|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 7:50:11   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Meni je mama stigla. Uskoro budim S. Idemo na prijem prvaka. Bas sam uzbuđena💓Moracu posle do skole da neki dokument odnesem. Unisti me alergija. Kupujem kasnije kapi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 8:03:13   
pari
Ljišo, da prođe sve kako treba! 


Sanjice, drži se!
Nama došao M, baš mi je nedostajao moj dečak ☺️
Danas ćemo negde, valjda neće kiša
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 8:10:32   
jess021
Jutro, moje jos spavaju, ja pijem kafu, stavila hleb da se pece


Ljiso, sto budis decu? Ja moje pustim da spavaju, pogotovo sad kad ne idu u vrtic, ima kad naustajace se rano 
Sanjice, kupi neki lek pr alergije, mani kapi. One deluju samo lokalno. 
Pari, nece kisa danas. Od sutra. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 8:28:57   
mama Jo
Jutro.
Ja ustala jos u pola 7 da stavim da se kuva corba, rucak, pa neke salate sto planiram da napravim danas jer je J sutra rodjus pa pravimo rucak. Covece vise od sat vremena mi ode samo na seckanje i ljustenje povrca 🙄 ali dobro.

Srecan pocetak skole svima, i ucenicima i nastavnicima ☺️
Budite dobro svi.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 8:37:29   
Sanjica26 RR
Jess, ja isto pustam decu da spavaju koliko zele. Evo od sutra S ustaje rano za skolu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 8:42:40   
mama Jo
Dragocen mi je svaki minut kad spavaju user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 9:21:02   
Milena18
Jutro!
Sanjice, srećan polazak S u prvi razred! I svoj drugoj dečici želim srećan povratak u školu.
Pari, uživajte vas troje zajedno!
Ljišo, hoće li ti da druga škola biti bliža kući? A kad pričaš to o P i tržnom centru, setih se kad sam M sa dve godine vodila da joj kupim kupaći. Koji je to haos bio. Ona je trčala po Intersportu, pipala sve redom i na kraju je krenula da viče "Neću tupim tupaći!" Svi se smejali, a ja na ivici nervnog sloma user posted image
Jess, kako je nožica danas? Jao kad se setim kako je to nezgodno. Mene je bolelo samo prvog dana, ali gore mi je bilo to što nisam smela da se oslonim na nju, ko zna kako je njoj tako malenoj.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 9:31:23   
Maraj
IZVORNA PORUKA: mama Jo

Dragocen mi je svaki minut kad spavaju user posted image

user posted image dobra si, nasmeja me user posted image

Ja kucala nesto za skolu, poslala...
Sanjice ja pijem lek svako vece za alergiju, pa ima vise od mesec dana. I opet imam simptome, najvise nocu i ujutru. Mogu misliti kakva bih tek bila, da ne pijem lek

Zaboravih da napišem ljisi....ljiso i moj L je bio kao blesav cim udjemo u TC. Valjda ti trzni centri sa svom onom rasvetom i sarenisem deluju tako uzbudjujuce na decu...mi nismo mogli L da stignemo. On ne od uzbudjenosti trcao, jedva ga stignemo. Sad je ok kad je porastao. Al kad je bio kao tvoj P, odlazak u tc je bio nemoguca misija

< Poruku je uredio Maraj -- 31.8.2020 9:33:43 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 9:32:53   
Sanjica26 RR
Maraj, sta pijes? Jess, sta preporucujes? 


Mama jo, ja sam se budim rano. Dragocen mi je svaki minut tisine😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 9:36:37   
flamingos
Dobro jutro.Srećan polazak prvačićima u školu i povratak svoj dečicinu školske klupe.Naravno,predškolci srećno i vama.Pari,uživajte svo troje.Jess,kako ste vi?Ja išla do pijace,pekare,prodavnice,sad da popijem drugu kafu-izvolite,pa krećem sa sređivanjem stana.Toplo je.Kako ste mame,dečica?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 9:37:04   
Maraj
Sanjice meni rodjak iz Kanade donese svake godine ovo 


user posted image
Po sastavu je isto sto i presing/loratadin....Meni odgovara zato sto tu imam 180 tableta, i ne razmisljam dal cu kupiti nasu kutijicu u kojoj je samo 10 tabletica 😁Kazem ti ja pijem svako vece ima vise od mesec dana , i sad sam ok...mislim imam simptome, al mnogo blaze nego prethodnih godina, kada nisam bila redovna u ispijanju terapije. Inace nista vise ne koristim. Ni kapi ni sprej, nista. Samo ovaj lek

< Poruku je uredio Maraj -- 31.8.2020 9:40:00 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 10:51:58   
vonavoj
Dan!

Ljisho,kao da opisujes M...sve je patofne okrenuo,vratio..nema mira ni sekund...horor..Mene boli glava,preterali smo sa aktivnostima za vikend..a i treba da dobijem..A od sutra ludnica,vrtic,skola..aaaa

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 16:08:13   
nata11
Mame ja izgleda da sam trudna. I slobodno me lincujte ali Uopste nisam srecna zbog toga 😢.


Sutra ujutru sam sa I na adaptaciji pa popodne kod dr.

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 16:11:58   
Sanjica26 RR
Nato, pa to je najdivnija vest. 💓


Ja sam mrtva. Sad treba da idem na roditeljski kod Sofi. Sutra rano idem u selo. Imam casove. Dodali su mi jos jedno selo🙄 Nema veze. Valjda cu sada imati normu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 16:38:45   
jess021
Natooooo, naravno da necu da te lincujem, samo da te pitam sto nisi?

Pa ja sam ostala trudna kad je L imala 4 meseca. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 17:03:16   
mama Jo
Naaaato, pa divno, pa naravno da te necemo lincovati to nikako nije za linc!!
Koliko tvoja I ima godina?
Ja sam drugi put ostala kad je moja J imala 17 meseci.
Nije da nisi srecna, verovatno su ti sad trenutno malo osecanja pomesana i verujem da je mozda vise neki strah. ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 17:05:28   
flamingos
Divno Nato.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 17:21:13   
Maraj
Nato pa to je divno. Pogotovo , posle godina i godina borbe za potomstvo. Ja sam tako sa S ostala trudna, odmah prvi mesec, kada smo "probali" , a za L su trebale godine i godine da ne kazem zivci i zivci user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 17:58:02   
vonavoj
Nato,to su divne vesti! Koliko god ti to sad tesko mozda zvuci,ali sigurno ces se opustiti i oko malene i oko trudnoce. Lakse ce ti biti. Sad ti je i zbog posla,muka ti je kuce,mogu misliti sta ti se mota po glavi..

A sutra,sutra je novi dan...vrtic,oboje ostaju,nema adaptacije,spavaju..posle 2 mesecs pauze..T u skolu posle 6 meseci..bice ludo! Ali procice i to.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 20:11:48   
Maraj
Gde ste mame,nema vas , kao da je sutra 1.septembar user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 20:23:28   
flamingos
Joj Mearj,kao da je sutra 1.septembar.👍


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 20:26:52   
pari
Nato, i meni deluje kao lepa vest ali sa druge strane, ti najbolje znaš šta osećaš i zašto...

Nadam se da će adaptacija dobro proći, trebaće sigurno dve nedelje da uđe u štos, posle će biti super...
Mi smo danas imali divan dan. Ako niste bile Beograđanke, obavezno poset_ite Centar Mali Dunav u Vinči, divno mesto, toliko lepo uređeno, skockano...stvarno fantastično. Posle ručali tu pored u restoranu. Sad popodne bili u našem kraju još dva i po sata, izigrali su se,izjurili...
Kako ste mame? 


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 20:49:10   
flamingos
Pari,hvala na pitanju,dobro smo.Lepo,uživali ste Didjosmo iz grada.Pazarile smo u Lidlu.Sad spakovalo dete ranac i da vidimo sta će da obuče.Sutra su od 13-14 h u školi.Ostale mame,dečica,jeste li spremni za školu?Prvaci,kako hje bilo na prijemu?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 20:58:12   
pari
Znači sutra samo kratko flamingos? Je l svima tako?

Sanjice, kako ste vi?Ostale mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Razgovori mama 08/20
31.8.2020 21:17:19   
IvanaSK RR
Prelazimo u septembar

Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here