|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 8:23:21   
jess021
Aha. Sve tri smo blizu. Mislim, ona, sestra i ja. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 8:27:08   
Sanjica26 RR
I moja mama želi da kuva sestri, da pegla. Ali sestra ne daje. Dosta se naradila. Sestra zivi iznad nje. 🤣I kod mene kad dodje cim izađem ona nesto zgrabi da radi. Znaci žena nema mira, a s druge strane hoce da mi pomogne dok je tu jer zna koliko imam obaveza.
Moja tetka, rođena tatina sestra je pre neki dan izjavila: e, ova Sanja je stvarno carica". Kad joj je rekla mama sta sve radim.
Sve je to normalno, ali eto moja tetka misli da sam ja carica user posted image


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 23.9.2020 8:30:37 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 8:28:11   
Tiziana
Dobro jutro zene.

Ja sam vec pisala o tome. Ja obicno nedeljom skuvam za narednu nedelju. Smuci mi se, celi dan provedem u kuhinji, ali mi je tokom nedelje znacajno lakse. Ja jos uvek radim od kuce, ali imam toliko posla da ne sklopim nikad komp pre 18h,a cesto i kasnije. Deca idu u kontra smenama u skolu, on svaki drugi dan, ne znam ko kad dolazi odlazi, jedu u razlicita vremena i onda mi je najlakse da ponudim dva jela pa ko sta hoce. Obicno nam traje do cetvrtka, a onda u petak nesto narucimo.. 
Mi polako hvatamo neki ritam. Sa ovom malom je lako, ide svaki dan ujutru u skolu, dodje, uradi domaci i mirni smo. Sa njim nam je trebalo vremena da pohvatamo sistem. On je peti razred. Nastava na rts je bezveze, ne gleda je uopste. Sva sreca na sajt skole stavljaju deci materijal za rad, jako lepo, pise sta se obradjuje, sazetak casa, sta treba da se uradi tokom casa i sta je za domaci i onda kombinujemo to i ono sto posalju drugari koji su tog dana u skoli. Bila je frka prve dve nedelje, pogotovu sto su se ulenjili proteklih 6meseci,ali sad je malo lakse. 
Krenuli treninzi, on ponedeljak, sreda, petak, nedelja, ona utorak, cetvrtak.. sve kontra 😊... jedino zajedno imaju cetvrtkom francuski.. 
I tako.. nema odmora.. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 8:39:54   
vonavoj
Tizi,to je to,vikendom bi da skitamo,da se ne zarobim,i onda preko nedelje padnem na nos...Definitivno moram da napravim jelovnik i tako da spremam,planski..i jednom nedeljno da narucujem,makar meso na rostilju..peceni batkovi 400din..Jess,znaci i prisustvo nekoga,znam kad mi se tata popne na pola sata,ja se rastrcim po kuci,samo neko da nadgleda malenog😂😂😂Polako,docice sve na svoje,svasta mi stignemo.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 8:41:43   
jess021
Von, naravno da znaci. M otkad je slomila nogu, moram stalno da je nadgleda jer ne miruje, non stop se negde pentra . Juce sam spremala stan, dok sam bila u dnevnoj, mama je bila sa njima u sobi završila sam zacas posla. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 8:56:27   
Tiziana


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Tizi,to je to,vikendom bi da skitamo,da se ne zarobim,i onda preko nedelje padnem na nos...Definitivno moram da napravim jelovnik i tako da spremam,planski..i jednom nedeljno da narucujem,makar meso na rostilju..peceni batkovi 400din..Jess,znaci i prisustvo nekoga,znam kad mi se tata popne na pola sata,ja se rastrcim po kuci,samo neko da nadgleda malenog😂😂😂Polako,docice sve na svoje,svasta mi stignemo.



Tako je. Ako vikendom resis da iskuliras, odmoris se i zujis malo, sve ti se vrati kao bumerang tokom nedelje.. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 9:27:08   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.
Hha mama jo opet je u toku noci pao i samo nastavio da spava na podu. On je haos. Jutros se deran sam izuo u vrricu, skinuo duks, obuo se, patike stavio u ormaric i zakacio duks. On jedini zna to da uradi. Inace mislim da NIKADA nisu bili napolju. Strasno. Dusa me boli. I onda ja jurim da cim dodje kuci ako nije jeo ruca i da picimo napolje.  A i u prevodu nije to sve naucio u vrticu. 

Ja sam sad sredjivala garazy malo. Uparila sam carrape jer malisa non stopo vrslja po fijokama siz dobijam i sve raspari. Tyra moje carape kod mm i obratno. Kod D svoje njene kod njega. Haos gde god se okrenem. Imam skuvano. Juce sam skuvala jer sam znala sa danas necu stici. Idem da smislim sta cu obuci veceras



(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 9:40:55   
jess021
Ljiso, gde ides veceras? Moja deca jos spavaju, sad cu da ih budim😁



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 9:59:18   
Sanjica26 RR
Ljiso, lep provod kod kume.

Jess, pusti decu da spavaju kad vec nemaju obaveze.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 10:01:20   
smeško
Добро јутро!

Ја сам, тренутно, из фактуре прешла у ,,Пепељугу''. user posted image После ње се враћам у банку.user posted image

мислим да ћу прво попити још једну кафу.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 10:09:13   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: jess021

Ljiso, gde ides veceras? Moja deca jos spavaju, sad cu da ih budim😁





Kod kume devojacko. Napravila sam haos u ormaru 😂 i na kraju ipak odlycila da cu farke i kosulju i sandale na stiklu. Drndace me direktorka ako obucem suknju iznad kolena. A sve su mi suknje iznad kolena. Dodyse nisu mini suknje ali izes ga do kolena su mi. Kad sednes malo se povuce i eto ti direktorke 😂
Idemo valjda u exclusive 😂 zaboravila sam. Naoravicu pundju i nasminkacu se kad izadjem iz skole. Necu u skoli da nosim sminku jer ispod maske se samo uparim kao kreten.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 10:13:58   
Milena18
Dobar dan!

Haha Smeško, Pepeljuga mod 😄Ljišo, lep provod večeras! Sanjice, ti i jesi carica, u pravu je tetka. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 10:20:55   
vonavoj
Smesko,uvek me nasmejes!koliko si ti pozitivna! 

Ljisho,lepo se provedi!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 10:44:25   
jess021
Ljiso, ides odmah posle posla? Pa presvuci se u kolima🙃



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 10:46:04   
Maraj
Pozdrav mame
Ja S odvela u vrtic. Vratila se kuci. Isprzila nako meso i pirinac kao prilog, za rucak. Sad cu po S pa na posao

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 10:58:49   
emicaa
Von ako si vec u mogucnosti da platis,nadjes nekoga da ti dodje tri puta sedmicno pospremiti i skuvati,ostala dva dana ti nesto smlatis i vikendom uzivas.

Ljiso presvuces se kad krenes,ili u autu Nece ti direktorka biti tamo 🤣 A za spadanje,to je i Dora radila.Samo jos privuce nesto da stavi pod glavu i nastavi na podu 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 14:41:58   
smeško
Mameeee, sredila sam ormare! Zamenila letnju i zimsku odecu! Ne znam da li je bolje kada klijenti zovu ili ne. Moze i ovako jedan dan. Deca izrazila zelju za girosom. I ja pristanem. Ok. I kupim svima, pa se set_im da je danas sreda-post. Kako li sam i zaboravila. I opet spremam. Za sebe i za njih sutradan. 😂 I sljakam reljef Srbije. 😂


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 15:28:47   
pari
Smeško, svaka čast! Vredna si! Nema veze što si zaboravna :)


Meni nešto muka...jela sam neki sir koji mi nije prijao, plus prala kosu naglavačke i eto...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 17:28:37   
vocicana

Smesko ormari sredjeni odavno, samo jos ja da se sredim, ali tempo ubi dusu. Hocu kucu, dete da izvedem, da radimo zajedno, hocu nokte da radim, hocu da mesim, sve ja hocu a dan traje samo 24 sata.

Krenuli smo u vrtic posle ove pauze, bas prija malo slobodnog vremena zbog organizacije, ali evo danas, necemo se videti ceo dan, jos jutros pa tek uvece

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 17:30:32   
smeško
Voci, vreme se decom najvise trpi. 🥺


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 17:34:38   
vocicana
Dusa me nekada boli, a stvarno cinim sve sto je u mojoj moci da mu nadoknadim, da se igram sa nim, da se blesavimo, da uziva, da mi prica, a verujte mi, prica 5 puta vise nego ja.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 17:39:45   
mikica88
Voci, bas je srce malo, ja mog sestruca zovem gundjalo obozavam ga.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 17:40:28   
vocicana
Ba sje gundjalo, samo drobi, od ustajanja do leganja, ne staje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 19:28:51   
Milena18
Bravo za ormare, Smeško!


Voci, baš dugo se nisi javljala. Ljubi pričalicu veliku ☺️
Pari, je l'' prošla mučnina? 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 19:33:57   
emicaa
Smesko kod mene je jos ljetno odjelo i ljetna obuca Odbijam da bilo sta mjenjam,bar ne jos 🤣A i taj giros,gdje ga spomenu 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here