RE: Vakcinacija Covid -19 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


Ana RR -> RE: Vakcinacija Covid -19 (22.1.2021 16:05:23)

Moja svekrva se danas vakcinisala kineskom vakcinom. Sad čekamo reakciju, za svaki slučaj psa sklanjamo od nje [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]







emicaa -> RE: Vakcinacija Covid -19 (22.1.2021 16:27:43)



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moja svekrva se danas vakcinisala kineskom vakcinom. Sad čekamo reakciju, za svaki slučaj psa sklanjamo od nje [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]






Dal si normalna 🤣🤣🤣🤣🤣




Ivanka 75 -> RE: Vakcinacija Covid -19 (22.1.2021 16:27:55)

Svekijevci se jutros vakcinisali. Niko bije znao da idu, dolazio komsija danas da mi kazexda, us otvorili punkt kod sportskog centra ali da nije nasao svekijevce kuci pa dosao meni da kaze.


Odem malopre da im kaxem za punkt kad oni kaxu vakcinisali se kineskom vakcinom... Cekamo rezultate... 




pari -> RE: Vakcinacija Covid -19 (22.1.2021 16:34:45)

I moja svekrva danas :) 





Ana RR -> RE: Vakcinacija Covid -19 (22.1.2021 16:35:04)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moja svekrva se danas vakcinisala kineskom vakcinom. Sad čekamo reakciju, za svaki slučaj psa sklanjamo od nje [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]






Dal si normalna 🤣🤣🤣🤣🤣


Jbg, u Kini jedu pse, pusti ti to...

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




gagana83 -> RE: Vakcinacija Covid -19 (23.1.2021 12:10:22)

Je l kod vas mogu da se vakcinišu oni se koji nisu prijavili?Kod nas su neke ljude vraćali jer nisu dobili poziv a znam i nekoliko koji su vakcinisani bez poziva.Slučajno, ti koji su vakcinisani su u stranci 🙄




Ivanka 75 -> RE: Vakcinacija Covid -19 (23.1.2021 12:32:16)

Moji svekijevci se vkacinisali a nisu se prijavili. 





dunja RR -> RE: Vakcinacija Covid -19 (23.1.2021 13:53:52)

Fajzer i Astra zeneka smanjuju isporuke za Evropu, izgleda slaba vajda da će doći do nas, običnih građana.

Slušam sada da će nabavljati indijsku vakcinu, jer je nemoguća misija doći više do ostalih vakcina, reče predsednik u vestima.

Mili, Maslačak, šta kažete na indijsku, prosto me strah i da vas pitam ...




mati -> RE: Vakcinacija Covid -19 (23.1.2021 14:53:23)

Ana, ti si hit... Da ne citiram sada ceo post... [sm=smiley36.gif]
Gaga a, ja sam pisala već, moja mama otišla da se prijavi za vakcinu, i bas tada je stigla, a verovatno su tek i počeli da zovu, pa su joj ponudili odmah da primi. Ja sam mislila da me slagala, kao idem da se prijavim, a da se odavno prijavila, da ne bi panicila. Ali onda kada se setim da joj niko nije mogao pomoći oko prijavljivanja, nikog pitala. Tako da je stvarno tako ispalo. A rekli su da će primati svi koji dodju, bez obzira da li su se prijavili.
Meni je samo hit što su je pitali kojom rukom piše, bockaju u drugu...




Maslacak15 -> RE: Vakcinacija Covid -19 (23.1.2021 15:38:32)

neznam sta bih rekla.osim da nemam elemeneta da procenjujem. o indijskoj bas nemam.pojma. nije da sumnjam da mnogi mogu da naprave vakcinu. ali za sada su samo fajzer i moderna koje su registrovane u EU i u Americi podnele detaljnu k

dokumentaciju o kljnickim studijama sa preko 30 hiljada ucesnika. Astra zeneca koja je favorizovana je brljala nesto sa rezultatima i zato kasni EU dozvola. citala sam sa su rusi podneli papire sad u sredu za EU registraciju. tako da mozda je i ruska ok...ja smatram da su vakcine generalno bezbedne i bolje da ih je sto vise ali mi je zaista tesko da kazem kakva je kineska vakcina ( ili indijska jos manje). 




Misha i Ljisha -> RE: Vakcinacija Covid -19 (24.1.2021 8:44:28)

Ja se pitam ako sam imala alergijskureakciju na virus da li cu imati alergijsku reakciju na vakcinu





jess021 -> RE: Vakcinacija Covid -19 (24.1.2021 8:44:52)

Kakvu si imala reakciju? 





Didy -> RE: Vakcinacija Covid -19 (24.1.2021 15:49:40)



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moja svekrva se danas vakcinisala kineskom vakcinom. Sad čekamo reakciju, za svaki slučaj psa sklanjamo od nje [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]







Jao, Ana, umirem od smeha! 😂




Misha i Ljisha -> RE: Vakcinacija Covid -19 (24.1.2021 17:48:50)



IZVORNA PORUKA: jess021

Kakvu si imala reakciju? 





Poviseni eozinofili kijanje i slinavljenje. Dr je rekla da imam "alergiju na virus". Moji simptomi nisu bili klasicni. 




Sanjica26 RR -> RE: Vakcinacija Covid -19 (24.1.2021 17:53:51)



IZVORNA PORUKA: Maslacak15

neznam sta bih rekla.osim da nemam elemeneta da procenjujem. o indijskoj bas nemam.pojma. nije da sumnjam da mnogi mogu da naprave vakcinu. ali za sada su samo fajzer i moderna koje su registrovane u EU i u Americi podnele detaljnu k

dokumentaciju o kljnickim studijama sa preko 30 hiljada ucesnika. Astra zeneca koja je favorizovana je brljala nesto sa rezultatima i zato kasni EU dozvola. citala sam sa su rusi podneli papire sad u sredu za EU registraciju. tako da mozda je i ruska ok...ja smatram da su vakcine generalno bezbedne i bolje da ih je sto vise ali mi je zaista tesko da kazem kakva je kineska vakcina ( ili indijska jos manje). 



Iskreno nesto mi kineska, a posebno indijska ne ulivaju poverenje. Pošto nema trenutno fajzerove ne bih eksperimentisala. 




dunja RR -> RE: Vakcinacija Covid -19 (25.1.2021 15:22:33)

Ja mislim da je spominjanje (odjednom) indijske vakcine samo marketinški potez, da svi pohrlimo na kinesku.
Jer, bolje kineska nego indijska, jel'te ;)




dunja RR -> RE: Vakcinacija Covid -19 (25.1.2021 15:23:36)

Moderna traži decu volentere za testiranje vakcine na deci KLIK




nata11 -> RE: Vakcinacija Covid -19 (25.1.2021 16:27:42)

Bez problema bih primaila i kinesku. Planirali ja i muz da idemo i cekamo u redu, da preduhitrimo novi soj virusa ali on sada kaze pojavila se informacija da ne idemo bez zakazivanja.





milicicak -> RE: Vakcinacija Covid -19 (25.1.2021 18:28:57)

Ja sam danas čekala u redu na Sajmu, primila sam vakcinu 💪





Sanjica26 RR -> RE: Vakcinacija Covid -19 (25.1.2021 18:42:43)



IZVORNA PORUKA: nata11

Bez problema bih primaila i kinesku. Planirali ja i muz da idemo i cekamo u redu, da preduhitrimo novi soj virusa ali on sada kaze pojavila se informacija da ne idemo bez zakazivanja.





Da, da. Danas sam nekoliko puta slusala da se ne ide dok se ne prijavis i dok ti ne zakažu. 




Ivanka 75 -> RE: Vakcinacija Covid -19 (25.1.2021 19:01:19)

Ja se prijavih jutros ya svaki slucaj [sm=smiley36.gif]
Ko da sam ynala da ce doneti odluku o pozivima.

Ja videh danas moju tetku na vstima, primila vakcinu pa je uvatise da kaze nesto [sm=jezicek.gif]
А ona ozbiljnaaaaaaa, a spadalo tesko [sm=jezicek.gif]




Tiziana -> RE: Vakcinacija Covid -19 (25.1.2021 19:49:11)


Ja misli da nije u pitanju neka tamo indijska vakcina, vec Astrazeneca proizvedena u njihovoj bio laboratoriji u Indiji. 
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR



IZVORNA PORUKA: Maslacak15

neznam sta bih rekla.osim da nemam elemeneta da procenjujem. o indijskoj bas nemam.pojma. nije da sumnjam da mnogi mogu da naprave vakcinu. ali za sada su samo fajzer i moderna koje su registrovane u EU i u Americi podnele detaljnu k

dokumentaciju o kljnickim studijama sa preko 30 hiljada ucesnika. Astra zeneca koja je favorizovana je brljala nesto sa rezultatima i zato kasni EU dozvola. citala sam sa su rusi podneli papire sad u sredu za EU registraciju. tako da mozda je i ruska ok...ja smatram da su vakcine generalno bezbedne i bolje da ih je sto vise ali mi je zaista tesko da kazem kakva je kineska vakcina ( ili indijska jos manje). 



Iskreno nesto mi kineska, a posebno indijska ne ulivaju poverenje. Pošto nema trenutno fajzerove ne bih eksperimentisala. 






milicicak -> RE: Vakcinacija Covid -19 (25.1.2021 19:58:34)

Indija proizvodi vakcine za AstraZeneca i ta se zove Covishield ali prave i svoju domaću, tj. klasičnu umrtvljenu koja se zove Covaxin. O kojoj onaj koji se ne imenuje priča nemam pojma 😁





Tiziana -> RE: Vakcinacija Covid -19 (25.1.2021 20:07:35)

Mislim da sam negde procitala da je ta AstraZeneca, ali nemojte me drzati za rec..


Pitanje, posto planiramo da se vakcinisemo. Kako znas da ces sigurno imati vakcinu za revakcinaciju? Koju si primila? 




milicicak -> RE: Vakcinacija Covid -19 (25.1.2021 20:20:26)

Šalu na stranu, Indija je ozbiljan proizvođač vakcina.


Tizi,ja sam primila kinesku, računam da nisu toliki idioti da nemaju sprembe druge doze za one koji su primili prve. Od Pfizera sam se oprostila jer ću za njega na red stići nikad, tj. bar ne u neko dogledno vreme. A sve mi se čini da je ova predstava sa izborom vakcine, samo to predstava i da ako nećeš da čekaš do septembra možeš da primiš samo ono što ima




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>