|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 11:43:55   
Misha i Ljisha
Ja brzinski da se javim. Kakili 😂s e proslo ok i mnogo bolje nego kas je mm tu i kad dize frku. 


Smesko bas su...pa nemam reci za ta cimanja i zakazivanja.... super sto je bio dobar za vreme nmr. Bice sve to ok. I sa J takodje. 
Mi popodne idemo kod logopeda. 

Bebi ti si car

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 11:52:44   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: bebilule

Smeško, neka se njemu svidio poklon. Sada znamo svi kome ćemo skupljati novčiće gdje god da odemo. user posted image
Hvala drugarice, postidiću se user posted image . Ja sam na rr stekla prijatelje za cijeli život. Nema dana već godinama da se sa jess ne čujem, nadam se da ćemo se uskoro i vidjeti.

Sanjice, šta bi studirala na masteru? Bravo za Teodoru!



I dalje moj fah☺️ Nazalost, ne mogu drugi fakultet da upisem. Mogu privatni, ali to mi se ne sviđa. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 14:10:03   
vonavoj
Sanjice,ti nemas zvanje master? Koje si ti godiste?

Nama su priznali zvanje master na ekonomiji,iako nisam zavrsila.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 14:11:05   
Filadendronka
Smesko, drzimo palceve da MRI bude najbolji moguci. Ljiso, ima li vesti? Moj J je bas imao problem od rodjenja, nije kakio po 10 dana i jace. Sve se sredilo samo od sebe, a svasta sam probala. Jess, bas bzv zbog gipsa i greske lekara. Drzite se. Sanjice, ti bas putujes po tim skolama, hvala Bogu da vozis. Pari, kad cete opet kod tm? Ima li vesti sa suda, nazire li se neko kompromisno resenje? Anci i ostale mame grlisa! 



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 14:21:51   
Ivanka 75
Bas ukakana tema ovih dana 😂


Bravo za batka! Smesko, ja verujem da ce nalaz biti odlican. Valjda bi se videlo po njegovom ponasalju da nesto nije u redu. Verujemo u najbolje! 
Sanjice, kniigu u sake sto bi rekla moja mama 😊Ljubim vas zenice, odo da izvadim kiflice iz rerne, danas mi je slobodan dan. Nisam znala gde udaram zadnjih dana. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 14:32:19   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Sanjice,ti nemas zvanje master? Koje si ti godiste?

Nama su priznali zvanje master na ekonomiji,iako nisam zavrsila.



83'''''''' Von. Ma, duga je to prica sa mojim faksom. Trebala bih da pisem referat na tu temu. Ne, nemam master.

 Fil, e kamo srece da idem kolima. To samo po seoskim destinacijama. Do gradske skole samo pesice. Volim set__nju, a volim i da vozim. Tako da kombinaciju imam. 

Ivanka, izgleda ce tako da bude. 😊Kaže mm: Kad vidim ko je zavrsio master, zasto ti govoris da neces uspeti kad imas kvaliteta. Fali mi taj vetar u leđa koji dobijam od muza. Da nije njega mnoge stvari ne bi bile ovakve kao sto jesu. I za voznju me je podsticao. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.9.2020 14:46:30 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 14:37:19   
Misha i Ljisha
Sanjice evo ja se premisljam da se vratim na PhD. Sledece nedelje cu do faxa. Aliiskreno pored P ne znam kako cu. Mozda jos malo da cekam


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 14:53:25   
emicaa
Bebi ti si ljudina ❤

Boze,dosle smo do faze da se radujeno djecijoj kaki 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 14:58:30   
Misha i Ljisha
Emice ja sam vec 7 god u toj fazi 😂 samo da mi deca seru haha


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 15:01:17   
emicaa
Kod mene je to svakodnevna pojava,ponekad i vise puta dnevno.Dora se budi u 6:50.Ona iz krevrta ide direkt u wc da kaki 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 15:25:18   
Sanjica26 RR
Ona kao jauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 15:42:31   
jess021
Bravo batke, jedna briga manje😁


Mi rucale, sad malo da rasklonim pa cemo napolje, danas u dugackom. 
Sanjice, samo napred, ja ne smem ni da pisem na tu temu😣
Fil, kako je na poslu? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 15:43:13   
pari
Smeško, super što si se javila ..mislimo na tebe...Verujem i molim se da sve bude u redu...Dobro se ti držiš, tačno je da smo zbog dece spremne na puno toga...


Fil, hvala što pitaš...nadam se da će se u oktobru rešiti naša situacija...javljam čim bude...A kad ćemo kod mm, nemam pojma...tu nas se iskomplikovala situacija jer nam ističe viza uskoro, a konzulat ne izdaje vize :(
Sve vas puno pozdravljam!Bebi🤗

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 15:49:45   
Filadendronka
Jess, na poslu ok, ali atmosfera bi bila mnogo bolja da nema jedne ili dve osobe tu. Neki ljudi su prosto rodjeni da prave dramu i konflikte bez razloga. I ja razmisljam o Phd-u, ali nemam snage od posla i obaveza kod kuce. Bili smo na odmoru koji je proleteo i sad opet samo tempo. Nego da smo zivi i zdravi, sve dodje na svoje pre ili kasnije. Sve vas puno pozdravljam!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 15:51:48   
jess021
Fil, gde ste bili na kraju? Cg? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 16:12:43   
Filadendronka
Da, bili smo na kraju u Cg par dana, a potom i na Zlatiboru. Izolovali smo se, uzivali po plazama i sumama. Divan odmor svakako. Naravno da sam jedva cekala da dodjem na posao da se odmorim. 😂

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 18:53:52   
Misha i Ljisha
Vratili se od logopeda. I klasika da ide u kolektiv. Procenili ga i ocenili i opet je sve slozio i uradio. Dali mi neke smernice. Kazu "mama cim vas je povukao z rukav vi ste ustali" 😂 ja reko dobro me je natrenirao😂😂😂...elem ja kao da se pravim da ga ne razumem. Pa....nema sanse iskreno.zivci bi mi skroz popucali ionako slusam njegovo dranje od njegovog rodjenja. I ovako mi nekad bude naporan kad samo nesto zabranim da ne sme da radi pa se njari jos da se pravim da ga ne razumem.... pa ne znam mislim da onda svima prvo treba da nabavim bromazepam pa da tek onda krenemo u tu avanturu


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 19:13:15   
mikica88
Fill, super da ste uzivali.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 21:02:33   
flamingos
Smeško,srcem i mislima sam sa vama.Pročitah sve šta si napisala.❤

Bravo za Bebi,naša prava drugaRRka.Ljisho,super,pročitah i ti šta si napisala.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 21:30:38   
pari
Meni nedostaje muž 😔 nekad mi baš teško...

Ali dobro, imam njih dvoje divnih predivnih plavookih slatkiša 😊
Sutra ćemo u Ns malo kod mojih, a uveče M ide kod tate standardno...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 21:38:57   
emicaa
Mi se vratili kuci u pola 9,uzasno je bilo hladno kad je zaslo sunce.

Pari jos samo nekoliko mjeseci i bicete zajedno.Ljiso trebas li ici sa njim redovno na terapije ili je ovo samo bila procjena

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 21:47:24   
Misha i Ljisha
Emice za mesec dana ponovo da idemo. Do tad kolektiv i da se pravimo mutavi u porodici. Pa cemo dalje videti da li ce ici. One kazu nije alarmantno. Mada ja vise nista ne znam sta je alarmantno


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 21:57:59   
Sanjica26 RR
Ljiso, tako je mojoj drugarici za cerku rekla logoped.


Dobro vece. Mm trazi neki film da gledamo, ali izgleda slaba vajda. Veceras sam srela Teodorine drugaricu mamu, ciji je muz preminuo od kovida. Boze, jadna žena. Osusila se☹️ Dogovorile smo se da dodjem po njenu cerku da dodje malo kod T. Docice i njena mlađa sestra koja ide sa S u skolu. Ne mogu da vam opisem kako se obradovala T. One su za pet minuta sredile sobu. 
Konacno petak. Upisala sam casove. Moram da smislim sta cu deci da spremam sutra. Ipak cemo imati gosce. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 22:00:04   
Ivanka 75
I ja sam organizovala Ivino vidjanje sa najboljim drugaricama za sutra. Ona je u gruoi A a obe su u grupi B. Bzv bas sli pregurace.




(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 09/20
18.9.2020 22:03:58   
Ivanka 75
I odmah raspremila sobu za goste sutra 😊


A za rucak cu im cevape, raznjicr i pomfrit. I toliko 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here