|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 20:07:55   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Urin uredan kao i sto smo mislili batke zeza krizu u Parizu. 


Sutra devojacko vece kumi. Odmah posle skole idem. Nemam pojma ni sta cu obuci

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 20:08:11   
jess021
Pari, ne sme da je nosi jel? Bilo bi joj lakse da loze, M je nosila u jaslice neku macu, bukvalno je nije ispustala.


Sanjice, tetka je imala mozdani udar, pa ide malo da vezba, a mama ode kao pratnja. U svakom slucaju ce se druziti, njih dve su bliznakinje. 
Mi dosle sa igrališta, iz peska naravno... Sad vecerale, ja razmisljam da li da vezbam ili ne, nisam danas. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 20:08:50   
flamingos
Pari,i mi koristimo dok je lepo vreme da šetamo.

Milena,hajd da budete dobro.Jess,znači-moraćeš u kuhinju.Evo mi se spremismo za krevet.Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 20:12:42   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Dobro vece. Urin uredan kao i sto smo mislili batke zeza krizu u Parizu. 


Sutra devojacko vece kumi. Odmah posle skole idem. Nemam pojma ni sta cu obuci
Super Ljisho,zafrkant mali.Lepo se provedi sutra.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 20:12:55   
vonavoj
Ijaoj,jess,ja sam rekla da cu naci nekog samo da mi kuva...mene to najvise opterecuje..

Znaci i tvoja mama ima bliznakinju.Ljisho,zeza.Moj sin ode kod keke da spava..ona se salila,vodim te kuci da spavas i on joj nije dao da ide,hoce i on...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 20:31:58   
Sanjica26 RR
Mene kuvanje ne opterecuje. Bas volim. Mene nervira smisljanje sta spremiti.

Stigoh malo kuci. Mm je ispekao palacinke. Ja sam smutila. Sad zavrsavam neku prezentaciju sa mm. Sve sam zavrsila samo da mi dizajnerski sredi posto mu je to posao. Neki online seminar sto sam imala preko leta, sad imamo radionicu. Ma... mrtva sam umorna. 
Ljiso, batke zeza krizu u Parizu kao moja Sofi. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 20:38:43   
jess021
Sanjice to je veci problem, smisliti sta, nego napraviti. Nije meni problem, vise mi znaci kad idemo prepodne napolje, pa da ne jurimo kuci 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 20:41:47   
Maraj
Vece mame.
Ja imam trenutno tempo 300 na sat. Pa jedva stizem da vas iscitam. S je vec 2 sana u vrticu. Dobra je. Za sad. Ne place. Voli da ide. Za sad user posted image
Ja radim jos sutra.tj jos sutra idem na posao. U cetvrtak i petak imam neki online trening, pa cu "raditi" od kuce...i tako...ne stajemo ni deca ni ja

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 20:42:14   
vonavoj
Bas to jess.sta spremiti..svima ugoditi...i moji hoce popodne napolje,uvece svako svoje..evo sad kuvam,mm radi sa T,ja sa J nesto pravi za vrtic..a M ode kod keke😂😂😂

Najgore mi kad rucamo u pola 4,vec moram da smisljam i spremam za sutra.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 20:49:50   
Sanjica26 RR
Jos ako odes drugi put na posao u 5 i kad dodjes kuci ceka te spremanje rucka. Hvala Bogu nesto imam ideje od kako je krenula sk.godina. Ne znam sta mi je. 🤣 Meni je super sto sam se usemila i spremim od uvece rucak. Sa posla stignem bez zurbe. 

Moja sestra dodje u pet kuci, ali mama joj ne sprema. Ne daje joj. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 21:01:54   
mama Jo
Ja sammnogo zavolela kuvanje. Kad same udala nisam nksta znala da spremim, ama bas nista... Dosta sam se ispraksala i stvarno volim ali kao i kod svih najveci problemmi je kad da kuvam. Jos ja ne radim. Ako ujutru kuvam znaci da ne idemo napolje a to ne volim. Ja zato ustajem oko 6-pola 7 da do 10h skuvam rucak. Danas sam taki i ostalo je i za sutra pa sam srecna bas. Ali uvek nesto jos treba da se spremi, sutra cu neki kolacic.

Von, jel mu to prvo spavanje van kuce sam?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 21:04:13   
vonavoj
Sanjice,kad uspe da spremi rucak,uradi sa decom za skolu,izadje?

Mama jo,ovo mu je treci put,on keku obozava..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 21:07:30   
pari
Mene je oduvek smaralo kuvanje. Mm i ja smo pricali da bi trebali da napravimo mesecni jelovnik i onda bi bilo mnogo lakse i za nabavku i za kuvanje...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 21:25:51   
mama Jo
Ja se izvinjavam na prethodnom postu, toliko gresaka ne znam kako sam iskuckala user posted image
A odmah me izbacilo i nisam mogla da se ulogujem i da uredim.

Pari, kad je bio policijski cas, jednom u par dana kad smo isli u nabavku, i ja sam pravila nedeljni plan ishrane, bukvalno sta za sve obroke i po tome isli u nabavku. To je prava stvar. Moram poceti opet to da radim. Meni bukvalno svaki dan nesto zafali i moram sa njima u jednu, a cesto i u vise, prodavnica da svratim.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 21:33:09   
Sanjica26 RR
Von, stize. Ali ih ne vodi u set_nje kad stigne. To samo ako deca nemaju aktivnosti. Naravno i muz uskace. Rucak sprema kad se vrate sa aktivnosti. Domaci starija radi dok oni ne stignu. Cak i dete dremne. Sin je krenuo u prvi razred. Nema jos uvek puno obaveza. Mnogo je bitna dobra organizacija.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 21:57:02   
vonavoj
Ovo sa dobrom organizacijom.khm....ja sam organizovana,ali sam perfekcionista,sto ne valja..a definitivno shvatam da je ogromna razlika sa njih dve u odnosu sa njih troje..M je ipak mali,nista jos ne moze sam..evo za ovih sat vremena je i rucak gotov,oprano kupatilo,sredjena decija soba...a sa njim je to vec posao koji je nemoguc,traje i traje🤪

Ponedeljak,sreda petak vodim T na odbojku u 16h,vodim ih sve zajedno...dolazimo u 18h..to je vec kraj dana..onda domaci da proverim,vecera,kupanje...kraj dana..fali mi jos 3h dnevno😜

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 22:04:57   
Sanjica26 RR
Von, jos malo ce i on da poraste i bice lakse.

Veruj mi ona i ja smo perfekcioniste. Ma, uopste se vise ne sekiram ako nesto ne stignem u kuci da zavrsim. Evo sad je kuca cakum pakum. Desi se i da ne bude sve na svom mestu. Visa sila. T sad sređuje njihovu sobu, pa jedna obaveza manja. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 22:12:27   
vonavoj
Evo sad cu da peglam...

Mada,moram da kazem,da dosta vikendom skitamo,tu bi mogla da nadoknadim ovo vreme preko nedelje..ali mi je zao da sedim i da ribam kucu..onda me sve saceka..i ves,peglanje,ribanje..haha.Ali jos 2godine i bice lakse.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Razgovori mama 09/20
22.9.2020 23:20:18   
Misha i Ljisha
P pao iz kreveta malo pre. Samo se culo tup. I vrstio se i nastavio da spava 😂 srecom pa mu krevet nizak.


I ja bih trebala na nedeljni jelovnik. Prakticnije i ekonomicnije. 
Odoh ne mogu vise.
Laku noc

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 7:39:53   
mama Jo
Dobro jutro.
Ljisho dobro je da je nalaz urina uredan. Je l' se udario kad je pao?

Kako ste mame? Pari, kako si?
Ostale mame uzivajte.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 7:42:48   
mikica88
Dobro jutro. Ljisho , odlicno da je dobro.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 8:07:26   
emicaa
Dobro jutro mame,kod nas standard.Danas imam sastanak zbog Davidovog njemackog,pa posle raspusta opet krece.

Mama jo zavrsili ste sa sirupom?Pati to je samo nova faza,bice toga jos.Svidja mi se ideja od Milene,da igracka bude u rancu.Ja volim kuvati,ali volim brate i par dana pauze.U petak vece cemo u mek Evo vec mi lose,ali obecala sam djeci 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 8:14:47   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Ispratila T, stavila pasulj da se kuva. Sinoc sam ga potopila i bice brzinski. Sad cu u specijalno odeljenje. Odstampala sam im nesto. Hvala Bogu nemam casove posle podne. Planirali smo malo u sumicu. Volim jesen.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 23.9.2020 8:23:38 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 8:20:15   
jess021
Jutro mame!.


Sanjice, i ja sinoc potopila pasulj. 
Sto se tice kuvanja, moja mama zivi sama i svako jutro, sem vikenda, dodje kod nas. Uglavnom ona kuva, naravno da ne mora, ali zeli. Meni to puno znaci i zahvalna sam joj mnogo, naročito mi je znacilo dok sam radila. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 8:22:10   
emicaa
Jess ona zivi blizu vas?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here