|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
5.1.2021 9:54:40   
Maruska16
Lesli bas sam se zabrinula za tebe. Nadam se da je sve okay?


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
5.1.2021 10:20:48   
jabudic
Lesli, nadam se da ste ti i tvoji dobro?


Maruska, ma uopste se ne opterecujem, neka izadje kad joj je Bog odredio. ❤
Zatrudnim na dan kad smo mi odlucili iz prvog pokusaja, provedem trudnocu bez ikakvog problema, dobijem pol koji sam zeljela i sad cu da se zalim sto sam dosla do termina. Koliko bi zena sve dalo da izgura do termina. 
Tako neka je ona meni ziva i zdrava, pa kad joj je drago, ja cu izdrzati koliko god treba. Uostalom, nisam jos ni do termina, a ljudi me vec gnjave i zovu, kad ces, mislis li, itd. Sve cu ih fino poslati u persun. 😎

(odgovor članu Maruska16)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
5.1.2021 10:28:40   
Maruska16
Jabudic taman posla da se zalis!  Nadam se da me nisi pogresno shvatila.  Oni svakako izadju na dan kad im je Bog reko. Ja nisam mogla ni da sanjam prosle godine da ce se moja devojcica roditi u 22 nedelji... Samo neka su nam zivi i zdravi! Majka sve izdrži! Mene licno hvata trema,moja trudnoca je ipak jako komplilovana... Pa sve mislim da je bolje da sto pre izadje,ako me razumes. Samo da mi bude dobro.. 


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
5.1.2021 10:34:41   
jabudic
Maruska, naravno da nisam pogresno shvatila. Znam kroz sta si sve prosla u prosloj trudnici, i da je ova dosta komplikovana i da bi samo da se to sto prije zavrsi i da sve bude dobro, da drzis svoju bebu u rukama. ❤


Ovo se ne odnosi na trudnice, mi se razumijemo, nego na dokone ljude, kojima privatno ako posaljem poruku odmah skacu: "Eh, ja mislio/la slika iz porodilista." Naravno, niko to ne govori sto me mrzi, nego sto svi jedva cekaju, ali kad si u predugom devetom svega ti je preko glave. Tako, samo polako, da smo zdravo, brzo ce i taj dan. 🤗

(odgovor članu Maruska16)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
5.1.2021 10:38:00   
Maruska16
Ajde sto smaraju tebe, ti si blizu. Ali sto mene stalno zapitkuju a jos nisam ni punih 36 nedelja.. Nego dobro,ovaj mesec je nas svakako 🤗


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
5.1.2021 11:05:15   
lesli
Recimo da je ok.Dete palo pre nekoliko dana u igri i razbilo se. Lecimo se polako.Bila sam na kontroli, bolje i da nisam, sad bih bila mirna. Doktorka se jos ne vraca, ova me opet ofrljacila na uz za 2min  i opet joj je sve super. Zakazala sam kod drugog lekara...

(odgovor članu Maruska16)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
5.1.2021 12:29:46   
veselicaa
Draga žao mi je,znam koliko je stresno sada sve za tebe.Ljubi princezu ❤️

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
5.1.2021 12:59:45   
Maruska16
O srce malo,zelim joj brz oporavak! Promeni doktora ako ti ne odgovara,zasto da se stresiras bezveze.


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
5.1.2021 13:11:11   
emicaa
Jabude to je uvjek tako,cim se priblizis terminu obavezno je pitanje "kad mislis" 

Zaova i smo imale avoju taktiku kad smo bile u devetom.Ujutru posaljemo ?,ako je jos kuci odgovori "tu sam"

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maruska16)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
5.1.2021 15:21:01   
jabudic
Ma ja se nikome ni ne javljam na telelefon. Zadržavam pravo svoje da uzivam u tisini 😄 Sad ja treba da se pravdam kako se to još nisam porodila? Šta treba da uradim, nije mi jasno? Kao da je najveća sramota ne poroditi se prije termina, a da ne govorim ako okasniš, tada si za bruku. 😄


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
5.1.2021 15:33:26   
veselicaa
Mene nisu hteli ni da zovu 🤣🤣

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
5.1.2021 15:45:05   
jabudic


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Mene nisu hteli ni da zovu 🤣🤣


Pa divno, to je sve sto zelim. 😊

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
5.1.2021 16:01:27   
veselicaa
Ne znam kako da to postignes,izgleda im dosadilo iz prve i druge trudnoće pa u trećoj nisu toliko zvali ali ovi tvoji i u četvrtoj ne odustaju 🤣🤣

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
5.1.2021 16:34:55   
jabudic
Bice bolje sledeci put 😂


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
6.1.2021 0:40:38   
lesli
Hvala vam. Ona je sad vec bolje, samo sto je sve to bilo stresno i za nju i za nas. Ceka nas jos jedna kontrola, valjda ce biti ok pa da zavrsimo i sa tom pricom.
Sto se dr tice, zakazala sam vec kod druge dok se moja ne vrati. Kod ove ga vise ne ulazim... 🙄Znaci ja ne znam kako ona moze da uradi uz za 2 min i da vidi sve sto treba i kako treba?!Pardon, ekspertski je radila cela 3 minuta 🤦‍♀️

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
6.1.2021 0:41:39   
lesli
Hao bre veselice, emice i jabudic...vas 3 ste lude 100 gradi. Nasmejaste me 😂

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
6.1.2021 7:49:25   
emicaa
Lesli izvini,ja nisam skapirala sta se desilo,kakav pad?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
6.1.2021 10:43:26   
lesli
Dete je palo u igri i povredilo usta, zube, jezik... Bas je bilo traumaticno, ali smo bolje sada.

< Poruku je uredio lesli -- 6.1.2021 10:44:22 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
6.1.2021 10:53:32   
lesli
Kako ste inace trudnice?Ja sinoc nisam mogla da spavam i gledala tv. I onda sam naletela na AXNu na neku umobolnu seriju, NOS4A2 ili tako nesto se zove. Majko mila zali boze vremena 🤣 Uz sve to me od jutros glava boli, jer se nisam naspavala. 🙄

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
6.1.2021 15:49:07   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: jabudic

Lesli, nadam se da ste ti i tvoji dobro?


Maruska, ma uopste se ne opterecujem, neka izadje kad joj je Bog odredio. ❤
Zatrudnim na dan kad smo mi odlucili iz prvog pokusaja, provedem trudnocu bez ikakvog problema, dobijem pol koji sam zeljela i sad cu da se zalim sto sam dosla do termina. Koliko bi zena sve dalo da izgura do termina. 
Tako neka je ona meni ziva i zdrava, pa kad joj je drago, ja cu izdrzati koliko god treba. Uostalom, nisam jos ni do termina, a ljudi me vec gnjave i zovu, kad ces, mislis li, itd. Sve cu ih fino poslati u persun. 😎



E jesi kraljica! Nasmejes me uvek slatko..zatrudnela iz cuga,dobila pol,sve kako treba..sve zasluzujes jer si jako pozitivna osoba!  Jos malko! Najsladje i najteze je pri kraju!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
6.1.2021 16:29:57   
jabudic
Von, grliša od mene! 🤗❤


Evo mi djeca skandiraju: Porodi nam se sjutra, porodi nam se sjutra! Jer sam im rekla ako se rodi sjutra bice Teodora, ne Kasija. I sad razradjuju plan da li da me zasmijavaju, ili nerviraju, da se sto prije porodim. Samo sa im ne padne na pamet da me pretuku kakvim motkama u snu😂
Lesli, nadam se da cete se brzo oporaviti, imali su i moji momci dok su buli manji tih epizoda sa razbijenim usnama, izbijenim zubima, itd. Na kraju zahvalis Bogu, kako se cuvaju dobro i prolaze. ❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
6.1.2021 16:44:53   
lesli
Jabudic 😂 Pa oni su sasavi skroz 🙂
E bas tako. A sto je najveca fora lepo se igrala, nije divljala, nego se okliznu i razbi se dete. 😮Da se razumemo nije ona neka bubica, ima i ona svoje momente kao i sva deca, samo mi prosto neverovatan splet okolnosti 🙄

Mene spucala dijareja. Izgleda da sam pojela nesto sto mi nije prijalo... Je l’ sme Ivancic i sinovi probiotik u trudnoci? Znam da Torlakov liobif sme, ali muz sve popio, a nije kod kuce. 😡A ja do apoteke koja je na cosku zgrade ne smem, ako me razumete 😅

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
6.1.2021 17:14:54   
Maruska16
Zenice srecan Badnji dan,sve najbolje! Kod nas danas pao sneg,prvi od kako se N rodila 😄 Dete je od srece skakalo i cicalo. Pravili smo i Sneška. Kad me je spopala kontrakcija ali bas onako dobro u ledjima. Ja rekoh gotovo,krece.. Sreca pa se smirilo. Ceo dan sam u kuhinji,spremam kao blesava.. bas sam se umorila.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
6.1.2021 17:22:23   
vonavoj
Lesli,sme,zasto da ne..to sto smeju deca to mogu i trudnice.


(odgovor članu Maruska16)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/21 [chat]
6.1.2021 19:59:15   
lesli


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Lesli,sme,zasto da ne..to sto smeju deca to mogu i trudnice.





Hvala von! Znam da se pisalo na temi dijareja u trudnoci da Linex ne sme tj. ne preporucuje se, pa sam gledala kutiju od Ivancic i Sinovi, ali nista ne pise. Na Liobifu pise da sme u trudnoci i za vreme dojenja, ali dzaba kad me docekala prazna kutija u frizideru 😡Popih pre par sati probiotik i flonivin, skuvala supu iz kesice, crni caj... Malo se smiruje stomak. Jedino me sad sve zivo boli 😏Muz je u povratku svratio u apoteku po nove zalihe liobifa. Njega najvise volim i inace. 

Srecno Badnje vece svima!

Maruska divno za sneeeeg. Mogu misliti to odusevljenje. 😊 Ovde je bilo snega prosle godine, jednom u martu, kad je vec poceo karantin i to ni da pokrije zemlju. I to je to. Jos se nadam da ce ga videti ove godine. Mada sneg u Beogradu 🤢

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here