|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 20:21:44   
jess021
I kod nas je jos letnje, danas pocela neka kisa, ali je prestala. Kazu jos dva dana lepo vreme i onda hladno.


Mi bile napolju, ja sad ispekla mekike, deca Kazu da su odlicne, a sigurno su gladne jer su malo rucale pasulja

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 20:41:24   
Sanjica26 RR
Добро вече. Куцам нешто, класика. Пеку се погачице са чварцима за сутра. Моје спавају. Сад ћу и ја да легнем и да завршим књигу. Сутра све исто.

Ја још нисам извадила зимску гардеробу. Још ми је рано за то.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 20:46:54   
pari
Milena, prošlo me...i zato sam pojela sad slatko :)


Mi ćemo uskoro u krevet, a sutra u Ns malo na štrand i kod mojih.
Voci, nije te dugo bilo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 21:04:01   
jess021
Pari, Strand... Divno. I mi bi isli da nije M tako s nogom, pa mi nije zgodno.


Joj al sam se najela, bas sam🐷🐷🐷

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 21:20:18   
pari
Znam jess, baš je nezgodno...

I ja sam se najela...lisnato testo sa čokoladom...strašno

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 21:41:34   
emicaa
Ja sam vecerala palentu 🤣 ali mi se jede nesto slatko,sreca pa nemam nista od slatkisa koje volim zato jedem breskvu 😁

Ovo moje malo majmunce je veceras nekako ogulio stomak,pojma nemam kako.Ja ne mogu da vjerujem koja je to seprtlja i nemoguce dijete

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Razgovori mama 09/20
23.9.2020 22:05:27   
Sanjica26 RR
Emi, ja nista nisam jela. Pitala me S zasto ne veceram. Bas sam naduta. Imam i cokolade, ali kontrolisem se. Svakako danas i ne mogu. Sreda je.

Zamirisala su mi pogacice tokom pecenje. Sacekace me za dorucak. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Razgovori mama 09/20
24.9.2020 0:50:22   
Misha i Ljisha
Vratih se evo sad. I ne mogu da spavam. Ovo je bilo najsrecnije i najtuznine devojacko vece ikada. Smeh i suze toliko emocija.  Fali nam moja draga komsika, njihova rodjena sestra. A evo vise od dve godine kako nije sa nama. Ali bila je tu u svakoj pesmi i u svakom pogledu, u svakom osmehu i u svakoj suzi.


Zivot ide. Secanja,uspomene ostaju u srcu. 
Laku noc drage moje

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Razgovori mama 09/20
24.9.2020 1:10:25   
Ivanka 75
Ponekad pozelim da sam domacica i da mi je to jedina obaveza u zivotu. Poso kuca, kuca poso... Zongliranje na sav dan. Sednemo da rucamo i skontam da nemamo ni parcence hleba. Nisam se uooooopste set_ila za lebac. I tako mi mozak neupotrebljiv vec danima. Ne znam na koju stranu cu pre. 
A sto je narod nesposoban za zivot to je pa tek druga prica. Da ne duzim... 

Će prođe... Zivot je lep, divan i pocela je jesen 😊❤️

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Razgovori mama 09/20
24.9.2020 7:59:53   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ja jos ne mogu da dodjem k sebi od devojacke veceri user posted image a ja nisam pila. hehe... Ja sam bila drajver. Al za svadbu cu da se otkinem. Tako planiram pa sta mi Bog da. Hocu da se veselim jako pa makar i u suzama.

Danas posao pa roditeljski jedan pa roditeljski drugi. Imam i privatan cas. Uglavnom bice akcija ceo dan.


Idem muza da maltretiram da ustane. Ide da da krv da bi nesto radio opet po kuci ovih dana. Stigla nam je kuhinja moramo je i montirati i svasta.

Decovi na zadacima.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Razgovori mama 09/20
24.9.2020 8:06:36   
emicaa
Dobro jutro,Dora ode u skolu.Nas dvoje se rastezemo po stanu pa cemo u 10 na onaj nas sport.Ljiso zar vec dvije godine,sjecam se kad si pisala za nju .Gdje za svadbu da se napijes,kuma mora biti na nivou 😁Ivanka vjeruj mi da ni ja nekad ne znam gdje udaram.Nr sjedi ni domacica samo u kuci i lakira nokte.Juce sam prvu kafu popila sinoc u pola 7,prije nisam stigla



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Razgovori mama 09/20
24.9.2020 8:24:35   
vonavoj
Ljisho,drzim te za rec,za svadbu@ da se i ti otkacis! Da li je na kraju ustanovljeno kako je umrla?

Ivanka,ja ne bi nikad bila samo domacica😂😂😂Meni opet izbila alergija,po rukama,ne znam od cega...nikad necu ni saznati..kao ni mm sto nije.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Razgovori mama 09/20
24.9.2020 8:27:35   
jess021
Jutro!


Ljiso, kad je svadba? 
L ustala u 6h, M malo kasnije, evo glava me boli, a to je kod mene bas retko 
Emice, pa to je poznato da domaćice samo lakiraju nokte i nista ne rade, tako i ja evo vec 6 meseci, moze mi se🙃

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Razgovori mama 09/20
24.9.2020 8:31:15   
pari
Da da, i ja...evo vec vise od 2 godine kod kuce...


Ja bas lose spavam, T se budi cesto plus posto spavamo zajedno, gledam ko je gde, da li ce neko pasti, pokrivam...
Kapak me boli...imam problema vec godinama sa kapcima..moram kapi staviti...
Ljisho, bas je to tesko i emotivno...
Puno vas pozdravljam sve!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Razgovori mama 09/20
24.9.2020 9:13:34   
mama Jo
Ivanka, zdravije je bez hleba user posted image
Ja sam danas sam sa njima ceo dan mm otisao na neki teren, a i jucd sam bila i prekjuce... Smisljaj zanimaciju po ceo dan, uhvatilo ihje nesto da su moji prilepci ne daju mi u kupatilo da odem.

Ljisho, jeste bili u ekskluzivu? Kako je sad tamo? Vidim da su otvorili bastu za svakodnevne posete, kao neki kafic, i ima igraliste za decu... Bar tako na slikama deluje.



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Razgovori mama 09/20
24.9.2020 9:16:25   
mama Jo
Htela sam jos svasta da napisem jos juce, pa nisam.
Smesko ti si bar jednu veliku obavezu resila, i ja treba ormare da sredim... Da zemenim letnje/zimsko i odvojim sta je kojoj malo. Hocu veliko detaljno spremanje stana, a uopste ne znam kad to da radim. Cekacu sredinu oktobra da mama ode na godisnji pa da mi dodje bar 3-4 dana.
Koliko znaci neka pomoc stvarno dok su deca mala.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Razgovori mama 09/20
24.9.2020 9:18:44   
jess021
Pari, kako mislis kapci?


Mama jo, ja sam to uglavnom sve završila. Mogla bih tamo pred slavu jos prozore i zavese jos jednom i da to bude to za ovu godinu, mislim na veliko spremanje. Ovo redovno ni ne spominjem. 
Jos malo pa L rodjus, moram smisliti sta cu praviti. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Razgovori mama 09/20
24.9.2020 9:25:57   
emicaa
Ja prozore bar jednom mjesecno,ne nogu ih gledati kad su meljavi.

U subotu planiram generalku.Mm je kuci pa da pomakne namjestaj.Ja pomaknem krevet i drugi dan hodam kao baba 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Razgovori mama 09/20
24.9.2020 9:31:15   
mama Jo
Ja sam pred leto, ali sad se opet nakupilo svega. Moram kuhinju da sredim detaljnije, u to podrazumevam i ribanje fugni user posted image
I ja prozore inace perem vrlo cesto jer nemamo zavese pa moram ☺️
A htela sam i sve fioke da sredim nakupi se papircina kojekakvih. Tako to sve sam mislila i krupno i sitno, ali sve odhednom da odradim, u 2-3 dana da sve izvrnem naopacke. Ovako kad sa decom to radim pa jedan dan jedno, drugi dan drugo, onda treci dan ne uspem... Oduszi mi se i dok sve zavrsimvec dodje vreme na ono prvo opet i nekako ni nemam osecaj da sam sve sredila.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Razgovori mama 09/20
24.9.2020 9:34:36   
jess021
Ma stakla na prozorima nisu problem, to prebrisem magicnom krpom za sat vremena, ali okvire prozora, roletne... 🙄



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Razgovori mama 09/20
24.9.2020 9:47:04   
mama Jo
I ja mrzim roletne da brisem, to mi najvise vreme oduzme i smara me jako.
Ma meni nije problem sve da sklanjam samo da mi se svi maknu, da budem sama taj dan ceo dan da odvrnem muziku i eadim ☺️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Razgovori mama 09/20
24.9.2020 9:51:14   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja prozore bar jednom mjesecno,ne nogu ih gledati kad su meljavi.

U subotu planiram generalku.Mm je kuci pa da pomakne namjestaj.Ja pomaknem krevet i drugi dan hodam kao baba 🤣


Joj ja se redovno zeznem pomerajući moj sto od kovanog gvožđa. Svaki put me preseče u krstima.

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.9.2020 10:37:44 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Razgovori mama 09/20
24.9.2020 10:09:14   
mikica88
Ma Emi, ne cimaj se ako je on tu, pomerice. Ana i ti isto.
Da nalakiram nokte pa odoh do grada.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Razgovori mama 09/20
24.9.2020 10:29:34   
jess021
Jao Ana isto tako, svaki put kažem necu vise i opet 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Razgovori mama 09/20
24.9.2020 10:39:10   
Ana RR
Jess, mrzi me da čekam da dođe mm i svaki put se zeznem. Budala. Nije on veliki, to je zapravo restaurirana singerica, ali je težak za podizanje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here