|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 9:00:27   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mislim da cele noci nisam spavala. Prvo me je uhvatila alergija. Taman zaspim osetim da mi se natopio ulozak. Brzo ustaj. Mislim da sam 10 ulozaka promenila tokom noci. Stomak me ujedno boli. Imam i vrtoglavicu. Mmogo sam umorna. Sad sam u dnevnoj sobi i lezim

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 9:00:32   
flamingos
Bravo Ljisho za velikog dečka,mislim na pelene.O muke,ručkajte.Nadam se da danas neće da ima temperaturu.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 9:03:20   
Mirko Svirko
Dobro jutro.. 

Sta radite? 
Sanjice,jel ti bolje? 
Ljisho, nemate vise temp?
Von,bravo za vas. Koliko on ima god? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 9:06:46   
mama Jo
Ljisho, P je u aprilu napunio 2 jel da?
Supee je on 😊

Mi nismo jos uvek doruckovali user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 9:09:05   
vonavoj
M je 30.5 napynio 2g.

Sanjice,i meni je resilo da kasni i da me muci...stomak me i dalje boli,a nista..bas ce lepo za pocetak radne nedelje..po ovom pakly...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 9:44:00   
mama Jo
Aaa da, da, sad sam se setila tvoj M i parina T su istog dana, dan pre mog rodjendana😊
Super je onda za pelene, bravo user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 9:56:13   
vonavoj
Da,da,oni su istog dana😁


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 14:37:11   
Milena18
Ćao mame!


Von, bravo za M i babu! 
Sanjice, baš te sve u isto vreme stiglo. Nadam se da će ti biti bolje uskoro. 
Mi šetali malo po gradu, posle ćemo u šumicu. 
M noćas do 5 spavala sama u sobi, posle je došla da me zove da pređem kod nje. Kaže "Uplašila sam se kad sam se probudila na podu. Samo mi ruke ostale na krevetu" 😁

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 14:44:08   
Sanjica26 RR
Von, eto vidis i od svekrve ima koristi. 🙂 Jel otisla?


Milena, lezim sve vreme. Moji odose kod babe i dede. Davno nisu isli. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 14:49:32   
vonavoj
Da znas,velika korist od babe. Tu je do cetvrtka,danas dolazi i zaova😂malo da mrdne za vreme raspusta,posto ne moze na more😋

Sanjice,kuliraj,neka ih kod babe i dede,mogli bi svaki vikend😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 14:53:03   
Sanjica26 RR
Von, nisu daleko otisli. U istom su gradu. Otisli su sa mm-a tako da sam ja sve moguce serije i emisije odgledala😀



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 15:41:27   
mama Jo
Sanjice, milina, uzivaj 😊

Von, drzi se 😉

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 16:29:46   
Mirko Svirko
Milena, nasmejala si me. Srce malo. 

Moj nikako nece sam. Sta ima zene kod vas?
Kako ste?Ja na lezaljci kuliram. Gledam oblake.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 16:48:33   
Misha i Ljisha
Dobar dan mame. Danas Ilindan. Kao nismo nista radili i necemo raditi a ja crkla. Ujutru dosla mama i kaze moramo oprati neki itison veliki nas 5 ga dizalo i pralo. Pa ajde da usisamo bazen. Pa hajde rostilj postavi skloni. Jao Noletu niko nije ispekao belo meso na rostilj ajd na brzaka da ispohujemo. Ja ujutru bila pristavila supu. Tako da smo rucak u fulu. Sad opet cekam decu da izadju iz bazena pa da ryckaju sladoled. I onda operem i to i fajront. P je imao posle spavanka 37.2 sama mu je spala. Prosto ne znam sta da radim. Nisam isla da mu vadim krv. Sve izbegavam bilo kakve zdravstvene ustanove zbog kovida. Nisam evo pametna. Sve se nadam sta god da je da ce se sam izboriti.  


P je napunio 2 y aprilu. Nije njemy nosa strana. Nego je on zvrk. Cova je u akciji pa relativno cesto se zaboravi. Ali ako si dosadan kao buva i non stop pored njega nema nezgoda. Naravno to je skoro pa prakiticno nemoguce. A kako ne prica i samo ga ja u dusu znam pored drugih se upiska. A znani da se pokaki van nose😂 deca ga zovu "zli kakator". 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 17:30:23   
pari
Milena,slatka je :)

Von,bravo za M! Kod nas ništa po tom pitanju...da je nastavila da ide u vrtić, skinuli bi sigurno.Jess, super za krofne! Ja nikad u životu nisam napravila, doduše kao ni puno toga 😁Ljišo, kako ste sad?
Mi smo juče baš uživali.  Divan dan,plaža, divna voda...predveče išli u turski restoran. Danas po Njujorku...
Šta radite druge mame?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 17:43:55   
mama Jo
Mi smo dosli na Strand i nasli super mesto pa cemo malo da kuliramo, devojke se zaigrale vec u pesku.

Pari divno, samo uzivajte 😊
Ljisho, i bolje ga ne vodi, nadam se da mu se vise nece javljati temp, ako nema neke druge simptome, proci ce.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 17:54:34   
pari
Mama jo, i ja planiram na Štrand kad se vratimo u nekom momentu.

Prvo planiram da se izolujemo koliko toliko na nedelju dana za svaki slučaj pa onda kod mojih. Iako M ide kod tate na dve nedelje...bićemo same...Biće mi baš neobično...
Ali dobrp, da ne razmišljam sad

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 18:33:45   
flamingos
Ljisho,spašće temperatura,bolje da ga ne vodiś po zdravstvenim ustanovama.Pari,uživajte.Mi išle do kume.Pri povratku svratimo kod jjedne žene da Anđela vidi uživo kravu.😀Viđala je ovce,kize,svinje,živinu itd.sve sem krave.E sad joj ne i ta želja ispunjena.Mm sedi sa kumom,došao iz grada do nas,skuvala sam im kafu.Da vam se javim i odosmo napje.Dete vozi trotinet,pa igra košarku,skače po trambolini itd.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 18:56:24   
Mirko Svirko
Mi jurili sada koze. 

Kravu imamo kod mojih. Bravo za A, flamingos. Ispunjena zeljica.Sada da malo set_amooo..Ovde ima raznih zivotinjica.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 19:01:43   
mama Jo
Super Mirko. Mi kad odemo kod mojih isto idemo da gledamo razne zivotinje. Ja mislim da je u najranijem detinjstvu taj kontakt sa lrirodom jako vazan.

Pari, lepo je na Strandu, jeste guzva ali moze da se nadje mesto gde nema puno ljudi, na odstojanju.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 19:27:29   
emicaa
Ljiso ako temperatura i sama spada onda je zo zo.Ja ga ne bih nigdje vodila.

Za pelene samo oolako,ako ih je srecko skinuo sa dvije i po i svi ce drugi 🤣
Mene glava boli treci dan,treci dan i ciklusa.Jos suzra i cao.Sutra nam je i zadnji dan karantina.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 19:36:15   
pari
Mene stomak baš boli...dobila sam jutros ali dobro,srećna sam što nisam juče dobila i što sam uživala na plaži, a i taman da mi se završi pre puta...


Izdržali ste emice...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 19:40:24   
Sanjica26 RR
Super Emi.
Danas mi je toliko lose da ne znam sta cu sa sobom. Ako setam ne valja, ako legnem ne valja. Bice sigurno interesantna noc

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 19:44:51   
emicaa
Pari izdrzali,malo mi i zao.Od utorka muz se vraca na posao.Od sledece sedmice cu i ja imati milion obaveza kad krene skola.Sto smo odmarali,odmarali smo



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 08/20
2.8.2020 20:13:42   
vocicana
Neka ste samo zdravi Emi, sve drugo nije bitno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here