|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/20
25.11.2020 17:32:35   
pari
Konačno imam lepe vesti 😊 presuda je u moju korist 😊 ♥️

Čekamo još da pročitamo tačno sve i da se organizujemo i isplaniramo što pre!Radujem se iako još ne potpuno jer moram da znam tačno sve šta piše da mogu da se opustim skroz

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 11/20
25.11.2020 17:37:08   
pari
Otišla mi poruka ...znaću do petka nadam se detalje.  


Kako ste vi?
Mi smo nešto onako zdravstveno. M boli stomak već dva dana, ne ide u vrtić. Mene i dalje bole sinusi i grlo noću, i malo mi je i muka povremeno...Bili smo danas i kod dr, kaže dr da kod M nije virus, da su mu creva malo iziritirana... Ali evo on se i sad želi da ga boli malo...
Puno vas pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 11/20
25.11.2020 17:53:47   
Maraj
Diiiivno pari user posted image napokon lepe vesti. Uzivaj! Nadam se da ce sad da prestanu tvoje boljke sa sinusima.
Uzivaj zeno! Zasluzila si! Dosta si se zrtvovala!

Mija deca sutra krecu u vrtic. Mm i ja na posao. Boze...ne znam hocu znati sutra na posao da odem user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 11/20
25.11.2020 18:32:56   
flamingos
Divno,Pari.Bravo.Baš sam srećna.Hajd da kuvaš kafu u našoj kafani.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 11/20
25.11.2020 18:50:04   
vonavoj
Pari pa to su zaista divne vesti u ovo ludo vreme!

To znaci da cete moci u Ameriku? 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 11/20
25.11.2020 18:58:56   
pari
Daaaaa, još malo i idemo! 

Čekam samo da vidim šta će pisati za žalbu i za još neke tehničke detalje pa ću onda sve organizivati...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 11/20
25.11.2020 19:29:38   
emicaa
Pari divno,konacno.Mnogo sam srecna zbog tebe.Nadam se da cete NG biti na okupu.

Maraj dal ces znati iz stana 🤣
Mi smo Danas posle posle Davidovog njemackog isli u set_nju,pa sam srela i drugaricu.Sutra ce mi doci donijeti neke poljske kolace.Jednom sam jela kod nje i odusevila se.Ona je Poljakinja.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 11/20
25.11.2020 19:39:40   
jess021
Pari, predivne vesti!!!


Mi smo danas dva puta napolju, bas je hladno, deca trce, mi cupkamo u mestu. Dosle kuci crvene u licu skroz od hladnoce. 
Emice trazi je recept!! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 11/20
25.11.2020 20:41:50   
Ana RR
Pari, sjajne vesti user posted image baš sam srećna zbog vas, konačno da budete zajedno i da se konačno opustiš!

Šta kaže bivši muž?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 11/20
25.11.2020 20:44:09   
emicaa
Jess dala mi je vec recept ali treba i neki elkricni klup a to nemam 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 11/20
25.11.2020 20:59:09   
Sanjica26 RR
Dobro vece.


pari, divno. 
Moje su otisle na spavanje. Mene ceka brdo posla. Sofi nam je pobegla. Otisla je u sobu i snimala se za druženje sa Ršumom. Mnogo je slatko. Prava glumica. Bas ima smisla. Slala sam mojima. Odusevili su se. Zauzvrat dobija knjigu i pratimo druženje preko zoom-a. 
Bili smo danas na izletistu, i naisao je copor pasa. Prestravili smo se. Posebno deca. Veliki psi. Sofi jr bila mokra od straha. ☹️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 11/20
26.11.2020 7:42:29   
Milena18
Dobro jutro!
Pari, to su divne vesti! Baš se radujem zbog vas.
M ostala kod kuće sa babom.. Ja sam morala da pobegnem jer sveki ide za mnom i "šapuće". Ne čuje dobro, pa je njeno šaputanje prilično glasno, M već počela da se meškolji u krevetu. Mnogo mi je drago da se njih dve lepo slažu u poslednje vreme, nije uvek bilo tako.
Sanjice, mogu misliti kako se uplašila. M se ukoči kad vidi čak i malog psa. Radimo na tome da makar malo ublažimo taj strah, ali teško ide. Sećam se da si pisala kad je S napao pas. M nije, ali opet se mnogo plaši. A mačkama prilazi bez problema, jednom je i poljubila mačku na ulici pre nego što stigoh da reagujem, baš pored kontejnera user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 11/20
26.11.2020 8:10:40   
emicaa
Dobro jutro,treba da budim Davida.Cetvrtkom inace idemo na fizicko ali sad ne moze pa su nam ove sto to vode organizovale danas idemo traziti blago.A napolju se bijeli mraz,mnogo hladno.

Milena,moj srecko se mnogo bojao i konacno vise ne.Vjerovatno je pomoglo i to sto Dora i ja gnjavimo svakog psa koji nam pridje na ulici.Skoro je mazio retrivera,a oni su poprilicno veliki,stalno mu govorio bebo slatka.Nadam se da ce i kod vas biti tako.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 11/20
26.11.2020 8:11:27   
Duškić
Pari, divno. Volim zivotinje, deca obozavaju, ali koliko lutalica , koliko ljude nije briga samo ih izbace iz stana.
Kod nas u ulici ima isto tako puno , velikih, za sad su mirni.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 11/20
26.11.2020 8:18:42   
pari
Mene sinusi baš bole.  Ovde magla, deluje baš hladno.  

M deluje bolje, nadam se da će mu danas biti ok stomak.Maraj, krenuli na posao?Kako ste mame?Milena, i moj M se jako boji pasa, baš...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 11/20
26.11.2020 8:25:00   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Mi ne mazimo ulicne pse. 🙄 Od kud znam da li su besni. S druge strane ne boji se ona kad idemo kod nekog u goste. I meni nisu prijatni ulicni psi. Skoro je kod nase pruge voz udario psa. Jedva sam je smirila koliko je plakala. Ono juce mokra je bila od strahauser posted image
Elem, odvela sam S u skolu. Napolju je magla. Stavila sam proju da se pece, pa posle idem u skolu. Čeka me puno posla i danas. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 26.11.2020 8:26:38 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 11/20
26.11.2020 8:43:00   
jess021
Dobro jutro!

Ja mislim da bi L pomazila bukvalno svakog psa, bez obzira sto su je vec 2 puta ugrizli, ali tu sam ja da branim. 
Evo njih dve spavaju, ja nesto jedva pogledala. 
Maraj, kakva je organizacija bila jutros? 😉

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 11/20
26.11.2020 9:12:02   
vocicana
Pari neka svaki dan zapocne, ovako prelepim vestima. Drago mi je za to, a o sinusima moras malo da povedes racuna, dugo se provlaci ta recenica da te sinusi bole.
Ja sam na poslu, evo pregledamo se, bas mi sporo ide vreme, jedva cekam da idem kuci.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 11/20
26.11.2020 9:31:52   
flamingos
Dobar dan.Pari,opet muke sa sinusima.Hajd da budeš dobro.I ovde magla.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 11/20
26.11.2020 11:30:15   
emicaa
David i ja se vratili,zaboravila sam kako volim ovakve jutarnje set_nje.Potraga za blagom bila uspjesna.

Maraj pisi kako prodje prvi dan 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 11/20
26.11.2020 13:06:27   
Queen Lady
Zdravo mame. Nisam citala sta stepisale, radim od kuce i dalje. Muz se testirao pre dva dana, danas stigli rezultati, negativan je. Sad ide kod svoje doktorke, posto i dalje ima temperaturu (do 37.4 max). Ja se nadam od ponedeljka deca da krenu u vrtic. Ja dokle cu od kuce da radim nemam pojma. Da li vam deca idu redovno u skole, vrtice, predkolsko? Kakva je situacija kod vas?

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 11/20
26.11.2020 14:01:56   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: pari

Konačno imam lepe vesti 😊 presuda je u moju korist 😊 ♥️

Čekamo još da pročitamo tačno sve i da se organizujemo i isplaniramo što pre!Radujem se iako još ne potpuno jer moram da znam tačno sve šta piše da mogu da se opustim skroz


Peri, bas mi je drago da je sve kako treba. Iako ne znam celu pricu, drago mi je da je sve u redu i da si napokon zavrsila sa tim. user posted image

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 11/20
26.11.2020 18:33:46   
Maraj
Evo i mene user posted image
Dan .. pravi dan D
Jutros sam vodila i S i L uvrtic. A ne idu u isti.. pa je organizacija bila user posted image
Kuci stigla...napokon sama posle skoro 3 nedelje.
Otisla na posao sva slogirana. Imam utisak da su neke kolege "bezale" od mene. Ali dobro. Ja odradih svoje, pa po decu u vrtic. U L vrticukaze vaspitacica da im je usla korona u vrtic. Kaze 6 vaspitaca pozitovno, a 7.ceka rezultate. Samo 3.decw bilo i L. I naravno spojili ih sa grupom pored

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 11/20
26.11.2020 20:39:42   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Queen Lady

Zdravo mame. Nisam citala sta stepisale, radim od kuce i dalje. Muz se testirao pre dva dana, danas stigli rezultati, negativan je. Sad ide kod svoje doktorke, posto i dalje ima temperaturu (do 37.4 max). Ja se nadam od ponedeljka deca da krenu u vrtic. Ja dokle cu od kuce da radim nemam pojma. Da li vam deca idu redovno u skole, vrtice, predkolsko? Kakva je situacija kod vas?




Nemojte verovato negativnom testu. Moja kuma je tek na trecem testu bila pozitivna. Prvih nedelju dana kao prehladica tako 5-6 dana onda se naredne dve nedelje rastavljala sa zivotom. Evo je 3 nedelje ne dolazi k sebi a kuci je jer je "laksi" slucaj.
Dobro vece mame. Kod mene...haos haos haos... skola poslovi deca. Jurim zurim. Brat dobio otkaz. Ocekivao je. Drugar sa Ceneja koji je isao sa bratom u osnovnu nestao u Lincu u Austriji. Sve pod vrlo sumnjivim okolnostima. Uzas. Jos mi kaze brat slao mu poruke za vikend. Covek ima 4 dece. Blizanci idu sa bratancem u razred. Pravio covek kod nas na salasu rostilj sa mojim bratom letos. On je kuvar na brodu. Ma strasno. Kakva agonija za porodicu. Inace bio je veroucitelj kod nas na Ceneju u skoli. Jedan izuzetan covek. 
I tako. Bice me vise ovih dana jer smo onlajn. Ali meni je uzas to onlajn. No nema smisla raditi. Ne moze zakrpiti sve rupe u raspored zbog kolega koji su bolesni. Njih 20 kod nas u skoli. Ma strasno. Sve u svemu definitivno su okasnili. Jedan kolega stariji covek i dijabeticar je bas u losem stanju. Ma uzas. 
Mi smo dobro hvala Bogu. 

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 11/20
26.11.2020 21:13:33   
vonavoj
Joj,ljisho kako nestao?

Moja koleginica je 2 puta radila onaj test iz krvi,bris...3 nedelje je bila bolesna,i negativna bila..luda kuca..vratila se na posao posle 3 nedelje..sad he ok

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here