RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (10.4.2021 0:30:55)

Drage naše dame, hvala vam na divnim komentarima o tatama herojima [sm=smiley27.gif]

Pa, da objavimo i ko su dobitnici divnih La Roche-Posay nagrada:

1. mesto je osvojila mati sa 1047 objava tokom perioda takmičenja i osvaja LIPIKAR BAUME AP+M 400ml
2. mesto je osvojila flamingos sa 875 objava tokom perioda takmičenja i osvaja LIPIKAR SYNDET AP+ 400ml
3. mesto je osvojila Ivanka 75 sa 679 objava tokom perioda takmičenja i osvaja LIPIKAR HUILE LAVANTE AP+ 400ml



Čestitamo i čekamo podatke na pp [sm=bravo.gif]



IZVORNA PORUKA: marketing RR


Bezuslovnu ljubav i podršku intuitivno vezujemo za majčinsku ulogu, a prethodna godina je dala više prilika i tatama da postanu omiljeni heroji svojim mališanima.

Uloga tate u savremenoj porodici se u značajnoj meri promenila i istakla ravnopravnu ulogu oca u odgoju deteta. Partnersko roditeljstvo, kao i značaj očinske figure i pomoći mami i bebi od prvog dana bebinog života otvara nove potencijale za razvoj deteta, kao i međusobnog odnosa svih članova porodice.

Uloga tate je da voli, zagrli, podrži, ohrabri i zaštiti svoju decu, ali i da zajedno sa njima uživa u svakodnevnim aktivnostima i ritualima poput pripreme omiljenih obroka, čitanje pred spavanje, osmišljavanje novih igara, ali i da pruže zagrljaj koji miluje i štiti.

Brend La Roche-Posay aktuelnom Lipikar kampanjom podstiče ravnopravno roditeljstvo i ističe – i tata je heroj. Ko su tate superheroji na društvenim mrežama i kako su se oni snašli u toj ulozi – otkrivamo u tekstu koji možete PROČITATI OVDE ...



Uz pomoć brenda La Roche-Posay odlučili smo da proslavimo početak proleća i Ringerajine tate heroje!

Obradovaćemo na forumu 3 Ringerajina korisnika, koji će osvojiti po jedan LIPIKAR proizvod, prema redosledu plasmana:


1. LIPIKAR BAUME AP+M 400ml

LIPIKAR Baume AP+M pomaže vraćanju ravnoteže mikrobioma kože. Trenutačno smiruje kožu i deluje protiv svraba. Sa negovom efikasnišću protiv vraćanja simptoma, pogoršanja stanja kože su ređa. Hrani kožu i pomaže u obnavljanju njene barijere. Formulisano za bebe, decu, odrasle sa vrlo suvom kožom sklonoj ekcemima ili alergijama.

Više o proizvodu ...

[img]https://i.postimg.cc/k5hwYk4x/LP56855-INT-big-1.png[/img]



2. LIPIKAR SYNDET AP+ 400ml

Proizvod za čišćenje tela sa visokom tolerancijom.
Pomaže u obnavljanju barijere kože i uspostavljanju ravnoteže mikrobioma.

Više o proizvodu ...

[img]https://i.postimg.cc/9MTYfzmf/syndet-1.png[/img]




3. LIPIKAR HUILE LAVANTE AP+ 400ml

Delovanje protiv svraba i iritacija.
Počevši od tuširanja.

1. Pruža koži lipide potrebne za obnovu zaštitne barijere kože.
2. Uspostavlja balans u mikrobiomu za prevenciju upale kože.
3. Štiti kožu od isušujućeg efekta tvrde vode.

Više o proizvodu ...

[img]https://i.postimg.cc/XY8hVH2P/LP55686-big-1.png[/img]





Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?



Takmičenje traje od 22.3. do 8.4.2021. (zaključno sa 8.4.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!



Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade će biti poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća pošiljalac).

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.


Takođe, ukoliko želite da konkurišete za nagradu, ovde u sponzorisanoj temi, napišite nam nekoliko rečenica o tati super heroju (vašem tati, tati vaše dece, možda vašem bratu koji takođe tata, tati-komšiji ili bilo kom drugom tati koga smatrate divnim ocem i herojem). Dajte da čujemo za njih, jer važno je [sm=smiley27.gif]




TAKMIČI SE I OSVOJI! [sm=bravo.gif]







Ivanka 75 -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (10.4.2021 0:47:22)

Znam kad da udjem na RR, kakav tajming 😊Hvala RR kao i nebrojeno mnogo puta do sada ❤️❤️❤️
Cestitam Flamingos, cestitam Mati ❤️❤️❤️




Duškić -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (10.4.2021 6:40:51)

Cestitam. Stvarno ste zasluzile!
Bravo zene...




dddaca -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (10.4.2021 8:01:39)

Cestitam [sm=bravo.gif]




mati -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (10.4.2021 9:22:52)

Ja cu samo reci VAU... Iznenađenje...
Hvala RR i sponzoru.
Cestitke!!![sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (10.4.2021 9:25:14)

Hvala našoj RR i sponzoru.Sve pohvale Vam upućujem.Svaku nagradu odmah šaljete.Družimo se i dalje.Srdačan pozdrav svima u redakciji.Ostanite kao i do sada-najbolji.Poslala sam podatke.❤





mama Jo -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (10.4.2021 14:50:06)

Bravo dame [sm=bravo.gif]
LaRoche je odlicna kozmetika, odlicba!
Cestitam vam [sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (18.4.2021 8:20:31)



Мати се захваљује на поклону спонзору и РР. 
[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2124823-3049.jpg[/img]




Ivanka 75 -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (18.4.2021 12:07:59)

Uzivaj Mati 😊





medamisko -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (18.4.2021 12:15:16)

Uzivajte.




dddaca -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (18.4.2021 12:50:16)

Kolekcija je sjajna. Koristili smo i losion i syndet, samo jos ovu uljanu kupku nismo probali




flamingos -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (18.4.2021 13:57:40)

Sutra idem u poštu da preuzmem pošiljku,pa postavljam fotografiju.❤




Duškić -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (18.4.2021 19:20:27)

Ako flamingos, divni i kvalitetni




flamingos -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (18.4.2021 19:36:43)



IZVORNA PORUKA: Duškić

Ako flamingos, divni i kvalitetni
Bili smo svi u stanu.Niti zvonio na interfon,niti se popeo na četvrti sprat,plus-nije ubacio u sanduče,već iznad nečijeg drugog sandučeta ostavio.Bogu hvala,pa sam videla i otićiću sutra do pošte.Predivni,kvalitetni.Koristim ih.❤





flamingos -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (19.4.2021 8:35:57)

Hvala našoj rr i sponzoru na predivnom poklonu.❤

[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2125712-846.jpg[/img]




Ivanka 75 -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (19.4.2021 13:34:57)

Uzivaj Flam ❤️
Meni jos nije stiglo, opet ce garant postar doneti kao kad su trebale knjige iz Lagune da stignu. Ali stici ceeee 😊





flamingos -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (19.4.2021 16:11:04)

Hvala Ivanka.Stićiće i tvoj poklon.Zahvaljujem mojim dragim drugaRRkama na čestitkama.❤





Mirko Svirko -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (20.4.2021 16:30:44)

Bravo dame ☺❤





Ivanka 75 -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (23.4.2021 22:23:43)

Ja moram da napisem da meni jos nije stigao paketic 😔

Mora da se zagubio usput... 




dunja RR -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (23.4.2021 22:45:15)

Iv proverićemo, znam da su poslali svima istog dana, poodavno ima.




Ivanka 75 -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (23.4.2021 23:36:17)



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Iv proverićemo, znam da su poslali svima istog dana, poodavno ima.



Kad sam narucivala knjige pre nekoliko nedelja nisu mi doneli ovi iz post ekspresa nego postar licno. Ako su poslali preko poste mozda je to razlog, da postar donese. 




Ivanka 75 -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (26.4.2021 12:39:56)

Zvali su me sponzori u vezi paketa. Vraca im se danas kao neisporucen. Znaci da nisam kod kuce non stop pa da i poverujem brzoj posti 😊

Ispricah se sa jednom devojkom i poslace ga opet. Nadam se da ce sad biti ok. 😀




Marinkela -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (26.4.2021 12:55:43)

Redovna situacija kod njih.




dddaca -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (26.4.2021 21:05:59)

Ivanka, pa kako to? Ja bih se zalila kurirskoj sluzbi za neisporucen paket.




Ivanka 75 -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (8.5.2021 8:51:40)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2126448-4502.jpg[/img]
Dobro jutro, La Roche je stigao ❤️❤️❤️Ah, kako divno mirise 😍😍😍




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>