RE: Razgovori mama 02/21 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Maraj -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 9:39:23)

Jutro mame.
Ja jos malo pa na posao.
Ljiso imala je kacigu? Sta ona kaze, jel.se dobro udarila?
Ma, sto se L vrtica tice... treba da pisem tamo u temi al nikako da se saberem i krenem da pisem. Uglavnom L ima jednu vaspitacicu koja je "stara skola". Nista ne funkcionise bez kazne kod nje. A u slucaju L ,to je kazna na kaznu. Jos kazna koju L ne moze da podnese a to je izmestanje iz grupe. I to ne bukvalno vec ga npr za vreme rucka ne stavi za sto gde njegova grupa sedi, vec ga izmesti za poseban sto. I on jako pati zbog toga. A znate zasto ga izmesti! Zato sto se L smeje. Dakle...poceli su da kaznjavaju decu zato sto se smeju!!!
Bas sam ljuta za vikend bila. Spavala nisam. Juce sam ista da razgovaram sa njom al kako nije dosla na posao isla sam kod upravnice. I sprwmna sam da ovo izguram do kraja jer bas bas ova vaspitacica preteruje, toliko da mi i vaspitacice iz sobe pored to kazu...




flamingos -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 9:41:03)

Moja Anđela počela košarku da trenira,pisala sam.Počela korona i prekine.Inače,sa oduševljenjem je odlazila na svaki trening.Baš voli.Videćemo,možda i nastavi.Nismo insistirali da bilo išta trenira sve dok sama nije poželela.Mama Jo,kako si,kako mama?Ljisho,dobro da nije velika povreda,Ja u kuhinji,kuvam pasulj,pečem picu.Tmurno vreme.Pozdrav svima.❤





emicaa -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 13:40:02)

Opet me izbacuje kad pisem 🤦‍♀️treci put od jutrosNego,Davidu se temperatura sama od sebe spustila na 37.4.Jutros oko 9 je bila 37.8.Dora se vratila iz skole sa jos jednim zubom manje,a jos jedan se bas klima.Mnogo mi je smjesna ovako bezzuba 😂




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 14:41:36)

Dobar dan. I nama se jos jedan zub klima i opet je izbio drugi iza njega. A sad u ludilu ne želi da je vodim kod zubara.
Meni vec nekoliko puta od jutros izbacuje forum kad kucam. Poludeo je nacisto. 
Bas sam umorna. Nista nisam sinoc spavala. Isla u selo. Bas je bila magla u putu. Uopste mi nije bilo prijatno dok sam vozila. Sad cu opet na nastavu. Mm je isao do pedijatra da prepise T dr AB. Ima bakteriju u grlu. 





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 14:41:51)

I opet me izbaci. 





mati -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 14:45:24)

Emice, Sanjice, koju verziju RR koristite? Ja sam non stop prijavljena, ne znam kako. Danima. Ne izbacuje me vise uopšte. Koristim samo desktop verziju, na telefonu, na nju sam navikla i to je... [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 15:06:28)

Tu istu koristim kao i ti🙂. 





mama Jo -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 15:27:39)

I ja koristim desktop verziju na telefonu i izbacuje me.

Hvla sto pitate, mama je ok za sada. Ide prekosutra da vadi krv, da vidimo kakva je situacija, i sledece nedelje kod interniste vec, pa da je pogleda i da cujemo njegovo misljenje. Ja sad samo ponavljam da ce biti sve u redu!

Jess, sve razumes onda... Ja se samo plasim kako ce sve izgledati kad bude trebala da krene u obavezno predskolsko, od septembra. Nekada ne mogu prosto da verujem da na trening od sat vremena ne moze da izdrzi bez nas 🙄
Isto se pitam gde je tacno granica, da ih ne forsiramo, a opet da shvate da je za njih vazno da imaju svoje drugare, obaveze i ostalo.

Sa atletikom smo se bas potrudili... Mi smo njoj stalno govorili da ne mora ona ceo trening da odradi ako joj je tesko, kad se umori da sedne, da slobodno moze da preskoci vezbu ako joj se ucini da je tesko... I sa trenerom smo porazgovarali nasamo kad smo videli da je pocela da govori da nece vise da ide. On je najnormalnije prihvatio sve naravno, a uvek ju je gotivio, jer je ona stvarmo bila super, i s obzirom da se najkasnije prikljucila grupi, odlicna je bila, uvek ju je pohvalio bar jednom na svakom gotovo treningu. Ali dzaba...
Sad cemo je malo pustiti, necemo joj njditi nista neko vreme, pa cemo pnda opet probati.




emicaa -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 15:28:33)

Ja sam na mobilnoj verziji.Mislim da trebamo o ovome o problemima na RR.

Sanjice,Dori su obadvije donje jedinice rasle a stare jos bile tu.Zubar rekao vratice se same sa svoje mjesto i za sad mi se cini da je ok




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 15:40:36)

Ja sam oduvek na mobilnoje verziji i nikad me ne izbacuje, valjda se necu ureci sad 🤣


Iznervira me moja mama malopre, jos me glava boli 🙁Dva meseca izbegavam sukob, pazim sta i kako kazem, dal ce joj se svideti ili ne, obilazim obilazim i malopre PUF! Svako svoje nasledstvo nek sa sobom nosi, ja sam i dete bila kad sam govorila da mi nista ne treba. 
PUF PUF 😊




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 16:52:26)

mama jo, vreme joj je da ide u vrtic. 🙂

Pisem posle. 




mama Jo -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 17:29:56)

Znam ja da jeste, svesna sam, ali to je izgleda jace od mene, ne znam sta da kazem.

Gde ste mame, nema vas, sta radite?
Meni neki pad energije naisao, ovih dana sam sva nesto napeta i nervozna i samo sam nesto radila, spremala, decu napolje, sad sedoh da popijem kafu na miru pa da probamo opet malo napolje, bili smo jutros, ali sta cemo sad do spavanja unutra...




mama Jo -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 17:30:35)

Ivanka, neke ozbiljne teme, a?




emicaa -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 17:41:36)

Ivanka neke stvari je najbolje odmah rijesiti,bez zaobilazenja i uljepsavanja.Sad drmni jednu ljutu da se smiris.

Ja djeci dala tablet.Dok sam pricala sa mamom ko dvije cavke napali na mene.Daj mi to,daj mi to.Jos sincina,ljubi ga majka,kad je bolestan postane drama queen 🤦‍♀️Mama jol one nisu nikako isle u vrtic?




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 17:49:27)



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ivanka, neke ozbiljne teme, a?


Mnogo, i sad kad ja hocu da preuzmem inicijativu u njenu korist, jer ona ne zna  u stvari sta hoce a samo prica i dosadjuje nerealnim planovima, i sad kad hocu da pomognem ona me napade. Ma nebitno, oduvek je tako. Nego me izludi kad znam kad zapocne neke price na koju stranu ce otici. Samo ne zna sta hoce a kuka da treba to da uradi i kad joj kazem ajde to da uradimo ona okrece pricu skroz. 
Zbrkah sve 😊




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 17:52:30)

Emice, bas zato sto hocu da presecem i zavrsim s tim jer to se povlaci verovali ili ne 40 godina i vise, ispdne rasprava.
Ma uvek ista pesma 😊




mama Jo -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 17:53:18)

Ivanka, razumem skroz o cemu pricas, iako bas ne znam tacno o cemu se radi, ali razumem stvarno. Pusti... I oni se malo pogube, nekad i iz najbolje namere, a uvek je lakse pricati nego uraditi. Ne daj se iznervirati, kad vec kazes da je uvek tako. Samo govori - da, da... Namdam se da te je prosla ljutnja? 😊

Emice, ne smem ni da napisem da nikako nisu isle... Aj' mala, mala je tek sad napunila 3, njoj je sad i pravo vreme da krene, ali starija... 5,5 😐




jess021 -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 17:59:24)

Mama jo, nema sta ni da ide do do sept, do predškolske, tako ce i moje.

Mislim to je moje misljene🙃




mama Jo -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 18:01:42)

Pa tako ce izgleda i biti. Cek, je l' i tvoja L lredskolac od septembra?




emicaa -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 18:05:34)

Mama jo,Dora nije isla u zabaviste.Ja aam mialila kad krene u predskolako bice haos.Ali je u stvari bilo suprotno.Obozavala je ici,a i sad u skolu ide vrlo rado..Ja mislim da djrca treba da budu sa djecom,ali ako nece kao moja T tad,onda sta da radis.Ja sam nju pokusavala vodit u zabaviste,ona place dok ne bude da skoro pocne povracati.Onda bolest,pa godina dana lijecenje i nista od toga





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 18:10:31)

Jess, promeni tikere.[sm=smiley36.gif]

Imamo temu o vrticu, pa pređite tamo.




jess021 -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 18:27:33)

Sanjice, sta je to? Ja sam na mobilnoj verziji, pa nista ne vidim od toga





jess021 -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 18:29:53)

Sad sam videla, verovatno je prestalo da broji kad sam presla na ovu verziju





Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 18:31:00)

Proslo me, mene uvek brzo prodje. Ali mi uvek bude krivo. Puca mi glava. 





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/21 (2.2.2021 18:31:35)

Jess, promeni tikere.[sm=smiley36.gif]

Imamo temu o vrticu, pa pređite tamo, a i predškolsko [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>