|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/21
27.2.2021 9:24:41   
mama Jo
Pozdrav drage.
Flamingos bas si poranila, bravo!
Maraj, bas dugo imas temperaturu, zar ne? Nadam se da ces sto pre biti skroz fit, i ti i S, a kako ti je L, i tm?
Pari, razumem te sve... Moras nekako naci nacina da organizujes vreme nekada tako da dobijes i ti prostora, za sta god... I ja sam se potpuno isto tako osecala dugo, skroz te razumem...

Mi smo sinoc stigli kuci, bilo je bas lepo, 5 dana i sasvim dovoljno. Vreme je bilo super, preko dana smo bili u sumi gde sunce pece samo tako, a posle 4 odemo na stazu gde je bilo snega pasesankamo i kliskamo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 02/21
27.2.2021 9:35:47   
flamingos
Mama Jo,drago mi je da ste se lepo proveli.Kako ti je mama?Pozdrav,ljubim te.Ne brini,biće sve ok.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 02/21
27.2.2021 10:42:24   
Tiziana
Dobro jutro devojke.

Flamingos, ja ti se divim koliko si organizovana i vredna, posebno se divim tvom detetu koje u petak uradi domaci i spakuje ranac za ponedeljak!!! Svaka cas_t. Kod mene se to NIKADA nije desilo.
Mi smo spavali do kasno. Pijemo kafu pa cemo do pijace.. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 02/21
27.2.2021 11:09:37   
emicaa
Dobar dan.Spavali smo dugo,kad sredimo stan idemo u set_nju.Juce nam je dosao od zaove sin,ostaje do sutra.Jos dva dana i gotov raspust

Pari razumijem te,iako ne radis i tebi treba vrijeme samo za tebe.Pricaj sa tm,bar dva puta mjesecno da vikendom odes negdje,bar na dva-tri sata ali bez djece

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 02/21
27.2.2021 11:15:40   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Jel sam bese rekla da cu da spavam do 10? Ustala rano kad je mm krenuo na posao, uzela da ucim. Malo ucila, ustala S. Peci palacinke i sad sam zavrsila kod frizera. Ceka me brdo posla.

Deca ce verovatno ceo dan napolju da se igraju. Ucenje su zavrsile, pa su slobodne. Samo T vežba za smotru. Nastavnica je odusevljena kako svira violoncelo. Aprila ide na koncert. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 02/21
27.2.2021 11:45:15   
flamingos
Tiziana,hvala.❤.Devica u horoskopu-bežite od mene,ha,ha.Šalim se.Tako je od prvog razreda.Naučila sam je da se nosi parolom"Što možeš danas,ne ostavljaj za sutra".Odmiri se,jede,završi domaći,ranac spakuje i slobodna je do ponedeljka.Malo provežba ukoliko ima kontrolne,a sad je sve prošlo,tako da odosmo danas u šetnju,pa kod frizerke Završih sve što sam planirala.Odoh samo šporet da oribam,kuvala se sarma.Uživajte u vikendu.Branki,mislim na tebe.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 02/21
27.2.2021 12:30:47   
mati
Zdravo majke...
Sanjice neka si se naspavala. I treba da das sebi malo oduška i privilegije. Neće svet da stane...
MJ, super vas je poslužilo vreme, uživali ste...
Flam, dobaci neku sarmu... user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 02/21
27.2.2021 12:48:06   
Sanjica26 RR
Mati, da sam se stvarno naspavala. user posted image Probudila sam se u 7 kad je mm krenuo na posao. On je bas tih, ali ja sam se nesto trgla. Lose sam sanjala.
Zakovala sam se za racunar. Moram da odradim za skolu, pa posle da spremam rucak i da ucim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 02/21
27.2.2021 12:52:43   
flamingos
Mati,stiže sarma.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 02/21
27.2.2021 13:17:54   
Maraj
Dan mame. Ja leskarim. Rekla sam mm da smisli sta cemo za rucak. I on otisao da naruci cevape user posted image on kad organizuje ili ce rostilj ili ce smutiti neke makarone/spagete
Ja sam ok i dalje imam blagu T 37.2
Jutros sat vremena cekala u laboratoriji. I tamo guzve... nalazi krvi mi ok.
S nisam radila laboratoriju. Nema vise temperaturu. Uzela sam da je inhaliram fizioloskim, i manje kaslje hvala Bogu...
L i mm su dobro user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 02/21
27.2.2021 15:34:59   
Milena18
Maraj, znači bolje ti je nego pre par dana?
Sanjice, nađeš li ti nekada vremena za odmor? 

Moji danas išli da gledaju Tri praset_a lutkarsku predstavu, ja sam za to vreme odvezla auto kod majstora. Posle smo išli na sladoled. Mislila sam da opet izađemo posle ručka, ali vreme se pokvarilo, baš je tmurno i hladno. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 02/21
27.2.2021 16:08:05   
Ivanka 75
Haj haj user posted image
Drage moje drago mi je sto vam je bolje i bolje! Maraj user posted image
ja kao vredna danas user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 02/21
27.2.2021 16:47:38   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Milena18

Maraj, znači bolje ti je nego pre par dana?
Sanjice, nađeš li ti nekada vremena za odmor? 

Moji danas išli da gledaju Tri praset_a lutkarsku predstavu, ja sam za to vreme odvezla auto kod majstora. Posle smo išli na sladoled. Mislila sam da opet izađemo posle ručka, ali vreme se pokvarilo, baš je tmurno i hladno. 




Milena, nema odmora dok traje obnovauser posted image
Ja i nemam vremena da odmaram. Sta da radim, kad sam sebi natovarila sto obaveza. Ne vredi.
Da me vidis juce, otisla u 7 ujutru u skolu. Tamo sam imala dezurstvo. Otisla na cas, posle se vratila na dezurstvo i krenulo mi je predavanje iz grckog. Nadgledala decu sta rade za vreme odmora. Cak sam uspela da odgovorim na neko pitanje. Do kuce i dalje slusala predavanje. Profesorka mi kaze izvolite Sanja citajte. A ja hodam. user posted image Na kraju kad sam dosla kuci, krenuo je grcki 2 i tad me je izresetala sa pitanjima uzduz i popreko. Zadovoljna sam. Dosli moji, samo smo rucali i poslala sam ih sve u svoje sobe, a ja ribala. I naravno u neko doba nazad na posao u skolu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 02/21
27.2.2021 19:21:16   
mati
Sanjiće, baš sam mislila da si odmorila. Moraš da predahnes malo...
Ja sam i noćas loše spavala, najmanje pet puta sam ustajala, bebe ispadale iz korpe a Mazuljica ne ume da ih vrati.
Mame, nadam se da ste iskoristile ovaj lep dan...
Edit: Sanjice samo da znaš da mi tastatura ispravlja pa ispadne slovo Ć, izmenim kad vidim... user posted image

< Poruku je uredio mati -- 27.2.2021 19:24:30 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 02/21
27.2.2021 19:46:05   
Sanjica26 RR
Razumela sam odmah😄

Ja legoh u krevet. Da malo citam i spavanjac. T sprema njima dvema veceru. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 02/21
27.2.2021 22:05:54   
Milena18
Sanjice, nadam se da sada spavaš 😁 Iskreno, ja ne bih izdržala taj tempo, u to sam sigurna.


Odoh da gledam neki film. 
Laku noć, mame. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 02/21
27.2.2021 22:33:49   
Tiziana
Mi smo danas isto bili u petoj brzini. Ja zaista tokom nedelje ne stizem da usisavam i cistim, stvarno ne znam gde bih to udenula pa nam vikend ostaje za to.

Malo pijaca, malo ciscenje i sredjivanje, malo rucak. Posle vezbala malo sa sinom matis, sutra opstinsko, a osim 2 dodatne u skoli, nije stigao da vezba jer zaista za skolu svaki dan ima jako puno da radi.Izasao je raspored pisanih provera, sa izuzetkom neke dve nedelje, SVAKE nedelje ima neki pismeni/kontrolni, a desava se da nekad ima i 2 u istoj nedelji. Udarnicki, nema sta. Kako bude sutra bice...Predlog za lagani film subotom, Locked Down, na HBO Go. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 02/21
28.2.2021 9:35:38   
flamingos
Dobro jutro.Tiziana,srećno na opštinskom takmičenju.Evo ja u kuhinji,pa da peglam.U 14 h mi dolazi prijateljica.Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.Uživajteu nedelji.❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 02/21
28.2.2021 16:29:41   
vonavoj
Tizi,kako je proslo takmicenje?Mene drma pms..samo sto nisam dobila. Ustala sa glavoboljom..pa me tata zove,pala baba,da idem,dosla hitna..3h smo cekali doktora..polomila kuk,mora operacija..dusu sam isplakala..86g,em je sama tamo,nema poset_a,znamo svi kako je u bolnici.. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 02/21
28.2.2021 16:38:56   
flamingos
Von,baš mi je žao.Jadna baka...


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 02/21
28.2.2021 16:42:09   
Ivanka 75
O Von 😔 Nije  bila sama kad je pala? 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 02/21
28.2.2021 16:43:46   
Tiziana
Von, jos uvek ne znamo. Kaze da je 3 zadatka znao odmah, a da je dva uradio na neki svoj nacin i da nije siguran da li je dobro.Bese i tvoje dete na opstinskom bilo? On je stvarno jako dobar u matisu i od prvog na svim takmicenjina bude dobar, uvek dobije neku nagradu. Ali ove god stvarno mislim da nisu bas bili uslovi za takmicenja a on nije bas neka vrednica da ce da sedi i vezba sam. Nece da odustane, a smara ga da vezba...On je malo tezi karakter..
Baku ako ikako mozete prebacite u Bgd na Banjicu. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 02/21
28.2.2021 17:01:28   
vonavoj
Tizi,moja je imala 60 na skolskom,pa su digli granicu na 70,pa nije prosla..

Nemamo nikakvu vezu za Bg,a i nasi ne saljy..neka joj je Bog u pomoci...jadna..

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 02/21
28.2.2021 22:10:58   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Mama koje bakine kolace pravite? One sa masti pa sto se prave kuglice ili one sa uljem sto se razlivaju?


Tizi uglavnom preko 70 se prolazi jedino ako se jako lose uradi generalno onda puste ispod 70. Ove godine takmicenje iz fizike...no koment. Pa to nisu teski zadaci za uzrast. Da vam pricam kakvi su bili nasi z takmicenje ovo je truba...vidi se na scim nivoima da je kvalitet nastave opao i da su nam deca ostecena debelo. I to ne mislim sad samo onlajn nastavom. Ovi zadaci su se nekad nalazili na nasim kontrolnima za sve djake a ne na takmicenjima. No to sad...polemika do beskraja...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 02/21
28.2.2021 22:21:35   
Tiziana
Ljiiso, znam da se sa preko 70 ide dalje.Da, kvalitet je pooosebno ove godine opao gledajzci rezultate sad sa opstinskog iz matisa. Moje dete je zavrsilo 13. ,a nije se proslavio. Proslih godina je bio znacajno bolji, ali se nisu proslavili ni oni ispred njega. Generalno se vidi da je proteklih godinu dana polu baceno. Na stranu sto ih je i znacajno manje ucestvovalo nego ranije. .. 
Ponedeljak😒




(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here