RE: Razgovori mama 09/20 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Maraj -> RE: Razgovori mama 09/20 (27.9.2020 16:06:41)

Jess igrate vas tri bose na 'ladnom betonu,videla sam [sm=smiley2.gif]
Mnogo ste slatke




jess021 -> RE: Razgovori mama 09/20 (27.9.2020 17:23:32)

Maraj, pločice su😘 Hvala ti😘





mikica88 -> RE: Razgovori mama 09/20 (27.9.2020 17:38:28)

Sta radite mame? Ja odmaram . Zavrsili obaveze za danas ,sad odmor.




mama Jo -> RE: Razgovori mama 09/20 (27.9.2020 18:09:56)

Jeste jess preslatke ste vas tri 😍

Maraj, punite 5 velikih godinica? Bravo. Samo da deran ozdravi. Sigurno je neki virus, sad im je sezona posebno na ovim promenama vremena.
I ja sam ponela da me mama ofarba, videcu da li ce uspeti danas, ili ovih dana.
Moja deca napolju, ja zaspala. Ne pamtim kad sam preko dana spavala. Bas mi je prijalo. Sad mi hladno, ne mogu da se ugrejem




Maraj -> RE: Razgovori mama 09/20 (27.9.2020 18:17:35)

Mama jo, davelikih 5! Ja se salim, da mu je to prva petica [sm=smiley1.gif]
Izrazio je gospodin da hoce tortu plavi kamion...a ja imam jwdnu zenu koja mi uvek pravi bozanstvene torte , pa verujem da ce i ovaj put biti [sm=smiley20.gif]




mikica88 -> RE: Razgovori mama 09/20 (27.9.2020 21:27:36)

Da , bude ta bozanstvena torta Maraj ukusna i lepa.
Bas je hladno, ove promene su bas teske.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 09/20 (27.9.2020 21:52:31)

Jess jes ti to mene blokirala kad ja to nisam videla😂


Sad cu morati na fb haha...
Mi bili danas na tvrdjavi. D isla sa hokejasima da istrazuju katakombe a P i ja je cekali vise od 3h 😁bio je super. Cak sam i popila kafu na miru. Crtali u nekoj svesci kojesta jos ja imala markere iz skole 😁 sedeo lepo malo se set_kao oko stola delio plazmu sa nekom devojcicom. Nije mi se upiskio ni ukakio. Alarmirao sve na vreme. Ljubi ga majka 
Bili i u brico s, i onda do sveki pa je spavao a za to vreme ja otisla i odrzala cas. Ma sve turbo danas.  Kakio veceras pa je za nagradu dobio lizu i kokice haha kakva vecera 😁 D se super provela. Bas nam je bio ekstra dan nekako. Jes da sam ocekivala katastrofu ja solo sa njim na djavi ali je danas bas bio dete za pozeleti. Mm ceka da s i zaspimo da nastavi da radi u kuhinji tako da odoh da ga ne uznemiravam 🙃




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/20 (27.9.2020 22:22:54)



IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Jess jes ti to mene blokirala kad ja to nisam videla😂


Sad cu morati na fb haha...
Mi bili danas na tvrdjavi. D isla sa hokejasima da istrazuju katakombe a P i ja je cekali vise od 3h 😁bio je super. Cak sam i popila kafu na miru. Crtali u nekoj svesci kojesta jos ja imala markere iz skole 😁 sedeo lepo malo se set__kao oko stola delio plazmu sa nekom devojcicom. Nije mi se upiskio ni ukakio. Alarmirao sve na vreme. Ljubi ga majka 
Bili i u brico s, i onda do sveki pa je spavao a za to vreme ja otisla i odrzala cas. Ma sve turbo danas.  Kakio veceras pa je za nagradu dobio lizu i kokice haha kakva vecera 😁 D se super provela. Bas nam je bio ekstra dan nekako. Jes da sam ocekivala katastrofu ja solo sa njim na djavi ali je danas bas bio dete za pozeleti. Mm ceka da s i zaspimo da nastavi da radi u kuhinji tako da odoh da ga ne uznemiravam 🙃



I ja sam to pomislila da me je Jess blokirala. 😁




jess021 -> RE: Razgovori mama 09/20 (27.9.2020 23:09:43)

Ju zene, naopako. To je bilo u storiju na fb i na insta, cini mi se petak na subotu. 





Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 09/20 (28.9.2020 7:12:45)

Dobro jutro.


Hehe Jess propustila sam to. 
Evo spremamo se. P u vrtic,D kod pedijatra po uput, vracamo se nazad spremamo za skolu, onda ja u skolu i fajront. Danas bar prvi dan moram stici ranije 😁





Milena18 -> RE: Razgovori mama 09/20 (28.9.2020 8:02:55)

Dobro jutro!
Ljišo, srećno na novom poslu!
Pari, kako si danas?
Evo i ja se vratih na posao. Tako bi mi prijalo da sam ostala kod kuće još par dana, ali šta da se radi... Već mi nedostaje moje mladunče, nismo se odvajale ovih dana.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/20 (28.9.2020 8:03:35)

Dobro jutro.

Kuckam vam ispred pruge. Cekam da prodje voz. 🤣
Odvela S u skolu. Ostaje krace, jer me mm vozi na faks. Moram kolima jer treba da se vratim na casove. Tako da idemo svi cetvoro🤣




Milena18 -> RE: Razgovori mama 09/20 (28.9.2020 8:06:07)

Sanjice, kad kreću predavanja? Baš je uzbudljivo to!




jess021 -> RE: Razgovori mama 09/20 (28.9.2020 8:21:15)

Jutro mame! Mi smo juce popodne bile napolju, vratimo se kuci oko 19h, a oko 20:30h ja zaspim u dnevnoj i do 22:30h, a i poslepodne sam spavala, nesto sam se komirala.


Milena, jesi ozdravila? 
Nema nam Emice? 
Smesko, ima li sta novo? 




flamingos -> RE: Razgovori mama 09/20 (28.9.2020 8:25:21)

Dobro jutro.Milena,stećno na poslu.❤

Pari,kako si?❤Smeško,kako ste vi?❤Dunja,mislim na vas.❤Ostale mame,jeste li dobro?Da popijem kafu,pa odoh do prodavnice.Zahladnelo,duva vetar.Pozdrav svima.❤





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/20 (28.9.2020 8:32:49)



IZVORNA PORUKA: Milena18

Sanjice, kad kreću predavanja? Baš je uzbudljivo to!



Milena, nemam obavezu da idem na predavanja s obzirom da na mom faksu to ne zahtevaju, jer radim. Zavrsila sam po bolonji tri godine. Imala sam diplomski. Verujujte mi toliko ispita sam polozila kao da sam zavrsila i cetvrtu. Sad upisujem cetvrtu da bi mogla master. Master razmisljam da ne upisujem na mom. Zbog toga i zavrsavam cetvrtu. Videcu jos. Inace, slusacu online predavanja. Sad su to ubacili zbog ove situacije. Moracu svakako grcki, jer njega pocinjen ispocetka. 
Bas sam brzo odlucila. Letos o tome nisam razmisljala. Nego, mm ajde, ajde. 




mikica88 -> RE: Razgovori mama 09/20 (28.9.2020 8:37:34)

Dobro jutro. Kao da ce sneg, bas sam se nesto smrzla.




vocicana -> RE: Razgovori mama 09/20 (28.9.2020 9:44:20)

Ovde nije , dobor jutro, toliko hladno jutro, ali sam detetu zaboravila duksic da ponesem u vrtic, tako da ce biti tvrdo, mada msm da nece napolje jer je kisno.
Meni se nesto ne radi, uopste mi se ne ide na posao.
Trebalo bi po kuci uraditi nesto, ali sta kako, koliko, videcu, bas nesto ne mogu da se pokrenem.




mikica88 -> RE: Razgovori mama 09/20 (28.9.2020 9:47:13)

Meni se bas ne mrda da nesto radim. Hocu da skoknem do maxija .




pari -> RE: Razgovori mama 09/20 (28.9.2020 9:50:38)

Meni nesto muka, verovatno od slivanja tokom noci iz sinusa... Nisam jos uvek jako zapusena ali osecam sinuse i grlo grebe...

A vreme bljak...Sta cemo danas nas dve, nemam pojma...
Kako ste mame?




vocicana -> RE: Razgovori mama 09/20 (28.9.2020 9:56:45)

Pari, sve znam.
Odvratan osecaj, slivanja, grlo boli, fuj,prokleti septembar, dete se jos nije osugavilo kompletno ali tu smo, jos koji dan, ne mzoe me obici ni jednu godinu od kako se rodio.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 09/20 (28.9.2020 11:24:03)

Dobar dan. Sanjice i kod tebe frka.


Nesto mi svi zele srecan prvi dan na poslu😂 reko hvala po 100.put. haha jos dok su vazile one radne knjizice bile mi ispisane pune dve strane 2012 il koje vec haha..

Jutros mama pa kad nemas eto srece da se zaposlis za stalno pa jaooo pa jaooo...aman ... ja uopste ne patim za stalnim zaposlenjem. Mislim da je to lose za ljudsku psihu. Provesti 30 godina u istom okruzenju raditi jedno te isto i da te isti ljudi "dnrdaju". Majke mi.  Ja skroz kapiram ono da na svakih 5 god treba menjati posao 😁




Milena18 -> RE: Razgovori mama 09/20 (28.9.2020 11:56:59)

Divno je što te muž tako gura i podržava, Sanjice.
Jess, ozdravila sam, ali sam još umorna, fali mi još koji dan da se vratim u normalu. Kako je vama nožica, kada beše idete na kontrolu?
Pari, nadam se da će ti brzo proći. Ti baš imaš muku sa sinusima, kao i ja.




jess021 -> RE: Razgovori mama 09/20 (28.9.2020 12:10:02)

Milena, jos 10 dana, svaki dan odbrojavam. 5 nedelja je bas dugo, i za odrasle, a ne za dete.


Ljiso, slazem se sa tobom. Uopste nemam problem da promenim posao, a imam poprilično staza, vise od 15 godina. 




pari -> RE: Razgovori mama 09/20 (28.9.2020 13:56:25)

Milena, da, baš se mučino sa sinusima...

Nadam se da ce i tebe brzo proci, probaj da se ne umaraš mnogo!
Ljišo, i ja mislim da treba menjati posao pogotovo u današnje vreme...
Nas dve bile malo napolju, duvao neki vetar iako nije hladno...
Popodne idemo kod dr po potvrdu za vrtić pa sutra kreću...   doduše ona samo 1h sutra... Ni M nije oduševljen što ide...Neće biti lako, dugo sad nisu išli




Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>