|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.4.2021 18:47:55   
ivaMark
Hvala Ivanka...mislim da je jedna clanica ovde pisala da je isto nju primila, ne mogu da se set_im tacno koja. Nisam mogla da biram ovde, valjda ce biti sve ok. 



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.4.2021 19:04:44   
flamingos


IZVORNA PORUKA: ivaMark

Hvala Ivanka...mislim da je jedna clanica ovde pisala da je isto nju primila, ne mogu da se set__im tacno koja. Nisam mogla da biram ovde, valjda ce biti sve ok. 


Drži se,da što pre prođe.Možda tako mora,šta znam.Biće sve ok.Kinesku primismo i mm i ja,super prođosmo.


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.4.2021 9:07:37   
jess021
Iva, moji prijatelji su primili AZ, bracni par, njenu nista, a njoj je bas bilo lose 2-3 dana. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.4.2021 9:12:18   
ivaMark
Sinoc sam otisla bas rano u krevet, iznemogla sam bila ali evo od jutros je bolje, nisam jos na 100% ali mogu da funkcionisem normalno. 🙂




_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Vakcinacija Covid -19
26.4.2021 7:36:58   
Maraj
Pre neki dan su na tv-u rekli da ce dal 24.aprila stici rezultati delotvornosti sinofarm a nesto pocetkom maja sinovak vakcine. Zna li neko sta o tome?

I sta sad od jutros citam da u Izraelu ispituju slucajeve miokarditisa nakon pfizera?

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Vakcinacija Covid -19
26.4.2021 8:43:00   
jess021
Maraj, gde to citas? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Vakcinacija Covid -19
26.4.2021 9:44:00   
Maraj
Jess negde u vestima sam procitala ovo za kineske vakcine sinofarm i sinovak. To je valjda ova 3.faza ispitivanja. Pa da treba da objave rezultate istrazivanja odnosno efikasnost ove 2 vakcine.

A ovo za pfizer, jutros u jutarnjem programu na tv prva

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Vakcinacija Covid -19
26.4.2021 16:03:53   
dunja RR
Maraj, videh i ja to za Fajzer juče negde.

Moja drugarica je nakon korone dobila miokarditis i još se leči, a zbog miokarditisa su joj savetovali da primi kinesku, ne Fajzer, tako da je tako i uradila.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Vakcinacija Covid -19
26.4.2021 17:42:06   
Filadendronka
Fajzer je primilo oko 60% vakcinisanih Izraelaca. Zato oni sad imaju veliki prostor za izvodjenje konkretnih zakljucaka. Jedva cekam da citam neke konkretne informacije, muka mi je vise od teoreticara zavere i naglabanja nepismenog sveta. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Vakcinacija Covid -19
26.4.2021 17:50:49   
vonavoj
Ijaoj,samo mi je to falilo da procitam za fajzera...


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Vakcinacija Covid -19
26.4.2021 17:54:58   
Filadendronka

Von, po onome sto procitah to je najvise ispoljeno kod muskaraca mladjih od 30. 

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ijaoj,samo mi je to falilo da procitam za fajzera...





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Vakcinacija Covid -19
26.4.2021 18:01:47   
vonavoj
Ja pijem nebilet,za puls..i posle korone mi je pojacana doza,jer mi je i pored lekova lupalo srce..sad je ok..


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Vakcinacija Covid -19
26.4.2021 18:09:00   
Maslacak15
ispituju i jos uvek nije jasno da ih je uopste vise nego inace.... ne letite pred rudu. U svakom slucaju izraelci to sigurno nece sakriti jel imaju vrhunski zdravstveni sistem. Ako ima bilo sta znace se. A sto se kineskih vakcina tica jasno je da nisu posebno efikasne to je pre tri dana zvanicno priznao Kineski Fauci. PReko drzavne novinske agencije. Sef biontecha je pre dva dana bio u Kini i pregovara se o hitnom izvozu mRNK vakcina za Kinu. Inace Kinezi imaju naravno i svoje mRNA klonove u razvoju ali tu malo kasne.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Vakcinacija Covid -19
26.4.2021 18:23:33   
Maslacak15
ogromna prednost svih zapadnih vakcina jeste sto postoje nezavisni i moderni zdravstveni sistemi koji registruju nus pojave i nad kojima ni farma ni politicari nemaju kontrolu. I onda postoji transparentnost. Kao sto je veza AZ i tromboza nepobitno dokazana. Nju su videli sad nezavisno i nemci i norvezani i francuzi pa su se i englezi korigovali ( u pocetku su negirali tj reli da imaju manje). Kao sto su Amerikanci odmah privremeno obustavili Johnson i Johnson cim su se pojavili neki sumnjivi momenti pa su je juce reaktivirali.

Za kineze pa i za Sputnjik postoji samo rekla kazala....

Ako je miokarditis za Pfizer realan videce ga i ostali a ne samo Izraelci. U Americi ima vec preko 100 miliona vakcinisanih istim, i u Nemackoj je broj vakcnisanih.

Ja inace mislim da je Sputnjik verovatno vrlo efikasan ali je i on vektorska vakcina i nebi me iznenadilo da ima slicnih problema kao AZ i Johnson & Johnson.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Vakcinacija Covid -19
26.4.2021 18:44:56   
dunja RR
Maslačak a šta kažeš na ovo što najavljuju proizvodnju u Torlaku? Ima li nade da ta vakcina bude dobra ili da se ne nadamo?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Vakcinacija Covid -19
26.4.2021 19:00:56   
Maslacak15
mozda. Ako budu pustili ljude da rade posao koji znaju da ga rade. Ja uopste ne sumnjam da Rusi imaju znanje i iskustvo da sklepaju vakcinu. Nikada u to nisam sumnjala. Ali mi se cini da imaju ozbiljnih problema sa masovnom produkcijom. To je zasebna disciplina.Slovaci su se nesto zalili da te neke sputnjik koje su dobili su se razlikovale od specifikacije- ne znam detalje. E sad ako mi napravimo zdravu kooperaciju gde se preuzme licenca po transparentnim pravilima, verujem da i torlak ima kadar da to pokrene. Nebih stvarno da budem iskljuciva. Ali proizvodnja vakcina je itekako kompleksna stvar eto Nemci su dali zeleno svetlo da se stara Novartis fabrika za proizvodnju vakcina namenski prebaci da proizvodi Biontech. U septembru je sve dogovoreno, znaci fabrika je i postojale, proizvodnja je krenula prosle nedelje.....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Vakcinacija Covid -19
26.4.2021 23:40:39   
Didy
Ja sam u teškoj nedoumici kad da se vakciniše, svi mi neke oprečne informacije daju koliko treba da prođe od kontakta. A mene uopšte nije jasno kakve veze ima moj kontakt sa kovid pozitivnom osobom ako se ja nisam zarazila. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Vakcinacija Covid -19
30.4.2021 6:36:04   
daca77
Baš našli sada da govore o miokarditisu, kada za 8 dana treba da primim drugu dozu Fajzera😬

Mada, izgleda da je neizbežan ili miokarditis ili perikarditis, u slučaju nevakcinacije. Moja koleginica bila je obolela od Covida još novembra prošle god., dobila kao komplikaciju perikarditis i žena se ne vrati na posao još uvek. Dr ne mogu da to saniraju, tj.izleče. Jadnica ne može ni da priča, hoda...ubija je zamaranje i gušenje.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Vakcinacija Covid -19
30.4.2021 9:15:44   
Filadendronka
Ako ti je za utehu, ja primam drugu dozu u utorak. Nista ne mora da znaci. A od covida umiru i mladi ljudi. Ja sam vagala od dva zla koje je manje. Svakako da je srece bilo da nema ni bolesti ni vakcina. 


(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Vakcinacija Covid -19
30.4.2021 9:42:33   
ivaMark
U Slo sada pricaju da nisu sigurni koliko ce jos AZ doza biti isporuceno i umesto 12 nedelja razmaka kazu da je u redu 14, 16.... a nesto sporo ide, od 120000 vakcinisanih prvom dozom, oko 500 je primilo drugu. Najavljuju da postoji opcija mesanja proizvodjaca, moze i Jonson ako nema AZ. Ludilo. 😁😁



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Vakcinacija Covid -19
30.4.2021 10:13:13   
vonavoj
I ja se bojim revakcine,treba 4.5.da primim...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Vakcinacija Covid -19
30.4.2021 11:03:27   
Tiziana
Devojke, toliko ljudi je primilo obe doze i sve je ok. Mi smo primili obe doze Fajzera..

Mislim da zaista nema mesta strahu.. Pa i kad uzmete aspirin sanse su cak i vece da imate nekakve kontraindikacije, a verovatno ne razmislite dva puta da li cete da ga popijete. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Vakcinacija Covid -19
30.4.2021 11:10:42   
ivaMark
Tiziana, pitala sam dr koja je bila u hali gde se vakcinise, da li da uzimam Aspirin ..ona je bila u fazonu: ako dodje do ugrusaka ne moze da pomogne Aspirin...u fazonu, sto je to je 😶😶🙄🙄



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Vakcinacija Covid -19
30.4.2021 15:55:04   
Tiziana
Ma no to, nisam mislila aspirin posle vakcine. 
Nego inace, generalno . On toliko moze da ima nus pojava da ako tako razmisljamo nikad ne bismo trebali da ga uzimamo.. Ne samo aspirin, gomila lekova pa niko nije u panici da li da uzme lek ili ne. 


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Vakcinacija Covid -19
30.4.2021 19:37:16   
ivaMark
Da ... da ... Tizian ... Nisam lijepo pročitao poruku. Slazem sa tobom. Kad procitas kontraindikacije koje ima Brufen, dodje ti da ga nikad ne uzmes. 

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here