|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
21.9.2020 20:39:45   
Maraj
U pari...ja prw nego sto sam zatrudnela sa S, ciklus mi je bio na 23 dana. Taman se zavrsi,opet krene user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 09/20
21.9.2020 20:49:52   
Misha i Ljisha
Dobro vece. I ja dobila i uzasno mi je obilna menstruacija. Evo cekam da D zavrsi sa kupatilom da upadnem da se kupam. Uzasno se osecam.


Smesko 😂 uvek je dobar dan za biti nadrndan na muza. 
Emice obuci haljinu zeno. Bice ti lakse ako ti smetaju pantalone.
Joj Jess samo sam zamislila bas posle peska a u gipsu😂
Mi bili opet do Ceneja. Na rodjendanu kod komsija. Komsiji je rodj na Veliku gospojinu a njehovoj cerki na malu. Lepo se proveli.  Na Ceneju je brrrr....


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 09/20
21.9.2020 22:18:49   
smeško
Ево, били смо у шетњи цео сат. Н је уживао, ишли смо јако полако и одмарали на пар места. Добио је и неку књигу из неке успутне продавнице. Ј заспао код тате на леђима. user posted image Решисмо ситуацију за два минута. Не идемо за сада.user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 09/20
21.9.2020 22:54:44   
Milena18
Smeško, super što ste šetali i rešili problem user posted image Jeste li ti i tm sad ok, pisala si da ste bili bolesni?
Mene počelo grlo da boli baš jako, javila sam malopre da neću ići na posao sutra.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 09/20
21.9.2020 22:57:26   
smeško
Milena, boli me grlo, ali to mi je slaba tacka, pa me ne cudi. T vise nemam, ostala je samo neka drhtavica. Bice to sve ok, jos se ne mesamo sa drugim ljudima. Pratimo. Mm se zali na glavobolju. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 6:23:18   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ja budila P da piski u bocicu. Nosim mu urin na proveru. Mada ja mislim da se on namerno upiskava u vrticu ovih dana. Prve nedelje nije imao nijednu nezgody u vrticu a sad kad dodjem puna kesa stvari tj presvlaka i svaka po malo samo upiskana. Tek tek pusti. Nem pojma u cemu je fazon jer meni kuci to ne radi al ajd za svaki slucaj. Posto cu sve bajsom trebace mi sat vremena za sve da obavim mozda i vise. Smor. Al dobro.


Treba da peglam da radim na kompu da svasta....kratak mi je dan iskreno. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 7:25:46   
mikica88
Milena, ovde se svi zale da ih steglo u grlo.
Smesko, super sto ste bolje.
Dobro jutro.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 7:27:28   
smeško
Добро јутро!

Ево првог дана да ме не боли глава! Јееееее!
Љишо, највероватније то намерно ради. Вероватно у вртићу трпи.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 7:34:42   
mikica88
Smesko, super . Lep dan.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 8:29:30   
mama Jo
Dobro jutro.
Ljisho javi kakav je rezultat kad dobijes. Kako batke sa kakom ovih dana?
Kad si napisala biciklom da ides, ja vec neko vreme gledam da kupim, toliko ima prelepih, ali su mi bas skupi.
Smesko, dobro je da je glava prestala.
Kako ste ostale mame?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 8:49:42   
mama Jo
Ima ovde mama iz Pozarevca jel da? Evo videh ovo mozda ce vam znaciti

user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 8:58:38   
jess021
Jutro mame, L i ja ustala, M jos spava.

Da, u Ns svi voze biciklo, ali meni nije opcija kad njih dve voze svoje, ne bih to mogla izvesti. Za sad. Jel danas prvi dan jeseni?.
Smesko, jel ima nekih rezultata? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 9:24:26   
Misha i Ljisha
Jeste prvi dan jeseni.
Bajsom uglavnom sve obavljamnu Futogu. U principu je sve blizu. Ja sam bajs kupila kod Bleše u Veterniku za 21000.  Na dve rate. Kruzer gradski onako lep zenski crven sa korpom. Nazad stavim P u sediste a D vozi njen. I ona sad ima veliki bicikl. 
Ma ja mislim da je P jako veliki zezator i manipulator. Voli covek da je u centru paznje. D se udari i ja kao da vidim gde se udarila on je u stanju SAM SEBE DA UDARI o pod o zid o vrata samo da bih dosla i do njega da vidim gde senon udario. Smesan je ko cirkus. Stavljam mu magicne flastere na "bolna" mesta 😂 ma haos sa njim. A ne prica sronjica. Inace tek sam sad stigla kuci  haos je u laboratoriji u Futogu. Zbog korone rade jednom nedeljnk. 500 ljudi stoji ispred ambulante izgleda kao protest 😑Strasno. 
Idem sad po kuci da obavljam...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 9:30:48   
emicaa
Ja sama,napravila sebi caj.Grko ne boli,a i onako imam osjecaj kao da ce me nesto omlatiti.

David je danas u sumi sreca pa ne pada kisa.Od sutra ce bas biti hladno

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 9:50:17   
Sanjica26 RR
Samo da mahnem. Bila sam u selu. Sad sam u gradu. Posle da idem po T, a mm vodi S u skolu. Kod nas svaki dan ludnica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 10:07:33   
mikica88
Ljisho mali manipulator, mali sef user posted image
Sanjice, kod vas aktivno.
Ja se spremam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 11:22:44   
flamingos
Ljisho,zafrkant mali.

Mama Jo,hvala,imam ih i na viberu,obaveštavaju me o svim novostima.Nakupovali smo igračaka kod njih kamara.Smeško,drago mi je sa si dobro.Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 14:04:34   
jess021
Ja sam spremala stan, okupala se i mogla bih na spavanje. Njih dve gledaju crtani, a mama razmislja sta joj treba za  banju, tetka i ona idu u ponedeljak. Lele, moracu da kuvam rucak sama🙃


Bas se oduzilo leto, samo neka je toplo 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 14:40:39   
Sanjica26 RR
Jess, blago njima sto ce da uzivaju.

Moja mama nije iskoristila onu pogodnost za banju. 
Mi smo rucali, i sad odoh sa Sofijom da nadgledam kako pise slova. Pa odoh u skolu

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 15:09:00   
pari
Ja sam nesto bas na ivici zivaca...T je u fazi kad za sve place i kenjka...hoce na ljuljasku, place, hoce da jede, place...sve hoce odmah i sad...ako nesto nije po njenom, katastrofa... Nije bila takva ranije.Plus ima jednu malu zebricu od koje se ne odvaja nikako i bukvalno je panika ako joj nije u ruci. Ne znam sta cu ako krene u vrtic, sta cu sa tom igrackom, kako cu da joj je uzmem...Bas sam nesto pod stresom non stop, nervozna bas...Verovatno posledica svega sto se skupilo

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 16:05:25   
mikica88
Pari, bice da se skupilo sve.
Ja odmaram, bili u kupovinu.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 16:39:52   
nata11
Hello mame. Ja pocela da radim pa ne stizem da citam. I i dalje na adaptaciji vristi a kuci normalno. Tata je vodi posto ja radim u susednom mestu. Klasika posao pa obaveze kuci.  

_____________________________





(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 16:48:30   
Milena18
Ćao mame,


M otišla malo kod dede, pa da se javim. Ona i dalje kašlje, ali nema T. Ja 37.2  i grlo me zeza. 
Pari, spakujete igračku u rančić, da zna da joj je tamo dok je ona u vrtiću. Mi smo tako dugo nosili omiljenu igračku. 
Nato, je l'' to novi posao? 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 16:51:58   
nata11
Da novi. Totalno druga bransa. I totalno drugačiji nacin rada ali ok je za ova 2 dana.



_____________________________





(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 19:58:23   
pari
Milena, hvala na savetu! Probaću tako...


Danas smo bili dosta napolju, koristimo još dok je lepo vreme...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here