|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vakcinacija Covid -19
13.4.2021 11:19:09   
Maraj
Strasno ana... pojima oni nemaju...
Dunja, da li si kod prijave za vakcinu navela zasto zelis pfizer tj u onom delu gde se popunjavaju oboljenja da napises da ti je povisen homocistein pa da zazo zelis pfizer.
Mm danas ide na sajam na revakcinu pfizerom.
Ja sam primila 1 dozu kineske. Ne znam sta cu raditi za revakcinu. 9 dana sam imala uzasgopno temperaturu nakon vakcine. Posle u par navrata temperaturu po par sati dnevno... test pokazao da sam pozitivna na vovid. Sve i da jesam(u sta sumnjam, ja sve mislim da je to bila reakvija na vakcinu) ko je jos tako dugo imao temperaturu od covida

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Vakcinacija Covid -19
13.4.2021 11:31:30   
Tiziana
Evo moja koleginica. Nije primila vakcinu. Vec 10ti dan temperatura i ne moze dalje od kreveta.. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Vakcinacija Covid -19
13.4.2021 11:41:10   
Ana RR
Maraj, naš drug je 12 dana imao visoku temperaturu. Nije imao upalu pluća pa je bio na kućnom lečenju ali nije mogao da se sastavi. Prepolovio se koliko ga je iscrpelo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Vakcinacija Covid -19
13.4.2021 12:34:38   
vonavoj
Cek dunja,ti se plasis i fajzera da primis? Ili to smes?

Ja sam samo to zaokruzila..zvali me sutra.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Vakcinacija Covid -19
13.4.2021 13:04:44   
dunja RR
Ne ne plašim se Fajzera, ali Astrazeneku neću jer definitivno trenutno imam problem sa krvnim sudovima, nadam se da ću ga srediti terapijom i ishranom, ali svakako kada već imam izbor, ne bi birala Astrazeneku (izmeniću u prijavi za e upravu). Svi slučajevi koje navodno povezuju sa trombozom posle Astrazeneke, su bili uglavnom kod žena između 35-50, zato je u nekim zemljama i daju samo starijima od 60, i izbegavaju da je daju mlađima.

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.4.2021 13:08:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Vakcinacija Covid -19
13.4.2021 13:07:41   
dunja RR
Maraj, ako si bila pozitivna na testu, to ne može od vakcine, objašnjavala je mislim Mili ranije.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Vakcinacija Covid -19
13.4.2021 13:30:43   
Maraj
Jeste dunja. Rekla je.
Al meni sve ovo deluje, kao reakcija dece na vakcine. Npr moj L kadanje primio mmrnakon vakcine je dobio ospe iza usiju, temperaturu. Tacno ono od cega nas vakcina i stiti.
Ja imam utisak da je tako i sa ovom vakcinom. Primis vakcinu i naprasno dobijes covid. Ne znam...znam da zvuci user posted image al kao sto rekoh sve vise ljudi poznajem koji su dobili covidpar dana nakon vakcine.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Vakcinacija Covid -19
13.4.2021 17:14:36   
Beba987
Maraj reakcija na vakcinu izgleda kao mini kovid. Ja sam za 2 dana imala većinu simptoma kovida, ali razlika je u tome što reakcija na vakcinu traje maksimalno 3 dana. Sve preko toga prestaje da bude reakcija na vakcinu i postaje bolest. Osim toga kineska vakcina je rađena po principu deaktiviranog (umrtvljenog) virusa i stvarno nema nikakve logike da primanjem nje dobije neko virus. Ni bilo koje druge takođe, ali nje posebno. To je stari način izrade vakcina kao što su rađene vakcine protiv difterije, dečije paralize, hepatitisa B.. Nikad nigde nisam pročitala da je neko primio bilo koju od tih vakcina i dobio virus..Što se AstraZeneca vakcine tiče ja sam je primila nekih 7 dana pre nego što je krenula priča o trombovima.. Evo mrdam posle skoro mesec i po dana.. Malo sam istraživala o temi lekova i potencijalnih trombova, i shvatila da gomila lekova koje koristimo može izazvati isto. Mnogi čak imaju i veće potencijale za razvoj tromba od AstraZeneca vakcine.. Merila sam antitela mesec dana nakon vakcinacije i imam ih zadovoljavajući broj, čak više od nekih čije sam rezultate videla a koji su primili obe doze kineske vakcine.. Htedoh da pitam još ovo, možda neko zna. Da li se nekom desilo da ne može da ode na termin za revakcinu zato što je otputovao ili se razboleo od nečeg drugog i sl. Kako se to rešava? 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Vakcinacija Covid -19
13.4.2021 17:53:39   
vonavoj
Ima na sajtu euprava propusten termin. Navede se razlog i koja doza je u pitanju,i opet napises koju treba da primis. Gledala sam za mm sutra..on dobio poziv,a nije proslo mesec dana od kovida..pa ce morati da odlozi..a ja cu sutra i pitati.


(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Vakcinacija Covid -19
13.4.2021 17:59:25   
Beba987
Moraću i ja sutra da pozovem. Znam za tu propuštene termin opciju, to bi značilo da opet čekaš poziv. Samo ne znam da li će taj poziv da stigne za 5 dana ili za mesec, pošto nisam sigurna koliko može da se toleriše. Fajzer je u pitanju, znam da je negde revakcina za 3 nedelje, negde za 4,a negde i za 5, što znači da verovatno može 2 nedelje da se kasni. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Vakcinacija Covid -19
14.4.2021 9:26:55   
medamisko
Pre par dana sam se vakcinisala.

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Vakcinacija Covid -19
14.4.2021 9:32:59   
dddaca
Sta si primila?

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Vakcinacija Covid -19
14.4.2021 14:44:08   
Ivanka 75
Ana, kako je mama? 


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Vakcinacija Covid -19
14.4.2021 16:35:20   
Ana RR
Bolje je, hvala što pitaš. Povlači se crvenilo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Vakcinacija Covid -19
14.4.2021 16:59:44   
dddaca
Ana, ako sam dobro ispratila, dali su joj terapiju protiv alergije. Da li je moguce da se nakon skoro dve nedelje javila alergijska reakcija?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Vakcinacija Covid -19
14.4.2021 17:07:38   
vonavoj
Da se upisem i ja u klub fajzera...

Nije mi bilo svejedno,sve nesto tripyjem..i pre i posle. Ali resila sam i gotovo😂😂zelja da idem kod sestre je jaca od straha😁

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Vakcinacija Covid -19
14.4.2021 17:55:25   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dddaca

Ana, ako sam dobro ispratila, dali su joj terapiju protiv alergije. Da li je moguce da se nakon skoro dve nedelje javila alergijska reakcija?


Da, dobila je xyzal tablete i sinoderm kremu. Pa eto, posle 12 dana joj je buknula ruka, baš čudno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Vakcinacija Covid -19
14.4.2021 18:08:27   
dddaca
Da, nekako mi je logicno da se alergijske reakcije jave odmah u dodiru sa alergenom.
U svakom slucaju drago mi je da ide na bolje

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Vakcinacija Covid -19
14.4.2021 18:39:40   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR
Bolje je, hvala što pitaš. Povlači se crvenilo.
 Moram da pitam, mame su nase ❤️

Da li mi verujes da sam se jutros probudila i pomislila na tvoju mamu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Vakcinacija Covid -19
14.4.2021 19:42:37   
Tiziana
Ja sam se sad set_ila, mene je jedno 1,5h nakon vakcine, prve doze, pocelo da svrbi imalo ispod pazuha, na ruci gde sam primila vakcinu. Trajalo 15tak min i povuklo se.. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Vakcinacija Covid -19
14.4.2021 21:21:34   
Ana RR
Hvala Ivanka user posted image

Malopre smo pričale, kaže da je još uvek crveno ali nije više tvrdo i ne boli je.

< Poruku je uredio Ana RR -- 14.4.2021 21:22:14 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Vakcinacija Covid -19
15.4.2021 12:38:06   
vonavoj
Boli me ruka..i donji deo ledja..bas cudno nekako.

A koleginica je primila u subotu,u utorak se ukocila...da li je zbog vakcine,ne znamo. Ne moze da ustane,prima inekcije...sad se tripujem i bojim🙄

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Vakcinacija Covid -19
15.4.2021 13:42:24   
Ivanka 75
A nisi malaksala? 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Vakcinacija Covid -19
15.4.2021 13:57:32   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Boli me ruka..i donji deo ledja..bas cudno nekako.

A koleginica je primila u subotu,u utorak se ukocila...da li je zbog vakcine,ne znamo. Ne moze da ustane,prima inekcije...sad se tripujem i bojim🙄
Uf,Von,hajd da budeš dobro.Možda nije koleginici zbog vakcine.Nemoj da brineš.Mene dva dana bolela ruka,dok mm uopšte nije bolela.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Vakcinacija Covid -19
15.4.2021 14:26:39   
vonavoj
Nisam malaksala...

Ja sam slogi dogi od ovog vremena,i glava,rame..u subotu me bolelo,juce isto..danas ne..samo taj donji deo ledja...ramena trpim. Namazacu se kremom kad dodjem kuci..i ovde ceo dan sedim..Ne verujem ni ja da je od vakcine,nego splet okolnosti.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here