|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 21:30:40   
vonavoj
Tuzno  sanjice,deca bas pate sto sede sami za klupom..

Fil,i mene muci 1001 pitanje...ne smem ni da mislim kako ce poslodavac da reaguje ako odlucim da odem...imam pravo na vecu platu..isto kao sto sam imala pravo i na decu...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 21:55:22   
flamingos
Von,srećno.Šta radite mame?Mi išle do grada,sad na tuširanje i da odmaram.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 22:47:12   
Milena18
Ljišo, bez veze što je tako ispalo, ali što kažeš, imaš druge poslove, a ukazaće se nova prilika kad-tad.
Von, koliko sam shvatila, tebi na sadašnjem poslu uglavnom sve osim plate odgovara? Jesi li probala da pregovaraš sa poslodavcem o tome? Ako jesi i odbili su tvoj predlog, nema šta ni da razmišljaš kako će reagovati ako odeš.
Fil, nije M na adaptaciji, ona ide u vrtić već tri godine. Sada nije išla od juna i jedva je čekala da krene. Nego se ja navikavam na nove vaspitačice user posted image
Sanjice, kakvi su S utisci iz škole?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 22:58:01   
Tiziana
Moji su hepi sto je pocela skola. Njima nije toliko do drugara, naravno da jeste, no vidjaju ih i onako svaki dan u parku jos od maja, nikad se vise nisu druzili jer su svi bili tu. Jednostavno su se uzeleli skole. Ni maske ni sedenje u klupama im nije smetalo. 


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 7:08:15   
jess021
Jutro! Ja ustala da idem na pijacu, a bas mi se spava. M je celu noc kukala da je boli noga, ako je stane danas na nju, sutra moramo ponovo na snimanje.


Von, slazem se sa Milenom, ako tu gde si nema prostora za poverenje plate, nema sta da razmisljas sta ce reci 
Milena, ustvari si ti na adaptaciji😁
Ljiso, drago mi je da nisi razocarana, mozda jos nesto i bude. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 7:15:24   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Milena, Sofi je odusevljena. Juce ja ulazim u kucu, ona vec pakuje knjige, secka slova za slovaricu koja ce im trebati sledece nedelje. 😁 Nosi uvece ranac i stavlja ga u hodnik. Odusevljena je. Trci ranije na spavanje. Bas se radujem sto je srecna. 
Von, sta razmisljas o tome sta ce da kaže poslodovac. Jel si mu nesto duzna? Stalno se brinemo sta ce neko da kaže. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 8:19:13   
Maraj
Dobro jutro.
Jess ispekla sam hleb user posted image
Jess zar nju to tako boli! Ne dajes joj brufen?
Bas je dugo boli, kako uopste hoda?
Ja posle podne radim.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 8:22:38   
Ivanka 75
Dobro jutro. Sanjice, super za skolarku 😊

Jess, daj joj brufen kad je boli. Mojoj sestri dr rekla da da malom brufen kad ga bole noge, raste, a on i krupan. 
Malo hladnjikavo bese jutros. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 8:23:48   
Milena18
Jutro!
Sanjice, divno što je tako prihvatila user posted image
Jess, da znaš da jesam na adaptaciji user posted image Imali smo i neku komunikaciju sa novom vaspitačicom u Viber grupi, nešto mi nije ostavila bogznakakav utisak. Nadam se da grešim i da će biti ok. A je l' se M povlači otok? Baš se namuči dete.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 8:34:46   
Ivanka 75
Znaxu nisam uoicen, izvini Jess 😔


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 8:41:28   
Ana RR
Dobro jutro!

O Jess, pa šta je bilo sa nogom? Izvini, verovatno sam propustila šta si pisala dok sam bila na odmoru.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 8:42:55   
flamingos
Dobro jutro.Jess,baš mi je żao,proćiće,nego da se muči dete,vi brinete,muke.A spava,ja pijem kafu,izvolite,pa ručak da spremim.Praviću i neki kolač,doćiće mi prijateljica.Da sredim terasu itd.pa spremanje za školu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 9:15:52   
vonavoj
Jutro!

Jess,daj joj brufen,svakako idite kod lekara,ali moguce da je i boli stvarno,a da nije za drugu terapiju osim mirovanja i lekica.Sanjice,isto kao i ti,mislim sta ce drugi reci...a ne treba.Trazila sam povecanje,rekao mi je da sacekam jos,jer sam bila predugo na porodiljskom...a dok sam bila na porodiljskom svima su povecane plate za 5000din i posle za 3%,verovali ili ne...znaci toliko ce mi povecati u septembru😁Ogorcena sam jer ne cene sta imaju..ponizili su me par puta jer sam ih ostavila da bi rodila dete...heeelĺlooo..Ovde mi je posao stvarno blizu kuce,mogu da skoknem da odvezem dete u skolu,ako pada kisa...ali porasce i deca..nemam bolovanje,odmor jedva...svasta ima..i prednosti i mane.Ali sto mm kaze,imas kapacitet,a zatupeces se tu..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 9:19:57   
Ana RR
Von, treba ići dalje. Na 5,6 godina menjati posao baš iz tog razloga. Mi smo nacija koja voli da se ušuška na jedno mesto i ne mrda do penzije, tako je i sa mestom življenja, stanom, kućom... a čoveku treba da uči, da vidi nešto novo, promene su dobra stvar. Držim fige user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.9.2020 9:20:19 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 9:44:49   
mama Jo
Pozdrav ☺️

Mi juce proslavismo veliki 5.rodjus, bio je bas lep dan, J od uzbudjenja nije znala sta ju je snaslo, iako su bili samo najuzi na rucku. Danas ce joj doci drugar. Jako je srecna ☺️

Von, mozda da posle razgovora kazes sadasnjem poslodavcu da si dobila mnogo bolju ponudu, mozda se onda zamisli pa ti on da jos vece povecanje da bi ostala. U svakom slucaju, da bude onako kako tebi najvise odgovara!!

Jess, grlisa za M., i da je sto pre prodje!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 10:01:35   
Maraj
Mama jo, srecan rodjendan, nisam znala da je bio juce user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 10:03:31   
Ana RR
Mama Jo, pa srećan rođendanko user posted image skroz sam zaboravila, izvini. Kako je ispala torta? (samo da nije na zemlju user posted image )



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 10:08:39   
nata11
Mama Jo srecan rodjendan.


Von trazi ponovo razgovor i kazi da imas bolju ponudu. Mora se nazalost kao na pijaci.

Nama juce dan ispao haos na kraju. I udarila glavom pa jutros celo oko oteklo (povlaci se polako), ja zavrsila na kiretazi. Nisam znala sta nas snaslo. Pisacu u drugim temama.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 10:36:15   
Maraj
Uf nato...znaci ipak je bila trudnoca?
A ti padovi...i meni S pada. I to zbog onog " sama cu". Ne da ni da je obucem ni da je skinem. Sve ce ona sama. I onda se zapetlja i ljosne, a ruke zapetljane u majicu i tako iskoci cvoruga....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 11:14:35   
Milena18
Nato, baš mi je žao.
Mama Jo, srećan vam rođendanko!
Maraj, kad S kreće na adaptaciju? L je krenuo u vrtić?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 11:17:54   
flamingos
Mama Jo,srećan rođendan,od❤vam želim sve najbolje.Nato,baš mi je žao...❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 11:43:33   
Maraj
Da Milena, L krenuo juce. Kada ga je juce mm odveo oko 7 u vrtic, kaze samo L i jos jedan decak. Danas u isto vreme, preko 30.dece doslouser posted image
Puni se vrtic polako user posted image
Za S jos ne znam sta cu. Uzela sam od dr potvrdu, dala mi je blanko, bez datuma, pa videcu jos...ne znam kad da je dam. Ja radim posle podne pa bih i mogla pre podne da je vodim na adaptaciju. Al znam da ce me glava boleti. Ona ce vristati. Takav je tip da ce teze podneti odvajanje od mene. Ona ce mi naplatiti, i za L...secam se L kad je krenuo sa 3 god u vrtic on ne toliko srecan bio, da je odmah bteo da ostane bez mene. Nikad zaplakao nije za sve ovo vreme, sto ga ostavljamo u vrticu

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 12:53:00   
Duškić
Cao mame. Raspisale ste se. Malo se vratih da iscitam. MsmaJo srecan rodjendan, Von sve je cenkanje, bzv.
Nato.,zao mi je
Pozdravljam vas mi idemo mAlo do Ade.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 15:08:13   
jess021
Mama Jo, srecan vam divan dan!


M je u petak pala sa ljulje, ne one standardne, pa je jos to udarilo po zglobu na nozi. Snimali smo nije nista slomila ali dr je rekao da ako je prohoda do cet da dodjemo ponovo na snimanje. 
Ja evo pecem gibanicu, cekam kaku da dodje da me ofarba. Ne znam da li cemo napolje, M hoce da ide a onda je sve vreme nosim, nije uopste lagana😁

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 15:27:53   
Ana RR
O mica mala :( nadam se da će brzo proći... možda su trebali da joj stave longetu. Moj Marko je u ovo vreme pre 3 godine nosio longetu na ruci kada je nagnječio zglob.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

DORUCAK
bukimuki

DA LI STE ZA SLADAK DORUCAK ILI NE(DZEM,MED,MARGARIN,EUROKREM)

DA (56%)

NE (44%)


Ukupan broj glasova: 68

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here