|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vakcinacija Covid -19
16.4.2021 19:32:13   
ivaMark
Mm i ka smo se prijavili ovde jos u Januaru ali sanse da stignemo na red u narednih mesec, dva su jako, jako male. Inace ide sporo, tek je 7% stanovnistva vakcinisano.



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Vakcinacija Covid -19
17.4.2021 15:09:33   
medamisko
Ja sam primila kinesku vakcinu, ok je , nikakvu reakciju nisam imala.
Sad cekam revakcinu.
Dvoumila sam se izmedju fajzer i ove.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Vakcinacija Covid -19
17.4.2021 17:45:39   
Sahsah
Molim za odgovore u vezi par pitanja, Primio sam fajzerovu vaskcinu i revakcinu. Posle primanja vakcine nism imao nikakve reakcije (oba puta), sem malog bola ruke, u predelu uboda. user posted image Da li je to dobra ili losa strana vakcine? Da li se u takvom slucaju stvaraju antitela ili ne? Za koji period se preporucuje provera antitela?user posted image Unapred se zahvaljujem na odgovore.

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Vakcinacija Covid -19
17.4.2021 18:02:49   
milicicak
Reakcija na vakcinu nema veze sa efikasnošću vakcine tako da nije bitno što posle vakcine niste imali reakciju.


Antitela možete proveriti za 2-3 nedelje

(odgovor članu Sahsah)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Vakcinacija Covid -19
18.4.2021 14:09:32   
daca77
Došla sam da se pohvalim-primih prvu dozu Fajzera.😐 Sinoć saznala da se u Nišu daju, ovog vikenda, bez prethodnog zakazivanja i presekoh pa šta bude, biće. Rekli su mi da će biti verovatno slabiji imuno odgovor zbog Hašimoto sindroma.



(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Vakcinacija Covid -19
18.4.2021 21:36:54   
Maslacak15
bravo vrsnjakinjo, prava odlukauser posted image . Puno pozdrava !!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Vakcinacija Covid -19
18.4.2021 23:04:41   
Ivanka 75
Super Daco! Ti ionako mnogo ljudi oko sebe imas svaki dan.

Kako je dete? 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Vakcinacija Covid -19
19.4.2021 7:16:31   
daca77
Vrsnjakinjo, Ivanka75user posted image
Maslackic, sledila sam tvoje savete, pa sam se zato i odlucila...znas da sam uvek, ali bas uvek uvazavala tvoje misljenje. user posted image
Sada me je samo pogurala situacija u kojoj se nasla sestra koja je imala tesku upalu pluca sa nekim vidljivim krvarenjima na rentgenskom snimku-ako se to da videti. Ubili su je antibioticima i hvala Bogu, sada je dobro.
Ivanka, N je dobro, ona je bukvalno bila bez simptoma-samo T u trajanju od 2 dana...zavrsava jos malo sa predskolskim. user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Vakcinacija Covid -19
19.4.2021 8:14:46   
Ivanka 75
Pozdrav Daco! Predskolsko!? Veeelika devojka 😊


(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Vakcinacija Covid -19
19.4.2021 23:19:00   
gagana83
Mene su danas zvali da me pitaju da li i dalje želim da se vakcinišem, i da li sam i da dalje za Fajzer. Pitali su me koliko je prošlo od kako sam preležala i rekli da će me verovatno sledeće nedelje zvati da dođem?! Kažu, potrebno je da prođe tri nedelje od izlečenja.

Prošlo je tačno mesec dana od kako sam se zarazila, nešto mi to rano? Valjda znaju šta rade.Šta vi mislite? Ne znam šta da radim...Izgleda da naši ne znaju šta će sa toliko vakcina, imaju višak čak i Fajzer.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Vakcinacija Covid -19
20.4.2021 6:52:33   
vonavoj
Gagana,meni su rekli mesec dana od izlaska iz izolacije..ili 6 nedelja od pozitivnog testa,dodje na isto..

I meni je to rano..iskreno.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Vakcinacija Covid -19
20.4.2021 7:57:47   
Tiziana
Slab je odziv ljudi pa su verovatno dobili direktivu da zovu ljude koji su se prijavili, a nisu dosli. Do sad su se vakcinisali oni koji su hteli. Ostali su oni poput tebe koji su imali koronu pa cekaju da prodje odredjeni period od ozdravljenja.. 



IZVORNA PORUKA: gagana83

Mene su danas zvali da me pitaju da li i dalje želim da se vakcinišem, i da li sam i da dalje za Fajzer. Pitali su me koliko je prošlo od kako sam preležala i rekli da će me verovatno sledeće nedelje zvati da dođem?! Kažu, potrebno je da prođe tri nedelje od izlečenja.

Prošlo je tačno mesec dana od kako sam se zarazila, nešto mi to rano? Valjda znaju šta rade.Šta vi mislite? Ne znam šta da radim...Izgleda da naši ne znaju šta će sa toliko vakcina, imaju višak čak i Fajzer.



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Vakcinacija Covid -19
20.4.2021 12:14:51   
ivaMark
Dobila sam poziv za sutra za AZ, ima li vas koje ste primile nju? Sve bilo ok?


Hvala 😊

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Vakcinacija Covid -19
20.4.2021 12:36:58   
dunja RR
Iv, čini mi se da u Sloveniji samo i ima AZ, par mojih kolega je primilo nju i imali su blagu reakciju (čini mi se T i malaksalost) samo taj dan, ali većina kolega iz Slovenije i dalje ne želi vakcinu ili se razmišlja. Po tome sam zaključila da je i Sloveniji isto kao ovde, da dosta ljudi ili neće da primi, ili se još uvek razmišlja. Iskreno, mislila sam da je samo kod nas tako.

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.4.2021 12:42:22 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Vakcinacija Covid -19
20.4.2021 12:53:18   
ivaMark
Dunja, hvala na odgovoru...mislim da ima i drugih, Fajzer i Moderna ali sada trenutno je naisla faza sa AZ... Da, tako je na zalost i ovde, ljudi beze od toga. 

Vodila sam se postovima Maslacak i milicicak..."poznajem" ih godinama 😊, takodje ovde poznajem par medicinskih radnika, doktora...oni su primili medju prvima...jedno od njih je i prelezalo Covid i oni su mi pomogli dosta pri izboru.Inace, ovde se ceka sest meseci od kad si prelezao pa onda vakcina. 


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Vakcinacija Covid -19
20.4.2021 14:20:59   
Mirko Svirko
Kod nas se prima ili kineska ili ruska. 

Mislim da Fajzer nemaju da se putuje do sledeceg grada. Koja je po vama najbolja?M9ji svekijevci primili kinesku. 

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Vakcinacija Covid -19
21.4.2021 17:40:40   
ivaMark
Dobila sam AZ pre dva sata....za sada sam ok. Ne znam kako je vama bilo ali ubod oset_ila nisam, niti pecka...nista.





_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Vakcinacija Covid -19
21.4.2021 19:53:17   
vocicana
Mi svi Rajfajzenuser posted image , odlicno podneli, dva meseca posle prelezanog virusa a muz posle tri.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.4.2021 13:32:43   
dunja RR
Mene su danas zvali za Fajzer, da dođem sutra na sajam (nisam se pojavila pre mesec i po kada sam dobila sms za Zeneku), niti sam naknadno menjala nešto u prijavi.
Danas me zovu i kaže žena sutra vam je zakazan vakcinacija Fajzerom na sajmu, ja joj kažem da dojim, ona kaže, aha onda ću upisati da dojite, pa se javite kada prestanete da dojite, biće Fajzera.




< Poruku je uredio dunja RR -- 22.4.2021 13:42:54 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.4.2021 14:03:11   
bebilule
Ja sam jedna od stranaca koja se vakcinisala u Srbiji. Doduše, ja imam dvojno državljanstvo, ali bez prebivališta. Ispostavilo se da to nije dovoljno, ali nisam to ni znala kada sam popunjavala upitnik na e-upravi. Pošto sam imala zvaničan poziv iz Batuta, nisu me vratili. Izabrah i dobih kinesku, nemam pojma zašto, nije mi ni bitno, mislim da su sve "u 5 deka".Šta znam, naš grad je bio preplavljen turistima iz Srbije cijelu zimsku sezonu, bez testova su dolazili. Tako da sam zauzvrat pohrlila na vakcinu bez testa 😂. Šalu na stranu, kod nas ko zna kada bih došla na red, hvala vam. 




(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.4.2021 14:19:13   
vonavoj
Dunja,i mm su zvali..jer se nije pojavio. Kaze dodjite,gde ste? Kaze imao sam sad koronu...aha,bice jos.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.4.2021 17:36:56   
dunja RR
Drugarica mi danas reče da je Lancet objavio da se posle treće doze kineske vakcine stiče trajni imunitet.
Mili, Maslačak, znate možda nešto o tome, da li može biti moguće?


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.4.2021 18:02:49   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Drugarica mi danas reče da je Lancet objavio da se posle treće doze kineske vakcine stiče trajni imunitet.
Mili, Maslačak, znate možda nešto o tome, da li može biti moguće?




Lele lele 😂

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.4.2021 18:09:40   
ivaMark
Evo i mene....tacno 12 sati posle vakcinisanja je krenula groznica, jedva sam ustala za toplomer..to je bilo nocas oko 3h, danas ceo dan 37.2 i osecam se bas slabo, pregazeno. Naravno i ruka me boli 🙂



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.4.2021 18:37:56   
Ivanka 75
Ivamark ❤️ Da prodje uskoro!


Ne znam nikoga osim tebe ko je primio AZ. 

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here