|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 22:02:04   
pari
Kod nas snežna oluja već dva dana...puno snega...nema škole ni juče ni danas. Juče su samo mm i M izlazili napolje jer je baš duvalo, a danas smo nas troje išli dva puta po 50min...oni uživaju u snegu...a ja se smrzla...

Nisam dobro obučena definitivno,nemam ski pantalone, čizme mi isto nisu najbolje za sneg, rukavice isto.  Ja treba da dobijem ovih dana, pila sam ceo mesec cyclo proginovu, mislim da me hormoni prilično drmaju, nešto sam baš nervozna...
Ivanka, drži se...
Sve vas puno pozdravljam!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 02/21
2.2.2021 22:14:20   
Ivanka 75
Pari user posted image
Bas mislih na tebe danas user posted image
Uzivajte u snegu!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 7:23:00   
emicaa
Dobro jutro,cekam jos malo pa da nazovem skolu.Ostavicu i T kod kuce.Nema temperaturu ali uopste nije fit.Zali se da je boli grlo.

Pari saljem zagrljaje 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 7:52:59   
Maraj
Jutro i od mene. Ja da popijem kafu, pa cu na posao. Moram da odrzim neku radionicu preko zoom-a pa posle na casove... posle treba da trcim na otvorena vrata kod L. Sve u svemu, danas necu stati...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 8:04:33   
jess021
Jutro mame!


Emice, kako je D? Ja budna od 6h, macka naravno 
Mama jo, da i L ce od sept u predskolsko i za sad mislim da nece biti problema. Evo ovo jos i necu vise o vrticu Napolju sunce, danas imam rucak od juce tako da cemo napolje. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 8:05:24   
Milena18
Jutro!
Mama Jo, nije ni čudo što si napeta pored svega što se dešava sa mamom. Samo da ona bude dobro, pa ćeš se i ti vratiti u normalu.
Pari, šaljem ti zagrljaj.
Mi išle juče u Dexy Co da iskoristimo ostatak novogodišnjeg vaučera. Izabrala je neku mašinu za šivenje. Jutros se u pola 7 igrala, kaže "vidi kako sam lepu tkaninu izatkala" user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 8:18:02   
mama Jo
Jutro 😊
Taman sela da popijem kafu kad se mladje cedo probudi 😐
I mi imamo rucka tako da cemo danas da iskoristimo ovo sunce, mada pise ds ce i narednih dana biti lepo.
Pari, saljem ti zagrljaj!
Maraj, javi kako je bilo u vrticu, je l' ides na razgovor kod one vaspitacice?
Milena user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 8:42:22   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. D juce dobro. Jutros povraca. Ali boli je stomak. A od udarca u glavu je ne bi boleo stomak tako da je logicki zakljucak utrefio nam se stomacni. 


No pratim pa cu videti. Danas i u skolu treba da stignem. 

Mama jo moja D kad je krenula na klizanne prvo sam bila sa njom onda je imala fazu kad sam tamo oce napolje sa leda da bude sa mnom pa sam tad je bukvalno ostavljala i isla da se set_am po spensu. I sve ok kad nisam tamo. Pa je onda jedno vreme trazila da je stalno gledam. Onda nas je pocela terati u fazonu sta me gledate itd. Sve je to normalni. A izgurali smo hokej i zato sto sam je sigurno godinu i po bar jednom nedeljno posle treninga vodila na cevape😂 ilo tamo da se voza na spensu na auticima i sl. Kokice posle treninga malo da se proset_amo da bude svaki put dozivljaj. Vise nista od toga ne praktikujemo jer voli hokej i drustvo koje ima tamo. 
Idem da peglam. Jao Boze dan treba da bude min 36h

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 11:22:13   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam sto bi rekli kilavi Radovan.

S sam odvela u skolu. T i mm su nesto sredili po kuci. Dodje mi da sednem na terasu i da ucim. Divno je vreme. Odoh sad da ucim filosofe. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 13:20:49   
Ivanka 75
Kilavi Radovan user posted image
Sedesmo mama i ja u dvoristu danas, joj miline!
Svekijevci odose u selo na koji dan, jedva kola upali svekar.
Pilav za rucak i njupa njupa supa user posted image

LJisho, kako je D? Mislim da je taj stomak povezan sa glavom, proveri ti to za svaki slucaj. Raspitaj se kod lekara.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 3.2.2021 13:22:53 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 13:24:19   
Sanjica26 RR
Jao od kad nisam spremala pilav. Dade mi ideju za sutra, nego da vidim koje meso da ubacim umesto pileceg. Uvek spremam sa pilecim.

Nek je srecan put svekijevcima. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 14:17:13   
Ivanka 75
Nisam ni ja pilav odavno spremala, mama me podseti, kaze voli moj pilav user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 14:27:31   
jess021
Ja sam crkla a nije ni pola dana, bile napolju do 13:30, pristavila pire krompir, odvezbala, istusirala se, da zamesim proju za veceru, pa idem po L biciklo kod majstora, pa do Lidla, pa cemo opet napolje.


A vi kako ste? 🙃

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 14:58:41   
jess021
Nisam napisala da sam jutros sredila i stan🙄



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 15:04:18   
Ivanka 75
Super Jess, user posted image
Ja prebacila neke lukovice s jednog mesta na drugo, bice zumbula i krokusaaaa :)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 15:25:11   
jess021
Ivanka, sta su krokuse? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 15:34:11   
emicaa
Ja se razvlacim po sofi,stan sam sredila.Jos da umjesim tijesto za pizzu.

Kisa pada kao blesava

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 20:20:02   
Maraj
Ljiso jesi je vodila kod dr. Da je ne boli stomak od povrcanja, a povraca od udarca u glavu. Daj Boze da nije touser posted image
Jeste mama jo.. kod te vaspitacice. Mislim da ce ubiduce biti ok
Bar se nadam...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 20:45:10   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: jess021
Ivanka, sta su krokuse? 





user posted image Ovo ❤️

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 22:14:38   
Misha i Ljisha
Zvala sam ja dr. Medjutim cim se javio i proliv bila sam sigurna u svoju teoriju. Nadam se da smo sutra kao novi.


Ja bolje da ne pricam sta imam za 3 dana da uradim. Maraj ce odmah da kaze da samo tako mogu da funkcionisem 😂 a ja se sad mislim ne zavrsim li u ludnici ove godine malo na odmoru nista necu uraditi. Strasno. Tempo 300 a ne 100. Idem u krevet da se veceras naspavam jer se necu naspavati do subote sigurno moracu na mod minimum sna da se ubacim. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 22:17:47   
pari
Mi imali danas školu, 4 časa, u pauzama išli napolje na sneg...M uživa u snegu, baca se, trči, kopa, penje se... T je još mala ali i ona uspeva da se igra...Meni je kao krenuo ciklus ali nešto tek tek,boli me i glava i nervozna naravno...Moramo domaći sad...
Puno vas pozdravljam i laku noć!




_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 22:20:46   
Ivanka 75
Samo joj je i to trebalo, mukica 😔

Nadam se ce sutra biti ko nova 😉
Pari, 4 casa? Zamisli da kod nas imaju 4 casa online predskolci, izbila bi revolucija.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 3.2.2021 22:22:49 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 22:35:16   
Tiziana
Dobro vece zene.

Ja tu i tamo procitam sta se pise, ali ne stizem da ucestvujem. Kod nas standarno ludilo. Ja i dalje radim od kuce, ali toliko imam posla da mi glava zveci. Deca dolaze iz skole, odlaze u skolu svako po svom suludom rasporedu, ne mogu da propratim sta uce, pisu, rade... Kad zavrsim sa poslom oko pola 6,tad oni imaju francuski, treninge i onda treca smena posle 20h gledam sta su radili tog  dana i ako im treba oko necega pomoc, pomazemo im. Ovo ovako nije odrzivo, majke mi. Ja nisam nastavnik i zaista ne mogu da poducavam decu, u skoli dobijaju malo, svi nastavnici traze sve kao da je regularna nastava. Ja mog pisla preko glave i nema naznaka da ce tempo popustiti.. U celom tom ludilu treba organizovati dorucak, rucak, veceru za sve... I tako.. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 02/21
3.2.2021 23:57:34   
pari
Ivanka, on je u 1.razredu... u Srbiji je bio u predškolskom ali ovde po godištu pripada prvom razredu i eto nas :)



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 02/21
4.2.2021 6:31:41   
Milena18
Dobro jutro?


Sanjice, Emice, kako ste? 
Ljišo, kako je D ? 
Ja sam konačno spavala noćas, prethodnih noći mi je nešto loše išlo. 
Izgleda da će danas biti sunčano 🙂

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here