|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/20
26.11.2020 21:36:58   
Sanjica26 RR
Ljiso, ja cu flipnuti od online. Do sada sam cukala. Imam jos posla, ali nemam snage vise.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 11/20
26.11.2020 22:04:12   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha



IZVORNA PORUKA: Queen Lady

Zdravo mame. Nisam citala sta stepisale, radim od kuce i dalje. Muz se testirao pre dva dana, danas stigli rezultati, negativan je. Sad ide kod svoje doktorke, posto i dalje ima temperaturu (do 37.4 max). Ja se nadam od ponedeljka deca da krenu u vrtic. Ja dokle cu od kuce da radim nemam pojma. Da li vam deca idu redovno u skole, vrtice, predkolsko? Kakva je situacija kod vas?




Nemojte verovato negativnom testu. Moja kuma je tek na trecem testu bila pozitivna. Prvih nedelju dana kao prehladica tako 5-6 dana onda se naredne dve nedelje rastavljala sa zivotom. Evo je 3 nedelje ne dolazi k sebi a kuci je jer je "laksi" slucaj.
Dobro vece mame. Kod mene...haos haos haos... skola poslovi deca. Jurim zurim. Brat dobio otkaz. Ocekivao je. Drugar sa Ceneja koji je isao sa bratom u osnovnu nestao u Lincu u Austriji. Sve pod vrlo sumnjivim okolnostima. Uzas. Jos mi kaze brat slao mu poruke za vikend. Covek ima 4 dece. Blizanci idu sa bratancem u razred. Pravio covek kod nas na salasu rostilj sa mojim bratom letos. On je kuvar na brodu. Ma strasno. Kakva agonija za porodicu. Inace bio je veroucitelj kod nas na Ceneju u skoli. Jedan izuzetan covek. 
I tako. Bice me vise ovih dana jer smo onlajn. Ali meni je uzas to onlajn. No nema smisla raditi. Ne moze zakrpiti sve rupe u raspored zbog kolega koji su bolesni. Njih 20 kod nas u skoli. Ma strasno. Sve u svemu definitivno su okasnili. Jedan kolega stariji covek i dijabeticar je bas u losem stanju. Ma uzas. 
Mi smo dobro hvala Bogu. 


Slazem se da je luda kuca. Dala mu doktorka panklav da pije i do utorka ako mu ne spadne temp, da se testira opet. Mada je on pre par godina 3 meseca imao istu ovakvu temp. Cak je tada i lezao na infektivnom, na kraju su mu rekli da mu nije nista i puste ga kuci. Vise nisam pametna ni sta se radi. Citam po fb da ljudima zatvaraju bolovanje, nekoj zeni bio negativan tet, zatvore joj bolovanj, ona ode kod privatnika, pozitivna jos uvek. Tako da od vrtica do daljnjeg nista..

Videla sam za tog decka sto je nestao, stvarno strasno...


_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 11/20
26.11.2020 22:06:59   
Sanjica26 RR
Као нећу више да куцкам. Сетила сам се да имам семинар. Тако да сад то радим.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 11/20
27.11.2020 7:49:44   
emicaa
Dobro jutro,ubijaju me u pojam ove reklame sto iskacu.Muka mi od njih.Dora od u skolu,ja se vratila pored Davida.Evo ga cese kao blesav,sad je guza problematicna.

Ljiso citala sam za tog da je nestao,ima vec par dana od toga.Strasno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 11/20
27.11.2020 7:53:47   
Misha i Ljisha
Dobro jutro

Emice ja na netu ne nalazim u austrijskim novinama nista da su objavili. Okolnosti pod kojim je nestao su krajnje cudne. I sad nam se svima vraca iskreno agonija od pre dve i po godine koja se desila u USA sa kuminom sestrom. Ja ne znam sta da kazem i mislim.

P u vrticu. Ja cu sad za komp. Frajla u 10 ide u skolu. Juce je pala na ledu dobrano. Boli je trtica. oni sad klizu velikim brzinama i krecu povrede. Jedan drugar je slomio ruku prosle il pretprosle nedelje, a drugi je golman slomio je palac dok je branio. D ima turnir u subotu, jako je dobra. A iskreno i u skoli mi je pu pu pu...Pakisa nas je superiska. U ponedeljak cu ga ostaviti kuci da kuliramo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 11/20
27.11.2020 8:05:41   
Milena18
Dobro jutro!
Ljišo, baš strašno za tog momka. Nadam se da će se ipak dobro završiti.
Emice, i mene izluđuju reklame, posebno kad sa telefona kuckam. Nikako da kliknem na ono što hoću user posted image
Kako ste, mame? Ja se radujem petku, imamo već planove za popodne da pravimo neku izložbu u kući, sinoć smo u krevetu pisale plan i crtale skicu user posted image Moraću da joj smislim neke aktivnosti sad kad ne ide u vrtić.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 11/20
27.11.2020 8:07:21   
Maraj
Jutro mame.
Odvela decu u vrtic pa cu sad kafu da pristavim.
Mi radimo. Dali smo roditeljima mogucnost da se izraze da li zele on line ili neposrednu nastavu. Tako da sam ih do sinoc anketirala. Sve u svemu, mi radimo redivno
Ljiso, videla sam tvoje objave... strasno... pa sta se desilo na tom brodu user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 11/20
27.11.2020 8:15:13   
emicaa
Ljiso i ja sam vidjela u nasim novinama.Sad me podsjeti na onaj slucaj,jel se to rijesilo na kraju?Neka me jeza prodje kad spomenu povrede.Kad je T izbila zub na treningu bila sam sokirana,lad bi tako nesto trenirala kao tvoja D svisnula bih





_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 11/20
27.11.2020 8:27:18   
jess021
Jutro mame!


Ljiso, pa da li su kontaktirali nekog u Austriji? Pretpostavljam da jesu, ali nisi nista pisala. 
L i ja budne, veceras spavaju kod drugarice, mozda i celu noc, jer ne znam da li sam pisala, prosli put smo isli po L u 2h nocu😊Juce sam ceo dan bila po nekim radnjama Lidl, Lily, Aksa... Smorila sam se od guzve i saobraćaja, kupila sam L novo as, vreme je bilo. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 11/20
27.11.2020 8:29:05   
vonavoj
Jutro. Pijem kafu,M ystao u 7 cim mi je zvonio sat..a kad treba u vrtic jedva ga probudim..ispratili T u skolu..mnogo je hladno.Ljisho,procitala sam u novinama..strasno.Maraj,sta kazy roditelji,jesu li za online?Moja zaova besna sto mora online😂😂nikad ugoditi.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 11/20
27.11.2020 9:58:54   
Maraj
Von pola pola... meni svejedno. Kako god, ja moram ici u skolu. Rekli su i da ako sva deca predju na on line moramo dolaziti u skolu da iz skole saljemo materijal. Tako da...isto mi dodje

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 11/20
27.11.2020 10:09:30   
smeško
Dobro jutro!

Iz skole da saljete materijal? Zvuci mi bespotrebno. I pola-pola mi je bezveze. Kao da radis dva posla. Dok je N isao online, sve smo radili po casovima na planeti. Uciteljica nam je slala samo provere znanja. Meni nesto od jutros sve bezveze, izgleda. 😂Mi se jos jurimo sa koprokulturama, pa J jos ne ide ljudski u vrtic. Kad konacno krene kako treba, zatvorice ih.😂 Srecom, tu su moji, a on je sa njima dobar.Moram da iscitam sta ste pisale mali kasnije, posao zove. Pozdravljamo vas!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 11/20
27.11.2020 10:21:03   
Maraj
Pa da smesko... iz skole... ovo kad je pola pola, samo je opterecenije. Ne znas vise sa kim sta radis...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 11/20
27.11.2020 10:40:05   
smeško
Naravno, Maro. Potpuna glupost. Nama uciteljice predaju jednoj grupi, pa drugoj, pa onda online deca...


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 11/20
27.11.2020 11:32:54   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Ja postavljam svima u google ucionicu. Znaci od 1 do 8 razresda. Od ponedeljka radim samo pre podne zbog nizih razreda. Stariji prelaze online. Dolazim u skolu samo ako nema kod kuce tehnicke mogucnosti da mu ostavim materijal. 
Von, kuka jer tek ima posla kad si na onlinu. Trebas svasta da postavljas. 😀 Tvoja zaova samo kuka. 
Sad sam u skoli. Konacno je petak. Svakako imam casove posle podne. 




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 11/20
27.11.2020 11:55:41   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jutro. Pijem kafu,M ystao u 7 cim mi je zvonio sat..a kad treba u vrtic jedva ga probudim..ispratili T u skolu..mnogo je hladno.Ljisho,procitala sam u novinama..strasno.Maraj,sta kazy roditelji,jesu li za online?Moja zaova besna sto mora online😂😂nikad ugoditi.



Vi nemate google ucionicu? Koliko znam to bi trebala svaka skola da ima. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 11/20
27.11.2020 14:00:23   
Misha i Ljisha
Maraj  i nas dir kinji. Al bukvalno kinjenje. Ma strasno. Ionako buljim u racunar. Sad necu ustajati.


Ko zna sta se desilo na brodu. Tuga. 4 dece. Najmladje ima godinu dana

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 11/20
27.11.2020 17:14:20   
Maraj
Boze strasno ljiso...
Pa sta bio je na brodu, a kad je brod pristao, njega nema? user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 11/20
27.11.2020 18:32:36   
Misha i Ljisha
Maraj on radi kao kuvar na brodu vec godinama. Brod je zbog korone usidren u Lincu i pretpostavljam da radi restoran tako da je covek radio. Trebao je doci kuci koliko sam skapirala ovaj vikend. Mislim nije bas lako pasti sa usidrenog broda. Nekako ni ja ne verujem da je pao iskreno, ali ako jeste onda se utopio covek jer nije plivac.user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 11/20
27.11.2020 20:59:40   
Maraj
Aha...usidren je brod... ja sam mislila da je prekookeanski plovio, pa nestao... joj i ovo je strasno, kako god... kako moze neko da nestane...user posted image

Mi po kuci. L i S navuceni na crtace od izolacije...
Sad cemo jos malo pa u krevet

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 11/20
27.11.2020 21:30:57   
mama Jo
I danas sam procitala tu vest pa sam povezala da je to covek o kojem Ljisha pise... Katastrofa stvarno. Pa kako je to moguce, sta kazu Ljisho, ko ga je poslesnji put video? Zar je moguce da tako nestane? Ju jeza me prodje.

Meni dosla mama danas pa ce biti tu za vikend. MLo cu taman iskulirati. Kako ste vi mame, kako provodite petak vece?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 11/20
27.11.2020 21:53:16   
Sanjica26 RR
Добро вече. Само да махнем и одох да видим шта имам од посла. Мада, најрадије бих се ушушкала и читала неку добру књигу или гледала филм.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 11/20
28.11.2020 8:51:19   
jess021
Jutro mame, ja evo ustala i pijem kafu, moji spavaju. Ipak nisu spavale kod drugarice, isli smo po njih sinoc u 21h😁


Danas hocu da spremam stan, a ionako je nesto muljavo napolju, ne znam ni da li cemo ici negde 
Zelim vam svima lep vikend!! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 11/20
28.11.2020 9:08:59   
flamingos
Dobro jutro.Hvala Jess,i ja svima želim prijatan vikend.Evo pijem kafu i kuvam gulaš.Pustih mašinu da pere,da sredim stan.Da vidim nešto slatko da napravim.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 11/20
28.11.2020 10:21:24   
Ana RR
Dobro jutro user posted image mi smo se baš naspavali jutros. Marli obično zove oko 8, međutim jutros se nije čuo sve dok mm nije ustao u 8:45. A sinoć je sam ušao u svoj kavez i legao da spava, obično ga podmićujemo user posted image Tako da smo lepo odmorili.

Treba da odem do mesare, ne znam šta ću za ručak. Ja bih samo jela neku pastu sa povrćem, ribu, čorbicu.... meni dosta. Muka mi je od mesa.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here