage trudnice,nova tema KLIK

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 165
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here