RE: Dečija obuća (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


vocicana -> RE: Dečija obuća (11.6.2017 15:50:39)

Posle petofnica koje sam kupila u Markos obuci, odlucili smo se i za letnje sandalice, divne sam nasla, opet neka akcijska cena , jedva cekam da vidim kako ce se malisan ponasati sa golim prsticima.




dunja RR -> RE: Dečija obuća (11.6.2017 16:41:12)


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Pa bio je model i kao zatvorene njihov. Koji broj nosi Sava?


Ne znam, na sajtu samo otvorene, ali ću otići do radnje sutra.

Čupo, nekada 26 nekada 27, zavisi od kalupa.




Ana RR -> RE: Dečija obuća (11.6.2017 17:35:32)


IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Anči, imaju znači Grubin male brojeve, i zatvorene sandale? Idem u ponedeljak da pogledam obavezno.


Suzi, vidi na njihovom sajtu. Meni su one zakon i Marku odgovaraju. I neuništive su [sm=smiley36.gif]




Anči, gledala sam sada, ali su im sve otvoreni modeli, samo jedan je zatvoren, ali samo bele, roze :(


Suzi, a zašto moraju da budu zatvorene? Ja sam Marku uzimala otvorene, nikad se nije udario u prst. Skoro sam sređivala kutije sa starom obućom i vidim da su mu prve broj 23, znači da je bio baš mali kad ih je prvi put nosio.




Sanjica26 RR -> RE: Dečija obuća (12.6.2017 14:23:42)

I mi smo uzimali otvorene. I prosle su ok. Treba da dise noga leti.




dddaca -> RE: Dečija obuća (16.6.2017 22:49:42)

Da li neko ima iskustva sa obucom Tiny planet? I kakva su iskustva sa Markos obucom? Gledala sam neke sandalice (Markos), ali nisam sigurna da li su kozne i ulozak mi deluje dosta tvrd u odnosu na Ciciban




Sanjalicaaa -> RE: Dečija obuća (16.6.2017 22:53:01)

Daco, ja nisam čula za njih.
I moji momci nose otvorene sandalice.




vocicana -> RE: Dečija obuća (17.6.2017 0:11:41)

Tiny planet ima super obucumoja sestra je uzimala par puta za svojudecu.
A sto se Markos obuce tice, ja sam za, sinu smo vectreci par njihove uzeli, odlicne su. Stabilne cvrste, lepo i kvalitetno odradjene.Ti probaj uzmi nesto pa vidi. Ja glasam za Markos.[sm=smiley1.gif]




dddaca -> RE: Dečija obuća (17.6.2017 11:46:53)

Hvala vam. Markos sam videla, onako, nisu lose, mada kazem deluje mi malo tvrdji taj ulozak, a Tiny planet bih mogla samo online da porucim. Ja jos ovog leta ne bih prelazila na otvorene sandalice. Znam da noga treba da dise, ali sve mi je u glavi da ce da oguli prstice kad se zatrci. Znam, znam, i drugadeca nose pa im nije nista, ali eto, tako je to u mojoj glavi [sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Dečija obuća (17.6.2017 12:27:35)

Dddaco luda si.😍 Jos malo majcinske bribe. Zlatna si




dunja RR -> RE: Dečija obuća (17.6.2017 20:14:43)


IZVORNA PORUKA: dddaca

Hvala vam. Markos sam videla, onako, nisu lose, mada kazem deluje mi malo tvrdji taj ulozak, a Tiny planet bih mogla samo online da porucim. Ja jos ovog leta ne bih prelazila na otvorene sandalice. Znam da noga treba da dise, ali sve mi je u glavi da ce da oguli prstice kad se zatrci. Znam, znam, i drugadeca nose pa im nije nista, ali eto, tako je to u mojoj glavi [sm=smiley36.gif]



Isti razlog i kod mene :) Na patikama mu je večito prljavo napred kada dođemo kući, svaki dan ih ribam, jer se zaleće ti vrhom u koješta.

Uzela sam OVE u Marcosu, od tih sa zatvorenim prstićima su mi delovale najslađe i imaju dosta rupica da noga diše.




dddaca -> RE: Dečija obuća (17.6.2017 21:56:36)

Lepe su. I kako ti se cine? Kakva je koza, jesu li mekane? I taj anatomski ulozak, da li ti deluje ok?
Ja sam mislila ove




dunja RR -> RE: Dečija obuća (17.6.2017 23:21:32)

Mi smo i prošlog leta nosili Markos sandale, uložak je ok skroz. Sticajem okolnosti, sarađivala sam prošle godine sa jednim drugim domaćim proizvođačem dečije obuće, posetila fabriku, i tom prilikom sam baš ponela Markos sandalicu da vide, i eto konkurencija reče da je sandalica odlična, fair play [sm=smiley20.gif]




dunja RR -> RE: Dečija obuća (17.6.2017 23:23:11)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi ne nosimo cipelice po kuci , i nikad i nismo. Samo carapice. Obucu samo napolje.



I mi ovako.




Sanjica26 RR -> RE: Dečija obuća (17.6.2017 23:24:28)

I kakve su cene?
Kupila sam Sofiji cipelice u poznatoj prodavnici da ih ne pominjam. Kozne su kao, ali ona vec sutradan kad je pala je ogulila kozu. Valjda ako je koza ne bi to trebalo da se desi. Bas sam se razocarala.[sm=smiley13.gif]




dunja RR -> RE: Dečija obuća (18.6.2017 0:30:43)

Sanjice od 2500 do 3500, za broj 26.




IvanaSK RR -> RE: Dečija obuća (18.6.2017 9:15:36)

Dunja, super su.
A ja sam gledala maci da kupim ovakve kao sto je stavila ddaca.




dddaca -> RE: Dečija obuća (18.6.2017 12:44:36)

E pa onda je reseno, sutra kupujemo Markos, samo jos da ima velicina [sm=smiley1.gif], a kako je krenulo, kupicu joj sandale do jeseni.
Sanjice, svake se izgule. Mi smo uglavnom kupovali Ciciban i uglavnom su bile izguljene posle par nosenja. Zato uzmes nesto sareno da se manje primeti [sm=smiley36.gif] I jednom prilikom sam uzela neke tamno sive, brusena koza, ali nisu bile cisto sive, vec je fabricki izgledalo kao da su prešli šmirglom preko njih, tako da je delovalo da ima dve nijanse iste boje. E tu se skoro nista nije primecivalo




Sanjalicaaa -> RE: Dečija obuća (18.6.2017 13:05:11)

Ja sam baš zadovoljna Naturino obućom. Ika je dosada sve nasledio od G. Jesu malo izbledele od pranja, ali ovako nisu mrdnule.




dddaca -> RE: Dečija obuća (18.6.2017 15:34:54)

Gledala sam i Naturino, ove su mi bas lepe, ali su prilicno zatvorene, mnogo vise nego sto to izgleda na ovoj slici. Inace, svidjaju mi se i Froddo, koza je mekana, nije predebela, ali ne mogu da nadjem u radnjama odgovarajuci model. A online mi se ne porucuje




Sanjica26 RR -> RE: Dečija obuća (19.6.2017 14:30:41)

KLIK




Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 94 95 [96]