|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 3.deo
4.6.2021 13:27:27   
dunja RR
Mama juče imala kontrolu, 2 nedelje od izlaska iz bolnice, rendgen navodno ok, ali kada su stigli rezultati krvi, tek juče popodne, D dimer otišao na 4.000, došla hitna oko 10 uveče, poslali iz Doma zdravlja i odveli je u bolnicu Bežanijska kosa. Tamo silne analize radili, pustili je noćas u 3 da se vrati kući (nepokretna u kolicima).

Zaključak , iz Batajnice su je otpustili sa pogrešnom terapijom, trebala je od onda sve vreme da bude na AB, a nije bila, sada se kažu ne zna kakve je posledice taj propust ostavio na pluća, Mora skener kažu da se odradi. Prepisali su joj odmah Dovicin sledeće 3 nedelje.


Takođe, još jedan propust kažu, nije smela da bude samo na aspirinu, već na injekcijama fragmina, koje će joj sada davati, dolaziće iz DZ, ai 2 nedelje je trebala ranije da krene, ali joj niko nije prepisao.

Pojma nemam kakve je posledice imao taj propust, došlo mi jutros da zovem Batajnicu, pa na kraju odustah.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1651
   RE: Korona virus 3.deo
4.6.2021 14:34:39   
jess021
E Dunja, pa jel moguce.


Iskreno se nadam da će biti dobro💙💙

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1652
   RE: Korona virus 3.deo
5.6.2021 7:30:07   
daca77
Uh...Dunja. I ja se iskreno nadam da neće biti posledica i da će se mama oporaviti.


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1653
   RE: Korona virus 3.deo
5.6.2021 9:06:53   
dddaca
Dunja, nadam se da ce se mama oporaviti. Kako se ona sad oseca?

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1654
   RE: Korona virus 3.deo
7.6.2021 11:31:09   
dunja RR
Hvala drage, mama se oseća dobro, prosto da nije uradila D dimer, ne bi znala da postoji problem. Rekli su joj da ponovi D dimer za 2 nedelje, ali ja planiram da joj pošaljem iz laba da joj izvade krv za neka 2-3 dana, da vidimo stanje, pa onda opet nakon toga za 7 dana.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1655
   RE: Korona virus 3.deo
7.6.2021 17:18:02   
dddaca
Super sto se ona oseca dobro. Nadam se da ce i rezultati biti bolji uz odgovarajucu terapiju.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1656
   RE: Korona virus 3.deo
7.6.2021 20:47:09   
Ivanka 75
Znaci ovako... Otisao mm jutros u kovid ambulantu jer drugacije ne moze do lekara. Nema temp, danas je mnogo bolje nego za vikend, da ne znam da je slinio juce i prekljuce ne bi ni pomislila da mu nesto fali.


Ali, otisao je jer njemu te prehlade znaju zbog krajnika i devijacije nosa da se vuku i po nekoliko nedelja i na kraju zavrsi sa bockama. Ne mozezda izduva nos kako treba pa to ti je. 
Brzi test negativan. Sutra popodne rezultati PCR testa, kazu mora, se, takva procedura iako je brzu negativan. 
Krvna slika ok, CRP 16. Dade mu hemomicin, da nastavi neodeskacin u nos i vitamin D i C. 
Znaci ja sam ubedjena da nije korona, a opet crv sumnje mi kaze da ce test biti pozitivan jer je i virus prehlade takodje korona virus. Uglavnom, cekamo. 😊 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1657
   RE: Korona virus 3.deo
7.6.2021 21:34:57   
vonavoj
Neka je on proverio,za svaki slucaj...moguce da je samo obicna prehlada..


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1658
   RE: Korona virus 3.deo
7.6.2021 22:12:51   
Sanjica26 RR
Ja za to slinavljenja pijem defrinol. Prosli put je dr i T to dala. Klasicna prehlada. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1659
   RE: Korona virus 3.deo
7.6.2021 22:14:49   
Didy
Ivanka, neće. Moj tata je pre dve nedelje imao povišenu T, kašljao, nos mu curio, radili mu brzi, bio negativan, radili mu PCR, čekao rezultate ceo vikend i bio isto negativan. Ja ne znam nikog kome je brzi bio negativan, a PCR rađen istog dana pozitivan. 

Je l tm ono beše vakcinisan?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1660
   RE: Korona virus 3.deo
7.6.2021 22:52:32   
Ivanka 75
Treba da vam slikam policu sa njihovim lekovima. I zalosno i smesno u isto vreme.


Ma ako je pozitivan i odemo u izolaciju Iva ce smrtno da se naljuti na njega. U sredu ima prezentaciju u skoli iz prirode, u cetvrtak Kengur. Nikad mu nece oprostiti. 
Ali, bio mu je potreban ab. Morao je ici kod lekara. Dele temp veceras, oboje su na 37 😏
Isekoh prst na noz malopre. 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1661
   RE: Korona virus 3.deo
7.6.2021 23:40:22   
flamingos
Dunja,drago mi je da je mama dobro.Ivanka,prehlada,plus probleme koje ima sa devijacijom itd.Kad sve sabereš-to je to,garant.Budite dobro.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1662
   RE: Korona virus 3.deo
8.6.2021 15:22:40   
Ivanka 75
Mm test negativan 👍


Dunja, veliki grlisa za mamu velikog borca 😊❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1663
   RE: Korona virus 3.deo
8.6.2021 16:13:07   
vonavoj
Super ivanka!

Kako su inace?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1664
   RE: Korona virus 3.deo
8.6.2021 17:28:11   
flamingos
Super Ivanka.Kako su danas?Ljubi Ivku.Pozdrav.❤

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1665
   RE: Korona virus 3.deo
8.6.2021 18:57:24   
Ivanka 75
Von, Glam, super su. Malo duvaju noseve, nista drugo.
Pismo kafu za negativnost 😏

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1666
   RE: Korona virus 3.deo
8.6.2021 20:29:31   
Milena18
Super, Ivanka! 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1667
   RE: Korona virus 3.deo
9.6.2021 0:01:29   
Didy
Ivanka, rekoh ti. Ne nerviraj se nikad unapred! 

Kod mene u školi ima slinave dece i mlađe i starije. Samo im nos curi, ništa drugo. Kažu roditelji da im je dr rekao da mogu u kolektiv, ja insistiram da nose maske i da nos duvaju u toaletu u ubrus koji će baciti i da posle toga operu ruke. Neki virus se vrti, pa bilo je virusa i pre korone. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1668
   RE: Korona virus 3.deo
13.7.2021 9:50:24   
dunja RR
I, šta kažete na Karantin turizam, jeste videli koliko je Hindusa u Bg, puni tramvaji (ne nose maske), na Bulevaru ih ima mali milion.
Negde pročitah da 2 aviona dnevno doleće iz Indije za Bg. Budu kod nas u "karantinu", mirno šetkaju po Beogradu, pa tek ako se pokaže da nisu zaraženi, pušaju ih dalje, za Dubai itd.
I onda, Delta soj se širi ...

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.7.2021 9:55:23 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 1669
   RE: Korona virus 3.deo
13.7.2021 12:35:49   
Ana RR
Pun ih je Beograd, nisam znala o čemu se radi dok nisam pročitala na netu. Strašno.

Sanjala sam noćas da su došli kući da me vakcinišu i nisam mogla da pobegnem user posted image noćna mora haha

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1670
   RE: Korona virus 3.deo
13.7.2021 12:49:10   
Tiziana
Kazu da su masovno pozitivni na pcr testiranju,ali da bi ih prosledili dalje za 2 ned izdaju im sertifikate da su negativni.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1671
   RE: Korona virus 3.deo
13.7.2021 13:05:52   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pun ih je Beograd, nisam znala o čemu se radi dok nisam pročitala na netu. Strašno.

Sanjala sam noćas da su došli kući da me vakcinišu i nisam mogla da pobegnem user posted image noćna mora haha



Какав сан🤣 Сузи, слушала сам на вестима.Не знам шта бих рекла на то. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1672
   RE: Korona virus 3.deo
13.7.2021 15:19:59   
vocicana

IZVORNA PORUKA: dunja RR

I, šta kažete na Karantin turizam, jeste videli koliko je Hindusa u Bg, puni tramvaji (ne nose maske), na Bulevaru ih ima mali milion.
Negde pročitah da 2 aviona dnevno doleće iz Indije za Bg. Budu kod nas u "karantinu", mirno šetkaju po Beogradu, pa tek ako se pokaže da nisu zaraženi, pušaju ih dalje, za Dubai itd.
I onda, Delta soj se širi ...

Stoka breeeee!!! Sve je ovde dozvoljeo!!!! Nego ce se prokuziti ovo sranje, pa ce sve biti u redu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1673
   RE: Korona virus 3.deo
11.8.2021 12:01:30   
Maraj
Mm i ja sad dosli iz covid ambulante. Testirali se. Brzi antigenski nam negativan
Radili i pcr. Rezultati sutra il prekosutra.
Danas mi je 3.dan kako osecam bolove u misicima. Imam temperaturu do 37.5 i dijareju.
Mm isto to s tim sto njemu T ide do 38.5
Daj Boze da je stomacni...al sad covek odmah pomisli prvo na koronu. Uglavnom...cekamo rezultate pcr-a

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1674
   RE: Korona virus 3.deo
11.8.2021 12:19:36   
Sanjica26 RR
Maraj, nadam se da nije korona. Kad su rezultati?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here