|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 10:13:53   
Milena18
Dobar dan!
Emice, blago vama. Moje dete svaki dan pita hoće li padati sneg.
Joj Smeško, grozno user posted image
Mi na sistematski idemo kod ginekologa, oftalmologa,i kod nekog lekara opšte prakse koji ne znam šta radi, izmeri pritisak i ništa više. Ove godine nismo ni imali sistematski, mada sam ja zakazala kod ginekologa za prekosutra.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 11:01:40   
Sanjica26 RR
Nisam popila lek. Nemam ni vremena da mislim na bol. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 13:47:32   
Maraj
Zene super kad imate organizovan sistematski. Ja nisam bila ni na jednom pregledu od porodjaja sa S. Dakle vise od 2 goduser posted image
Jess,super je to. Secam se kad si pisala da ste isli u 2nocu po decu user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 13:55:02   
Misha i Ljisha
Срамота ме али ја као и Марај. Страшно.

Иде ускоро по дерана баш писах у теми корона. Његова васпитачица позитивна

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 16:09:21   
Sanjica26 RR
Ja sam bas lose. Skoro dva sata sam drzala casove. Od jednom me hvata nesvestica, osecam da mi lije. Ne mogu da se mrdnem, jer su deca tu na meet-u. Kad sam zavrsila uzas. Bolje da vam ne opisujem.. 
Ovo je moj dan☹️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 16:55:18   
Ivanka 75
Sanjice, sledeci out spremi vodu i nesto slatko za casove.


Ja sam upravo sebi servirala litar vode i 200gr cokolade i cekam 17h 😊 Ne ustajem do 22.A ne radi mi se uopste danas. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 16:57:17   
Ivanka 75
I ovmbavezno ustani ponekad i protegni noge.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 16:59:25   
Sanjica26 RR
Iv, zeznula sam se. Obicno se spremim kad ja slusam casove. A sad kao predavacu sam zaboravila da treba nesto da spremimuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 18:26:16   
emicaa
Milena i moji su oboje jedva cekali snijeg.David se jutros raspametio.Posle smo opet isli napolje,bas je uzivao.Mozda cemo posle vecere opet otici jedan krug.

Sanjice,moja mama uvjek kaze drago dijete pazi na sebe.Ako ne pazis ti,niko drugi nece.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 19:32:05   
flamingos
Divno Emice.Deca vole sneg.Volim i ja,ne volim hladnoću,a sneg obožavam.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 12/20
1.12.2020 23:10:21   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Milena i moji su oboje jedva cekali snijeg.David se jutros raspametio.Posle smo opet isli napolje,bas je uzivao.Mozda cemo posle vecere opet otici jedan krug.

Sanjice,moja mama uvjek kaze drago dijete pazi na sebe.Ako ne pazis ti,niko drugi nece.



Emi, drago dete nema ni vremena da misli na sebe. Danas mi je toliko bilo lose. Jedva izdrzah. Ali prezadovoljna sam decom koja su ispratila moju govoranciju. 😀 Evo opet me hvata nesvestica. Skuvala sam caj i sela. Sad mi je tisina kad mogu svom ucenju da se posvetim. Bavila sam se drustvom, srpskim. Sad moram da vezbam grcki. Ipak imam test u subotu. Bas da se ne brukam. Sutra ako mi ne bude dobro, otkazacu cas u specijalnom odeljenju. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 12/20
2.12.2020 7:49:01   
Maraj
Jutro mame. Ja standardno...odvela decu u vrtic... skuvala kafu.
Juce sam jela neku tursiju(papriku sa belim lukom), jao celu noc me zeludac zario, evo i jutros...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 12/20
2.12.2020 8:00:45   
Milena18
Jutro!
Uh Sanjice, baš te snašlo. Izdrži, još malo će raspust, pa ćeš i ti imati malo manje obaveza.
Von, kako si danas?
Nešto nam nema Pari ovih dana.
Ja razmišljam da li sutra da idem kod ginekologa na sistematski. Tamo je uvek gužva, a nije mi hitno. Mada, htela sam da ga pitam i za ove cikluse koji se skraćuju/produžavaju svakog meseca. Ne znam stvarno šta da radim.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 12/20
2.12.2020 8:13:37   
emicaa
Jutro i od mene.Dora otisla u skolu,David i ja cemo do prodavnice sici.I on se probudio u 7.

Milena i ja sam primjetila da nema Pari.Jel mozes napraviti termin za pregled,da sto krace cekas.Mene to ceka u januaru
Von kako si?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 12/20
2.12.2020 8:43:22   
jess021
Jutro mame!


Cula sam se sa Pari juce, i dalje je muce sinusi i grlo, pa je bas nervozna. Mene jos uvek malo bolucka vrat, ali prolazi. Sinoc smo bile napolju 2 sata, bas je bilo hladno. Ne znam jesmo ludi mi koji izlazimo ili ovi sto sede kuci 😬

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 12/20
2.12.2020 9:27:30   
emicaa
Jess mi sinoc dok smo set_ali pita Dora zasto sno jedini mi u set_nji.Jest bilo jako hladno ali opet fino.Kazem ili smo ludi mi ili oni.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 12/20
2.12.2020 10:55:08   
pari
Patim se sa sinusuma i grlom kao što jess kaže pa sam malo nervozna ali držim se. Ujutru nešto obavim, uglavnom vezano za Budi human fondaciju, stalno nešto kupujem i dajem :) 

Kako ste vi mame?Emice, divno za sneg! Moji jedva čekaju sneg,posebno M

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 12/20
2.12.2020 10:57:01   
mama Jo
Pozdrav mame, samo da vam se javim, nemam nista pametno da kazem user posted image
I mi izlazimo 2 puta na dan napolje, ujutru jos i ok, a posle podne bih tacno odlepila u stanu. Mladja se probudi oko pola 4 recimo, i oko pola6- 6 izadjemo, jer me uhvati takva dosada...

Milena, mozda bas i nece biti guzva, a? Ja moram pod hitno kod ginekologa, ali hajde sacekacu da prodju praznici pa tamo krajem januara cu otici.

Ljisho, neke vesti za onog coveka? 😔

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 12/20
2.12.2020 11:41:21   
Queen Lady
Zdravo mame, evo i ja da se javim. Ja dosla do firme da snimim neki proces, a pola firme ne radi, uzas...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 12/20
2.12.2020 11:49:47   
Sanjica26 RR
Kad budete imali skolske obaveze tesko da ce te priustiti sa decom izlaske.😀 Tako da uzivajte.


Ja sam preslisavala T drustvo i srpski. Ode da radi kontrolne. Spremam deci rucak. Bas sam lose spavala. Sve vreme sam se budila i menjala uloške.Jutros sam poslala koleginicama u specijalnom odeljenju da ne mogu da dodjem jer se lose osecam. Jedna je rekla ok, a druga je rekla da gledam da to odradim sutra ili prekosutra. 😠Odoh da zavrsim rucak. Ceka me i danas puno posla. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 2.12.2020 11:55:44 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 12/20
2.12.2020 13:48:42   
Misha i Ljisha
Dobar dan. Mama jo nestade covek. Ni traga ni glasa. Strasno. Nema vesti.


Ja radim. Punom parom.
Slazem se sa Sanjicom. Kad krenu obaveze tesko moze 2 puta na dan da se ide napolje. Mada na salasu si tehnicki pola dana napolju. Tamo je drugaciji zivot prosto. Ali u principu dok D ode u skolu, domaci ako ima jos i trening. Nema bas mnogo vremena da se zeza napolju a opet je svaki dan napolju. Dok sa P je druga prica. Ja i on idemo u set_nju ili on i mm. Ali on je mali i bez obaveza.
Jos malo pa cu po njega

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 12/20
2.12.2020 15:31:02   
mama Jo
😢 Jako cudna prica stvarno. Ne znam ni sta bih rekla.

Mi sa malom decom pricamo svoju ,,muku'', sa vecom decom druga ,,muka''. Jasno mi je sve, verovatno cu kukati za ovim periodom kad postanu skolarci. I stvarno se trudim da uzivam maksimalno.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 12/20
2.12.2020 16:48:31   
branki*
koji covek nestade?nisam u tok,u..trazih ranije postove ,ali ne nadjoh...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 12/20
2.12.2020 17:16:45   
mama Jo
Branki, mozda si i naletela na fb da se deli slika... Nas covek, radio na brodu, i nestao. Milorad Mica Vlaovic, kuvar na brodu. Ima 4 dece... Ispostavilo se da je Ljishin prijatelj 😔


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 12/20
2.12.2020 17:22:16   
branki*
nisam,mama jo,sad cujem..o,boze miii...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here