|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 9:39:23   
Maraj
Jutro mame.
Ja jos malo pa na posao.
Ljiso imala je kacigu? Sta ona kaze, jel.se dobro udarila?
Ma, sto se L vrtica tice... treba da pisem tamo u temi al nikako da se saberem i krenem da pisem. Uglavnom L ima jednu vaspitacicu koja je "stara skola". Nista ne funkcionise bez kazne kod nje. A u slucaju L ,to je kazna na kaznu. Jos kazna koju L ne moze da podnese a to je izmestanje iz grupe. I to ne bukvalno vec ga npr za vreme rucka ne stavi za sto gde njegova grupa sedi, vec ga izmesti za poseban sto. I on jako pati zbog toga. A znate zasto ga izmesti! Zato sto se L smeje. Dakle...poceli su da kaznjavaju decu zato sto se smeju!!!
Bas sam ljuta za vikend bila. Spavala nisam. Juce sam ista da razgovaram sa njom al kako nije dosla na posao isla sam kod upravnice. I sprwmna sam da ovo izguram do kraja jer bas bas ova vaspitacica preteruje, toliko da mi i vaspitacice iz sobe pored to kazu...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 9:41:03   
flamingos
Moja Anđela počela košarku da trenira,pisala sam.Počela korona i prekine.Inače,sa oduševljenjem je odlazila na svaki trening.Baš voli.Videćemo,možda i nastavi.Nismo insistirali da bilo išta trenira sve dok sama nije poželela.Mama Jo,kako si,kako mama?Ljisho,dobro da nije velika povreda,Ja u kuhinji,kuvam pasulj,pečem picu.Tmurno vreme.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 13:40:02   
emicaa
Opet me izbacuje kad pisem 🤦‍♀️treci put od jutrosNego,Davidu se temperatura sama od sebe spustila na 37.4.Jutros oko 9 je bila 37.8.Dora se vratila iz skole sa jos jednim zubom manje,a jos jedan se bas klima.Mnogo mi je smjesna ovako bezzuba 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 14:41:36   
Sanjica26 RR
Dobar dan. I nama se jos jedan zub klima i opet je izbio drugi iza njega. A sad u ludilu ne želi da je vodim kod zubara.
Meni vec nekoliko puta od jutros izbacuje forum kad kucam. Poludeo je nacisto. 
Bas sam umorna. Nista nisam sinoc spavala. Isla u selo. Bas je bila magla u putu. Uopste mi nije bilo prijatno dok sam vozila. Sad cu opet na nastavu. Mm je isao do pedijatra da prepise T dr AB. Ima bakteriju u grlu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 14:41:51   
Sanjica26 RR
I opet me izbaci. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 14:45:24   
mati
Emice, Sanjice, koju verziju RR koristite? Ja sam non stop prijavljena, ne znam kako. Danima. Ne izbacuje me vise uopšte. Koristim samo desktop verziju, na telefonu, na nju sam navikla i to je... user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 15:06:28   
Sanjica26 RR
Tu istu koristim kao i ti🙂. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 15:27:39   
mama Jo
I ja koristim desktop verziju na telefonu i izbacuje me.

Hvla sto pitate, mama je ok za sada. Ide prekosutra da vadi krv, da vidimo kakva je situacija, i sledece nedelje kod interniste vec, pa da je pogleda i da cujemo njegovo misljenje. Ja sad samo ponavljam da ce biti sve u redu!

Jess, sve razumes onda... Ja se samo plasim kako ce sve izgledati kad bude trebala da krene u obavezno predskolsko, od septembra. Nekada ne mogu prosto da verujem da na trening od sat vremena ne moze da izdrzi bez nas 🙄
Isto se pitam gde je tacno granica, da ih ne forsiramo, a opet da shvate da je za njih vazno da imaju svoje drugare, obaveze i ostalo.

Sa atletikom smo se bas potrudili... Mi smo njoj stalno govorili da ne mora ona ceo trening da odradi ako joj je tesko, kad se umori da sedne, da slobodno moze da preskoci vezbu ako joj se ucini da je tesko... I sa trenerom smo porazgovarali nasamo kad smo videli da je pocela da govori da nece vise da ide. On je najnormalnije prihvatio sve naravno, a uvek ju je gotivio, jer je ona stvarmo bila super, i s obzirom da se najkasnije prikljucila grupi, odlicna je bila, uvek ju je pohvalio bar jednom na svakom gotovo treningu. Ali dzaba...
Sad cemo je malo pustiti, necemo joj njditi nista neko vreme, pa cemo pnda opet probati.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 15:28:33   
emicaa
Ja sam na mobilnoj verziji.Mislim da trebamo o ovome o problemima na RR.

Sanjice,Dori su obadvije donje jedinice rasle a stare jos bile tu.Zubar rekao vratice se same sa svoje mjesto i za sad mi se cini da je ok

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 15:40:36   
Ivanka 75
Ja sam oduvek na mobilnoje verziji i nikad me ne izbacuje, valjda se necu ureci sad 🤣


Iznervira me moja mama malopre, jos me glava boli 🙁Dva meseca izbegavam sukob, pazim sta i kako kazem, dal ce joj se svideti ili ne, obilazim obilazim i malopre PUF! Svako svoje nasledstvo nek sa sobom nosi, ja sam i dete bila kad sam govorila da mi nista ne treba. 
PUF PUF 😊

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 16:52:26   
Sanjica26 RR
mama jo, vreme joj je da ide u vrtic. 🙂

Pisem posle. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 17:29:56   
mama Jo
Znam ja da jeste, svesna sam, ali to je izgleda jace od mene, ne znam sta da kazem.

Gde ste mame, nema vas, sta radite?
Meni neki pad energije naisao, ovih dana sam sva nesto napeta i nervozna i samo sam nesto radila, spremala, decu napolje, sad sedoh da popijem kafu na miru pa da probamo opet malo napolje, bili smo jutros, ali sta cemo sad do spavanja unutra...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 17:30:35   
mama Jo
Ivanka, neke ozbiljne teme, a?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 17:41:36   
emicaa
Ivanka neke stvari je najbolje odmah rijesiti,bez zaobilazenja i uljepsavanja.Sad drmni jednu ljutu da se smiris.

Ja djeci dala tablet.Dok sam pricala sa mamom ko dvije cavke napali na mene.Daj mi to,daj mi to.Jos sincina,ljubi ga majka,kad je bolestan postane drama queen 🤦‍♀️Mama jol one nisu nikako isle u vrtic?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 17:49:27   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ivanka, neke ozbiljne teme, a?


Mnogo, i sad kad ja hocu da preuzmem inicijativu u njenu korist, jer ona ne zna  u stvari sta hoce a samo prica i dosadjuje nerealnim planovima, i sad kad hocu da pomognem ona me napade. Ma nebitno, oduvek je tako. Nego me izludi kad znam kad zapocne neke price na koju stranu ce otici. Samo ne zna sta hoce a kuka da treba to da uradi i kad joj kazem ajde to da uradimo ona okrece pricu skroz. 
Zbrkah sve 😊

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 17:52:30   
Ivanka 75
Emice, bas zato sto hocu da presecem i zavrsim s tim jer to se povlaci verovali ili ne 40 godina i vise, ispdne rasprava.
Ma uvek ista pesma 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 17:53:18   
mama Jo
Ivanka, razumem skroz o cemu pricas, iako bas ne znam tacno o cemu se radi, ali razumem stvarno. Pusti... I oni se malo pogube, nekad i iz najbolje namere, a uvek je lakse pricati nego uraditi. Ne daj se iznervirati, kad vec kazes da je uvek tako. Samo govori - da, da... Namdam se da te je prosla ljutnja? 😊

Emice, ne smem ni da napisem da nikako nisu isle... Aj' mala, mala je tek sad napunila 3, njoj je sad i pravo vreme da krene, ali starija... 5,5 😐

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 17:59:24   
jess021
Mama jo, nema sta ni da ide do do sept, do predškolske, tako ce i moje.

Mislim to je moje misljene🙃

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 18:01:42   
mama Jo
Pa tako ce izgleda i biti. Cek, je l' i tvoja L lredskolac od septembra?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 18:05:34   
emicaa
Mama jo,Dora nije isla u zabaviste.Ja aam mialila kad krene u predskolako bice haos.Ali je u stvari bilo suprotno.Obozavala je ici,a i sad u skolu ide vrlo rado..Ja mislim da djrca treba da budu sa djecom,ali ako nece kao moja T tad,onda sta da radis.Ja sam nju pokusavala vodit u zabaviste,ona place dok ne bude da skoro pocne povracati.Onda bolest,pa godina dana lijecenje i nista od toga



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 18:10:31   
Sanjica26 RR
Jess, promeni tikere.user posted image

Imamo temu o vrticu, pa pređite tamo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 18:27:33   
jess021
Sanjice, sta je to? Ja sam na mobilnoj verziji, pa nista ne vidim od toga



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 18:29:53   
jess021
Sad sam videla, verovatno je prestalo da broji kad sam presla na ovu verziju



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 18:31:00   
Ivanka 75
Proslo me, mene uvek brzo prodje. Ali mi uvek bude krivo. Puca mi glava. 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 18:31:35   
Sanjica26 RR
Jess, promeni tikere.user posted image

Imamo temu o vrticu, pa pređite tamo, a i predškolsko user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here