|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 18:12:24   
flamingos
Gde ste mame?Evo mm popravio kosačicu,pokosio travu.Ja oko tuja štrickala makazama.Dete se igra u dvoriśtu,pa večeras idemo kod konšinice.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 20:16:10   
smeško
Pozdrav Maslacak, nas pedijatar govori isto! ❤💖❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 20:35:30   
flamingos
Smeško,pozdrav.Grlim vas i ljubim.❤

.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 22:51:19   
Misha i Ljisha
Dobro vece.

Slazem se da je sve virus ili bakterija. Prehlada je ono kad se smrznes u hladnoj vodi pa kines koji put odmah posle toga. Al to je kraj od prehlade ne dobijas temp. A isto mislim za slince nisu sbi zeleni bakterije.
Ja gledam kad jaganjci utihnu. U izuzetno sam losem raspolozenju za svoju prirodu ovih dana. Puna misli i briga i nesto mi nista ne ide. Bice bolje....
Menjacu posao a to kad radim yvek muka u zelucu i adrenalin pomalo. Iako cesto ili da kazem relativno cesto menjam nisam oguglala...


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 23:39:51   
mama Jo
Ljisho, menjaces posao u skoli?
Jeste, zaposlenje ili promena posla svakako jesu stresne situacije... Promena, pa dok se ne naviknes.

Mi stigli u NS, jedva gledam, jedva cekam da legnem. Spremamo se za rodjus u utorak, necemo nigde slaviti ali najuzi ce doci na rucak pa to sad kombinujem sta da spremam. I tako.
Hajde laku noc svima

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Razgovori mama 08/20
30.8.2020 1:24:40   
vonavoj
Mozda i jeste viroza,ali dete sa providnim slinama sme u vrtic.

To jeste znak da je imunitet pao,tj.organizam se bori na taj nacin.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Razgovori mama 08/20
30.8.2020 6:43:03   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Juce sam bila katastrofa  i vikala na decu i svasta. Fuj sam bila na kraju dana sama sebi.


Mama jo skolu cu da promenim. Verovatno.
Danas ce biti 35 stepeni. Gledacu da uzivamo i da se opustamo bez nekih presija. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Razgovori mama 08/20
30.8.2020 7:17:27   
flamingos
Dobro jutro.Skuvala sam kafu,izvolite.Lep je dan,duva vetar,ali topao i greje sunce.Ne mogu da spavam,lośe sam cele noći spavala.Da spremim ručak i uveče odosmo za grad.Pozdrav svima.Uživajte u nedelji.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Razgovori mama 08/20
30.8.2020 8:13:09   
Maraj
Dobro jutro. Ja popila kafu...mm mi skuvao jos dok sam spavala...a cini mi se mogla sam jos 2 sata da spavam... S je uzasno spavala tj ja zbog nje. Bas nemirno spava. Izubijala me svu. Ona je nocas trcala dok je spavala. Bukvalno se smirila u krevetu nije. Al se ona naspavala....
Mene grlo nesto boli. Dal od alergije. Desno oko mi se skoro pa zatvorilo, krvavo...izem ti ovu ambroziju. Najavili su da ce je od sledece godine detaljno unistavati....ajd da prezivimo do sledece godine, ne znam sta su do sad radili...cekali da se nenormaln oumnozi...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Razgovori mama 08/20
30.8.2020 8:18:02   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Nista nisam spavala zbog alergije. ☹️

Odosmo u crkvu. Danas hocu da provedem lep dan. Mnogo sam nervozna. Krece skola i haos. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Razgovori mama 08/20
30.8.2020 8:23:17   
flamingos
Maraj,hajd da budeš dobro i da ti ne smeta ambrozija.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Razgovori mama 08/20
30.8.2020 8:51:31   
jess021
Dobro jutro!


Ljiso, nemoj da si mi nervozna, izes posao, danas jedan, sutra drugi... 
Mi smo dobro spavale, nadam se da ce M noga biti bolje, juce je bas bila nervozna, a kako nece i biti ceo dan je sedela na krevetu. Danas ce biti prevruce, necemo ici nigde, ali izdrzacemo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Razgovori mama 08/20
30.8.2020 9:08:04   
smeško
Dobro jutro. 


Idem u kupovinu. Sutra na roditeljski kod M. Bice prvo odeljenje kao N. Jess, kako je nozica? Kako ste svi? Flam, bas bi mi prijala kafa.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Razgovori mama 08/20
30.8.2020 9:57:50   
IvanaSK RR
Dobro jutro. 
Mene hvata panika zbog ove škole. Bas mi se ne svidja nista.
Sin je bio na Zlatiboru sa fudbalom,sad je krenuo kuci. Pa da se polako spremamo za sredu i skolu 🙄Sve vas ljubim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Razgovori mama 08/20
30.8.2020 10:11:33   
flamingos
Smeško,stiže kafa.Ljubim vas.Budite mi dobro.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Razgovori mama 08/20
30.8.2020 12:25:47   
jess021
Smesko, danas mislim da je malo bolje, moze da ispruzi nogu, sad cemo pokusati da se okupamo.

Kako ste vi? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Razgovori mama 08/20
30.8.2020 12:28:58   
flamingos
Jess,duša mila.Ljubim da prođe.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Razgovori mama 08/20
30.8.2020 14:50:17   
smeško
Bravo, Jess. Boli to, nije prijatno. 

Nama danas dolazi drug iz skole. N treperi od srece. Sreli smo jos jednog druga dok smo isli u prodavnicu. Deca su to filozofski i mnogo bolje prihvatila nego sto smo ocekivali. N sada cak i pokazuje oziljak i cevcicu koja se vidi citavom duzinom glavice. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Razgovori mama 08/20
30.8.2020 14:55:28   
pari
Deca drugačije gledaju i prihvataju neke stvari...oduvek sam se pitala gde se sve izgubi kad porastemo...

Smeško, baš lepo što mu drug dolazi :)
Jess, nadam se da je bar malo bolje...
Nas dve bile malo napolju, ja išla po neko ulje za celulit i balzam za usne i malo na igralište.
Napravila neki kolač neuspešno, već drugi kolač ove nedelje koje sam upropastila...mislim da ću prestati da pravim...
Kako ste mame?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Razgovori mama 08/20
30.8.2020 14:59:09   
jess021
Smesko, super za drugare!


Pari, danas je bas nesto M uradila, ali sad ne mogu da se set_im, znam samo da sam pomislila koliko su neiskvarene. Bas tako, gde se to izgubi?!! 
Bolje je puno, okupale smo se uz pomoc stolice. 
Koji kolac si pravila? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Razgovori mama 08/20
30.8.2020 15:03:25   
pari
Dobro je jess da je bolje malo...


Sad sam pravila neki čokoladni bez jaja...nije mi narastao, gnjecav je...ma bezveze skroz. A pre neki dan sam neki sa limunom, fil mi nije uspeo uopšte...Nešto mi ne ide od ruke uopšte. U suštini pravim jer mi to odvraća malo misli, nešto drugo radim, a i volim slatko. Ali moja deca nisu oduševljena uopšte, a meni ne treba da pojedem ceo kolač tako da bolje da prestanem.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Razgovori mama 08/20
30.8.2020 16:20:42   
Misha i Ljisha
Dobar dan.

Jess dobro je da ste bolje. Ma ne nerviram se ja oko posla nego uvek je to bar neki mali stres.

Smesko super sto ce mu doci drugar. Sjajno. Bas volim da procitam radosne vesti.

Zamislite P danas zaspao u 13h sto je dosta kasnije nego inace, isli smo do rodica i biga i prokuvali, dosli kuci oko 12 sto je vec opet naveliko njegovo vreme za spavanje ali hajde da se bucnemo u bazen i mi se kupali i tako kasno je zaspao i SVI MI zaspali. I D i ja. Covece probudili se a ono skoro 16h. Ajme kad ce veceras zaspati. Ce se besim veceras hahah.... Uglavnom danas smo trebali nazad za Futog medjutim necemo ni danas user posted image samo pomeramo haha..

Nego ja sam danas shvatila kad smo bili u bigu kako je sve ovo uticalo na P. On je totalno divlji. Znaci sa njim nisam nigde bila osim do prodavnice i to ako sam bas morala da ga vadim iz auta i td. Nosili smo svi maske i on je uredno nosio nije skidao. Ali ljudi moji u bigu kao divljak na stepenice da se vozamo, ok nema problema vozacemo se. Udjemo u dexyco da kupim patofne za vrtic, 10 puta sam se preznojala nit smo kupili patofne ( nijedne mu ladno ne odgovaraju, nijedan model. ) a on da vidi da cacka da uzme, ma strasno, strpljenje NULA!
Ajde da se vozamo na onim auticima ajdeeee...nismo stvarno eto pola godine covece. Rekla sam mm sledeci put on ide sa njim u soping user posted image

Nije dete bilo u igraonici od kad su ova s.... ma strasno. Tacno mi je dete divljak. Jadan. Basmi ga zao. Prijace mu vrtic definitivno.
I takoc sad tek deca rucaju hahha sto mi cudno kod mene je rucak godinama u 14h.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Razgovori mama 08/20
30.8.2020 20:52:06   
flamingos
Joj Ljisho,dete,ko dete.Smeško,bravo za drugare.Jess,kako ste sada?Mi smo stigli u grad.Lepo smo putovali.Dete se tusira,ja sam isklucila kombinovan frižider i zamrzovač da se odledi i sredim ih dok ne donesem voće i ostalo za zamrzivač.Prašina na sve strane,sutra generalka.Šta radite mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Razgovori mama 08/20
30.8.2020 20:53:50   
jess021
Mi smo bile i na igralistu, mm i L isli kolima, pa smo se vratili sa njima. Igrale se u pesku.


Ljiso, dete kao dete, kao da bi mu igraonice nesto pomogle u socijalizaciji. 
Flamingos, nadam se bolje, hvala sto pitas😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 7:11:53   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.


Jeste dete kao dete a ne zna da se ponasa u TC 😁 mislim tezak je ko trepca i ovako a kad je uzbudjen...
Kod mene danas frka. Razgovor u jednoj skoli pa odlazak u Indjiju u skolu pa trk na salas po decy i stvari i brzo u Futog raspakivanje i spremanje za sutra. Na salasu necu biti pre 16h valjda. Haos. 
Decovi spavaju. Kasno su legli al jos malo pa ih bydim u pola 8. Nema kod mene "spavanja do podne". Ja to ne volEm.  A i sad su nasli da mi se pomere pred sam pocetak skolske godine. 
Treba i da sredim kucu ovde kad odemo da ostavimo uredno iako nije pod moranjem docicwmo sledeci vikend svakako. 
Ja ove nedelje imam i francuze. Ma uvek mi je do 5. U mesecu sve na vrat na nos. Iako sam sredila planove i sve i inicijalne testove za ovu skolu ako me prime u gimnaziju puj pike ne vazi. Sve ispocetka. Znaci frka. 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here