|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 [28] 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2021 7:45:51   
vonavoj
Jutro..

Spala mu je nocas sama od sebe temp..sad nema..praticu ga danas..nije ni kasljao..neki virus protrcao.Meni se sliva slajm,smrzla sam se juce na poslu,grejanje ne radi vec nedelju dana..dzabe klima..danas sam se natrontala i cizme obula.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2021 8:17:32   
dddaca
Dobro jutro. Izgleda da ide na bolje. Nije kasljala celu noc, a ne deluje mi ni da je vruca. Nisam htela da ukljucujem toplomer, nek spava jos malo.
Von super sto je tako brzo proslo
Maraj, da li ste proveravali alergiju? Ako odmah deluje Aerius, da nije mozda alergicna na nesto, pa da probate to da iskljucite?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2021 8:43:26   
flamingos
Dobro jutro.Drago mi je da su deça dobro.Maraj,Anđela isto onožava helanke i majice.Lepo,sredili ste se za fotografisanje.Moje dete sad ustalo.Spremam dorućak,ručak ću kasnije i nastavljam sa sređivanjem stana.Loše je vreme,kiša.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2021 8:57:31   
dddaca
Moja obozava suknje i haljinice, ali meni su dosta prakticnije helankice, pa joj to cesce oblacim. Narocito kad je hladno. Ne znam kako ona deca idu zimi u hulahopkicama i suknjici. A ne mogu ni na iraliste da je vodim u suknjici. To se pentra, skace, prevrce user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2021 9:10:22   
Milena18
Dobar dan!


Daco, Von, drago mi je da su deca bolje! I nas dve smo bolje, mada je meni i dalje zapušen nos. M kašljuca, ali nije imala povišenu temperaturu od prekjuče.
Još nismo otvorile žaluzine, izgleda da je danas oblačno. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2021 9:14:15   
flamingos
Milena,hahd da prođe kašalj.Samo da nema temperaturu.Jesi li ti dobro?Da,užasno vreme.


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2021 10:12:29   
Maraj
S kao da se sekret iz nosa sliva nocu, pa kaslje... otkud znam. Ovako nije slinava. Bili smo "mirni" par noci i evo..nocas opet kasljala. Dal je stvarno alergija ili joj aerius pomaze oko te sekrecije koja se sliva...ko ce ga znati...
Ma da, i ja joj oblacim helanke al ajd...jutros ode u suknjici. Imaju slikanje u vrticu. Poslala nam vaspitacica sliku. Sve do jedna je obukla il suknju ili haljinu. Jako su smesne. Ko velike. A nemaju ni 3 goduser posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2021 10:18:09   
dddaca
Pa da, to su nase prinzeze. Vole one da se udesavaju. A mame gledaju sta je prakticnije

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2021 7:17:59   
flamingos
Dobro jutro.Kako str,kako su dečica?Pijeem kafu,pa odoh kod doktorke da odnesem rezultate.Moje dete spav.a.Razduvao se vetar,hladno je.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2021 7:42:32   
dddaca
Dobro jutro!. Jos uvek kasljemo povremeno, ali sad drugacije. Ima sekreta, ali ne moze da ga iskaslje potpuno. Srecom juce nije imala T. Nadam se da ce tako i da ostane.
Kako su ostala decica?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2021 8:27:32   
Ivanka 75
Dobro jutro. Citam vas kad stignem 😊

Sad pijem kafu i soliram ☺️Daco, super sto ste bolje, da prodje uskoro! Pozdrav mamama i decici ❤️

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2021 8:52:20   
mama ivane
Dobro jutro mame, kako su  decica 💞,   moja deca su se prehladila sve troje u isto vreme🤦‍♀️,   borba ziva sa njima


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2021 14:47:26   
pari
Nadam se da će sva deca što pre ozdraviti! Mnogo je teško kad su bolesni...


Ja se ne sećam kad sam pisala iako vas čitam stalno...  Lete mi dani...Vikend nam je bio baš lep...išli na okean u Njujorku, divno je bilo, a u nedelju išli u dečiji muzej i posle u šetnju po Njujorku... Ova nedelja nam krenula standardno iako smo posle škole išli negde svako popodne. Juče išli da vidimo jedan vrtić za T, svideo nam se ... Videćemo još šta ćemo, u septembru tek svakako.
Puno vas pozdravljam!
Bebi, super za keto, kako se osećaš?

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2021 15:38:43   
vonavoj
Pari,uzivajte.

Juce sam za svaki slucaj vodila M kod lekara,sve ok..nema vise temp.Mene boli glava..opet pred ciklus. Dvoumim se da krenem primolut nor za odlaganje...pada mi da dobije bas za vikend..a mm i ja idemo u Vrnjacku banju,za 10g braka..a decu ostavljamo kod svekra i svekrve..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2021 15:43:06   
Sanjica26 RR
I mi smo Von za 10 godina isli u Vrnjacku banju, ali sa decom😁



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2021 18:47:08   
dddaca
Flam, sta kaze doktorka?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2021 22:43:23   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dddaca

Flam, sta kaze doktorka?
Hvala na pitanju,dobro je sve.Hemoroidi mi prave probleme,pa sam privatno išla,uradio mi ultta zvuk,dao lekove da pijem mesec dana,pa sa ponivim analize i da odem kod njega.Imam i spoljašnje i unutrašnje,pa haos.Ostalo je sve odlično.Kako ste vi?.Pročitah šta ste pisale.Želim svoj dečici da što pre ozdrave.Pravila sam kolače da sutra nosimo u školu.Humanitarna akcija,sakupljamo novac za lečenje jedne devojčice.Ne znam koliko ima godina i nebitno je.Naše malo njoj i njenim roditeljima znači mnogo.Odnećemo i novac.Da pomognemo svi koliko ko može,samo da se izleči.Pravila sam kokos keksiće i banine-po 5 komada sam spakovala u 20 kutijica(onih manjih,plastičnih,za jednokratnu upotrebu.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2021 23:23:33   
Milena18
Super, Flamingos, da nije ništa ozbiljnije. Znam da te i to mnogo muči, ali valjda će se naći neko rešenje. Lepo je što ste se organizovali da pomognete toj porodici. I mi, nažalost, imamo slične aktivnosti ovih dana. Martin drug iz vrtića ima leukemiju, juče sam saznala, mnogo me je potreslo. Znala sam da je u bolnici već dugo, ali nisam znala da je to u pitanju. Baš nikako da dođem sebi od kad sam saznala.
Nas dve smo danas konačno izašle iz kuće, tj. van dvorišta. Išle smo kod sveki na ručak. 
I šišala sam M danas, mnogo mi je slatka. Pre deset_ak dana sam je vodila kod frizerke, ona je kao šišala, a kad sam joj oprala kosu, kao da ništa nije radila. I pristala je danas da je ja ošišam, pod uslovom da ima šiške kao devojčica iz onog crtaća Mirakulus 😁
Von, super što ćete malo uživati vas dvoje sami! 




(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2021 23:57:32   
dddaca
Valjda ce biti bolje sad kad si dobila lekova Flamingos.
Milena, podsetila si me da treba i mi da se sisamo. Kosica joj je bas porasla, ali krajevi bi trebalo da se skrate. Mnogo se mrse dok je cesljam.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2021 8:14:11   
flamingos
Donro jutro.Milena Daco,hvala,biće bolje.Srediće se polako uz terapiju i redovne kontrole.Super Milena za šišanje.Nas dve danas imamo zakazano kod frizerke.Mene da farba,a Anđeli da skrati krajeve.Strašno Milena.Boga molim da se i ona,a i sva deca koha se leče od takvih i sličnih bolesti,izleče.Tu smo da pomognemo koliko možemo.Pijem kafu,pa odoh da nsstavim gde sam juče stala sa čišćenjem,pa da se spremamo za školu.Danas su od 11 h.Mame,dečica,nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2021 8:36:35   
bebilule
Jutro mame, kafa druga na poslu.

Flam, srediće se to, vjerujem da je nezgodno.
Daco, super da je bolje.
Ooooo Von, lijepo se provedite. Ja bih odgodila, ali ja sam zagorila. user posted image

U vezi sređivanja, budi me sin u 2 noćas, kaže mora obući košulju i farmerke. i ja u 7 kao budala pišem vaspitačici. Kaže, pa snima se neka priredbica, djevojčice pričale kako će se malo srediti. To ti je M čuo i poželio i on da se sredi. user posted image

Pari, uživate, baš mi je drago što se sve sredilo. Pitaš za keto, super mi je. Uvijek mi prija. brzo sletim, a super se i osjećam, kao neki detoks.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2021 9:40:58   
Maraj
Jutro mame. Ja pozavrsavala po kuci. Ispih 2.kafu pa cu na posao.
Juce mi procureo nos, kijam... pa sam popila ferveks sinoc. I veceras cu...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2021 10:20:46   
flamingos
Hvala Milena.Mora i on da se sredi,kad su i devojčice sređene.Duša mila,ljubim vas puno.Von,lep provod vam želim.Maraj,hajd da budeś dobro.Ne stigoh drugu kafu da popijem.Prekidam sad,idoh da se spremam.Nastavljam kad se vratim.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2021 10:55:55   
dddaca
haha, Bebi. Setio se na vreme user posted image
Maraj, brzo ozdravi. Kako su deca? Mi smo dosta bolje. Slinavi jos uvek, zakaslje se po neki put. Pocela sam da joj dajem i Broncamil

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2021 12:24:43   
vonavoj
Svi smo se prehladili..ovo vrrme je uzAs.

Bebi,da znas da sam i ja zagorela.I meni Micko poceo da kaslje,ali samo kad legne,malo..i meni se sliva slajm,a nemam nista u nosu..prehladili smo se.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 27 [28] 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 [28] 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here