|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 16:33:27   
mati
Bas nas je poteralo. Učiteljica mi je poslala por u 14h da je pao, ali ga je ostavila u školi jer joj je reko da ga ne boli. Imali su i dodatni cas da se spremaju iz matematike. Ima malu modricu na obrazu i oderotinu na kolenu. Ne znam kako je pao, jer na šakama nema ništa, obiano kad se pada izgule se sake.
Upravo izmerila T 37,1 ali je ne osećam, mislila sam da nemam...
Nisam se čula sa Branki. Javiće se ona.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 17:43:33   
vocicana
Ivancice, zavrsavamo veoma vazan deo posla, pisacu kada bude bilo zavrseno. Bice valjda do polovine marta.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 18:04:08   
smeško
Јој, Мати, мрзим кад ме због тога зову из школе. Бранки у трудничкој теми? Шта ја све пропустим. У толико комбинација смо улетели да не знамо где смо. 

Глава ме растура, једва стојим и гледам. Зезнух се и попих само један кафетин. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 18:05:21   
smeško
Маро, како сте? Мати, твоја т? 

Милена, добро је да је све ок. Супер.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 18:06:51   
mati
Smeško, ja sam saznala u 11h kad je došao iz škole, javila mi mana. I bilo mi je čudno da mi uciteljica nije javila ništa. I eto, tek u 14h poslala por.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 18:42:25   
Maraj
Mame ja pozitivna. Da napisem i ovde. Ne znam.kako odmarati
Ja imam temperaturu vec 6.dana. nocas nisam spavala jer je S imala temperaturu. Danas nisam odmarala jer je S bila kuci. user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 18:56:20   
flamingos
Branki,gde si nam ti,sve ok?

Maraj,pisah i u temi.Drži se,žao mi je,baš...Hajd da što pre sve proođe.Milena,Pari,ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.Sad će komšinica da dođe da kafeniśemo i isptičamo.Sto godina se nismo videle.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 19:04:54   
pari
Maraj, baš bezveze...samo da te što pre prođe...jesu ti rekli nešto šta se dešava sa tim što si primila vakcinu i pozitivna si,da li to sad nekako utiče jedno na drugo?


Mene isto nešto glava bolucka ali dobro, nije strašno...Mi imamo još jedan čas i kraj. U pauzi bili napolju, prethodna dva dana nismo izlazili uopšte...Jedva čekam vikend...Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 19:09:57   
Ivanka 75
Uh Maraj. Kakav savet su ti dali? 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 19:12:08   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Uh Maraj. Kakav savet su ti dali? 



Nikakav ivanka . Samo su mi poslali sms da sam pozitivna i poruku gde pise da je terapija 2g vit C i neki D vitamin

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 20:35:21   
Ivanka 75
A kako da se ponasas posto si primila prvu dozu? Nista? Ni lekaru da se javis? 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 22:03:38   
Misha i Ljisha
Ja danas kao premlacena. Sunce me uprzilo u kolima prispavalo mi se. Ma jedva ceo dan funkcionisem. 
Prijavila sam se na izlet povodom 8.marta u skoli😂 prvi put u zivotu. Ajd malo da se druzim s kolegama ako ne otkazu zbog korone. 
Sledeca nedelja opet frka. Dedlajni. Ludnica ucenje domaci ....prezivecu. za sad se radujem vikendu bez privatnih casova

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 02/21
25.2.2021 22:58:26   
Sanjica26 RR
Samo da mahnem. Nemam kad da pisem. Odoh da spavam. Sutra ustajem rano. Laku noc svima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 02/21
26.2.2021 6:31:40   
flamingos
Dobro jutro.Maraj,Pari,ostale mame,kako ste?Javljaju i za danas lepo vreme.Mm çe da ode do sela,nas dve u školu.Pa kad dođem ručak,neki kolač da napravim itd.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 02/21
26.2.2021 8:15:50   
Milena18
Dobro jutro, mame!
Petaaaak! Konačno.
Maraj, kako ste? Da li je S prošla temperatura?
Mati, kako ste vi?
M danas nije otišla u vrtić, ide kod babe da se igra sa drugaricom. Sveki prošle nedelje zamalo da ubode nervni slom od njih dve, ali šta da joj radimo user posted image




< Poruku je uredio Milena18 -- 26.2.2021 8:16:11 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 02/21
26.2.2021 8:35:08   
Ivanka 75
Dobro jutro vam zelim i svako dobro!

Ja danas rasprodata. Nadam se da cu uspeti i nesto da pojedm izmedju. Da doruckujem bar kako treba pa na radne zadatke sto bi rekla Sanjica 😊

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 02/21
26.2.2021 9:15:47   
mati
Hej majke... Ja na testiranju. Čekam. Kakvih ljudi ima, evo jedan viče diže tenziju a doveo dete... Strasno. Najteže mi pada što ako sam pozitivna M mladji neće moci na takmičenje.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 02/21
26.2.2021 9:23:45   
flamingos
Mati,javi kakva je situacija.❤


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 02/21
26.2.2021 9:28:55   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: mati
Hej majke... Ja na testiranju. Čekam. Kakvih ljudi ima, evo jedan viče diže tenziju a doveo dete... Strasno. Najteže mi pada što ako sam pozitivna M mladji neće moci na takmičenje.

nas narod user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 02/21
26.2.2021 9:30:26   
Maraj
Jutro mame. Cekam u redu za doznaku. Sa svima.jedan je red i za testiranje i za sve ostalo. Guzve nenormalne. Ja i dalje imam T 37.7 Sje bolje. Njoj ne prelazi 37.3 tako da joj ni ne dajem brufen,vec 2.dan.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori mama 02/21
26.2.2021 15:06:46   
pari
Maraj, baš bezveze što moraš da čekaš bolesna ... Nadam se da će ti brzo biti bolje!

Mati, i ti isto!
Ja sam od sinoć nešto slomljena, sinusi me bole, a i malaksala sam...Moram do apoteke da uzmem nešto...Danas imamo dosta domaćeg, a i nekoliko časova još... A mm mi dolazi baš kasno jer ide kod frizera... 
Osećam da sam ljuta na mm jer on ide na posao, ručak sa ljudima, kod frizera, u radnju, vozi se sam u autu i sluša muziku...a ja ne... Nervira me što se tako osećam jer nije on birao da on radi, a ja ne i normalno je da on ima sve te aktivnosti, a ja ne...
Kako ste vi mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori mama 02/21
26.2.2021 15:47:25   
smeško
Пари, издржи још мало и кад се навикнете, можда да упишеш Т у вртић? Нормално је да то осећаш, све ми прођемо кроз то. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori mama 02/21
26.2.2021 15:58:46   
Milena18
Pari, možete li se vi organizovati tako da i ti nekad imaš malo vremena za sebe? Jeste da ti ne ideš na posao i poslovne ručkove, ali ne znači da ne treba nekad sama da prošetaš, odeš kod frizera ili do prodavnice. Sigurno tm ima nekad slobodan dan. Ne ljuti se na sebe, to što osećaš je sasvim normalno. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori mama 02/21
26.2.2021 22:34:28   
Sanjica26 RR
Konacno petak. Bas sam se umorila ove nedelje. Sutra cu za inat da spavam do 10. Laku noc svima💓



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori mama 02/21
27.2.2021 8:19:27   
flamingos
Dobro jutro.Maraj,Mati,ostale mame,kako ste?Pari❤Ja od 6 budna.Ustadoh da skuvam kafu i stavila sam sarmu da se kuva.Sad da zamesim testo za hleb.U 14 h inamo zakazano kod frizerke-mene da ofarba,a Anđeli da skrati krajeve.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here