RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Spontani pobačaj



Poruka


Veseli djavolko -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (2.8.2017 9:54:23)


IZVORNA PORUKA: nekicamimi

Uspećeš! Ne odustaj!

[sm=bravo.gif]
Sutra radim betu hcg pa vam javljam 😆😆😆😆😆😆
😈😈😈😈




Anci 91 -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (11.8.2017 14:41:50)

Seka ce dobiti drustvo u martu sledece godine [sm=smiley36.gif] Sedma sam nedelja trudnoce i hvala Bogu za sad je sve ok.
podrska i sve najlepse zelje za sve vas na ovom forumu.meni je mnogo pomoglo citanje vasih postova i nadam se da cete i vi ugledati [sm=rozacrtici.gif]
Najbitnija je podrska voljene osobe i imati dobrog doktora koji ce se potruditi da resi vas problem.Pozz za sve :-*




krin 40 -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (11.8.2017 14:49:00)

Anči divno.Sa srećom i da lako i lepo izneseš trudnoću.Možeš da ćaskaš i u trudničkim temama[sm=bravo.gif]




Maslacak15 -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (15.8.2017 22:39:52)

evo i ovde cisto kao feedback tj licno iskustvo. Spontani je bio 21. aprila, medikamentozno sproveden (Cytotec). Ciklus se vratio 25. maja, prethodila mu je jeedna santava ovulacija sa lutealnom fazom od samo 9 dana. ( znam precizno osecam + merila sam bazalnu da bih znala). HCG je pao na nulu tek krajem maja, znaci otprilike kada se vratio ciklus. Imala sam samo jedan medju ciklus od tacno 28 dana, 22, juna.
Mi smo odlucili da nista ne cekamo, jer ne znam sta bih cekala, osim da budem jos starija. Nije bilo ni eksplicitnog saveta doktorke na tu temu. Ostala sam trudna odmah u tom drugom ciklusu. Za sada sve izgleda OK, raste i razvija se u skladu sa datumom. Ali eto mogu reci sad pred reproduktivnu penziju konacno sam naucila da zatrudnim kad hocu hahahah Dva puta u pola godine , nije lose za nekog ko je danas napuno 40. To je cak i doktorka uz smeh konstatovala. Sala mala [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (15.8.2017 23:18:46)

Maslačkonjooo, divne vesti [sm=smiley31.gif]

Nadam se da se družimo uskoro u lepim temama [sm=smiley1.gif]




vocicana -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (15.8.2017 23:28:54)

Cestitam Maslackuuuuuu[sm=smiley31.gif]




serpica -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (15.8.2017 23:41:31)


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

evo i ovde cisto kao feedback tj licno iskustvo. Spontani je bio 21. aprila, medikamentozno sproveden (Cytotec). Ciklus se vratio 25. maja, prethodila mu je jeedna santava ovulacija sa lutealnom fazom od samo 9 dana. ( znam precizno osecam + merila sam bazalnu da bih znala). HCG je pao na nulu tek krajem maja, znaci otprilike kada se vratio ciklus. Imala sam samo jedan medju ciklus od tacno 28 dana, 22, juna.
Mi smo odlucili da nista ne cekamo, jer ne znam sta bih cekala, osim da budem jos starija. Nije bilo ni eksplicitnog saveta doktorke na tu temu. Ostala sam trudna odmah u tom drugom ciklusu. Za sada sve izgleda OK, raste i razvija se u skladu sa datumom. Ali eto mogu reci sad pred reproduktivnu penziju konacno sam naucila da zatrudnim kad hocu hahahah Dva puta u pola godine , nije lose za nekog ko je danas napuno 40. To je cak i doktorka uz smeh konstatovala. Sala mala [sm=smiley36.gif]




[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif] mnogo mi je drago,mnogo... i jakoo jako navijam za jednu devojcicu,pravu,malu,plavu i pametnu.. na mamu [sm=smiley1.gif]
neka je skolska i laka trudnoca [sm=smiley31.gif] sve bih dala da mogu ponovo da osetim to...




degu -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (16.8.2017 6:26:50)

Maslacak divno, da sve protekne u najboljem redu [sm=bravo.gif]
Tako se i ja salim, sa Teodorom smo 5 godina proucavali kako se deca prave, malog smo napravili iz drugog pokusaja posle biohemijske, sad kad smo naucili, mozemo da ih stancamo [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (16.8.2017 7:36:05)

Maslacak, cestitam ti i ovde. Opustenu, laku trudnocu ti zelim. I da što pre prodju mucnine i povracanje.




krin 40 -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (16.8.2017 9:25:22)

[sm=bravo.gif]Čestitam




madre -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (16.8.2017 15:18:31)

Draga moja, najdraža maslacak[sm=bravo.gif] morala sam da se ulogujem da ti cestitam iz sve snage! Bravo, bravo, bravo! Uzivaj u trudnoci[sm=9nebesa.gif]




mikica88 -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (17.8.2017 22:27:39)

I ja ti cestitam od srca zeno "maslacak".




Veseli djavolko -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (21.8.2017 15:14:04)

Da se i ja javim ponovo spontani 😭😭😭😭 ovaj put ranije u 4-toj nedelji. razlog nepoznat....




krin 40 -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (21.8.2017 15:39:19)

Jako mi je žao.Mogu da predpostavim kako se osećaš.Oporavi se pa ponovo skupi snagu za novi pokušaj.Možda da uradiš i neke pretrage,ovde ima isrcpna tema o tome.Nisam u toku jesi li ih već radila[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




IvanaSK RR -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (21.8.2017 21:31:06)

Djavolko, jako mi je zao [sm=smiley13.gif] Drzi se.




vocicana -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (23.8.2017 7:37:03)

O veseli djvole, bas mi je zao.
Oporavi se ipokreni malo detaljnije pretrage, nesto postoji.
Ljubimo te svi, budi jaka




Veseli djavolko -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (23.8.2017 16:02:48)

[sm=smiley19.gif] radila i sve ok ali mozda nije mi sad sudjeno.... naravno ponovo pokusavanje i javim kad ponovo uspem.... voli vas i ljubi vas [sm=hudicek1.gif]




krin 40 -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (23.8.2017 16:16:02)

Djavolko želim ti puno uspeha ponovo.Jesi radila i hormone i trombofilije i baš sve?




Veseli djavolko -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (23.8.2017 16:20:02)

hormone inace pratim jer pre 10 god imala sam benigni tumor u trudnoci 3mesec a ovo drugo nisam i iskreno ne znam sta je briseve komplet sam radila odmah posle nedelju dana od spontanog jer nisam krvarila....tj radjena mi je kiretaza da bi se izvukao gm jer oba ploda su otisla....




krin 40 -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (23.8.2017 16:22:08)

Imaš ovde na RR temu o trombofiliji.Ne kažem da je to ali prosto treba sve pretresti.Mnogoo trudnoća je zbog nje završilo neuspešno a može da se uz terapiju reši problem.




Veseli djavolko -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (23.8.2017 16:26:54)


IZVORNA PORUKA: krin 40

Imaš ovde na RR temu o trombofiliji.Ne kažem da je to ali prosto treba sve pretresti.Mnogoo trudnoća je zbog nje završilo neuspešno a može da se uz terapiju reši problem.

Meni je prosto krivo svaki put
se razocaram.... hocu trazicu mu to da odradim...




krin 40 -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (23.8.2017 16:29:34)

Ma strašno.Zato i treba da eliminišeš sve potencijalne uzroke.Sama po sebi je stresna trudnoća posle spontanog.Bar da ti sa te strane bude"glava mirna" i da znaš da si prekontrolisala sve




sonyasha -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (23.8.2017 16:32:30)

Draga Maslacak, mnogo mi je drago zbog tebe i želim ti da ti trudnoća bude tako lagana da proleti i da uživaš sa bebicom[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
IZVORNA PORUKA: Maslacak15

evo i ovde cisto kao feedback tj licno iskustvo. Spontani je bio 21. aprila, medikamentozno sproveden (Cytotec). Ciklus se vratio 25. maja, prethodila mu je jeedna santava ovulacija sa lutealnom fazom od samo 9 dana. ( znam precizno osecam + merila sam bazalnu da bih znala). HCG je pao na nulu tek krajem maja, znaci otprilike kada se vratio ciklus. Imala sam samo jedan medju ciklus od tacno 28 dana, 22, juna.
Mi smo odlucili da nista ne cekamo, jer ne znam sta bih cekala, osim da budem jos starija. Nije bilo ni eksplicitnog saveta doktorke na tu temu. Ostala sam trudna odmah u tom drugom ciklusu. Za sada sve izgleda OK, raste i razvija se u skladu sa datumom. Ali eto mogu reci sad pred reproduktivnu penziju konacno sam naucila da zatrudnim kad hocu hahahah Dva puta u pola godine , nije lose za nekog ko je danas napuno 40. To je cak i doktorka uz smeh konstatovala. Sala mala [sm=smiley36.gif]





Veseli djavolko -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (23.8.2017 16:38:04)

Najgore mi je od svega toga sto sam izgubila cetvoro da ne racunam od klinca sto je isto blizanac ali dvojajcani... zao mi sto svaki put ajd sto razocaram sebe vec i njega... plus drugi brak a klinac daleko od mene... sve se skupi




krin 40 -> RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja (23.8.2017 16:43:38)

[sm=smiley13.gif] Samo ne odustaj.Potrudi se da budeš pozitivna,mada je u ovom momentu to teško.I sve pretresi pre novog pokušaja.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>