|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
21.6.2021 21:39:13   
Leptirica92
Ja sam isto imale sve simptome menstruacije. Stomak me je dugo muljao kao da cu dobiti. Ustvari sad kad se smislim dok mi mucnine nisu krenule niti jedan simptom mi se nije razlikovao od klasicnih menstrualnih simptoma. Uradi test ujutro i neces vise razmisljati. A slobodno pisi, tu smo da se olaksavamo 😊😊


(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
21.6.2021 21:39:46   
Branchyca
Gaga, sve je to stresno, razumem te :) Cekamo tvoj pozitivan test sutra!


(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
21.6.2021 21:51:03   
Gaga1996
Hvala vam puno! :) 

Toliko sam se radovala pretprošli mesec kada mi je kasnilo pa sam i pored pozitivne bete (ako jako malo preko 5) dobila sutradan. I sada kada mi opet kasni se mnogo nadam... Je l mislite da je dovoljno do ujutru da sačekam pa da ponovim test ili do prekosutra ujutru? Mada ko će dočekati 😁

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
21.6.2021 21:53:36   
Branchyca
Ako imas onaj test za rano otkrivanje trudnoce, onda slobodno mozes da uradis sutra, a ako imas onaj obican, onda bolje sacekaj koji dan jer zavisi kas ti je bila ovulacija i samim tim koncentracija beta hcg-a ne bi bila dovoljna za obican test.



(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
21.6.2021 22:07:37   
Gaga1996
Imam neki što sam naručila preko sajta, navodno mu je oset_ljivost 10 mUI/ml. E sada, mislim da mi je ovulacija bila 14.6. jer sam koristila LH trakice koje sam poručila sa istog sajta. A dobijam uglavnom na 26., 27. dan. 

Znam da npr. Baby Rapid ima oset_ljivost 25 a ja sam baš uzela ovaj od 10 misleći da ću otkriti i ranije jer je oset_ljiviji. Znam da je Clear Blue jedan od najoset_ljivijih ali moram da se služim ovim što trenutno imam 😏

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
22.6.2021 6:39:36   
Gaga1996
Dobro jutro! 

Ja samo da vam javim da je test negativan... Nema ni mrlje kao juče, samo kontrolna. 😔 Pošto mi kasni a negativan je plašim se da je opet biohemijska. Ali ne mogu da nagađam jer mogu da je otkrijem samo putem krvi a trenutno nisam u mogućnosti za to. I baš sam tužna... Mislim da bi na 13. dan od ovulacije i običan test trebalo da pokaže.... 🥺

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
22.6.2021 7:52:09   
Branchyca
Gago, ali ako si rekla da ti je 14.06. bila ovulacija, znaci da ti je danas tek 8. dan od ovulacije...

Jer ako je tako, onda je suvise rano.

(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
22.6.2021 7:56:23   
Milena18
Dobro jutro,


Gaga, slažem se sa Branchy, ako je tek 8. dan, suviše je rano. Mada ti si gore napisala da ti je danas 13. dan od ovulacije ? 
Ja čekam ultrazvuk, pa da vidim hoće li me pustiti kući danas. 

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
22.6.2021 8:23:00   
Gaga1996
Ne, ne, ne ja sam se zabunila :( Ovulacija mi je bila 09.06. a to mi je bio 14. dan ciklusa. A inače dobijam na 26., 27. dan menstruaciju. I onda sam po tome izračunala da mi je danas 13. dan od ovulacije... Moja je greška, vi ste svakako u pravu ako bi bila takva situacija. Ne znam ni šta da mislim sada... Samo me je strah da će opet samo kasniti i da ću dobiti... 😔


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
22.6.2021 8:23:40   
Gaga1996
Milena18, nadam se da će sve biti u redu i da ideš kući! :)


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
22.6.2021 8:53:31   
Branchyca
Gaga, sacekaj ti ipak jos malko, ne mora jos nista da znaci :)


Milena, kako si ti danas, kako se osecas?
Pozdrav svimaa🥰

(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
22.6.2021 11:15:38   
Gaga1996
Branchyca, hoću, sačekaću samo ne mogu da opišem koliko strepim. Evo na poslu sam i svaki čas idem do toaleta i u strahu sam. Možda samo odlažem menstruaciju... 

Pomislila sam da možda testovi nisu ok ali ako se pojavljuje kontrolna linija ispravni su. Ne znam... Boli me sada stomak kao da ću da dobijem svakog momenta. Videćemo 🥲

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
22.6.2021 14:50:53   
vonavoj
A kako si sigurna da je ovulacija bila 9.6. 

Meni se npr ciklus leti poremeti,sad mi je kasnilo 5 dana...Rano je za bilo kakve zakljucke,ne radi betu jos,rano je...sta ti znaci da saznas da je opet biohemijska..Opusti se,veliki je stres i pritisak kad zelis bebu,pa se i hormoni poremete.

(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
22.6.2021 15:25:18   
Gaga1996
Vonavoj, radila sam ovog meseca trakice za ovulaciju. Koristila sam ih 7 dana i 8.6. mi je trakica bila pozitivna što znači da je najverovatnije ovulacija bila 9.6. jer posle pozitivne trakice za 12 do 24h bude ovulacija. Tako sam ja nekako izračunala. Ali moguće da je prerano za pozitivan test jer mi kasni trenutno dan. Sačekaću još pa ćemo videti... Trudim se da se što manje opterećujem ali teško... Malo-malo pa imam neki osećaj u stomaku... Ali valjda je to dobro :)


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
22.6.2021 20:04:07   
Gaga1996
Samo da vam javim da sam imala samo blago rozikasto na wc papiru. Verovatno da će uskoro da stigne menstruacija. Ne verujem da je implantacijsko krvarenje jer je to trebalo ranije da bude. Ne mora da znači ali skoro pa sam sigurna da ni ovog meseca neće ništa biti... 😔😔😔


(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
22.6.2021 23:05:57   
Branchyca
Hm, cudno da ti se nije odmah nastavilo onda..Ako je prestalo, velike su sanse da je implantacijsko.

Drzim fige😊

(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
22.6.2021 23:30:06   
Gaga1996
Branchy, prošlog meseca mi je isto uveče malo bilo (mada više nego sada) pa ujutru isto tako pa sam pomislila da je implantacija i malo kasnije je krenulo normalno. Tako da ćemo videti sutra. Ako jeste implabtacija onda će se ovako nastaviti ili prestati, neće se pojačavati, to znam...

A ne misliš da je kasno okvirno 13. dan od ovulacije da bude implantacijsko? Daj Bože da jeste ali neću da dajem sebi lažnu nadu... Možda vas baš davim ali ovako je nekako lakše da ne pravim pritisak i mužu koji svaki put kada dobijem prolazi kroz to sa mnom... 😐

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
22.6.2021 23:55:30   
Branchyca
Pa nisam bas strucna po tom pitanju, ali evo i ja sam imala to neko krvarenje na papiru u 5oj nedelji trudnoce.Tada su mi govorili da nema nista od trudnoce jer se jos nista nije ni videlo, a par dana kasnije mi je dr rekao da je verovatno implantacijsko krvarenje bilo, mada nije sigurno.


U svakom slucaju, kako god da bude, najbitnije je da ti u glavi rascistis sama sa sobom, psiha mnogo utice, veruj mi, pokusaj misliti pozitivno, jer jedino je to do tebe..
Vrlo brzo ces saznati da li je ili nije trudnoca u pitanju, a do tada samo skreci misli sa toga, radi nesto sto te veseli.Znam da je tesko, ali bar pokusaj🙃



(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
23.6.2021 0:14:25   
Gaga1996
Hvala ti puno na ovim rečima podrške, mnogo znače! 

Meni je tačno sada 4. nedelje od prvog dana prošle menatruacije. Ako si ti navodno to imala u petoj nedelji, zašto ne bi moglo da se desi meni sada... Verujem da nije isključeno ali to ću tek sutra videti. Javljam svakako šta bude a ako ipak ne bude ovog meseca nadam se sledećem :) I pokušaću da razbistrim glavu i da mislim pozitivno iako sam se i do sada trudila. Verujem da psiha mnogo utiče... 😔

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
23.6.2021 6:43:17   
Gaga1996
Dobila sam... 😔

Hvala vam puno na podršci i lepim rečima! Mnogo sam lakše prošla kroz ovo i ne odustajem... Posreći će se i nama da nam živote ulepša jedan slatki bebac... 😊

(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
23.6.2021 7:50:48   
Branchyca
Gaga, ovaj mesec iskoristite maksimalno! I pre svega - uzivajte! 🙂


Milena, kako si ti, jesi li izasla iz bolnice?
Pozdrav svim trudnicamaaa🤗

(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
23.6.2021 8:07:05   
Milena18
Gago, srećno sledećeg meseca! Koliko dugo pokušavate? 
Branchy, još sam u bolnici. Izvesno je da ni danas ne izlazim, a za sutra će videti. Krvarenje je stalo, ali kao čekaju da se stabilizuje, šta god to značilo. Kako si ti? 
Nadam se da su ostale trudnice dobro 🙂


(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
23.6.2021 8:52:46   
Branchyca
Milena, nadam se da ce do sutra biti sve u redu, da ides kuci konacno.

Ja sam dobro, doduse, juce sam imala cesto kontrakcije, rekoh da l'' da idem kod doktora, ali sam legla i smirilo se..

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
23.6.2021 9:09:36   
Gaga1996
Milena, hvala ti! Nadam se da ćeš ti što pre da se vratiš kući i da ćeš moći da odahneš od svega i odmoriš kako treba...


Branchy, ovo je 4. ciklus da sam dobila. Na samom početku smo ali je opterećenje jer svi oko nas, jednom, dva puta ne uspeju i onda sve ok. Ovako se bude sumnje pa nam to stvara pritisak u glavama. Ali najviše ja treba da se opustim i ovog puta zaista moram... Javljaću vam se svakako a i dolaziti da vidim kako ste vi! 😊

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/21 [chat]
23.6.2021 11:05:27   
Leptirica92
Gaga ne gubi nadu, malo ko odluci i odma zatrudni. I do godinu dana je sasvim normalno. Jer ovulacija zna da set_a, pa ti ubodi kad je. Ako radis trakice, opet ne mozes znati hoce li se zakaciti. Tek 4 ciklusa uopste nije strasno. Ako nisi imala nikad nikakvih problema, nema razloga da se sikiras. Ja sam imala raznoraznih problema sa ciklusima, pa sam tek poslije 7 mjeseci odlucila doktoru jer vec znam da je mozda problem. I drugi ciklus sam ostala trudna. Milena izdrzi jos malo, brzo ces kuci nadam se 😊Moja cura se vrti, prevrce, noc joj je najdraza da centrifugira po stomaku 😂😂 


Ostale cure mahanje 😊😊

(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here