|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
5.9.2020 13:45:23   
Khaleesi
Ja cu u pon da odem do lekara da me pogleda..... Hvala Maruska 😘


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
5.9.2020 14:39:48   
jabudic
Kahleesi, mislim da nema ogranicenja koliko puta mozes epidural. I ja sam imala tu situaciju sa niskim udarcima, bude bas neprijatno. Mislim da nije nista opasno.


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
5.9.2020 17:12:32   
Khaleesi
Jabudic meni je treca beba pa me ono bas uplasila da se nije spustila mnogo jer su oslabljeni misici stomaka itd... Otkud znam... 


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
5.9.2020 20:52:21   
jabudic
Nije sigurno, i meni je treca tako udarala. Mislim da to nema nikakve veze, ne brini. Pitaj svakako doktora kad podjes. 

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
5.9.2020 22:17:52   
Khaleesi
Bila sam kod dezurnog u DM. Otvorena sam 1.5cm.dali mi utrogestan i da mirujem... 


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
5.9.2020 22:25:01   
jabudic
ja sam u prosloj trudnoci bila otvorena 2 prsta od 8.mjeseca, a porodila se 12 dana posle termina. Nema pravila. Cuvaj se svakako, odmaraj koliko mozes.



(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
5.9.2020 22:40:21   
Khaleesi
Ja sam prosli ceo 9ti bila otv tako ali nisam se bojala jer je bio poslednji mesec.... Hvala ti na info lakse mi je bas sam se uplasila.... Jesu ti davali utrogestron? 


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
5.9.2020 22:47:13   
jabudic
Ne bas nista, cak ni mirovanje, kao to je normalno u trecoj trudnoci. I stvarno nisam imala nikakav problem, kazem ti jedva se porodih u 10. mjesecu 😊

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
6.9.2020 11:36:31   
Khaleesi
Sacekacu do sutra idem opet kako su mi rekli na kontrolu.... 

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
7.9.2020 10:03:47   
mikica88
Citam vas i pratim. Idem danas na uz.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
7.9.2020 16:10:19   
Khaleesi
Bila sam kod drugog dr danas. On je nacelnik. Kaze nisam otvorena sve je ok. Ja sad ne znam kkao mi je ona dr u DM videla u subotu 1.5cm? On kaze sve ok za 2 ned se vidimo ne brini..... 

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
8.9.2020 8:52:26   
jabudic
Kahleesi super, vidis da nije nista.

Samo ne znsm kako tako isprepadaju zene bez potrebe! 

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
8.9.2020 17:05:01   
Maruska15
Svaki doktor daje svoju dijagnozu,sacuvaj boze. I kome čovek da veruje? Ja sam danas bila na ispit za treci nivo Švedskog jezika od 8 do 15h.. Na kraju sam zamalo sedeci zaspala.. Ali bitno da sam polozila.... Bebica mi je dusu pojela.. U cevrtak se toliko mrdala,ja sva odusevljena.. I posle sve slabasno,jedva da se javi.. Mene sinoc panika ubila. Kad jutros krece zurka.. i skoro ceo dan se mrda.. Tako da sam sad opet mirna,videcemo do kad... Jabudic kako si? 


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
8.9.2020 17:15:04   
mikica88
Maruska, to je bas kul. Ova moja lenja ili tek planira da se provredni da sutira.
Mene su unistili i doveli do suza pre par dana na salteru u DZ.
Ne vidi se datum, ne stize izvestaj komisije , pa u Vladetinu me salju .
Nervni slom preziveh.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
8.9.2020 17:20:42   
Maruska15
Mikice a koja si nedelja ? Nasa administracija je oduvek bila 0,a sad od kako je Corone mogu da zamislim...


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
8.9.2020 20:20:49   
vojvodjanka87
Cao žene trudnice 😊 Ja sam bila danas u NS u medlabu dala krv za jedan prenatalni jedini koji se radi za trojke rezultat će mi stici za 7,8 dana, nadam se da ce biti sve u redu 🥰



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
9.9.2020 12:41:29   
Khaleesi
Caos 😘😘😘

Vojvodjanka bice sve ok. A jesu nekako grozni doktori, ja i dalje ne verujem kako me ova isptrpadala, uplasila se bas posle drugi kaze sve ok.....  Ne znas kome da verujes svako svoje misljenje

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
10.9.2020 14:26:33   
Miljana ❤️
Zdravo svima! ❤️

Trudna sam 14 nedelja i 5 dana, termin mi je 6.Marta 2021. Bebica se jako lepo razvija, zdrava je i super napreduje ali nije na lepom mestu. Posteljica mi je nisko spreda. Na proslom pregledu je bila straga, pa mi sad nije jasno kako 🤔 Primam terapiju 3x200mg utrogestana i aleract 2x1 uz strogo mirovanje jer imam i koagulum promera 5mm pa i blagu sukrvicu braon boje. Iza sebe, nažalost, imam jedan spontani pobačaj u 8.nedelji (Septembar 2018). Malo sam u strahu, pa mi je lakse ovako sa vama da podelim. Mozda je neka prosla kroz slicno iskustvo. Izvinjavam se na dugom postu 🙂

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
10.9.2020 14:45:54   
mikica88
Usla sam u 5 ti mesec.
Danas sam malo vise setala pa cu popodne da odmaram.

Miljana nije dug post, pisi .
Odgovorice ti neka zenica sigurno.
Pozdrav


(odgovor članu Miljana ❤️)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
10.9.2020 14:55:30   
Maruska15
Miljana dobrodošla.  Ja sam imala nisku placentu na prednjem zidu.  Bez ikakve terapije,rekli su mi da do 32 nedelje treba da se podigne,ako ne moram na carski. I zaista se podigla. Nemoj da brines,odmaraj. A sto sr tice hematoma ja nisam upucena. Uu Mikice pa mi smo tu negde znaci. Kad ti je termin,i ja sam u petom. U nedelju punih 19 nedelja.


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
11.9.2020 16:00:31   
Miljana ❤️
Hvala vam puno na odgovoru. I ja se nadam najboljem i da će sve biti dobro 🙂


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
11.9.2020 22:17:19   
jabudic
Samo da se javnem, nesto me mrzi da pisem. 😊

Nadam se da ste sve dobro?Kod mene sve oK, stomak poceo vec i na oko da skakuce.

(odgovor članu Miljana ❤️)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
11.9.2020 23:33:39   
Zumbul90
Cao svima ja sam nova na forumu. Nosim blizance i na pocetku sam trudnoce 8+4. Imala sam jedan ultrazvuk ali sam totalno nespremna otisla na pregled. Sledeci odlazak mi je ujedno i ekspertni. Neupucena dosta, ali se super osecam pa se ni ne opterecujem puno. Zelim vas da pitam neke stvari: 
1. Da li pored redovne nege zuba(pranje, konac, tecnost za ispiranje) imate neku dodatnu preporuku? Moji roditelji su rano ostali bez svoj zuba, a mnogi spominju drasticne promene u trudnoci...2. Meni je biciklo glavno prevozno sredstvo. Da li je ok voziti ga?3. Koliko cesto imate preglede? 4. Imate li neki savet za kapilare na nogama? 

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
12.9.2020 9:48:13   
BubaBubica


IZVORNA PORUKA: Zumbul90

Cao svima ja sam nova na forumu. Nosim blizance i na pocetku sam trudnoce 8+4. Imala sam jedan ultrazvuk ali sam totalno nespremna otisla na pregled. Sledeci odlazak mi je ujedno i ekspertni. Neupucena dosta, ali se super osecam pa se ni ne opterecujem puno. Zelim vas da pitam neke stvari: 
1. Da li pored redovne nege zuba(pranje, konac, tecnost za ispiranje) imate neku dodatnu preporuku? Moji roditelji su rano ostali bez svoj zuba, a mnogi spominju drasticne promene u trudnoci...2. Meni je biciklo glavno prevozno sredstvo. Da li je ok voziti ga?3. Koliko cesto imate preglede? 4. Imate li neki savet za kapilare na nogama? 


Ćao dobrodošla i čestitam na duploj sreći ❤️ Što se tiče zuba, nemam neki pametan savet osim da možda poset_iš zubara i da sa njim porazgovaraš o tome, ja bih tako uradila. A biciklo, ja sam vozila u svakoj trudnoći do kraja, naravno ako je sve u redu, bebe nisu nizko, ako nemaš vrtoglavice, ako se osećaš dobro, što da ne?Za preglede će ti odgovoriti trudnice, ja to nisam (još 😅), ja sam imala na svake 4 nedelje, ali nisam nijednom nosila blizance. Za kapilare isto nemam odgovor, to bih i ja volela znati, stim da ih imam i ja. Ja mislim da je od puno šetnji i stajanja na nogama, e sad da li to može da se spreči, volela bih da znam. 
Pozdravljam drage trudnice i molim za malo bebi prašine za mene ❤️

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Zumbul90)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/20[chat]
12.9.2020 15:26:43   
Šuma
Pozdrav svima 😀

Nova sam na forumu i imam jednu veliku dilemu. Saznala sam da sam trudna, a isla sam na tretmane maderoterapije struka i stomaka u prvim danima trudnoce. Sad me hvata panika koliko sam mogla da ugrozim plod tim trljanjem oklagija. 😖

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here