|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2021
20.6.2021 22:11:39   
gagana83
Ode mi pola poruke.


...bez opcije besplatnog otkazivanja, što nam u ovoj situaciji nikako nije odgovaralo.


< Poruku je uredio gagana83 -- 20.6.2021 22:13:10 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Letovanje 2021
20.6.2021 22:24:22   
gagana83
Ne znam šta se dešava, dva puta mi sama ode poruka. Ovu pišem u beleškama, pa samo copy-paste 😁
Ni trajekt ovog puta nismo uplatili, strah me štrajkova jer ih je bilo i ove i prošle nedelje. Ostaje da se nadamo da će biti mesta i da neće biti nekih neplaniranih zadržavanja u putu, jer idu samo dva trajekta dnevno, jedan u 7.45, drugi u 8.15. Moramo ići preko Bugarske, pošto Evzoni ne radi noću, a mi moramo noću da uđwmo u Gr da bi tempirali vreme za trajekt.Jedva popunih onaj PLF, kakva glupost, majko moja.I tako, mnogo komplikacija, ali Bože moj. Bar su smanjili granicu za decu za obavezan PCR, eto uštedesmo 9000. 
Nakon toga idemo dve noći na Pelion, istočno deo ❤️
Dunjči, do avgusta svašta može da se promeni, ali moje je mišljenje da će se menjati samo na bolje.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Letovanje 2021
20.6.2021 22:35:38   
dunja RR
Jaooo, Gaganče ma znala sam da te pratim uvek, ali nije namerno user posted image
Imamo isti ukus za putovanja, pa to ti je.

Pa jeste mi bilo u glavi da si planirala na A.Paraskevi. A znači ipak ste sada u gradu.
A ja sam uplatila smeštaj na Koliosu, tj. Kolios nam je najbliži (deluje mi ok plaža, svi se slažu da je za porodice idealna), većina ga hvali, ali sam naišla na par komentara na forumu putovanja, te im smetaju brodići, te izliva se kanalizacija. To za kanalizaciju mislim da je čovek lupio, posle su ga demantovali, a za brodiće, šta znam, kao prljaju vodu, ali nisu nadam se baš na celoj plaži. Zašto bi toliko drugih komentara bilo u smislu da je plaža super za porodice, pa neki pišu kristalno čista voda itd.

Elem, ako nam Kolios ne bude ok, a ja se ipak nadam da će biti, jer nam staza od vile direkt vodi do plaže, bilzu je, na 150m, onda ćemo forsirati Vromolinos koji je 450m od naše vile (znam da je lepa plaža, ali više za omladinu). Mislim svakako sam planirala, ako staza do Vromolinosa bude ok, da par dana ujutru idemo na nju dok nema gužve, a popodne se prebacimo na Kolios, jer kažu da na Koliosu najkasnije zalazi sunce, tipa oko 9. Sećam se da je i na Trulosu (tamo smo bili smešteni pre 10 godina), isto akasno zalazilo sunce, a na Koliosu još kasnije kažu, zbog položaja. To mi znači, jer ne planiramo svako veče za grad.
A. Paraskevi nam takođe nije daleko, pa ćemo i na nju sigurno koji put. Kolios je zmeđu Vromolinosa i A.Paraskevi.
Mi taj potez nismo obišli pre 10 godina, jer smo bili na Trulosu pa smoo forsirali plaže od Trulosa, pa do Kukunarije, i Mandraki, Agi Eleni itd.

Na Kukunariju ćemo otići koji put, ali planiram da najviše budemo na potezu oko smeštaja, jer je tu par odvih zanimljivih plaža, plus Kanapitza je blizu, moožda ako bude vremena i nju bar jednom obiđemo.


Mi za 6 dana idemo u Budimliju, a ako Bog da da ostane kako je sada što se tiče mera, eto nas sredinom avgusta na avionu za Skiatos.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Letovanje 2021
20.6.2021 22:43:22   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Zvala sam ih pre neki dan, kaže mi teta na termine zabiravite nema slobodnih unapred par meseci, i sad postoje 2 reda, za zakazane i za nezakazane. Naravno ovaj drugi u kome ću ja biti, kreće od 5 ujutru user posted image



Suzi, idite u neku drugu opštinu, najbolje negde na periferiji. Kumovi su išli u Barajevo i završili sve za pola sata.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Letovanje 2021
20.6.2021 23:00:02   
dunja RR
Videću Anči, hvala ti, razmišljala sam i o toj opciji user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Letovanje 2021
21.6.2021 13:34:37   
mama Jo
Mi jos nismo resili gde cemo, ali bar smo se preorjentisali na CG... Mm tamo ima i dosta rodbine pa bi se i videli sa nekima. Nadam se dacemo vec jednom naci.
Za sada gledamo Rafailovice i smestaje na Jazu..

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Letovanje 2021
21.6.2021 19:00:05   
vocicana
Nas je troje, idemo autom.
Grcka, dajte neki predlog za septembar, gledala sam nesto a i cene su haos.
Pescana plaza, ulazak u vodu postepen, pescan, bez talasa od 3 m, poludim kada se setim Nea Vrasne, toliko hvale, za mene najvece razocarenje.
Dajte neki predlog, nesto fino, do 700...750 km odavde.
Unapred hvala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Letovanje 2021
21.6.2021 19:00:52   
dddaca
Super Mama Jo, bice vam lepo gde god da odete. Svaka promena prija

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Letovanje 2021
21.6.2021 19:54:59   
dddaca
Voci, da li si razmisljala o Nei Poriju? Nije daleko, plaza je pescana, nije odmah duboka voda, ima gde da se proseta.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Letovanje 2021
21.6.2021 21:49:23   
gagana83


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Nas je troje, idemo autom.
Grcka, dajte neki predlog za septembar, gledala sam nesto a i cene su haos.
Pescana plaza, ulazak u vodu postepen, pescan, bez talasa od 3 m, poludim kada se set_im Nea Vrasne, toliko hvale, za mene najvece razocarenje.
Dajte neki predlog, nesto fino, do 700...750 km odavde.
Unapred hvala.


Ako ćeš blizu, teško da ima bolje od Tasosa i Halkidikija (posebno 2. prst)

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Letovanje 2021
21.6.2021 22:09:53   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

poludim kada se setim Nea Vrasne, toliko hvale, za mene najvece razocarenje.



Zasto Voci? (danas mi drugarica rekla da gledaju Nea Vrasnu i najverovatnije ce da prelome tamo da idu). Pise da joj javim 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Letovanje 2021
21.6.2021 23:25:03   
dunja RR
Otkazala sam aranžman user posted image user posted image user posted image
Našla sam neke jaako loše komentare, videla je i Gaganče, nisam smela da rizikujem sa dvoje dece.

A ništa nema višeee iole ok za ostrva, jer je jako mali izbor, agencije su malo čartera i smeštaja rezervisale ove godine :(

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Letovanje 2021
21.6.2021 23:48:05   
dddaca

IZVORNA PORUKA: gagana83



IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Nas je troje, idemo autom.
Grcka, dajte neki predlog za septembar, gledala sam nesto a i cene su haos.
Pescana plaza, ulazak u vodu postepen, pescan, bez talasa od 3 m, poludim kada se set_im Nea Vrasne, toliko hvale, za mene najvece razocarenje.
Dajte neki predlog, nesto fino, do 700...750 km odavde.
Unapred hvala.


Ako ćeš blizu, teško da ima bolje od Tasosa i Halkidikija (posebno 2. prst)


Sa ovim se slazem u potpunosti, mada se do Tasosa malo duze putuje nego do Sitonije koja je iz godine u godinu sve skuplja. I Voci, nisi napisala kakav tip odmora volis? Da lutate i obilazite plaze ili da se smestite u jednom mestu i ne mrdate odatle?
Dunja, pa sta cete sad? Meni je bio interesantan Skopelos, a i Kefalonija je lepa. Nisam bila, pa ne znam kako je, ali mislim da bi to trebalo da bude u ponudi agencija

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Letovanje 2021
21.6.2021 23:55:47   
dunja RR
Skopelos je papreno skup ove godine (25% skuplji u odnosu na prošlu godinu, a hotela malo u ponudi, kada uporedim jer sam ga gledala prošle godine, pre korone, zato što su agencije još u januaru prošle god izbacile aranžmane), a i Kefalonija nije jeftina, ali Kefa je ooogromna i kola su obavezna. Plaže su razuđene, a gradski prevoz je nikakav, u poređenju sa Kritom recimo, gde na dosta mesta može stići busom, iako je ogroman. Prirodnog hlada skoro pa i nema ns i Kefi, tago da je ostavljam kada deca budu malko veća, i kada uvežbamo vožnju.

Zvala sam za hotel na Kritu u kome smo bili, nema smeštaja za dvoje dece, zapravo toga nema u većini smeštaja ove godine na ostrvima, nema uopšte u ponudi. A tamo gde ima, cene su od 2300 eur pa na gore (npr prosečan, skromniji hotel na Krfu, na plaži koja je onako).
Svi rade Dasiu koja je ništa posebno u odnosu ono što Krf može da ponudi.

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.6.2021 0:03:48 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Letovanje 2021
21.6.2021 23:56:05   
dunja RR
Zakintos niko ne radi ove godine, niko.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Letovanje 2021
22.6.2021 0:17:55   
dunja RR
Nađoh sada hotelčić na Krfu u kome smo mi bili pre 12 godina, za 120 eur po osobi (cena sa autobuskim prevozom). Nalazi se u divnom Kasiopiju KLIK

Ako ne otvori link, Philippos Hotel je. Predivan, za te pare.

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.6.2021 0:20:53 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Letovanje 2021
22.6.2021 8:11:49   
vocicana

IZVORNA PORUKA: dddaca


IZVORNA PORUKA: gagana83



IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Nas je troje, idemo autom.
Grcka, dajte neki predlog za septembar, gledala sam nesto a i cene su haos.
Pescana plaza, ulazak u vodu postepen, pescan, bez talasa od 3 m, poludim kada se set_im Nea Vrasne, toliko hvale, za mene najvece razocarenje.
Dajte neki predlog, nesto fino, do 700...750 km odavde.
Unapred hvala.


Ako ćeš blizu, teško da ima bolje od Tasosa i Halkidikija (posebno 2. prst)


Sa ovim se slazem u potpunosti, mada se do Tasosa malo duze putuje nego do Sitonije koja je iz godine u godinu sve skuplja. I Voci, nisi napisala kakav tip odmora volis? Da lutate i obilazite plaze ili da se smestite u jednom mestu i ne mrdate odatle?
Dunja, pa sta cete sad? Meni je bio interesantan Skopelos, a i Kefalonija je lepa. Nisam bila, pa ne znam kako je, ali mislim da bi to trebalo da bude u ponudi agencija

TZnas kako, dok sam bila devojka, volela sam da skitaram, da se setam i menjam mesta. Muz i nije nesto za menjanje mesta, a meni to nije problem.
Nei Pori je simopatican, septembar je u pitanju, tu je Skotina, Platamon, mada bi se ja u tom sluccaju radije stacionirala u Leptokariji pa setnja.
Mada ne znam kakva su iskustva sa Polihrono tu je opet Hanioti i moj voljeni Pefkohori, obozavam more tamo.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Letovanje 2021
22.6.2021 8:14:08   
vocicana
Mama Jo, ja sam razocarana zbog gore napisanog, talasi, prljava je voda bila, strasno, dokaz vise, stomacni virus kod mene odmah, sto nikada ne pamtim da sam imala.
Mada, moja koleginica je sada tamo, u Asprovalti, doslo mi je telefon da pojedem, kada sam videla kako je mirno more, kako im je prebozanstveno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Letovanje 2021
22.6.2021 8:44:48   
dddaca
Voci slicna situacija i kod nas. Ja bih skitala, obilazila, menjala, a on bas i nije lud za tim. Onda nadjemo kompromis, pa malo boravimo u mestu gde smo, malo skitamo i tako...
Za Polihrono ne znam, nisam bila nikad tamo. Delovalo mi je kao lepo mesto, ali cini mi se da sam negde citala da postoje delovi plaze gde nije sam pesak u vodi sto se vidi i na google maps. Tako da pogledaj poziciju smestaja pre nego sto rezervisete ako vam smeta to. A da li ste razmisljali o Nikitiju na Sitoniji? I on vam je lep. Ima pescanu plazu, odlicnu poziciju za obilazak ostalih plaza ako se odlucite na to (a steta bi bila da ne proskitate malo kad ste na Sitoniji), mada koliko se secam popodne je cesto duvao neki vetric. Da li nas je tako slucajno zadesilo ili je tako stalno ne znam. Takodje ima dosta restorana, setaliste, malu marinu koja ce deci biti interesantna, igraonice sa onim mamiparama na zeton user posted image
I Toroni je lep, ali prilicno mirno mesto, bez nekih posebnih sadrzaja.

Dunja, u pravu si za Kefaloniju, treba auto u svakom slucaju. Za Skopelos nisam znala

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Letovanje 2021
22.6.2021 14:46:29   
vonavoj
Dunja,a sta si otkazala?

Kazem ti ja za hotele..eto,ni za dvoje dece ne rade,i papreno je..a kamoli za troje.Voci,pogledaj Jerisos,Toroni...U Jerisosu zna da bude talasa i vetra i sunce brze zadje..a u Toroniju je najduze sunce,sto je najbolja opcija za septembar..ali mesto je jako malo,nema nista osim plaze i ulice...a Jerisos je grad vec.Meni se Nei Pori uopste nije svideo...ni more ni plaza..kad ja 100m idem po pesku do mora😂😂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Letovanje 2021
22.6.2021 14:54:19   
dunja RR
Von, uzasni komentari bas nasih ljudi koji su sa decom isli, na google.zato otkazah.


Napisi mi molim te nesto o Jerisosu, secam se da mi se ranije dopao. I pls preporuku za smestaj, neki konkretan ili bar lokaciju gde da trazim. Jel bese pescana plaza? Nema hlada?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Letovanje 2021
22.6.2021 14:59:07   
Filadendronka
Voci, more je neuporedivo lepse na Halkidikiju u odnosu na taj potez od Paralije ka mestu Nei Pori. Taj ceo potez mi nije privlacan nimalo, obisla sam gotovo sva mesta. Na drugoj strani  Asprovalta zna da bude uzasno vetrovita, a nekad opet zna da bude skroz mirno. Svakako mi se ni ta regija ne svidja sem jedne predivne plaze kod Olimpijade. 
Na severu mi je najlepsi Tasos. Potom Nikiti zbog prelepih plaza u okolini. Takodje mnogi hvale Jerisos, ove godine cemo ga obici svakako. 
Gde god da odes moze da vam bude savrseno, a i obrnuto. Napravi izbor od tri mesta, onda suzi na dva i da glasamo. Vidi neke akcijske ponude agencija, moze da naleti nesto. :) 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Letovanje 2021
22.6.2021 15:07:55   
vonavoj
Ovde sam pisala i stavljala slike..

Jerisos

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Letovanje 2021
22.6.2021 15:54:47   
Didy
Dunja, vidim da si već odustala, ali evo da napišem - Mi smo letos išli preko Big Blue agencije u Tursku i bili smo prezadovoljni. Takođe smo jedne godine išli preko Mouzenidisa na Halkidiki i bili su skroz korektni, nismo imali nikakvih problema.

Bubi, nisam znala to za tvog brata, prvi put čujem. Meni iz teksta deluje da je njih malo subagent prevario, ali neću da sudim, ne znam detalje. Sanjice, ne trošite uzalud vreme i novac - adresu u pasošu niko ne gleda. Mi smo čak i pitali u SUP-u da li moramo da menjamo pasoše zbog promene adrese, rekli su nam - Ne, tek kad isteknu. Mi krećemo za 10 dana. Primaklo se, primaklo. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Letovanje 2021
22.6.2021 16:23:49   
dddaca
Lep je Jerisos. Pesak na plazi kao u Toroniju, krupan, zrnast. Voda cista, mada ima dana kad vetar nanese prljavstinu. A bilo je i pasa lutalica na plazi. Mirni su oni bili, ali opet nije mi prijalo njihovo prisustvo. Od prve linije kuca do plaze ima nekih 80-100 m, otprilike kao i u Nei Poriju, samo sto je ovde plaza siroka mozda 7-8 m, a tamo oko 50.
Da se razumemo, nisam nesto luda za Nei Porijem, ali na nas je ostavio pozitivan utisak. Verovatno zato sto smo isli u septembru kad nije bilo guzve, voda je bila cista. A i relativno brzo se do njega size.

Sto se Jerisosa tice, nije daleko ni Amuljani za jednodnevni izlet, a ni Nea Roda. Zaboravila sam kako se zove plaza ispred Nea Rode sa belim sitnim peskom i plicakom, na koju smo isli nekoliko puta kad je u Jerisosu bila prljava voda.


< Poruku je uredio dddaca -- 22.6.2021 16:34:42 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tolika devojčura, a hoće da se nosa...
Lekcije života nude nam se na svakom ćošku ovog našeg pulsirajućeg grada. Ipak, ponekad je potrebno zastati i "pročitat...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here